Windows 7 vs Windows 7 SP1 Gaming

poruka: 12
|
čitano: 3.554
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Windows 7 vs Windows 7 SP1 Gaming

Zanima me dali nakon instalacije SP1 na Windows 7 x64 dobivam veci fps u igrama ili obrnuto, cujem da se nakon instalacije SP1 mnogi žale na performanse racunala???

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 7 vs Windows 7 SP1 Gaming

Za fps nemam pojma, ali je preporučljivo svejedno da instaliraš sp.

13 godina
protjeran
offline
Windows 7 vs Windows 7 SP1 Gaming
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Windows 7 vs Windows 7 SP1 Gaming

Sumnjam da ces dobiti FPS boost sa SP1, imam vec dugo SP1 i nemam problema inace...

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
Poruka je uređivana zadnji put pon 30.7.2012 22:17 (lovac82).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Windows 7 vs Windows 7 SP1 Gaming

imao sam prije Win7 x64 sa sp1 i na gta eflc mi je cpu bio opterecen 35-55 % a kada sam stavo friške Win 7 x64 bez sp1 cpu usage se popeo na 75-90%

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Windows 7 vs Windows 7 SP1 Gaming

da ne otvaram novu temu pitat cu ovdje... prošlo je već puno vremena kad sam zadnji put instalirao winse. imam hard podijeljen na 3 particije- jedna je rezervirana za windows a ostale za storage. sad bih htio srušit ove 32bitne i stavit 64. Ako formatiram  samo c particiju hoće li mi ostati svi podaci na ostale dvije?

The further you get into technology, the further you go into gaming. That's the general rule.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Windows 7 vs Windows 7 SP1 Gaming

Ostat će ti naravno (slike, muzika i dr.). Pazi samo kod reinstalacije da ne izbrišeš krivu particiju. Zapamti veličinu čisto da budeš siguran:)

World Championships: 7, GP started: 308, GP wins: 91, Podium finishes: 155, Pole positions: 68, Fastest laps: 77, Points: 1,566
 
2 0 hvala 2
9 godina
offline
Windows 7 vs Windows 7 SP1 Gaming

Dali netko igra na win 7 sa xbox one elite controllerom, jer kod nas nikako da instalira drivere, ni ručno ni automatski. Cod 37 viječno stoji, ne mrda nikud, win 7 je friško update i nikako da skine drivere! A na kutiju stoji da može za win7, imaju sko svi taj problem ali kod večine se riješi kako kažu oni sa You tuba, ali ovaj je tvrdoglav neče pa neče! Pa me zanima dali ima itko sličan problem i kako ga je riješijo!  Znam da je prelazak na win10 potreban, ali dok skupim novac ču se načekati malo!  Pa ako netko ima kakva iskustva! ;)) Tnx!

Život je jednostavan ne treba komplicirati! ;))
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Windows 7 vs Windows 7 SP1 Gaming

Pozdrav.

AMD konfa iz "Moj PC" je spala na 2 GB RAM-a (posudio je davno jednom malcu). Može li na njoj normalno raditi Windows 7 64 jer malac ima u pričuvi 2x2 GB RAM DDR2 800 (mislim da je 800 MHz) koje ne prepoznaje njegova Intel ploča ali momak veli da taj RAM ne prepoznaje ni moja AMD ploča.

Za početak bi bilo 2x1 GB RAM-a koji rade pa zato pitam za Win 7 64... Ja bih pokušao podešavati latencije na tim 2x2 GB (nisam to nikad radio...).

Komp je sada kod njega, ima DVD sa Win 7 64 i trebao bi mi ih instalirati...

Hvala.

Nisam ja ništa prčko.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Windows 7 vs Windows 7 SP1 Gaming
Spiridon kaže...

.. koje ne prepoznaje njegova Intel ploča ali momak veli da taj RAM ne prepoznaje ni moja AMD ploča.

..

 lupeta napamet.. tj može biti problema kad uparuješ prastari HW, ali po specifikacijama (gustoća, do 8GB) podržava. Nikakvo posebno podešavanje nije potrebno, ubodeš i ako radi, radi.

tvoja MBO podržava DDR2 (do 800), u dva DIMMa do 8GB tako da ni s gustoćom (4GB je skoro nedobavljiv) 2x2GB ne bi smjelo biti problema... osim što je to bugovit-smećast chipset i sve je samo teoretski. Poželjno je i update-flash BIOSa (nakon što provjeriš verzije i pročitaš changelog tj vidiš ima li ikakve potrebe).

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
12 godina
offline
Windows 7 vs Windows 7 SP1 Gaming

Hvala ihush.

Primarno me zanima jel bi radili Win 7 64 na 2 GB RAM-a.

Update biosa ne bi radio jer me strah da ne zbombam ploču. Komp je samo pričuva i, možda, kad mi netjaci zauzmu Intel komp da imam mašinu...

Nisam ja ništa prčko.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Windows 7 vs Windows 7 SP1 Gaming

-radio bi ali je besmisleno-nepotrebno, 64bita je važno samo za +4GB, ispod toga zapravo rasipaš resurse (sve duplo) i time opterećuješ slabašan PC i malo RAMa. Može, win ko win, isto je (zaboravi priče majstora o boljem..). S druge strane, ako dodaš više RAMa, tad je logično 64bitni, mada može i 32bitni (postoji patch za w7x32+4GB), jer sam OS može sve, razlika je u ograničenju i 32bitni može samo 32bitne app, dok 64bitni OS može 64 i 32 bitne app a neke npr igre/Adobe . su sad isključivo 64 bitni (mada ti tad nedostaje RAMa, upravo zato je besmisleno, tj kriterij je ono što radiš na konkretnom PCju, kriterij je tvoja potreba i raspoloživi HW, ostalo je izbor).

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice