Windows 8 no folder

poruka: 4
|
čitano: 1.776
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
WINDOWS 8 no folder download

Dobar večer,
Danas sam stavio windows 8,skinuo sam nekoliko stvari sa torrenta i oni kada sam došao kući uopce ih nije bilo u "DOWNLOAD" folderu.folderi kao da ne postoje,kao da ništa nisam skidao,pokušao sam open folder i ništa,ne otvara ništa...

Pogledao sam po internetu,kao da treba riješiti permission,ima miljon tutoriala ali niti jedan nisam skuzio niti sam uspio...

Dali netko zna kako riješiti ovo? 


Hvala!

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: WINDOWS 8 no folder download
Jux kaže...

Dobar večer,
Danas sam stavio windows 8,skinuo sam nekoliko stvari sa torrenta i oni kada sam došao kući uopce ih nije bilo u "DOWNLOAD" folderu.folderi kao da ne postoje,kao da ništa nisam skidao,pokušao sam open folder i ništa,ne otvara ništa...

Pogledao sam po internetu,kao da treba riješiti permission,ima miljon tutoriala ali niti jedan nisam skuzio niti sam uspio...

Dali netko zna kako riješiti ovo? 


Hvala!

 Pogledaj putanju u torrentu. Piše kamo su datoteke spremljene. Provjeri da datoteke nisu skrivene.

Ne obaziri se na TD. To su trollovi.
14 godina
neaktivan
offline
Windows 8 no folder

Ne znam napamet kako ide , ali uglavnom desni klik na torrent (ili možda čak i samo dvostruki lijevi) i otvori mapu u kojoj je spremljena datoteka!

Svi ljudi imaju svoju cijenu, samo postoje oni koji nemaju vrijednost!
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Windows 8 no folder

Da,vjerojatno si promijenio mjesto spremanja skinutih fileova..Uglavnom,desni klik na torrent i open file location ili jednostavno kako je kolega rekao,dvaput klikni na torrent.

 

Battlelog: Ratkapa16
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice