Windows 8 Professional zaključana tema

poruka: 30
|
čitano: 19.413
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Windows 8 beta

Dali neko vjeruje da i ovo već priko reda postoji u beta izdanju ???   stvarno su ubrzali sa ovim , sta mislite o ovom dali je Windows 7 samo nastavak priće u sličnom izdanju samo drugom pakovanju kao i predhodnik Vista ili je ovo nešto sasvim novo sto ce biti boom sa sve nas ..


imate neke screen shotove sto sam pofato sa neta:

http://fc03.deviantart.com/fs33/f/2008/310/e/c/Windows_8_Beta_by_sssssam.jpg

 

http://lh4.ggpht.com/_SFWWnGgVIEM/Scwgo2NMFxI/AAAAAAAAIqk/TkUstjd1j5A/Windows_8_by_sssssam%5B6%5D.jpg 

http://i579.photobucket.com/albums/ss235/rpatelvs/Windows_8_7282_RC.jpg

http://fc05.deviantart.com/fs44/i/2009/166/3/0/Windows_8_Superbar_by_mufflerexoz.png

vozdrucaaa
Poruka je uređivana zadnji put čet 20.8.2009 16:31 (m3m0_Be).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Windows 8 Professional

To se netko vježba na photoshopu.

vic dana: Intel preimenovao Core i7 965 iz Extreme Edition u Expensive editon.
 
9 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Windows 8 Professional
fabijan654321 kaže...

To se netko vježba na photoshopu.

 hmmm misliš , mogu ce je vašta Osmijeh

vozdrucaaa
15 godina
neaktivan
offline
Windows 8 Professional

Siteovi s kojih si stavil screenshotove govore sami za sebe ,pogotovo Deviantart - to je sve modanje postojećih OS-ova - u ovom slučaju Sedmice!

Windows 8 možda već i postoji u nekoj verziji ,samo čisto sumnjam da je već u beti i da ga je neko već leekal!!

Međutim ,ako nađeš ,obavjesti nas!!

U međuvremenu evo ti jedan site o sljedećim windowsima ,pa se informiraj!! A tu je i još jedan!!

 

A ako upišeš Windows 8 u Google ,tek tad možeš vidjet čega sve ima!!

Oprostite mi.... nisam svjestan svoje nesvjesnosti...
Poruka je uređivana zadnji put čet 20.8.2009 20:15 (kizo2703).
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Windows 8 Professional

Pgledajte ovo

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Windows 8 Professional

postoje neka nagađanja o osmici.navodno već 2011.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Windows 8 Professional

ne budite naivni.

 

Ovo na youtubeu je samo koncept, objavljeno jos pred pola godine.

Smith and Wesson - the original point and click interface | http://twitter.com/hhrvoje, http://www.hudosvibe.net
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Windows 8 Professional

aaaaaaaaaaa...odo odma nač pa skinit ak imaaaa!!

Mato_Lukic
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Windows 8 Professional

Zanimljiv mi je ovaj kružni izbornik.....čitao sam u BUG-u da bi se mogli pojaviti u sedmici, a sad ni riječi o njima....

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: Windows 8 Professional
Mato_Lukic kaže...

aaaaaaaaaaa...odo odma nač pa skinit ak imaaaa!!

Nemoj bit..... Naivan. Win8 ne postoji, ono je koncept... kilometrima od bilo kakve early alphe.... Oni screenshotovi su fake.... Gluposti.

Stick to the shadows....
15 godina
odjavljen
offline
RE: Windows 8 Professional
Alex55 kaže...

Jedva čekam Sedmicu!!! Hihi!!!

Hmmm... final valjda. Pa stavi si neki beta build (imaš od 7100 do 7600 koji je RTM). Ako nemaš ključ za RTM, preporučio bi ti RC 7100, legalnu stvar.

Stick to the shadows....
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Windows 8 Professional
Sum_of_all_fears kaže...
Alex55 kaže...

Jedva čekam Sedmicu!!! Hihi!!!

Hmmm... final valjda. Pa stavi si neki beta build (imaš od 7100 do 7600 koji je RTM). Ako nemaš ključ za RTM, preporučio bi ti RC 7100, legalnu stvar.

Možeš uzet 7100 legalno, iako mislim da možeš legalno sve do 7232 ili tu negdje.

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
15 godina
odjavljen
offline
RE: Windows 8 Professional
Igor kaže...

Možeš uzet 7100 legalno, iako mislim da možeš legalno sve do 7232 ili tu negdje.

RC ključ vrijedi za 71xx i 72xx buildove i to je "legalno" (ključ je legalan ali sami windowsi noviji od 7100 nisu jer to nisu public buildovi). Od danas se ni 7100 ne može službeno nabavit, nema više dowloada sa M$-ovih stranica. Ko ga dosad nije skinuo, ima torrente ali sam ključ se i dalje može legalno dobiti još neko vrijeme na M$-ovim stranicama.

 

EDIT: slažem se sa kizom, pazite što skidate. Obavezno provjerit MD5 i SHA1 hasheve....

Stick to the shadows....
Poruka je uređivana zadnji put čet 20.8.2009 23:01 (Sum_of_all_fears).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Windows 8 Professional
Sum_of_all_fears kaže...
Igor kaže...

Možeš uzet 7100 legalno, iako mislim da možeš legalno sve do 7232 ili tu negdje.

RC ključ vrijedi za 71xx i 72xx buildove i to je "legalno" (ključ je legalan ali sami windowsi noviji od 7100 nisu jer to nisu public buildovi). Od danas se ni 7100 ne može službeno nabavit, nema više dowloada sa M$-ovih stranica. Ko ga dosad nije skinuo, ima torrente ali sam ključ se i dalje može legalno dobiti još neko vrijeme na M$-ovim stranicama.

Sve buildove do 7264 (ali ne i njega) se može aktivirati sa RC ključevima ,samo oprez kod skidanja jel ima verzija sa svakakvim s******a u sebi!

Sad je gotovo sa legalnim skidanjem RC-a sa M$ stranica ,zato oprez!!

Oprostite mi.... nisam svjestan svoje nesvjesnosti...
15 godina
neaktivan
offline
Windows 8 Professional
Taj "Windows 8"mi se čini kao nešto slično windows xp ice-u.Windows 7 je netko opskrbio drugim temama i piratskim programima da izgleda kao novi windows!
 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Windows 8 Professional

Da linkovi su zaista vrhunski. Deviantart je od nekad poznati kao službena microsoft-ova stranica.

-security expert-
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Windows 8 Professional
Alex55 kaže...

Veselim se finalnoj verziji i kada će igre počet prihvaćati sedmicu.

 

Koristio sam sedmicu pa znam zašto se veselim! Belji se

 Već posjedujem finalu- Windows 7 ultimate OEM verziju i mogu ti reci da sam prezadovoljan

vozdrucaaa
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: Windows 8 Professional
m3m0_Be kaže...

 Već posjedujem finalu- Windows 7 ultimate OEM verziju i mogu ti reci da sam prezadovoljan

Final sigurno nemaš. To je RTM. A RTM i final nije isto.

Stick to the shadows....
15 godina
neaktivan
offline
RE: Windows 8 Professional
Buffer Overflow kaže...

Da linkovi su zaista vrhunski. Deviantart je od nekad poznati kao službena microsoft-ova stranica.

Službena M$ stranica?! LOL

Na Deviantu ima svega za svaki postojeći OS! Normalno da je najviše stvari za Windowse ,ipak su oni na većini PC-a ,ali tu su i razne sitnice za ostale sisteme!!

Oprostite mi.... nisam svjestan svoje nesvjesnosti...
14 godina
neaktivan
offline
RE: Windows 8 Professional
OneSpy kaže...

Zanimljiv mi je ovaj kružni izbornik.....čitao sam u BUG-u da bi se mogli pojaviti u sedmici, a sad ni riječi o njima....

 legendo to što ti trazis taj kružni izbornik zove se  - Circle Dock 0.9.2 

evo ti link za download :
http://rapidshare.com/files/143633499/Circle_Dock_0.9.2_Alpha_Preview_7.6_Www.SoftArchive.Net.rar


Video:

vozdrucaaa
14 godina
neaktivan
offline
RE: Windows 8 Professional
Sum_of_all_fears kaže...
m3m0_Be kaže...

 Već posjedujem finalu- Windows 7 ultimate OEM verziju i mogu ti reci da sam prezadovoljan

Final sigurno nemaš. To je RTM. A RTM i final nije isto.

Da upravu si posjedujem Windows 7 RTM verziju 6.1.7600  Build 7600  al je OEM to su mi rekli da je OS koji koriste samo brendovi, dobio sam je uz neki dan kupljeni laptop koji sam uzeo u njemackoj te je na orginal CDu  i dobio sam za svoj laptop product key koji se nalazi na naljepnici ispod laptopa. sad više ni sam nekontam koja je više koja verzija  al znam samo da su mi rekli da radi bez ogranićenja vremenskog perioda i da radi potpuno OK jer je OEM...

vozdrucaaa
16 godina
neaktivan
offline
RE: Windows 8 Professional
Sum_of_all_fears kaže...
m3m0_Be kaže...

 Već posjedujem finalu- Windows 7 ultimate OEM verziju i mogu ti reci da sam prezadovoljan

Final sigurno nemaš. To je RTM. A RTM i final nije isto.

Ne, isto je. Potpuno identično. RTM je finalna, konačna ili kako god to želiš zvati, verzija Windowsa.

Biti u većini nije vrijedno vremena inteligentnog čovjeka. G.H.Hardy || Hrvatska je oligarhijska partitokracija s primjesama patokracije.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Windows 8 Professional
m3m0_Be kaže...
Sum_of_all_fears kaže...
m3m0_Be kaže...

 Već posjedujem finalu- Windows 7 ultimate OEM verziju i mogu ti reci da sam prezadovoljan

Final sigurno nemaš. To je RTM. A RTM i final nije isto.

Da upravu si posjedujem Windows 7 RTM verziju 6.1.7600  Build 7600  al je OEM to su mi rekli da je OS koji koriste samo brendovi, dobio sam je uz neki dan kupljeni laptop koji sam uzeo u njemackoj te je na orginal CDu  i dobio sam za svoj laptop product key koji se nalazi na naljepnici ispod laptopa. sad više ni sam nekontam koja je više koja verzija  al znam samo da su mi rekli da radi bez ogranićenja vremenskog perioda i da radi potpuno OK jer je OEM...

Meni se pomalo čini da ti muljaš, jer OEM izdanja Windowsa 7 još nius spremna, a proizvođač su ih tek počeli dobivati, dok će u distribuciju ići tek kad krene General Availability.

 

Ko što kaže Brad Brooks: OEMs will start shipping PCs with Windows 7 in all language versions beginning on GA, October 22nd.

 

A ak ti želiš da ti povjerujemo da si baš ti Pale jedini na svijetu koji ima OEM Windowse u kolovozu, poslikaj to malo pa okači. Inače -

15 godina
neaktivan
offline
Windows 8 Professional

zasto mislite da ce se sljedeci windowsi zvati windows 8??

 

smisliti ce oni neko ime vec...

 

bubamara.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Windows 8 Professional

Pff kud prie?? :D

kao što ste rekli to se nek igra u fotošopu, ili sređuje sedmicu..

mislim stvarno final sedmica nie ni izašla a već o osmici pričaju xd..

 

i btw malo sam gledao videiče na jubitubiju i naletio sam na ovo:

 

 

haha mrzim kad mi to naprave :P

 

ae peace out

Brx
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Windows 8 Professional

m3m0_Be možda i ne laže. Dell je dobio svoj Windows 7 ultimate na engleskom već početkom kolovoza, možda i malo prije. Onaj članak koji spominje 22. listopada odnosi se na windowse na drugim jezicima. Acer je slijedio vrlo brzo nakon njega. To što većina laptopa kupljenih u Hrvatskoj još nema ni Vistu, nego FreeDos, govori samo o našem tradicionalnom zaostajanju za ostatkom svijeta, koje postoji još od srednjeg vijeka, s kratkim prekidom u renesansi. Naprimjer, HP 6830s ima predinstaliran FreeDos, Windowse XP je gotovo nemoguće instalirati, a kad ih instaliraš moraš u biosu sključiti ugrađenu web kameru. S Vistom nema nikakvih problema na tom laptopu. Da ne govorim o prošvercanim laptopima, najčešće Dellovim, sa predinstaliranom vistom na slovenskom jeziku (prodaju se u trgovinama legalno).

 

PS: RTM jest "final", samo još nije definiran kao Retail ili OEM.

Poruka je uređivana zadnji put sri 7.10.2009 11:36 (Flanker-B).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Windows 8 Professional

..

Poruka je uređivana zadnji put sri 7.10.2009 11:58 (bed).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Windows 8 Professional

22.10. windows 7 izlazi u maloprodaju na engleskom a na drugim jezicima 7 dana kasnije cini mi se. Dell je dobio kad i HP i acer i drugi veliki proizvodjaci racunara i to rtmtj, izdanje za proizvodjace. Na SVE laptope se moze instalirati XP, lakse ili teze barem sa ja do sada na sve to uspio. RTM  nije ni retail ni OEM vec izdanje za proizvodjace a retail i OEM izlaze 22.10.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Windows 8 Professional
Flanker-B kaže...

m3m0_Be možda i ne laže.

 

m3m0_Be laže koliko je dug i širok, a ti bezveze spamerski dižeš spamersku temu mrtvu već više od mjesec dana.

15 godina
neaktivan
offline
Windows 8 Professional

Jos ni 7-ica nije zazivila kako treba a ne tamo neki fake Win 8.

Lock do izlaska 8-iceBelji se.

World championships:7, GP started:250, GP wins:91, Podium finishes:154, Pole positions:68, Fastest laps:76, Points:1,369
 
3 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice