Windows 8 za studente

poruka: 21
|
čitano: 24.244
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Windows 8 za studente

Studen sam i zanima me kak ostvarit popust za windows 8??

 

http://www.microsoftstore.com/store/msmea/hr_BA/pdp/productID.288903500

 

Imam korisničko ime od carneta i šifru, kaj mi još treba??

Zvao sam i Microsoft rekli su da se javim svom administratoru (Carnetu), da bi čak i besplatno trebao dobit Win 8, ovi iz Carneta su mi rekla di se javim u referadu, a u referadi su mi rekli da se javim u microsoft.. pa sad neznam ko tu kod je**

 

Ako neko zna proceduru, unaprijed Hvala

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 8 za studente
Tu bi se moro moc logirat s carnet acc ako imas besplatno .https://www.dreamspark.com
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
14 godina
offline
Re: Windows 8 za studente
PC - stručnjak kaže...
Tu bi se moro moc logirat s carnet acc ako imas besplatno .https://www.dreamspark.com

 

Neće mi.. 

 

kak da im dokažem da sam student.. evo slika: 

 

 

15 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 8 za studente
This is a 44 Magnum, the most powerfull handgun in the world, and will blow your head clean off, so You've gotta ask yourself a question: Do I feel lucky? Well, do ya, punk?
10 godina
protjeran
offline
Windows 8 za studente

Pozdrav.

Da li preko dreamsparka srednjoškolci imaju pravo na windows i office? 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Windows 8 za studente

ovo su mi odgovorili iz carneta: 

 

Postovani,

 

Izdavanje kodova za preuzimanje Microsoftovih proizvoda za studente nije u nadleznosti CARNeta. Na slici koju ste nam dostavili je naznaceno kako se potrebno obratiti administratoru na Vasoj ustanovi (fakultetu), kao sto smo Vam i mi savjetovali u prethodnom e-mailu.

 

Za sve dodatne informacije i dalje Vam stojimo na raspolaganju.

 

 

a koj je administrator na EFZG-u??

15 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 8 za studente
soja kaže...

a koj je administrator na EFZG-u??

Evo ,samo ne znam jel je to još aktualno.

 

Pogledaj i ovdje.

This is a 44 Magnum, the most powerfull handgun in the world, and will blow your head clean off, so You've gotta ask yourself a question: Do I feel lucky? Well, do ya, punk?
12 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 8 za studente
Ekonomski fakultet nema pravo na besplatne windowse i slicno, elektrotehnicki i slicno imaju.
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
14 godina
offline
Re: Windows 8 za studente
PC - stručnjak kaže...
Ekonomski fakultet nema pravo na besplatne windowse i slicno, elektrotehnicki i slicno imaju.

 

netreba mi besšlatni samo da mogu ostvarit ovaj popust: 

 

http://www.microsoftstore.com/store/msmea/hr_BA/pdp/productID.288903500

 

nadam se da je moguće

10 godina
neaktivan
offline
Windows 8 za studente

za rijecko sveuciliste mozes otici na rad.uniri.hr i tamo imas nesto kad webshop ali sve ti je besplatno.Imas vise vrsta Microsoftovog softwera među ostalim i Windows 8. Za druga sveucilista i veleucilista preporucam da probas samo ovo uniri promjenit sa nazivom svoje ustanove.

Pozdrav

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Windows 8 za studente

Ako ste student bilo kojeg faksa možete skinuti Windows 8.1 sa Dreamsparka, doduše to je kao neka Indrustry Pro verzija, ja ju imam i identična je običnoj, samo nema par aplikacija koje možete skinut s Microsoft Storea ako vam trebaju, ostalo je identično.

 

Nakon što se registrirate, odete na verifikaciju, kliknete "other options", uslikate iksicu(prednja strana sa slikom) i pošaljete im. Meni je u roku pet mintua stigla potvrda da je verificiran account i skinuo Wins 8.1, odmah key zatražio pokraj downloada i to je to, potpuno legalni windowsi.

 
2 0 hvala 4
12 godina
neaktivan
offline
Windows 8 za studente

Pozdrav svima!

 

Imam pitanje u vezi tih windowsa 8, koje mogu studenti besplatno skinuti. Da li traju za skroz ili imaju neko vrijeme koje se ih moze koristiti? Ili kako to ide?

 

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Windows 8 za studente

2 godine ili kraj studiranja nisam 100%

 
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Windows 8 za studente

vrijede kao i original neće isteći 

12 godina
offline
Windows 8 za studente

nabavi od nekog carnet pristupne podatke kome ta licenca za win neće trebati ili ne zna što je to,  logiraj se na dreamspark i samo upisi svoj mail na koji ce ti stic key i link za download. naravno, svaki student koji ima pravo na to ima samo jednu licencu za svaki m$ proizvod koji je na popisu. ili pitaj profesora iz osnovne/srednje da ti da mak key kojeg koriste sve škole u RH i moći ćeš skoro neograničeno puta aktivirati windows.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 8 za studente
stiffler kaže...

Ako ste student bilo kojeg faksa možete skinuti Windows 8.1 sa Dreamsparka, doduše to je kao neka Indrustry Pro verzija, ja ju imam i identična je običnoj, samo nema par aplikacija koje možete skinut s Microsoft Storea ako vam trebaju, ostalo je identično.

 

Nakon što se registrirate, odete na verifikaciju, kliknete "other options", uslikate iksicu(prednja strana sa slikom) i pošaljete im. Meni je u roku pet mintua stigla potvrda da je verificiran account i skinuo Wins 8.1, odmah key zatražio pokraj downloada i to je to, potpuno legalni windowsi.

E da, ključ je moguće iskoristit na dva računala.

Također, ima i ključ za Windows 8 verziju. Tako da tehnički možete na 4 računala imati legalne windowse 8.1

14 godina
offline
Windows 8 za studente

Moj sin je osnovnoškolac i dobio je CARNet-ove podatke ali ne znam kako i gdje ih primjeniti da skinemo win.8 i da ga aktiviramo?

Pokušavam kroz onaj DreamSpark ali ne znam kako downloadati jer tamo je ponuđeno za neki Academic "Premium" ali ne i za "Student"!

 

Ili ne znam kako ili neće,bezuspješno se mučim već neko vrijeme {#}

 

Ako netko može objasniti korak po korak, gdje i šta ukucati?

Some people are so poor... all they have is money!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Windows 8 za studente
andi.cro kaže...

Moj sin je osnovnoškolac i dobio je CARNet-ove podatke ali ne znam kako i gdje ih primjeniti da skinemo win.8 i da ga aktiviramo?

Pokušavam kroz onaj DreamSpark ali ne znam kako downloadati jer tamo je ponuđeno za neki Academic "Premium" ali ne i za "Student"!

 

Ili ne znam kako ili neće,bezuspješno se mučim već neko vrijeme {#}

 

Ako netko može objasniti korak po korak, gdje i šta ukucati?

 -carnet nema veze s MSovim soft. Od carneta možeš jedino dobiti 'popust' za internet, email i sl. Na studentskoj referadi se dobijaju podaci za soft, ali to ovisi o akademskoj ustavnovi, OŠ vjerojatno nema (mada svaki ravnatelj ako želi može..).

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
13 godina
offline
Windows 8 za studente

kakva je trenutno situacija na ostalim sveucilistima u hrvatskoj, imate li jos uvijek pristup besplatnim kljucevima? na rijeckom sveuc. vec duze vrijeme dostupan samo dreamspark standard...

Respect the Raise...!
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 8 za studente
stiffler kaže...

Ako ste student bilo kojeg faksa možete skinuti Windows 8.1 sa Dreamsparka, doduše to je kao neka Indrustry Pro verzija, ja ju imam i identična je običnoj, samo nema par aplikacija koje možete skinut s Microsoft Storea ako vam trebaju, ostalo je identično.

 

Nakon što se registrirate, odete na verifikaciju, kliknete "other options", uslikate iksicu(prednja strana sa slikom) i pošaljete im. Meni je u roku pet mintua stigla potvrda da je verificiran account i skinuo Wins 8.1, odmah key zatražio pokraj downloada i to je to, potpuno legalni windowsi.

Pozdrav, ako je ovo točno, sad je 2015. pa su malo izmijenili stranicu:

http://s16.postimg.org/g4d7815mt/Screenshot_831.png

 

Sad više nema "other options".

 

Probao sam ukucat broj iksice u International Student Identity Card, naravno neće.

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 1.7.2015 17:45 (LukaDemarin).
16 godina
neaktivan
offline
Windows 8 za studente

Ma jok ne radi baci samo grešku.!A ne radi niti http://msdc.skole.hr/      ???Jel to uoppće aktivno .Officeseda skidati  ali windowsi koliko vidim ne !

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice