Windows 8 i 8.1 - općenito izdvojena tema

poruka: 8.531
|
čitano: 4.346.562
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Windows 8 DEV instalacija i dojmovi, Windows 8 i 8.1 - problemi
9 godina
protjeran
offline
Re: Windows 8 i 8.1
Dex.pwn kaže...

Pri toj brzini bi ti lajv radio s 50m wifia u 4k rezolucij xD

 

Download speed mi je 4mbs. upload 0,30mbs..streamovi mi cesto kad se gleda formula stekaju..zasto i jel bi kabel pomogo

Zaradi $50 tjedno- PM me za vise informacija :)http://www.bubblews.com/?referral=51fcf2f7ebd785.06019995
12 godina
odjavljen
offline
Windows 8 i 8.1

Cekaj, jel ti mislis na megaBITE ili megaBAJTE?

 
0 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Windows 8 i 8.1
Da megabite...stream nekad zasteka ne loada brzo pa zastane..

I jos kad gledam na yt 720 ili 1080 video mi steka..ucita se alo steka..flash sam updateal ali nista
Zaradi $50 tjedno- PM me za vise informacija :)http://www.bubblews.com/?referral=51fcf2f7ebd785.06019995
12 godina
odjavljen
offline
Windows 8 i 8.1

Onda ti je do neta, napravi speedtest kad gledas neki video u 720p/1080p i kad ne gledas video...

 

Ipak je 4 Mbps(cca 400 kBps) malo..

 

Prije sam imao takvu brzinu al ti ne mogu reci dal je do brzine kad tad nisam gledao videje na YTu

Sad imam 11 Mbps(cca 1.2 mBps DL/120 kBps UL) i nemam nikakvih problema. Inace koristim IE11 za Win 8.1

Pokusaj i ti na nekom drugom browseru, jednom mi je dosao coek iz T-Coma i napravio speedtest na Chromu, kad ono 4-5 Mbps a na IEu je vuklo skroz

 
0 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Windows 8 i 8.1

Kolko znam internet nema nikakve veze sa stekanjem dok video ima buffer .. steka usporen je..

 

dok gledam na 720 download mi je 1,95Mbps

 

 

EDIT: Problem je do kompa,procesora..vrti na 100%..ipak je star laptop

Zaradi $50 tjedno- PM me za vise informacija :)http://www.bubblews.com/?referral=51fcf2f7ebd785.06019995
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.6.2014 16:02 (matija410).
12 godina
odjavljen
offline
Re: Windows 8 i 8.1

A cuj, i meni je bio spor net zato sto sam napravio neki lagg na kucnom serveru

 

Koji laptop imas(konfa)?

9 godina
protjeran
offline
Re: Windows 8 i 8.1
Dex.pwn kaže...

A cuj, i meni je bio spor net zato sto sam napravio neki lagg na kucnom serveru

 

Koji laptop imas(konfa)?

 

Stari HP 6720s.. Celeron 1,80ghz

 

Zaradi $50 tjedno- PM me za vise informacija :)http://www.bubblews.com/?referral=51fcf2f7ebd785.06019995
15 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 8

u dućanu, a možeš i preko interneta

postoji microsoft store

9 godina
odjavljen
offline
Windows 8 i 8.1
pozdrav svima, imam jedno pitanje ne znam sad da li je vezano uz novi windows udpate ali nije mi jasno koristim njemacku tipkovnicu i uvjek sam normalno mogao upisivati '' @ '' ali nakon sto sam update-ovao windows prije neki dan, vise ne mogu da upisem to slovo.
tipkovnica je na kompu naredjena na njemacku kao svaki put, tipkovnica je ista, ali nece mi upisati to slovo. da li mi moze netko reci da li je to '' mozda '' do tog update-a nekog ili ? sto bi moglo biti problem.
hvala!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Windows 8 i 8.1

Mozda ti je nesto do fizicke tastature(crkla neka tipka il sl)

Poruka je uređivana zadnji put ned 15.6.2014 16:19 (Dex.pwn).
 
1 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 8 i 8.1
siick_bubble_gumm kaže...
pozdrav svima, imam jedno pitanje ne znam sad da li je vezano uz novi windows udpate ali nije mi jasno koristim njemacku tipkovnicu i uvjek sam normalno mogao upisivati '' @ '' ali nakon sto sam update-ovao windows prije neki dan, vise ne mogu da upisem to slovo.

Uključi On screen keyboard [osk.exe u Search] i vidi raspored tipki.

This is a 44 Magnum, the most powerfull handgun in the world, and will blow your head clean off, so You've gotta ask yourself a question: Do I feel lucky? Well, do ya, punk?
9 godina
odjavljen
offline
Re: Windows 8 i 8.1
Dex.pwn kaže...

Mozda ti je nesto do fizicke tastature(crkla neka tipka il sl)

u pravu si, crkao lijevi ALT. :S a nova tipkovnica. aj dobro. 

15 godina
offline
Re: Windows 8 i 8.1
siick_bubble_gumm kaže...
Dex.pwn kaže...

Mozda ti je nesto do fizicke tastature(crkla neka tipka il sl)

u pravu si, crkao lijevi ALT. :S a nova tipkovnica. aj dobro. 

 btw lijevi ALT nije jednak desnom, AltGr = Alt+CTRL.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
9 godina
odjavljen
offline
Re: Windows 8 i 8.1
ihush kaže...
siick_bubble_gumm kaže...
Dex.pwn kaže...

Mozda ti je nesto do fizicke tastature(crkla neka tipka il sl)

u pravu si, crkao lijevi ALT. :S a nova tipkovnica. aj dobro. 

 btw lijevi ALT nije jednak desnom, AltGr = Alt+CTRL.

da ali ja sam imao apple tipkovnicu i ja stisnem ctr + alt + 2 i onda dobijem @. 

15 godina
offline
Re: Windows 8 i 8.1
siick_bubble_gumm kaže...
ihush kaže...
siick_bubble_gumm kaže...
Dex.pwn kaže...

Mozda ti je nesto do fizicke tastature(crkla neka tipka il sl)

u pravu si, crkao lijevi ALT. :S a nova tipkovnica. aj dobro. 

 btw lijevi ALT nije jednak desnom, AltGr = Alt+CTRL.

da ali ja sam imao apple tipkovnicu i ja stisnem ctr + alt + 2 i onda dobijem @. 

 {#} .. ma daaa? vidi ponovo gore, kao i razlog pisanja što je AltGr... za npr @

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
9 godina
odjavljen
offline
Re: Windows 8 i 8.1
ihush kaže...
siick_bubble_gumm kaže...
ihush kaže...
siick_bubble_gumm kaže...
Dex.pwn kaže...

Mozda ti je nesto do fizicke tastature(crkla neka tipka il sl)

u pravu si, crkao lijevi ALT. :S a nova tipkovnica. aj dobro. 

 btw lijevi ALT nije jednak desnom, AltGr = Alt+CTRL.

da ali ja sam imao apple tipkovnicu i ja stisnem ctr + alt + 2 i onda dobijem @. 

 {#} .. ma daaa? vidi ponovo gore, kao i razlog pisanja što je AltGr... za npr @

jbg ne koristim ja desni AllGr za to slovo tako da. 

15 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 8 i 8.1
siick_bubble_gumm kaže...

da ali ja sam imao apple tipkovnicu i ja stisnem ctr + alt + 2 i onda dobijem @. 

A gdje to piše?!

 

Klik

 

Piše njemačka ,ne i Apple!

This is a 44 Magnum, the most powerfull handgun in the world, and will blow your head clean off, so You've gotta ask yourself a question: Do I feel lucky? Well, do ya, punk?
15 godina
offline
Re: Windows 8 i 8.1
kizo2703 kaže...
siick_bubble_gumm kaže...

da ali ja sam imao apple tipkovnicu i ja stisnem ctr + alt + 2 i onda dobijem @. 

A gdje to piše?!

 

Klik

 

Piše njemačka ,ne i Apple!

čudiš se? ... u temi za win. Pogotovo što posljednjih tjedan dana skoro ništa nije topic.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
15 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 8 i 8.1
ihush kaže...

čudiš se? ... u temi za win. Pogotovo što posljednjih tjedan dana skoro ništa nije topic.

Ma ,više se ničem ne čudim ...

Na hrvatskoj Apple tipkovnici ,za @ moram stisnut Shift i Option (dobro - Alt ,po novom) Na hrvatskoj Apple tipkovnici ,za @ moram stisnut Shift i Option (dobro - Alt ,po novom)
 

This is a 44 Magnum, the most powerfull handgun in the world, and will blow your head clean off, so You've gotta ask yourself a question: Do I feel lucky? Well, do ya, punk?
Poruka je uređivana zadnji put pon 16.6.2014 0:41 (kizo2703).
12 godina
neaktivan
offline
Windows 8 i 8.1

Imam i ja pitanjce. Naime, nikada nisam imao nikakav original OS i sada sam se odlucio na kupnju 8.1. Uzeo sam ga preko Ebaya (samo kod), i dobio sam ga, zajedno s ovim linkom za skidanje:
http://aka.ms/Win81ISO

Sada mene zanima sljedece:

Da li ja mogu instalirati Windows 8.1 na laptop, te ga nekako za 15ak dana prebaciti na stolno racunalo. Drugim rijecima, mogu li i kakav je proces prenosenja Win 8.1 s racunala na racunalo? Dakako, znam da ne mogu koristiti istodobno na dva uređaja, sto mi niti nije namjera. Htio bih sada testirati ovaj gore link, skinuti win i instalirati ga na laptop, a za dva tjedna ga instalirati na PC i eventualno obrisati s laptopa (ili sto je vec potrebno) ukoliko je to uopce i izvedivo.

Ukoliko nije, sacekat cu dva tjedna pa ga direktno instalirati na PC i to je to.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Windows 8 i 8.1

kako mogu provjeriti da li mi je windows aktiviran iz command prompta

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Windows 8 i 8.1
slmgr/xpr
http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
14 godina
offline
Re: Windows 8 i 8.1
Ithuriel kaže...

Imam i ja pitanjce. Naime, nikada nisam imao nikakav original OS i sada sam se odlucio na kupnju 8.1. Uzeo sam ga preko Ebaya (samo kod), i dobio sam ga, zajedno s ovim linkom za skidanje:
http://aka.ms/Win81ISO

Sada mene zanima sljedece:

Da li ja mogu instalirati Windows 8.1 na laptop, te ga nekako za 15ak dana prebaciti na stolno racunalo. Drugim rijecima, mogu li i kakav je proces prenosenja Win 8.1 s racunala na racunalo? Dakako, znam da ne mogu koristiti istodobno na dva uređaja, sto mi niti nije namjera. Htio bih sada testirati ovaj gore link, skinuti win i instalirati ga na laptop, a za dva tjedna ga instalirati na PC i eventualno obrisati s laptopa (ili sto je vec potrebno) ukoliko je to uopce i izvedivo.

Ukoliko nije, sacekat cu dva tjedna pa ga direktno instalirati na PC i to je to.

 

Kod OEM verzije ključ se veže uz matičnu ako se ne varam, tako da ti je bolje pričekati 2 tjedna nego kasnije imati problema sa aktivacijom.

 

Znači aktiviraj ga tamo gdje ga misliš koristiti. Na laptopu možeš isprobati, ali ga nemoj spajati na internet, jer čim ga spojiš gotovo je, on javlja podatke u M$ bazu i aktivira se.

12 godina
offline
Re: Windows 8 i 8.1

puno hvala

13 godina
offline
Windows 8 i 8.1

Možeš ga slobodno prebaciti, jedino što ćeš vjerojatno kad prebaciš za ponovnu aktivaciju morati nazvati Microsoft, tj. njihov automat gdje ćeš izabrati opciju da koristiš windowse na jednom PC-u, nešto pročitati i izdiktirat će ti novi key.

 
1 0 hvala 1
15 godina
odjavljen
offline
Windows 8 i 8.1

Eto, konačno uhvatio vremena i instalirao Win 8.1.

 

Sasvim ok sustav, malo zbunjujuć u početku ali kasnije, definitivno praktičniji od Sedmice.

http://nighthawk-software.blogspot.com/
Moj PC  
15 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Windows 8 i 8.1

Jel itko zna zašto mi se u metro searchu neće pojaviti fileovi, npr. muzika?

U explorer searchu sve radi nakon što sam indexirao foldere koji mi trebaju, metro ne.

Win7 je glupost ziva.....neke jako dobre igrice nemogu na njega zato sto je prenov...za nekih 2-3 god. ce bit dobro imat -Atom
Poruka je uređivana zadnji put ned 22.6.2014 20:58 (djdomi).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 8 i 8.1
djdomi kaže...

Jel itko zna zašto mi se u metro searchu neće pojaviti fileovi, npr. muzika?

U explorer searchu sve radi nakon što sam indexirao foldere koji mi trebaju, metro ne.

Zato jel je sve to ipak samo jedan search engine.

 

Otvori Control Panel ,Indexing Options i podesi lokacije.

 

I naravno ,uzmi u obzir da treba vremena da sistem indeksira sve.

I još nešto - ako imaš muziku u .flacu ,.alacu ili nekom sličnom formatu ,navikni se na to da se ta muzika neće uopće ni pojaviti u Metrou ,pošto ih on ni ne prepoznaje.

This is a 44 Magnum, the most powerfull handgun in the world, and will blow your head clean off, so You've gotta ask yourself a question: Do I feel lucky? Well, do ya, punk?
Poruka je uređivana zadnji put ned 22.6.2014 21:14 (kizo2703).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 8 i 8.1
kizo2703 kaže...
djdomi kaže...

Jel itko zna zašto mi se u metro searchu neće pojaviti fileovi, npr. muzika?

U explorer searchu sve radi nakon što sam indexirao foldere koji mi trebaju, metro ne.

Zato jel je sve to ipak samo jedan search engine.

 

Otvori Control Panel ,Indexing Options i podesi lokacije.

 

I naravno ,uzmi u obzir da treba vremena da sistem indeksira sve.

I još nešto - ako imaš muziku u .flacu ,.alacu ili nekom sličnom formatu ,navikni se na to da se ta muzika neće uopće ni pojaviti u Metrou ,pošto ih on ni ne prepoznaje.

Prvo mi nije prikazivalo fileove svugdje, indexao sam u opcijama i pojavili se fileovi u explorer searchu. To je ok, samo na metrou ne radi.

Win7 je glupost ziva.....neke jako dobre igrice nemogu na njega zato sto je prenov...za nekih 2-3 god. ce bit dobro imat -Atom
15 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 8 i 8.1
djdomi kaže...

Prvo mi nije prikazivalo fileove svugdje, indexao sam u opcijama i pojavili se fileovi u explorer searchu. To je ok, samo na metrou ne radi.

U čemu u Metrou ti to tražiš?

This is a 44 Magnum, the most powerfull handgun in the world, and will blow your head clean off, so You've gotta ask yourself a question: Do I feel lucky? Well, do ya, punk?
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Windows 8 DEV instalacija i dojmovi, Windows 8 i 8.1 - problemi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice