Windows 8 i 8.1 - općenito izdvojena tema

poruka: 8.531
|
čitano: 4.349.365
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Windows 8 DEV instalacija i dojmovi, Windows 8 i 8.1 - problemi
16 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 8 i 8.1
izvone kaže...

Tako je ,ja uzeo na g2a 2 komada za komp i laptop.Isporuka odmah i moraš im se javit u live chat tako da odmah s njima provjeriš da li key radi,ako ne daju ti novi al to su rijetki slučajevi. Instalaciju skineš s neta.

Znači platio si, skinuo direktno s neta dali su ti i key i sve uredno radi?

Miky
11 godina
neaktivan
offline
Windows 8 i 8.1

gdje se može skinuti win 8.1? a da nije neki piratski nego čisti... gledao sam po microsoftovoj stranici ali nisam ništa našao

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Windows 8 i 8.1
pinelynx kaže...

gdje se može skinuti win 8.1? a da nije neki piratski nego čisti... gledao sam po microsoftovoj stranici ali nisam ništa našao

Imas PP.

14 godina
offline
Re: Windows 8 i 8.1
Miky kaže...
izvone kaže...

Tako je ,ja uzeo na g2a 2 komada za komp i laptop.Isporuka odmah i moraš im se javit u live chat tako da odmah s njima provjeriš da li key radi,ako ne daju ti novi al to su rijetki slučajevi. Instalaciju skineš s neta.

Znači platio si, skinuo direktno s neta dali su ti i key i sve uredno radi?

Key provjeriš sa njima,daju ti i link s microsoftove stranice skineš 8.1 i radi bez pol frke

14 godina
neaktivan
offline
Windows 8 i 8.1

Ovako, imam licencu za Windows 8 Pro. Je li mogu instalirati Windows 8.1 pa upisati key ili moram Windows 8, zatim upisati key, pa nadograditi na 8.1

 

Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 8 i 8.1
Almin94 kaže...

Ovako, imam licencu za Windows 8 Pro. Je li mogu instalirati Windows 8.1 pa upisati key ili moram Windows 8, zatim upisati key, pa nadograditi na 8.1

8 i 8.1 su isti OS. Instaliraj 8.1 ,aktiviraj ,gotovo.

This is a 44 Magnum, the most powerfull handgun in the world, and will blow your head clean off, so You've gotta ask yourself a question: Do I feel lucky? Well, do ya, punk?
10 godina
offline
Windows 8 i 8.1

Ovako ljudi. Imao sam instaliran win 8 i nešto me počeo zezati i jučer instaliram sedmicu. Kod osmice nisam imao nikakvih problema sa directx-om dok kod sedmice je katastrofa. Što god da instaliram od igrica neće da pokrene. Pokušam ponovo uraditi repair ili reinstall directx-a, neće da uradi tj. uvijek neke errore izbaciva. Šta preporučujete da izbrišem ovu sedmicu i instaliram 8.1 ili? Fakat ne znam što mi je činiti.

Hejjjjj
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Windows 8 i 8.1

Pozdrav!

Imam tek instaliran Linux Ubuntu no želim kupiti Windowse 8.1 i to na G2A. Jako je jeftino, nekih 16$. Uglavnom, Želim ih skinut, stavit na DVD i onda ih s DVDa bootat. No kako nisam nikad prije koristio Linux ne znam imam li već kakav alat ya stavljanje podataka na DVD ili ga trebam downloadat s neta. I također ne znam gdje da ga nađem a da je specijaliziran za Linux.

Poruka je uređivana zadnji put čet 31.7.2014 21:25 (Miky).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 8 i 8.1

@Almin94

 

vidis, tako sam i ja probao pa nije islo

znaci imam key za 8 pro, probao 8.1 pro i nece, instalirao 8 pro i onda nadogradio

zasto, pojma nemam

Poruka je uređivana zadnji put čet 31.7.2014 21:29 (agent orange).
14 godina
neaktivan
offline
Windows 8 i 8.1

Ja sam isto uzeo s g2a prije par dana za 115 kn. Kaže da mi je key ok... Nadam se da neće biti problema :)

 

Xanzzu jer je danas teško biti orginalan.
Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 8 i 8.1
Xanzzu kaže...

Ja sam isto uzeo s g2a prije par dana za 115 kn. Kaže da mi je key ok... Nadam se da neće biti problema :)

 

Košta 18.05$ i kaže da prihvaća samo Maestro karticu. Znači ti si isto to uyeo?

14 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 8 i 8.1
Miky kaže...
Xanzzu kaže...

Ja sam isto uzeo s g2a prije par dana za 115 kn. Kaže da mi je key ok... Nadam se da neće biti problema :)

 

Košta 18.05$ i kaže da prihvaća samo Maestro karticu. Znači ti si isto to uyeo?

Košta onoliko koliko prodavač odredi, a njega inače imaš priliku i birati, mada ne znaš tko je... Ja sam uzeo za 115 kn, i to s ti njihovim shieldom, što znači da ti njihov agent provjeri dali ključ valja.

Platio sam preko paypala.

 

Kažem, meni je valjao, ali to ne znači da se eventualno ključ neće naći ma crnoj listi m$ zbog niza mogućih razloga, tako da tu uvjek postoji doza rizika.

Iz moje perspektive šanse da neće valjati za te novce nisu velike, a ti sam procjeni i vidi dali ti se isplati.

Xanzzu jer je danas teško biti orginalan.
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.8.2014 1:04 (Xanzzu).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 8 i 8.1
Xanzzu kaže...

Košta onoliko koliko prodavač odredi, a njega inače imaš priliku i birati, mada ne znaš tko je... Ja sam uzeo za 115 kn, i to s ti njihovim shieldom, što znači da ti njihov agent provjeri dali ključ valja.

Platio sam preko paypala.

 

Kažem, meni je valjao, ali to ne znači da se eventualno ključ neće naći ma crnoj listi m$ zbog niza mogućih razloga, tako da tu uvjek postoji doza rizika.

Iz moje perspektive šanse da neće valjati za te novce nisu velike, a ti sam procjeni i vidi dali ti se isplati.

Može li se znati u čemu je caka jer ovi Windowsi su 5 jeftiniji nego u trgovini??

I možda glupo pitanje :) da li je moguće uzeti jednu licencu sada dok je ovako povoljna a instalirati ju na proljeće kad mi dođe novi komp?  

 

15 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 8 i 8.1
Erda kaže...

Može li se znati u čemu je caka jer ovi Windowsi su 5 jeftiniji nego u trgovini??

I možda glupo pitanje :) da li je moguće uzeti jednu licencu sada dok je ovako povoljna a instalirati ju na proljeće kad mi dođe novi komp?  

 

Zato jel kupuješ samo ključ. Za same Windowse se moraš pobrinut sam.

 

Moguće je ,zašto ne. Neće se ukiselit.

This is a 44 Magnum, the most powerfull handgun in the world, and will blow your head clean off, so You've gotta ask yourself a question: Do I feel lucky? Well, do ya, punk?
14 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 8 i 8.1
Erda kaže...
Xanzzu kaže...

Košta onoliko koliko prodavač odredi, a njega inače imaš priliku i birati, mada ne znaš tko je... Ja sam uzeo za 115 kn, i to s ti njihovim shieldom, što znači da ti njihov agent provjeri dali ključ valja.

Platio sam preko paypala.

 

Kažem, meni je valjao, ali to ne znači da se eventualno ključ neće naći ma crnoj listi m$ zbog niza mogućih razloga, tako da tu uvjek postoji doza rizika.

Iz moje perspektive šanse da neće valjati za te novce nisu velike, a ti sam procjeni i vidi dali ti se isplati.

Može li se znati u čemu je caka jer ovi Windowsi su 5 jeftiniji nego u trgovini??

I možda glupo pitanje :) da li je moguće uzeti jednu licencu sada dok je ovako povoljna a instalirati ju na proljeće kad mi dođe novi komp?  

 

Pa podrjetlo samog ključa koji se ovdje prodaje je teško znati. Ipak, imaš te programe gjde ms za sitnu lovu daje licence za svoj softver (nije samo windows u pitanju), npr. za obrazovanje ili programerima. Ako si polaznik ustanove koja je u partnerstvu s ms možeš dobiti popust za te licence, ili čak besplatno! ... I onda ih preprodati...

 

Čovjek bi dao za pretpostaviti da netko tko je zaposlenik u administraciji, bilo ms ili tih institucija, može doći do većeg broja tih licenci... naravno to je samo pretpostavka.

 

Kako god bilo, podrijetlo je teško znati, a u slučaju da se otkrije marvelzacija u vezi tvog ključa, on može preko noći postati nevažeći.

Dakle doza rizika postoji.

 

Tvoja licenca za windows 8.1 vrijedi dok god microsoft kaže da onda vrijedi :)

Dakle možeš.

 

Xanzzu jer je danas teško biti orginalan.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 8 i 8.1
kizo2703 kaže...

Zato jel kupuješ samo ključ. Za same Windowse se moraš pobrinut sam.

 

Moguće je ,zašto ne. Neće se ukiselit.

Pa ključ mi i treba, jel? :)

Windoze skinem s MS-ove stranice, zar ne?

15 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 8 i 8.1
Erda kaže...

Pa ključ mi i treba, jel? :)

Windoze skinem s MS-ove stranice, zar ne?

Da ,naravno.

 

Pa ,baš i ne. Sa MS-ovih servera dobit ćeš samo upgrade verziju i to nakon ''malo'' {#} pimplanja. Evo kako.

 

Drugi način je download full verzije sa torrenta ,ako znaš gdje naći linkove. (ili znaš nekog tko zna {#})

Ali o tome ne smijemo javno na ovom forumu.

 

S tim da moraš računati da 12. 08. izlazi Update 2 za Windows 8.1 i da je bolje pričekati malo.

Pogotovo ako ti se ,kak veliš ,nikud ne žuri.

This is a 44 Magnum, the most powerfull handgun in the world, and will blow your head clean off, so You've gotta ask yourself a question: Do I feel lucky? Well, do ya, punk?
15 godina
offline
Re: Windows 8 i 8.1
kizo2703 kaže...
Erda kaže...

Pa ključ mi i treba, jel? :)

Windoze skinem s MS-ove stranice, zar ne?

Da ,naravno.

 

Pa ,baš i ne. Sa MS-ovih servera dobit ćeš samo upgrade verziju i to nakon ''malo'' {#} pimplanja. Evo kako.

 

Drugi način je download full verzije sa torrenta ,ako znaš gdje naći linkove. (ili znaš nekog tko zna {#})

Ali o tome ne smijemo javno na ovom forumu.

 

S tim da moraš računati da 12. 08. izlazi Update 2 za Windows 8.1 i da je bolje pričekati malo.

Pogotovo ako ti se ,kak veliš ,nikud ne žuri.

 ? ... a slavenska trilogija i pravilo treće opcije? enivej, bilo koja verzija npr s MSovih str. + ei.cfg remover. Takav ISO snimiš na medij i imaš origigi install bez ulaženja u torrent. Koliko znam radi i s OSmicom..  (ček OK, radi, može se dodati i converzion.ini removal ako je potreban, dok je switcher proglašen 'obsoletanim').

 

-mislim da je ovo bolji način dolaženja do 'legalnih' instalacija.

 

kizo2703 kaže...
..

Ne treba se bojati torrenta ,samo treba znati s kojeg torrenta skidati legalnu ,čistu kopiju.

 -nije stvar straha (mada vidi njemačku), nego nepotrebnog rizika i (više) pravila foruma. Prva stranica spominje enterprise, na više mjesta je digital river... kome je potrebno više hintova nije ni zaslužio link (koji bi pravno bio dvojben uz moguće brisanje od MODova). Možda i to što je skidanje lakši nalčin, možda sam više za to da se forumaši barem pokušaju snaći umjesto 'oču internet' EMOa (sve na tacni).

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put ned 3.8.2014 0:11 (ihush).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 8 i 8.1
ihush kaže...

 ? ... a slavenska trilogija i pravilo treće opcije? enivej, bilo koja verzija npr s MSovih str. + ei.cfg remover. Takav ISO snimiš na medij i imaš origigi install bez ulaženja u torrent. Koliko znam radi i s OSmicom..  (ček OK, radi, može se dodati i converzion.ini removal ako je potreban, dok je switcher proglašen 'obsoletanim').

 

-mislim da je ovo bolji način dolaženja do 'legalnih' instalacija.

Radi ,ali - na Osmici moraš dodati ei.cfg ,pošto ga u originalu nema. A tu je još i jedna caka: upgrade verzije ostat će to što jesu - upgrade ,zato jel njih ne određuje ei.cfg.

One i nakon instalacije sa ključem ostaju neaktivirane ,pa moraš mijenjati ključ u Registryu da bi ih aktiviral (ako radiš clean install s njima).

 

Ne treba se bojati torrenta ,samo treba znati s kojeg torrenta skidati legalnu ,čistu kopiju.

This is a 44 Magnum, the most powerfull handgun in the world, and will blow your head clean off, so You've gotta ask yourself a question: Do I feel lucky? Well, do ya, punk?
14 godina
offline
Windows 8 i 8.1

Da li mogu imati onu tamo verziju officea na originalnoj 8-mici? (8.1)

 

Da li prate to i kazne ilii {#}

 

 

EDIT: Jel to dolazi 8.2 ili samo update na 8.1? Jer Mislim sada ovih dana promjenit win. pošto sam uzeo key na g2a. Pa da li mi je bolje čekati?

Poruka je uređivana zadnji put ned 3.8.2014 0:41 (izvone).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 8 i 8.1
izvone kaže...

Da li mogu imati onu tamo verziju officea na originalnoj 8-mici? (8.1)

 

Da li prate to i kazne ilii {#}

Da. Windows je Windows ,Office je Office. Dva različita softwarea (nema veze kaj su od istog prizvođača) ,različiti načini aktivacije ,različiti serveri za aktivaciju.

 

Nitko (zasad) ne prati ništa.

 

Dolazi 8.1 Update 2. Da ,bilo bi bolje pričekat.

This is a 44 Magnum, the most powerfull handgun in the world, and will blow your head clean off, so You've gotta ask yourself a question: Do I feel lucky? Well, do ya, punk?
Poruka je uređivana zadnji put ned 3.8.2014 0:52 (kizo2703).
14 godina
offline
Windows 8 i 8.1

Onda bez straha mogu staviti office :)

 

Znači stavim sada 8.1 pa updateam ili mi bolje nakon updatea stavit?

 

Hvala ti na brzom odgovoru! {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 8 i 8.1
izvone kaže...

 

Znači stavim sada 8.1 pa updateam ili mi bolje nakon updatea stavit?

Pričekaj.

This is a 44 Magnum, the most powerfull handgun in the world, and will blow your head clean off, so You've gotta ask yourself a question: Do I feel lucky? Well, do ya, punk?
14 godina
offline
Windows 8 i 8.1

Hvala Hvala!

 

Samo ako mi možeš pojasniti da znam za ubuduće,zašto je bolje pričekat s instalacijom nego naknadno updateat,baš me zanima...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 8 i 8.1
izvone kaže...

 

Samo ako mi možeš pojasniti da znam za ubuduće,zašto je bolje pričekat s instalacijom nego naknadno updateat,baš me zanima...

Manje posla ,a onda i manje smeća za ćiščenje poslije upgradea.

 

Manje potencijalnih problema sa driverima ,hardwareom i nekompatibilnim softwareom.

This is a 44 Magnum, the most powerfull handgun in the world, and will blow your head clean off, so You've gotta ask yourself a question: Do I feel lucky? Well, do ya, punk?
14 godina
offline
Windows 8 i 8.1

Aha,sve jasno kaj se tiče toga :), imam još jedno pitanje,nadam se da nisam dosadan :S

 

Vidim da na G2A ima win 8.1 key za 16 eura,2 keya za 19 i 3 keya za 21. U Čemu je caka da je jedan 16 a 2 19? I to još retail verzija koja se da instalirat i na neko drugo računalo nakon što se deinstalira s jednog.

 

Je li to jedan key sa 3 licence ili 3 zasebna keya? Kako to ide?

 

I možda jedno glupo pitanje al neću znati odgovor dok ne pitam,ima li di za uzet te keyeve po takvoj cijeni na R1? Predpostavljam na g2a nema haha...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 8 i 8.1
izvone kaže...
Vidim da na G2A ima win 8.1 key za 16 eura,2 keya za 19 i 3 keya za 21. U Čemu je caka da je jedan 16 a 2 19? I to još retail verzija koja se da instalirat i na neko drugo računalo nakon što se deinstalira s jednog.

 

Je li to jedan key sa 3 licence ili 3 zasebna keya? Kako to ide?

 

I možda jedno glupo pitanje al neću znati odgovor dok ne pitam,ima li di za uzet te keyeve po takvoj cijeni na R1?

Količinski discount.

 

Ne znam.

 

R1? {#}

This is a 44 Magnum, the most powerfull handgun in the world, and will blow your head clean off, so You've gotta ask yourself a question: Do I feel lucky? Well, do ya, punk?
14 godina
offline
Windows 8 i 8.1

hahaha znao sam da je glupo pitanje al ko zna možda ima negdje hahaha. Dobil ideju nakon par piva subotom :P

 

Hvala! :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
odjavljen
offline
Windows 8 i 8.1

Kako mogu naći Windows Media Player u Windows 8.1? Tražio sam u Start meniju ali ga nema .

Malware Test
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 8 i 8.1
Silwncer kaže...

Kako mogu naći Windows Media Player u Windows 8.1? Tražio sam u Start meniju ali ga nema .

WMP u tražilici?

(Ako baš ništa drugo ne pomaže?!)

This is a 44 Magnum, the most powerfull handgun in the world, and will blow your head clean off, so You've gotta ask yourself a question: Do I feel lucky? Well, do ya, punk?
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Windows 8 DEV instalacija i dojmovi, Windows 8 i 8.1 - problemi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice