Windows 8 i 8.1 - općenito izdvojena tema

poruka: 8.531
|
čitano: 4.349.575
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Windows 8 DEV instalacija i dojmovi, Windows 8 i 8.1 - problemi
12 godina
online
Re: Windows 8 i 8.1
Dex.pwn kaže...

Jel to znači da sad više neam aktiviran Windows ili ? Ne želim davat keš zbog toga što koristim u privatne svrhe

Odi na This PC-> Desni klik-> Svojstva, i vidi je li aktiviran Windows.

12 godina
odjavljen
offline
Windows 8 i 8.1
Za sada je aktiviran... Ne želim kupovat... Malo mi je net sporij, to je vjv zbog maxTVa jer su nam "nadodali" još 6 Mbps na sadašnjih 10 Mbps. Al pošto što smo se odjavili od toga, vjerovatno će pametnjakovići iz T-Coma umjesto na 10 stavit 4 ...
Poruka je uređivana zadnji put sub 23.8.2014 18:07 (Dex.pwn).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 8 i 8.1
Edge kaže...

To je prakticki ko da imas original Windows?

Ne ''ko da imaš'' ,nego stvarno imaš original. Ključevi su ''genuine'' MS.

Dex.pwn kaže...
Za sada je aktiviran... Ne želim kupovat... Malo mi je net sporij, to je vjv zbog maxTVa jer su nam "nadodali" još 6 Mbps na sadašnjih 10 Mbps.

90 kuna je problem ,a 900+ kuna za ,recimo ,novu grafiku nije? {#}

 

MaxTV nema veze s internetom ,jel dolazi na drugoj frekvenciji i ne ''troši'' ti brzinu.

This is a 44 Magnum, the most powerfull handgun in the world, and will blow your head clean off, so You've gotta ask yourself a question: Do I feel lucky? Well, do ya, punk?
Poruka je uređivana zadnji put sub 23.8.2014 19:00 (kizo2703).
15 godina
offline
Re: Windows 8 i 8.1
Edge kaže...

 

To je prakticki ko da imas original Windows?

 

Da, rekao bih da je ;)

Jedino što sam ja nadodao je Stardock Start8 da nemam ove kocke i da imam normalan start.

أهبل Origin: mrxa | SteamID: mrxa88 | speed: http://www.speedtest.net/result/2968693004.png
12 godina
odjavljen
offline
Re: Windows 8 i 8.1

Al lik je reko da su nadodali 6 Mbps zbog maxTVa, inaće imam ADSL, tj. ono telefon, net i taj maxTV ide preko rutera, pa zbog rutera smo vratili maxTV... Moguće je da je zbog toga sporij net jel ovi vraćaju vjv na 10 Mbps(nebi me čudilo da vrate na 4 Mbps xD)

Hehehe, hardware i software nije isto ccc, 1050 sam dao, i dao bi još i više al nisam imo više para jer sam morao novo napajanje uzet :P

15 godina
offline
Re: Windows 8 i 8.1
Dex.pwn kaže...

Al lik je reko da su nadodali 6 Mbps zbog maxTVa, inaće imam ADSL, tj. ono telefon, net i taj maxTV ide preko rutera, pa zbog rutera smo vratili maxTV... Moguće je da je zbog toga sporij net jel ovi vraćaju vjv na 10 Mbps(nebi me čudilo da vrate na 4 Mbps xD)

Hehehe, hardware i software nije isto ccc, 1050 sam dao, i dao bi još i više al nisam imo više para jer sam morao novo napajanje uzet :P

 

Svašta oni govore korisnicima kad im je prosječan korisnik baka od 85 godina. 

Onda se prema svima tako ponašaju, kao da nemaju pojma o ničemu...

أهبل Origin: mrxa | SteamID: mrxa88 | speed: http://www.speedtest.net/result/2968693004.png
15 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 8 i 8.1
Dex.pwn kaže...

Al lik je reko da su nadodali 6 Mbps zbog maxTVa, inaće imam ADSL, tj. ono telefon, net i taj maxTV ide preko rutera, pa zbog rutera smo vratili maxTV...

 

Hehehe, hardware i software nije isto ccc, 1050 sam dao, i dao bi još i više al nisam imo više para jer sam morao novo napajanje uzet :P

Imam 10/640 brzinu i MaxTV ,i brzina interneta je uvijek na maksimumu.

 

MaxTV ide na drugoj frekvenciji i ima svojih rezerviranih 4 - 5 mbps.

E sad ,druga je priča kakva ti je kvaliteta telefonske parice preko koje sve to ide ,te koliko si udaljen od prve switch kutije i centrale.

 

Ma nemoj ,nije isto? Onda si mogao instalirati Linux - free je ,nije ništa lošiji od Windowsa i sve je legalno.

This is a 44 Magnum, the most powerfull handgun in the world, and will blow your head clean off, so You've gotta ask yourself a question: Do I feel lucky? Well, do ya, punk?
12 godina
odjavljen
offline
Windows 8 i 8.1

Linux je meni kao da se nalazim u kokpitu Boinga 747, Windows je jednostavniji.... Svakako je Gates rekao da nije bitno jer (i)legalan, bitno da čini brojku....

I ti uspoređuješ dva softwarea a ja sam usporedio software i hardware ;)

 
1 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 8 i 8.1
Almin94 kaže...
Miro34 kaže...

Pozdrav svima, mene zanima jel WIN7 ili  8.1 laksi za komp, trenutno imam win7 64 bit pa ako je 8.1 laksi stavio bih njega, konfa je u profilu navedena.

Ma nije lakse nista. Osmica samo jos vise opterecuje HDD.

Koliko ThumDown samo xD

 

Nista, onda vjerojatno imam los hdd u laptopu. :)

11 godina
offline
Re: Windows 8 i 8.1
mrxa1 kaže...
Dex.pwn kaže...

Jel to znači da sad više neam aktiviran Windows ili ? Ne želim davat keš zbog toga što koristim u privatne svrhe

 

90-tak kuna za OS nije nikoga ubilo...pa i za privatne svrhe.

Jel ovo sve regulara? Prejeftino mi da bude stvarno. Uzeo bi i ja da isprobam W8

Ah, gravity - thou art a heartless bitch.
15 godina
offline
Re: Windows 8 i 8.1
Sheldon Cooper Ph.D kaže...

Jel ovo sve regulara? Prejeftino mi da bude stvarno. Uzeo bi i ja da isprobam W8

 

Ne, nije...ja radim za G2A i sve one portale koji sudjeluju u tome. 

Zar nije očito?

أهبل Origin: mrxa | SteamID: mrxa88 | speed: http://www.speedtest.net/result/2968693004.png
11 godina
offline
Windows 8 i 8.1

Jedno pitanje, čitao sam po netu da je puno ljudi imalo neki problema sa WiFi-em na Win 8.1, zanima me dali je to točno, dali je neko od vas imao problema sa tim i dali su taj problem riješili? Hvala.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Windows 8 i 8.1

Čitao sam i ja da postoje vanzemaljci, pa to može, a i ne mora bit tačno. WiFi radi bez ikakvih problema (moje iskustvo) još od Windowsa 8.

 
1 2 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Windows 8 i 8.1
ibme74 kaže...

Jedno pitanje, čitao sam po netu da je puno ljudi imalo neki problema sa WiFi-em na Win 8.1, zanima me dali je to točno, dali je neko od vas imao problema sa tim i dali su taj problem riješili? Hvala.

 

Ja sam ga imao, msm ne znam oćel mi se još javljati... Ubiti, obrisao sam app 8Gadgets i onda sam otvorio moje računalo i tamo išao desni klik - upravljaj(Mange) i pod mrežni prilagodnici sam obrisao sve Windows TAP adaptere i ostavio jedino Realtek za LAN i TP-Link za WiFi i to je to.... Za sada mi radi sve OK. Mučio sam se s ovim problemom dugo, na svakom netu je radio samo na mome nije i to samo moj komp, mobiteli i drugi komp je radio kako treba

11 godina
offline
Re: Windows 8 i 8.1
escobar_ kaže...

Čitao sam i ja da postoje vanzemaljci, pa to može, a i ne mora bit tačno. WiFi radi bez ikakvih problema (moje iskustvo) još od Windowsa 8.

Prvo, ne shavaćam čemu ovakva reakcija i odgovor, ovo je forum, tu je da se nešto pita i o nečemu se popriča, zar ne? Drugo, nisam to pročitao na jednom mjestu i da je taj problem imala jedna osoba nego da ih je imalo jako puno korisnika i zanima me dali ih je ovdje neko imao da mi da odgovor dali je problem riješen kroz neki update ili je neko sam uspio naći riješenje.

16 godina
online
Windows 8 i 8.1

Da bi dobio rješenje, moraš nam prvo dati konkretan problem :)

Always code as if the one ending up maintaining your code is a violent psychopath who knows where you live
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Windows 8 i 8.1
ibme74 kaže...
escobar_ kaže...

Čitao sam i ja da postoje vanzemaljci, pa to može, a i ne mora bit tačno. WiFi radi bez ikakvih problema (moje iskustvo) još od Windowsa 8.

Prvo, ne shavaćam čemu ovakva reakcija i odgovor, ovo je forum, tu je da se nešto pita i o nečemu se popriča, zar ne? Drugo, nisam to pročitao na jednom mjestu i da je taj problem imala jedna osoba nego da ih je imalo jako puno korisnika i zanima me dali ih je ovdje neko imao da mi da odgovor dali je problem riješen kroz neki update ili je neko sam uspio naći riješenje.

 

 

Koju WiFi antenu imaš? Koji windows x86 ili x64 arhitektura?

11 godina
offline
Re: Windows 8 i 8.1
Dex.pwn kaže...
ibme74 kaže...
escobar_ kaže...

Čitao sam i ja da postoje vanzemaljci, pa to može, a i ne mora bit tačno. WiFi radi bez ikakvih problema (moje iskustvo) još od Windowsa 8.

Prvo, ne shavaćam čemu ovakva reakcija i odgovor, ovo je forum, tu je da se nešto pita i o nečemu se popriča, zar ne? Drugo, nisam to pročitao na jednom mjestu i da je taj problem imala jedna osoba nego da ih je imalo jako puno korisnika i zanima me dali ih je ovdje neko imao da mi da odgovor dali je problem riješen kroz neki update ili je neko sam uspio naći riješenje.

 

 

Koju WiFi antenu imaš? Koji windows x86 ili x64 arhitektura?

Zasada ništa, dns trebam curi na laptop staviti Win8.1 32bit, pitam zato sto se ona ne razumije baš previše u to pa da znam moguća riješenja ako bude imala problema kada dođe kući da se ne može spojiti na Wi-Fi. Gledao sam neki fix na netu, ugl ode se na control panel, devince manager, i ode se na wifi adaptera i stavi da instalira neki brodancom driver. 

15 godina
offline
Re: Windows 8 i 8.1
ibme74 kaže...
escobar_ kaže...

Čitao sam i ja da postoje vanzemaljci, pa to može, a i ne mora bit tačno. WiFi radi bez ikakvih problema (moje iskustvo) još od Windowsa 8.

Prvo, ne shavaćam čemu ovakva reakcija i odgovor, ovo je forum, tu je da se nešto pita i o nečemu se popriča, zar ne? Drugo, nisam to pročitao na jednom mjestu i da je taj problem imala jedna osoba nego da ih je imalo jako puno korisnika i zanima me dali ih je ovdje neko imao da mi da odgovor dali je problem riješen kroz neki update ili je neko sam uspio naći riješenje.

Ne shvataj moj komentar previše osobno, ništa loše nisam mislio. {#}

12 godina
odjavljen
offline
Re: Windows 8 i 8.1

Gledaj jel imaju driveri od toga laptopa za 8.1 x86... Ako imaju, onda bi ti sve trebalo radit kak treba....

10 godina
neaktivan
offline
Windows 8 i 8.1

Ekipa imam Windows 8.1

 

Može mi netko reći kako postaviti da mi se vrte vijesti, sport  preko LIVE TILESA

 

U početku su vrtile neke strane vijesti...sada nema ništa , samo ikona

 

 

Tražio sam po net-u da nisam nešto u postavkama isključio ali nisam ništa našao

 

MOlim ako netko imao ovakav problem da kaže što trebam napraviti

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Windows 8 i 8.1

Regional settings podesi na USA.

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 8 i 8.1

Tako i napravim ali kao da ne prihvati.

 

Možda treba negdje upisati RSS feed ?  ( prije toga sam probao sa 24 sata ),

 

 

 

 

11 godina
offline
Re: Windows 8 i 8.1
Dex.pwn kaže...

Gledaj jel imaju driveri od toga laptopa za 8.1 x86... Ako imaju, onda bi ti sve trebalo radit kak treba....

Samo da javim da sam instalirao dns Win 8.1 na laptop, sve je prošlo u redu, wi-fi je radio bez problema čim sam podignuo sustav, mogu reći da je za svaku pohvalu Windows. Prvi puta sam ga vidio na dijelu, za razliku od usporene sadmice na starijem laptopu (Jednojezgreni AMD procesor sa 2300 MHz i 2GB RAM-a i integrušom) sada leti, jako brzo se pali, jako brzo odrađuje zadatke, zbilja sam zadovoljan viđenim, jedini minus metro, ali sam i to riješio instaliranjem classic shella. LP!

15 godina
offline
Re: Windows 8 i 8.1
ibme74 kaže...

Samo da javim da sam instalirao dns Win 8.1 na laptop, sve je prošlo u redu, wi-fi je radio bez problema čim sam podignuo sustav, mogu reći da je za svaku pohvalu Windows. Prvi puta sam ga vidio na dijelu, za razliku od usporene sadmice na starijem laptopu (Jednojezgreni AMD procesor sa 2300 MHz i 2GB RAM-a i integrušom) sada leti, jako brzo se pali, jako brzo odrađuje zadatke, zbilja sam zadovoljan viđenim, jedini minus metro, ali sam i to riješio instaliranjem classic shella. LP!

 

I onda se ljudi smiju kad im kažem da Win 8.1 ima najbolju bazu generičkih drivera..

I ne samo to, driveri su odlični, rade...meni se npr. bežično povezao sa printerom jer je spojen na isti router dok sam na Win 7 morao prvo fizički spojiti printer na komp i instalirati drivere, čupati kabel u određenom trenutku...

 

Samo da ukinu komplet opciju "metro-a" bilo bi odlično, nadam se da u Win 9 budu...iako ja sa Start8 nemam potrebe nikada tamo zaći, čak ni slučajno...

أهبل Origin: mrxa | SteamID: mrxa88 | speed: http://www.speedtest.net/result/2968693004.png
12 godina
offline
Re: Windows 8 i 8.1
ibme74 kaže...

Samo da javim da sam instalirao dns Win 8.1 na laptop, sve je prošlo u redu, wi-fi je radio bez problema čim sam podignuo sustav, mogu reći da je za svaku pohvalu Windows. Prvi puta sam ga vidio na dijelu, za razliku od usporene sadmice na starijem laptopu (Jednojezgreni AMD procesor sa 2300 MHz i 2GB RAM-a i integrušom) sada leti, jako brzo se pali, jako brzo odrađuje zadatke, zbilja sam zadovoljan viđenim, jedini minus metro, ali sam i to riješio instaliranjem classic shella. LP!

Steta sto ti je mana metro,meni je to najveca prednost kod windwos-a 8,vjerujem da bi i tebi bila samo da ga koristis neko vrijeme i naviknes se...A meni je nekako najveca mana sto windows 8 nema aero :/

Sadmir K
15 godina
offline
Re: Windows 8 i 8.1
kizo2703 kaže...
Edge kaže...

To je prakticki ko da imas original Windows?

Ne ''ko da imaš'' ,nego stvarno imaš original. Ključevi su ''genuine'' MS.

Legalni windowsi za $50?

Rvat katolik!
11 godina
offline
Re: Windows 8 i 8.1
Sadmir01 kaže...
ibme74 kaže...

Samo da javim da sam instalirao dns Win 8.1 na laptop, sve je prošlo u redu, wi-fi je radio bez problema čim sam podignuo sustav, mogu reći da je za svaku pohvalu Windows. Prvi puta sam ga vidio na dijelu, za razliku od usporene sadmice na starijem laptopu (Jednojezgreni AMD procesor sa 2300 MHz i 2GB RAM-a i integrušom) sada leti, jako brzo se pali, jako brzo odrađuje zadatke, zbilja sam zadovoljan viđenim, jedini minus metro, ali sam i to riješio instaliranjem classic shella. LP!

Steta sto ti je mana metro,meni je to najveca prednost kod windwos-a 8,vjerujem da bi i tebi bila samo da ga koristis neko vrijeme i naviknes se...A meni je nekako najveca mana sto windows 8 nema aero :/

Nije toliko meni koliko je vlasnici laptopa :{#} ja kada odlučim preći na Win 8.1 dat ću mi priliku

15 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 8 i 8.1
tnakir kaže...

Legalni windowsi za $50?

21 $. I da ,potpuno legalni i genuine. Caka je samo da instalaciju moraš naći sam.

This is a 44 Magnum, the most powerfull handgun in the world, and will blow your head clean off, so You've gotta ask yourself a question: Do I feel lucky? Well, do ya, punk?
15 godina
offline
Re: Windows 8 i 8.1
kizo2703 kaže...
tnakir kaže...

Legalni windowsi za $50?

21 $. I da ,potpuno legalni i genuine. Caka je samo da instalaciju moraš naći sam.

120 kuna Windowsi? Ko tu koga?

Rvat katolik!
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Windows 8 DEV instalacija i dojmovi, Windows 8 i 8.1 - problemi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice