Windows 8.1 za 150kn

poruka: 7
|
čitano: 5.666
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Windows 8.1 za 150kn

Pozz ekipa!
Danas malo gledao po netu neke akcije igrica i naletim na jako dobru ponudu, Windows 8.1 za cca 150kn.

Kada kupite na email dobijete potvrdu preko koje idete u kontakt sa supportom koji vam da key, malo je sheban postupak ali je sigurniji.

Evo vam link pa kupujte {#}

Lp! 

P.S. nisam promotor niti je ikakav referal, nego samo hocu da svi imamo legalni software, Amen. {#}

Autoclimb kills more people than AIDS
Moj PC  
6 0 hvala 5
14 godina
offline
Windows 8.1 za 150kn

Nije legalan. To su vjerojatno licence koje su dobivene čudnim načinima i koje se ne smiju preprodavati i koristiti ako nisu namjenjene tebi. Za koristiti doma će biti OK i bez problema ih možeš aktivirati, ali ni jedna inspekcija to neće priznati(u firmama) bez računa, naljepnice i sl.

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
Moj PC  
0 4 hvala 2
14 godina
offline
Re: Windows 8.1 za 150kn
power_user kaže...

Nije legalan. To su vjerojatno licence koje su dobivene čudnim načinima i koje se ne smiju preprodavati i koristiti ako nisu namjenjene tebi. Za koristiti doma će biti OK i bez problema ih možeš aktivirati, ali ni jedna inspekcija to neće priznati(u firmama) bez računa, naljepnice i sl.

Pa za firmu znam da trebas imat racun i tako to, ali za doma je legalno.

Nije to stranica od jucer.

Autoclimb kills more people than AIDS
14 godina
offline
Re: Windows 8.1 za 150kn
power_user kaže...

Nije legalan. To su vjerojatno licence koje su dobivene čudnim načinima i koje se ne smiju preprodavati i koristiti ako nisu namjenjene tebi. Za koristiti doma će biti OK i bez problema ih možeš aktivirati, ali ni jedna inspekcija to neće priznati(u firmama) bez računa, naljepnice i sl.

Prvo provjeri prije nego što počneš pričati gluposti. Stranica je legalna i ti windowsi su legalni. Prije mjesec dana sam kupio upravo Windows 8.1 Pro sa te stranice i aktivirao bez problema i sve radi. Što se tiče firma to je druga stvar, a niti je kolega rekao da to ljudi kupuju za firme.

LP

14 godina
offline
Windows 8.1 za 150kn

Aktivirano nije isto što i legalno. Prilikom aktivacije Microsoft provjerava samo ključ, ne i način na koji je dobiven, a s obzirom da je ovaj sigurno nabavljen kršenjem neke EULAe definitivno nije i legalan. Ista stvar kao što se moj frend hvali kako ima orginalne Windowse koje mu je dao rođak koje je dobio od faksa, aktivirani jesu, prolaze sve genuine provjere, ali sa zakonskog gledišta nisu legalni jer on nije student, a koristi licencu za studente xy fakulteta. 

 

Iskreno, da ih već nemam i ja bi vjerojatno uzeo te za doma, ali nemojte se zavaravati i misliti da ste dobili istu stvar koja u trgovini košta 5x više, to je sve što sam htio reći.

 

EDIT: ista stvar je i s igrama, npr. znam da se BF4 masovno kupovao preko proxya u Meksiku(tako sam ga i ja kupio), ali to je isto kršenje licence, i iako sam ga kupio u službenoj trgovini ne smatram ga legalnim. Siva zona...

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
Poruka je uređivana zadnji put sub 31.5.2014 22:54 (power_user).
Moj PC  
1 0 hvala 2
13 godina
offline
Windows 8.1 za 150kn

Hvala kolega Svrzic. Nadogradio sam win 7 na win 8.1 pro. Sad moram ponovo instalirat sve programe i igre, ali polako. :) Sutra će skoro bit sređeno kao i prije. LP

► Play ▌▌ Pause ■ Stop
Moj PC  
2 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Windows 8.1 za 150kn
Vrlo korisna informacija. Ja sam bas jučer uzeo na ebayu za 220kn. Činilo mi se povoljno, no kad vidim ovo, poželim da nisam. U svakom slučaju, miran sam do 2020. ^^ Home pc, dakako.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice