WINDOWS 8.1 poboljšanja u odnosu na WINDOWS 8

poruka: 40
|
čitano: 9.638
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
WINDOWS 8.1 poboljšanja u odnosu na WINDOWS 8

Radim Seminarski na temu "WINDOWS 8.1. poboljšanja u odnosu na WINDOWS 8" pa mi treba preporuka za materijale... Tražio sam po Netu (onako na "blic") nisam puno našao... Znaći, linkovi, el. materijali, prednost na našem jeziku... Hvala unaprijed!

http://www.webmarketing-design.com
Moj PC  
3 6 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: WINDOWS 8.1 poboljšanja u odnosu na WINDOWS 8

Strašan je to seminarski rad. Changelog. {#}

 

A i baš se trudiš, ono...

 

 

To understand what recursion is, you must first understand recursion.
12 godina
neaktivan
offline
Re: WINDOWS 8.1 poboljšanja u odnosu na WINDOWS 8
rustweaver kaže...

Strašan je to seminarski rad. Changelog. {#}

 

A i baš se trudiš, ono...

 

 

Ono hvala na komentaru, mada nije bilo potrebe, jer nisam tražio ismijavanje nego pomoć... Vjerujem da ima tu dosta da se piše, s tim da večina "samoprozvanih hackera" misli da je jedina razlika start button i onaj broj 1.... 

 

http://www.webmarketing-design.com
14 godina
protjeran
offline
Re: WINDOWS 8.1 poboljšanja u odnosu na WINDOWS 8
Ono bas si izabrao.
B-A-R-C-A
14 godina
neaktivan
offline
Re: WINDOWS 8.1 poboljšanja u odnosu na WINDOWS 8
dachoxl kaže...

Ono hvala na komentaru, mada nije bilo potrebe, jer nisam tražio ismijavanje nego pomoć...

Jedina stvar koju trebaš napraviti je lupiti jednu pretragu na googleu, ali ne, želiš da ti i to netko drugi nađe i to još po mogućnosti na hrvatskom jeziku!? Lijenost, lijenost, lijenost...

 

dachoxl kaže...

Vjerujem da ima tu dosta da se piše

O da, nabrajanje izmjena. Strašan je to rad. Kopi-pejst nekakvog MS-ovog pamfleta.

 

Ovo je materijal za "što se događa s našim društvom".

To understand what recursion is, you must first understand recursion.
Poruka je uređivana zadnji put sub 18.1.2014 21:44 (rustweaver).
12 godina
neaktivan
offline
Re: WINDOWS 8.1 poboljšanja u odnosu na WINDOWS 8
dachoxl kaže...

Tražio sam po Netu (onako na "blic") nisam puno našao... Znaći, linkovi, el. materijali, prednost na našem jeziku... Hvala unaprijed!

Šta tu imaš naći? Listu poboljšanja to je sve! Kakvi el. materijali, mogu ti jedino listu prebaciti u PDF pa ti to dati...

Na našem jeziku ne možeš naći poštenu knjigu o stvarima tipa jezika/frameworka, a ne takvih stvari, u zadnje vrijeme svi kao da imaju problema sa engleskim jezikom...

Crk'o Marshall!
16 godina
neaktivan
offline
Re: WINDOWS 8.1 poboljšanja u odnosu na WINDOWS 8

rustweaver, skroz si u pravu! zalosno je sto je takvo sto danas normalno, jer evo, kad nakon tri tjedna praznika i vrimena za seminar ucenik donese rad na dvi stranice, google translateanog teksta, koji nije niti procitan naknadno, i to uz to bez naslovnice s imenom i nazivom rada, STO ONDA RECI I UCINITI?! A taj je jos i dobar, jer ih 8 uopce nista ne donese! 

13 godina
protjeran
offline
WINDOWS 8.1 poboljšanja u odnosu na WINDOWS 8
 
1 1 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: WINDOWS 8.1 poboljšanja u odnosu na WINDOWS 8

Znaš li šta je žalosno? Žalosno je što je i ovaj forum počeo ličiti na sve ostale forume odakle su pametni ljudi davno pobjegli jer nisu htjeli učestvovati u nekonstruktivnim dijalozima i nebuloznim raspravam u kojima je bitno samo ispasti pametniji i superiorniji od drugih. Eto to je žalosno! Da bi dobio konkretan odgovor ili pomoć, prvo moraš istrpiti da te "gomila" (ali uvijek istih) likova "ponizi" (bar oni misle da su te ponizili), da bi dobio odgovor od nekoga ko zna i hoče pomoći...

 

A što se tiče same teme seminarskog, tema je baš ona prava u skladu sa vremenom. Neznam koja softverska tema može biti bolja od one u kojoj se porede dvije najnovije verzije najaktuelnijeg OS-a? Upravo radti toga je teško pronaći materijale na Netu i upravo radi toga sam tražio pomoć, a dobio sam samo kritiku od ljudi koji očigledno imaju ograničeno znanje o gradivu i ne vide veličinu same teme. 

 

Zato od ovog trenutka prestajem da odgovaram na takve komentare i da se okrenem konstruktivnom dijalogu. Kada završim rad, postaviću ga ovdje, jer će možda moći poslužiti nekome.

 

Sutra, kada neko bude na Google-u tražio nešto iskoristivo vezano za ovu temu i pronađe ovaj post na forumu, preskoćiće sav ovaj bespotrebni tekst i skinuti jedino što je iskoristivo, a to je nadam se moj pismeni rad... Toliko.

 

Ako neko i dalje želi pomoći, hvala mu u naprijed.

http://www.webmarketing-design.com
Poruka je uređivana zadnji put pon 20.1.2014 13:05 (dachoxl).
12 godina
offline
WINDOWS 8.1 poboljšanja u odnosu na WINDOWS 8

A da probaš predstaviti Win 8.1 sa svim sovjim prednostima + poboljšanjima u svom radu? Mislim, da se to skratiti, a bit će puno bolji rad. Ovako, iskreno ti ekipa govori, malo će ti biti mršav rad i nećeš biti zadovoljan njime, a ni bilo koji "malo osuvremenjeniji" profesor...

 

Ja sam npr radio Windows XP - prednosti i nove tehnologije, bilo je tu oko 50 stranica teksta slika grafikona tablica i bilo je odlično. Ali to je bilo prije 14 godina :) Uglavnom, što god odlučio, sretno u radu.

 

Ako tražiš materijale, imaš dosta Windows 8.1 Out of the box literature, no to je više posvećeno novostima i "how-to", nego prednostima u odnosu na Win8.

 

Fuck me I'm famous.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: WINDOWS 8.1 poboljšanja u odnosu na WINDOWS 8
dachoxl kaže...

Znaš li šta je žalosno? Žalosno je što je i ovaj forum počeo ličiti na sve ostale forume odakle su pametni ljudi davno pobjegli jer nisu htjeli učestvovati u nekonstruktivnim dijalozima i nebuloznim raspravam u kojima je bitno samo ispasti pametniji i superiorniji od drugih. Eto to je žalosno! Da bi dobio konkretan odgovor ili pomoć, prvo moraš istrpiti da te "gomila" (ali uvijek istih) likova "ponizi" (bar oni misle da su te ponizili), da bi dobio odgovor od nekoga ko zna i hoče pomoći...

Čitaš li ti što pišeš? Koliko si daleko spreman ići kako bi opravdao svoju lijenost?

 

dachoxl kaže...

A što se tiče same teme seminarskog, tema je baš ona prava u skladu sa vremenom. Neznam koja softverska tema može biti bolja od one u kojoj se porede dvije najnovije verzije najaktuelnijeg OS-a? Upravo radti toga je teško pronaći materijale na Netu i upravo radi toga sam tražio pomoć, a dobio sam samo kritiku od ljudi koji očigledno imaju ograničeno znanje o gradivu i ne vide veličinu same teme.

Upravo zato što je Win 8.1 najaktualniji operacijski sustav je najteže naći materijale o njemu?

 

http://bit.ly/LGZkx2

http://bit.ly/1eOQLc4

Među prvim rezultatima, ej... ali naravno, mi smo zlobni i ismijavamo te {#}

 

dachoxl kaže...
Sutra, kada neko bude na Google-u tražio nešto iskoristivo vezano za ovu temu i pronađe ovaj post na forumu, preskoćiće sav ovaj bespotrebni tekst i skinuti jedino što je iskoristivo, a to je nadam se moj pismeni rad...

Odlično, znači kada netko bude tražio istu stvar, link na tvoj rad će mu biti korisniji od službenog popisa novih stvari u Windowsima 8.1?

 

Ne znam što je ovdje gore, to što misliš da je tvoja interpretacija izmjena u operacijskom sustavu toliko bolja od one službene, ili što podržavaš skidanje gotovih radova.

To understand what recursion is, you must first understand recursion.
Poruka je uređivana zadnji put pon 20.1.2014 15:50 (rustweaver).
15 godina
offline
Re: WINDOWS 8.1 poboljšanja u odnosu na WINDOWS 8
rustweaver kaže...
...

Ne znam što je ovdje gore, to što misliš da je tvoja interpretacija izmjena u operacijskom sustavu toliko bolja od one službene, ili što podržavaš skidanje gotovih radova.

 -gore od tog, što je to sutranšnja genracija... 'oču internet'. Umjsto upaliti mozak i nešto napraviti, što je smisao samog RADA, zato se tako i naziva. suprotno od ne rad. Njemu si kriv TI, ne njegovo nerazumijevanje (lijenost) i izmišljanje tople vode. (hint, što da ne piše o najpopularnijem OSu, što da uspoređuje Debian 6 i 7?)..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
12 godina
protjeran
offline
WINDOWS 8.1 poboljšanja u odnosu na WINDOWS 8

@rust !

Lako je tebi kad znaš Enjgleski i znaš kako postaviti upit na enjgleskom.

Možda momak uči Njemački, i eto ti zla. {#}

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: WINDOWS 8.1 poboljšanja u odnosu na WINDOWS 8
Budokai kaže...

Lako je tebi kad znaš Enjgleski i znaš kako postaviti upit na enjgleskom.

Možda momak uči Njemački, i eto ti zla. {#}

Bez znanja engleskog jezika nemaš što tražiti u IT-u. Možda nije pošteno, ali je realnost.

To understand what recursion is, you must first understand recursion.
10 godina
protjeran
offline
WINDOWS 8.1 poboljšanja u odnosu na WINDOWS 8

Hajde dečec napravi kronološki pregled svih microsoftovih operacijskih sistema od trojke pa nadalje. Fino u knjigu plus neke dobre korice...prevedi gramatički ispravno i možda će si netko skinuti...a ne samo zadnja dva isprdka uspoređivat. dakle, DOS bazni sistemi i NT jezgre...njihovo razdvajanje, napuštanje DOS-a, itd,itd.

Good luck!

 
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
WINDOWS 8.1 poboljšanja u odnosu na WINDOWS 8

evo kronologije sine

{#}

 

i bonus

{#}

 
0 1 hvala 0
11 godina
online
WINDOWS 8.1 poboljšanja u odnosu na WINDOWS 8

jezivo, danas uz svu faking moguću silu informacija na internetu dostupnih za sekundu, traži se pomoć za seminarski rad o čemu???...i onda kad mu objasniš da je seminarski RAD zamišljen da se na njemu radi i pokaže trud, a ne da se složi nabrzaka od nekoliko kopiranih tekstova (koje će netko drugi naći po mogućnosti na hrvatskom jer je i prevođenje tuđeg posla očito prevelik trud) dečec se uvrijedi ko neka frajla i onda još sebe svrsta u grupu "pametnih" koji su eto pobjegli jer jadni od glupe marve ne mogu doć do izražaja. pa onda još samozadovoljno pitanje samom sebi i odgovor u isti vrijeme kako je baš ta tema najbolja od najboljih - jer ju je on smislio, a još gore od svega - uvjerenje kako će njegova prepisana salata (koju još nije ni započeo) biti ultimativni tekst koji će se rasprostrijeti bespućima interneta

 

kad se sjetim kako je to bilo prije 20 ili više godina kad je moja generacija radila tako nešto dođe mi pitanje hoće li ova mladež uopće uskoro sama moć i dupe obrisat...

 

s druge strane nešto su slično govorili i naši starci nama, njihovi njima i tako oduvijek, zato sinak, uhvati se posla sam i kad nešto kako treba napraviš i vidiš što si postigao vlastitim trudom i sam ćeš se iznenaditi koliko će ti to zadovoljstva donijeti...da ne govorimo o radnim navikama, samostalnosti i sposobnosti da se izboriš sa životom bez da te netko drži za ručicu

Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: WINDOWS 8.1 poboljšanja u odnosu na WINDOWS 8
picajzla0707 kaže...

..

kad se sjetim kako je to bilo prije 20 ili više godina kad je moja generacija radila tako nešto dođe mi pitanje hoće li ova mladež uopće uskoro sama moć i dupe obrisat...

 

..

 -neće, japanski kućni robot preuzima tu namjenu. (za sad samo za starije i nemoćne, ali pod nemoćne je kako uvsrtiti i ovu kategoriju koji RAD vide kao copy-paste tuđeg).

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put pet 24.1.2014 12:44 (ihush).
12 godina
neaktivan
offline
WINDOWS 8.1 poboljšanja u odnosu na WINDOWS 8

kako stavit ikonu This PC na radnu površinu a da nije shortcut

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: WINDOWS 8.1 poboljšanja u odnosu na WINDOWS 8
Drky1991 kaže...

kako stavit ikonu This PC na radnu površinu a da nije shortcut

Desni klik na desktop, pa Personalize, pa Change desktop icons, i tu odaberi šta želiš.

Crk'o Marshall!
12 godina
neaktivan
offline
Re: WINDOWS 8.1 poboljšanja u odnosu na WINDOWS 8

svaka cast na brzom odgovoru...hvala

 

 

12 godina
neaktivan
offline
WINDOWS 8.1 poboljšanja u odnosu na WINDOWS 8

evo opet problem.... http://prntscr.com/2pa6nd  dali je ovo problem do windowsa ili do pesa

 

ps...problem riješen

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.2.2014 0:33 (Drky1991).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
WINDOWS 8.1 poboljšanja u odnosu na WINDOWS 8

Ovdje ces naci dosta materijala koji ti treba. Moras pretrazivati! http://news.softpedia.com/

 
1 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: WINDOWS 8.1 poboljšanja u odnosu na WINDOWS 8

Kako sam rekao, uzdržao sam se od suvišnih komentara. Uradio sam rad, šaljem Vam u prilogu.

 

Nadam se da će nekada nekome koristiti i da će zaobići neprijatnosti i napade tipova koji misle da znaju sve, čiji je čitav svijet biti "faca" foruma. a u stvari ne vide dalje od svog balavog nosa... (morao sam reči :))

 

Hvala svima koji su mi pomogli.

 

Evo ga rad: SeminarskiRad.pdf

http://www.webmarketing-design.com
10 godina
neaktivan
offline
WINDOWS 8.1 poboljšanja u odnosu na WINDOWS 8

A za što je to seminarski rad? SS ili faks?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
WINDOWS 8.1 poboljšanja u odnosu na WINDOWS 8

Rad nije dobar. Previše stranica je utrošeno na sporedne stvari i slike a premalo na obradu same teme. Seminarski rad treba da ima maksimalno 15 stranica, times new roman, 12, 1,5. Znači, konkretno se baciš na temu i izbaciš slike (kojima uglavnom nema mjesta u seminarskom radu). Ako ovaj rad predaš, možda dobiješ tri boda za trud?

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
WINDOWS 8.1 poboljšanja u odnosu na WINDOWS 8

Phoenix pametuje, a ne zna ni komu čemu je rad namjenjen. Za prvi razred srednje škole je dobar, za 4. treba doradu (veću, ne količinski), za faks ti je tema potpuno promašena. Da li je tema zadana?

Poruka je uređivana zadnji put sri 19.2.2014 20:46 (dai53nja).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
moderator
offline
Re: WINDOWS 8.1 poboljšanja u odnosu na WINDOWS 8
dai53nja kaže...

A za što je to seminarski rad? SS ili faks?

 

Hajde pogledaj barem prve 2 stranice rada pa zaključi...

dai53nja kaže...

Phoenix pametuje, a ne zna ni komu čemu je rad namjenjen. Za prvi razred srednje škole je dobar, za 4. treba doradu (veću, ne količinski), za faks ti je tema potpuno promašena. Da li je tema zadana?

Tu si jedini ti taj koji pametuje, očito bez da je pogledao kako treba taj "rad".

Ako se navodi student na samom početku rada, očito je da se radi o fakultetu.

 

@autor:

Za fakultet je ovako nešto smatrati pod seminarski rad smiješno....

TROLLBUSTER!!! Izrada naljepnica za aute, stickerbomba, naljepnica za zidove i majica s tiskom. Banggood kodovi na PP.
10 godina
neaktivan
offline
WINDOWS 8.1 poboljšanja u odnosu na WINDOWS 8

MA gdje piše da je student?

Mea culpa, u radu naslovnoj.... Taj dio sam preskočio.

Onda tema je promašena, a seminarski rad ne valja.

Ako je pak tema zadana, profesor je promašen.

I Pheonix ima pravo za slike, ali ne i za "15 stranica".... Ako ti imaš ideju za napisat knjigu o tome, slobdno napiši (osim ako profesor nije drugačije naveo). A za prored ima pravo.

Što se tiče sadržaja, ako je tema loša i sadržaj je loš.

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 19.2.2014 21:02 (dai53nja).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
moderator
offline
Re: WINDOWS 8.1 poboljšanja u odnosu na WINDOWS 8
dachoxl kaže...

Evo ga rad: SeminarskiRad.pdf

dai53nja kaže...

MA gdje piše da je student?

Na radu.

TROLLBUSTER!!! Izrada naljepnica za aute, stickerbomba, naljepnica za zidove i majica s tiskom. Banggood kodovi na PP.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice