Windows 8.1 - Reklame nakon update-a?

poruka: 8
|
čitano: 1.808
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Windows 8.1 - Reklame nakon update-a???

Bok! Postao mi je laptop nešto usporen i odlučim ga restartati. I naravno - nema samo "restart", nego "ažuriraj i restartaj". I šta ću, ja kliknem to, poklopim laptop i odem spavati. Probudim se ujutro i ugledam reklamu za Picasu ili što ili instagram - ne znam šta mi pokušavaju uvalit...

Imam li ja virus, malware ili je to stvarno u sklopu windowsa? 

PS - Vidi sliku

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Windows 8.1 - Reklame nakon update-a???

Vjerojatno imas gro virusa, koji nemaju bas puno veze s updateima. Skini malwarebytes antimalware i skeniraj, mozes i hijackthis, takoder kakav treci popularni antivirus da poskeniras

mojpismonosa
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 8.1 - Reklame nakon update-a???

Čudno mi je jer do prije update-a doslovno ništa. A usporen je bio zbog renderanja u Vegasu.

8 godina
neaktivan
offline
Windows 8.1 - Reklame nakon update-a?

Skinuo malwarebytes, skenirao i ništa, 2-3 gluposti u registriyu pošto su neke igrice piratizirane. Dakle windows sam od sebe daje reklame. Samo neka tako nastave, lako se ja vratim na 7 gdje nisu .i. mogli... a ovo su mi čak original windowsi!!! 

 
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Windows 8.1 - Reklame nakon update-a?

To su ti virusi... Cesto pirtluk (crackovi) imaju i "usputne" viruse. Naravno da  windowsi sami od sebe ne bacaju takve reklme (vec bi odavno ekipa tu na forumu imala par velikih tema i zesce pi*ili)

mojpismonosa
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Windows 8.1 - Reklame nakon update-a???
matejBJ kaže...

Bok! Postao mi je laptop nešto usporen i odlučim ga restartati. I naravno - nema samo "restart", nego "ažuriraj i restartaj". I šta ću, ja kliknem to, poklopim laptop i odem spavati. Probudim se ujutro i ugledam reklamu za Picasu ili što ili instagram - ne znam šta mi pokušavaju uvalit...

Imam li ja virus, malware ili je to stvarno u sklopu windowsa? 

PS - Vidi sliku

Prođi ti i adwcleanerom.

8 godina
neaktivan
offline
Windows 8.1 - Reklame nakon update-a?

Dobro, ali kako odjednom točno poslije update-a ? 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Windows 8.1 - Reklame nakon update-a?

Zato što ima novih "pametnih" virusa koji glume windows update. Stvori se kao ikona na desktopu da staviš update i eto ti virusa.

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.9.2016 21:43 (Hummer).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice