Windows Server 2012 Online

poruka: 5
|
čitano: 1.025
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Windows Server 2012 Online

Trebao bih nešto se zajebavati u AD na Windows Server 2012, jel ima negdje online da mogu zakupiti virtualno čisto za testiranje i slično? Da ne pravim svoje, nego da ima već sve gotovo i spremno?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Windows Server 2012 Online
Pa instaliraj si virtualbox ili ako imas w10 imas hyperv pa se igraj...
Rvat katolik!
 
1 0 hvala 1
7 godina
neaktivan
offline
Windows Server 2012 Online

Ma trebam samo za neke sitnice ne da mi se sve skidat i podešavati, pa sam mislio ako ima negdje već spremno samo da se logiram i čačkam.

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Windows Server 2012 Online
Hyper-V, Virtualbox, VMware... Na netu imas trial (120 dana) kljuceve.
Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
15 godina
offline
Re: Windows Server 2012 Online
Deskbloks kaže...

Ma trebam samo za neke sitnice ne da mi se sve skidat i podešavati, pa sam mislio ako ima negdje već spremno samo da se logiram i čačkam.

Dedicated Serveri nisu jeftini, tako da ti je najbolja solucija kod kuće si instalirati Hyper-V (Program and Features -> Turn Windows Features On orr Off -> Hyper-V)

 

Trebaš skinuti samo ISO Windows Servera 2012 R2. Virtualno računalo kreiraš za 10 sekundi, mountaš ISO i instaliraš Windows Server 2012 R2 na njega za 5-10min (Ako imaš SSD). Ključ ti ni ne treba, a kad te počne zajebavat da ti Windowsi nisu aktivirani, samo reinstall napraviš ili rearm.

 

Više bi vremena potrošio čekajući da se registriraš na neku stranicu, pa da platiš karticom/paypalom, pa da čekaš nekoliko sati do dva dana da ti oslobode jedan server (Neki daju skoro trenutno pristup serveru, ali ne svi). Također na te servere ti obično stavljaju Linux ili klijentske inačice Windowsa i vjerojatno bi ih morao zamolit da ti stave Windows Server 2012 R2, a možda bi te tražili i ključ. Znači dodatna zajebancija.

 

Ne budi lijen.

Fortune favours the brave
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.11.2016 17:53 (Hyperion).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice