Xp, problem sa internet explorerom..

poruka: 6
|
čitano: 3.094
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Xp, problem sa internet explorerom..

ovako..imam jedan problem.. po internetu sufram sa internet explorerom  u školi..i kad odem na google i upišem youtube on mi ugasi explorer i iskoći pravokutnik sa tekstom..tako mi isto naprvi kad hoću skinuto mozillu.. ja sam probao monogo stvari napraviti šta znadem ali neće i neće.. bio bih zahvalan ako neko znade da mi odgovori.

mozzila mozzila
internet explorer internet explorer
 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Xp, problem sa internet explorerom..

Komp je zaražen crvom.Probaj riješiti kako je opisano na ovom linku:

http://answers.yahoo.com/question/index?qid=20070928073556AAMO4b3

 

15 godina
neaktivan
offline
Xp, problem sa internet explorerom..

vidis toga se nisam sjetio...a niti na jednom računalu u školi nema antivirus..hvala bude sad probao da to rijesim..

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Xp, problem sa internet explorerom..

I mani se IE-a.Namigiva

alrighty then
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Xp, problem sa internet explorerom..
start kaže...

ovako..imam jedan problem.. po internetu sufram sa internet explorerom  u školi..i kad odem na google i upišem youtube on mi ugasi explorer i iskoći pravokutnik sa tekstom..tako mi isto naprvi kad hoću skinuto mozillu.. ja sam probao monogo stvari napraviti šta znadem ali neće i neće.. bio bih zahvalan ako neko znade da mi odgovori.

 

Imas ti na tome kompu kakav AV, FW..!?

Sta si radio bemu da si to uspio pokupit!?

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
15 godina
neaktivan
offline
Xp, problem sa internet explorerom..

pa ja sa IE nesurfam nego sa mozillom..ali to se u školi dogodilo, a ja bas na tome računalu sjedim...a nisam ja nista radio to ovi drugi kad neznaju šta rade .. ali dobro riješeno je sve...

Poruka je uređivana zadnji put sri 31.3.2010 13:47 (start).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice