Mi Hrvatska/Mi Croatia

poruka: 3.786
|
čitano: 1.068.625
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
floki26 kaže...

Stigla "pila" jucer 

 

S obzirom da ,kao i vecina muskaraca, bjezim od usisavaca tako nisam neki expert,ali zena prezadovoljna.Cak sam i ja probao i sa njime bi cak i ja ponekad mogao usisavati.Uzeo ga preko aliexpressa,bila akcija 209$,shipping iz Poljske te je stigao za 6 dana od narudzbe.Uz cashback izasao me oko 1250 kn sto je zbilja i vise nego dobra cijena,iako i u redovnoj prodaji nije puno skuplji,od 1450-1550 kn

 To kopija dysona V8? 

 

Koji model je to, ako je Jimmy JV51 kod nas je 1300kn na nabavi...

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.7.2019 5:03 (roby27).
15 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

Pretpostavljam da se radi o staklu koje ne naliježe cijelom svojom površinom na ekran-samo su mu rubovi ljepljivi.
Dugine boje su samo znak da nema kontakta( kao naftna mrlja na vodi), nisu uzrok.
Uzrok je što je staklo šrot

12 godina
odjavljen
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Pa predpostavljam da zbog tog lufta mi tač preskače nekad

Btw jel Xiaomi ima neki divlji model mobitela što se tiče veličine ekrana i baterije? Negdje sam vidio takav model samo nisam siguran jel Xiaomi ili netko drugi
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.7.2019 8:42 (Dex.pwn).
16 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Mi Max 3?

Moj PC  
5 0 hvala 1
14 godina
moderator
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

Jedino staklo koje prekriva cijeli ekran, a da valja sam do sad uzeo od Naxtop-a.

Sva druga se lijepe samo po rubu, a ovo cijelom površinom.

http://www.bug.hr/forum/topic/sluzbene-obavijesti-pravila/pravila-foruma/96209.aspx
15 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Pošto mi je žena konfiskovala Stratosa danas naručio si GTR 47mm verziju...sad dočekati da dodje.

Moj PC  
2 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

Di si naručio GTR? I zna li itko hoće li izaći i A3 Pro?

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.7.2019 16:04 (love2ml86).
15 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Na gearbestu, izasao me 140 dolara. Internacionalna verzija.
15 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

Dost dobra cijena. Ja cu mal pricekat da vidim iskustva ljudi nakon barem mjesec dana korištenja pa da se i ta baterija testira kako treba.

TKo zna dal ce te prve verzije imat neke hardverske probleme.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
15 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Imao sam stratos sve do sada, ali nisam imao problema sa njim, jos sam ga koristio za biciklizam non stop. Nadam se da ce i sa ovim biti tako, bez problema.

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
malina22 kaže...

Imao sam stratos sve do sada, ali nisam imao problema sa njim, jos sam ga koristio za biciklizam non stop. Nadam se da ce i sa ovim biti tako, bez problema.

 Javi kada dođe da znamo koliko se čeka.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
@dex.pwn
I meni se to dogada, touch proradi tek kad zakljucam i otkljucam svoj 5 plus. Tako da ne vjerujem da je zbog kaljenog stakla.
Malo sam citao po forumima i drugi ljudi imaju tih problema (ali ne znam jel imaju te probleme samo ljudi s kaljenim staklom).
12 godina
odjavljen
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Ma ne moram ga zaključat da proradi. Kao da je do mene, masni prsti ili šta već.
Kak sam ga skinio još nisam doživio da tač stane s radom.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Zanimljivo... onda imas srece.
Meni je godinu dana savrseno radio mobitel i samo odjednom mi je to pocelo.
Osim toga nikakvih problema s njim nemam.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
love2ml86 kaže...
malina22 kaže...

Imao sam stratos sve do sada, ali nisam imao problema sa njim, jos sam ga koristio za biciklizam non stop. Nadam se da ce i sa ovim biti tako, bez problema.

 Javi kada dođe da znamo koliko se čeka.

 Piše da se šalje izmedju 05-08 Avgusta...ko zna koliko će se to pomjeriti do tada.

12 godina
neaktivan
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Primjetio sam da mi se u zadnjih par tjedana automatki odjavi račun s Amazfit i Mi Fit aplikacije. Amazfit koristim za Xiaomi amazfit Stratos, a Mi Fit za pametnu vagu. 

Kad se spojim na Amazfit app, automatski me odlogira na Mi Fitu. Također i obrnuto. Što je iritantno jer nakon što se izvažem na vagi onda mi prestanu dolazizi notifikacije s mobitela na sat. Također i obrnuto. 

Kad otvorim aplikaciju od koje me odlogira tad piše: Offline notifications - Your account has been signed in to another device at (piše datum i vrijeme)

Te mogu kliknuti: Sign out / Sign in again

 

Ima tko rješenje za ovaj problem?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Kupio sam Xiaomi Roborock s50, zanima jel ga mogu registrirati na dva uređaja? Znam da ga mogu share-at, ali na tom share-anom uređaju mogu samo pokrenuti ili zaustaviti robot, ne vidim kartu stana niti imam naprednije opcije. Ty
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
papinijanus kaže...

Primjetio sam da mi se u zadnjih par tjedana automatki odjavi račun s Amazfit i Mi Fit aplikacije. Amazfit koristim za Xiaomi amazfit Stratos, a Mi Fit za pametnu vagu. 

Kad se spojim na Amazfit app, automatski me odlogira na Mi Fitu. Također i obrnuto. Što je iritantno jer nakon što se izvažem na vagi onda mi prestanu dolazizi notifikacije s mobitela na sat. Također i obrnuto. 

Kad otvorim aplikaciju od koje me odlogira tad piše: Offline notifications - Your account has been signed in to another device at (piše datum i vrijeme)

Te mogu kliknuti: Sign out / Sign in again

 

Ima tko rješenje za ovaj problem?

 Ja sam onaj problem riješio tako da sam sat i vagu povezao s amazfit aplikacijom.

 

Pretpostavljam da ovo smeta jako puno ljudi te da će nekako riješiti.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
13 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Imam u planu kupiti vagu, gledam ovaj model https://www.ebay.com/itm/xiaomi-Smart-Body-Fat-Scale-2-Bluetooth-5-0-Balance-Test-Body-Date-Bmi-Heal-W8N3/283527016077?epid=21032617974&_trkparms=ispr%3D1&hash=item420386ee8d:g:lW4AAOSwjPJdEZD1
E sad, malo sam se pogubio u starijim i novijim verzijama, dal je ovaj koji sam linkao noviji? Imate preporuku neke druge trgovine?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
davor333 kaže...

Imam u planu kupiti vagu, gledam ovaj model https://www.ebay.com/itm/xiaomi-Smart-Body-Fat-Scale-2-Bluetooth-5-0-Balance-Test-Body-Date-Bmi-Heal-W8N3/283527016077?epid=21032617974&_trkparms=ispr%3D1&hash=item420386ee8d:g:lW4AAOSwjPJdEZD1
E sad, malo sam se pogubio u starijim i novijim verzijama, dal je ovaj koji sam linkao noviji? Imate preporuku neke druge trgovine?

 Ovo ti je prva vewrzija (bez 4 kruga na rubovima)

https://www.links.hr/hr/pametna-vaga-xiaomi-mi-smart-scale-770800014

 

Ovo je prema Nabavi najjeftinije kod nas:

https://www.fitness.com.hr/shop/oprema/fitness-oprema/Pametna-digitalna-vaga-Xiaomi-Mi-Body-Scale-.aspx

 

 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put pon 29.7.2019 22:53 (CyberDemonVZ).
6 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Ova naručena!...malo pričekam i to je to!
HRK 181.89 36%OFF | Newest Original Xiaomi Mi Smart Weight Scale 2 Health Weight Scale Bluetooth 5 Digital Scale Support Android 4.3 iOS 9 Mifit APP
https://s.click.aliexpress.com/e/cP9L5SY
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
To sad ne kužim, isto piše verzija 2 a nema ona 4 kruga?!
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Šta bi preporučili do 1000 Kn?

Neki noviji Redmi ili npr. Mi5/6

Naravno ako se može naći za te pare

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
davor333 kaže...
To sad ne kužim, isto piše verzija 2 a nema ona 4 kruga?!

 Kriva slika, krivo ime, nesposobni lik radi stranicu....?

Vidjet će kad stigne.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
11 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
dodas jos 350 kn tj za 1350kn nadi na Nabava Redmi Note 7 imas 64gb verziju..odlican mob za te novce
► Play ▌▌ Pause ■ Stop
Poruka je uređivana zadnji put uto 30.7.2019 8:26 (Pacoo).
12 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Pacoo kaže...
dodas jos 350 kn tj za 1350kn nadi na Nabava Redmi Note 7 imas 64gb verziju..odlican mob za te novce

 Ili Redmi bez Note?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
5 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Xiaomi.eu rom, weekly ili stable? 

 

Vjerujem da ce tu najvise ljudi vidit ovo pitanje pa da dobijem odg. Hvala ;)

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Ima li tko od cijenjenih forumasa Xiaomi Airdots pa da u kratko opise svoja iskustva. Za ovu cijenu mi se cine dobra kupnja. 

https://www.smartus.hr/xiaomi-mi-true-wireless-earphones-redmi-airdots-1176.html

 
0 0 hvala 0
6 godina
online
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Aceruser kaže...

Ima li tko od cijenjenih forumasa Xiaomi Airdots pa da u kratko opise svoja iskustva. Za ovu cijenu mi se cine dobra kupnja. 

https://www.smartus.hr/xiaomi-mi-true-wireless-earphones-redmi-airdots-1176.html

 Ja sam ih naručia sa Aliexpresa za 140kn. Baš sam danas dobia mail da su stigle u moju poštu. Mogu napisat kakve su kada dođu

13 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Cri.Lu99 kaže...
Aceruser kaže...

Ima li tko od cijenjenih forumasa Xiaomi Airdots pa da u kratko opise svoja iskustva. Za ovu cijenu mi se cine dobra kupnja. 

https://www.smartus.hr/xiaomi-mi-true-wireless-earphones-redmi-airdots-1176.html

 Ja sam ih naručia sa Aliexpresa za 140kn. Baš sam danas dobia mail da su stigle u moju poštu. Mogu napisat kakve su kada dođu

 Slobodno se raspisi :)

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice