Mi Hrvatska/Mi Croatia

poruka: 3.779
|
čitano: 1.066.011
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Itko kupio ili zna gdje je najbolje kupiti Xiaomi sport shoes 2 tenisice?
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
razjaren kaže...
CyberDemonVZ kaže...

 https://www.aliexpress.com/item/4000078245807.html

Iz poljske. Za 4 dana počinju akcije. Pa si pogledaj koliko bude cijena.

 hvala ti za informaciju, -- sačekam onda ta 4 dana iako je i ovo ok cijena.

Znači to prolazi carinu i nema nameta iz Poljske ...  i brza dostava .

Ma sjajno.

 U MI dućanu u Arena centru je 1.299,00 kuna. I za na karticu na rate! Uz 1 godinu garancije!

13 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
davidovski kaže...

Ipak uzeo kod nas vagu. Na popustu 223 kn

 Gdje si uzeo vagu?

13 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Jel netko imao problem oko azuriranja firmwarea na wifi repeateru? stalno mi pokazuje ažuriranje i kad pokrenem samo stane i vrati me na ovo 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
love2ml86
imam ja te tenisice, crne sa crnim donom, dosta udobne. Pogledaj so malo I mdmdirect za tenisice, ima dosta dobrih ponuda. Sad neznam kako je za dostavu u hrvatsku.
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
7 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Vagu uzeo u sancta domenici.

Ja imam tenisice, ali prvi verziju i jako sam zadovoljan. Vidio sam sad da je izašla i treća verzija 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Xiaomi mijenja Privacy policy. Popis svih podataka koje skupljaju od svojih korisnika:

https://privacy.mi.com/all/en_US/

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Xiaomi smart home netko ima? Ako da, kako je zadovoljan? Ima li nekih ogranicenja ako se sve spaja na kineski server? Aplikacija je na engleskom?
Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Ima li netko da je kupio ove Haylou GT1 bežične slušalice s AliExpressa? Kakve su? Čuju li se vanjski zvukovi? Čuje li se van što se sluša?

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Imam ih ja. Uzeo na geeku i stigle za manje od dva tjedna. Za te pare sam prezadovoljan. Zvuk je dosta dobar. E sad koliko se čuje van baš i nisam testirao, ako se skroz pojačaju mislim da se čuje nešto ipak. 

 
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

Kakva je baterija, koliko ti traje?

6 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Patrick_cro kaže...
love2ml86
imam ja te tenisice, crne sa crnim donom, dosta udobne. Pogledaj so malo I mdmdirect za tenisice, ima dosta dobrih ponuda. Sad neznam kako je za dostavu u hrvatsku.

Koju veličinu imaš noge? Ako si imao Adidas, koja je razlika u veličini?

 

6 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Patrick_cro kaže...
love2ml86
imam ja te tenisice, crne sa crnim donom, dosta udobne. Pogledaj so malo I mdmdirect za tenisice, ima dosta dobrih ponuda. Sad neznam kako je za dostavu u hrvatsku.

Koju veličinu imaš noge? Ako si imao Adidas, koja je razlika u veličini?

Gledam mdmdirect, ne vidim Xiaomi ili Mijia?

6 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
davidovski kaže...

Vagu uzeo u sancta domenici.

Ja imam tenisice, ali prvi verziju i jako sam zadovoljan. Vidio sam sad da je izašla i treća verzija 

 Di si ih uzeo?

15 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Ja sam uzeo istu velicinu kao I Adidas, 42 2/3 ili 43 1/3 uglavnom to uzimam. Uzeo Sam Adidas prophets sa mdm directs, nema xiaomi tamo Ali ima dobrih ponuda za tenisice
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
7 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

https://www.crodux-derivati.hr/posebne-ponude/crodux-i-xiaomi/

 

Koja je tocno razlika izmedu slusalica? Trebale bi mi za voznju biciklom.

 

Kakav je  ovaj sat?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Kupujem redmi k20 pro, jel ima netko negdje neki popust? Preferiram AliExpress, ali honor i geek su isto ok. Hvala
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Baterija na slušalicama je stvarno super. Traje i traje i samo staviš u malu kutijicu i pune se. Jedina zamjerka mi.jrnta kutijica koja je malo slaba. Uskoro će mi doći redmi airdots pa ću moć usporediti.

Tenisice sam davno kupio, mislim preko banggooda

 
0 0 hvala 1
6 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Patrick_cro kaže...
Ja sam uzeo istu velicinu kao I Adidas, 42 2/3 ili 43 1/3 uglavnom to uzimam. Uzeo Sam Adidas prophets sa mdm directs, nema xiaomi tamo Ali ima dobrih ponuda za tenisice

Ok, ali di si onda uzeo Xiaomi tenisice?

15 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Kupio ih na aliju sa ovog stora

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Koliko vas smeta, odnosno primjećujete li uopće manjak 800Mhz frekvencije kod 4g mreže kod nekih Xiaomi mobitela? Planiram uzeti redmi k20 pro, malo me brine što ima samo 1800Mhz, nisam siguran koliko ću to osjetiti. Iskustva?
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Blade18 kaže...
Koliko vas smeta, odnosno primjećujete li uopće manjak 800Mhz frekvencije kod 4g mreže kod nekih Xiaomi mobitela? Planiram uzeti redmi k20 pro, malo me brine što ima samo 1800Mhz, nisam siguran koliko ću to osjetiti. Iskustva?

 Imam Tele 2 koji ju ne koristi, tako da je odgovor NE 

 

Kako to da gledaš K20 pro, a ne T9 pro? Isti mob, samo ovaj drugi ima potrebnu frekvenciju. Velika razlika u cijeni?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put uto 10.9.2019 17:05 (CyberDemonVZ).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Blade18 kaže...
Koliko vas smeta, odnosno primjećujete li uopće manjak 800Mhz frekvencije kod 4g mreže kod nekih Xiaomi mobitela? Planiram uzeti redmi k20 pro, malo me brine što ima samo 1800Mhz, nisam siguran koliko ću to osjetiti. Iskustva?

 

Već sam pisao o tome u drugoj temi, ali evo ponovit ću se. Imam Xiaomi Mi8 SE koji nema B20 i iskreno niti ne osjetim niti ne briga... Na bonbonu sam koji koristi B20 da ne bi bilo. Imam 4G u većini slučajeva u Zagrebu i okolici gdje sam 99% vremena, a ako odem i van grada imam dobar 3G signal. Ne gledam 4k niti ne takvo bolesno stimanje zanima da mi treba konstantan 4G. Meni je i 3G dovoljan iskreno tako da... Ukratno, ja osobno ne osjetim, da li ćeš ti ili netko drugo osjetiti sve to stvar pojedinca i kako on koristi mobitel i gleda gore koliko crtica signala hvata...

The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
5 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

K20pro=mi9t pro (ima sve frekvencije, to je k20 pro za eu)

6 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Patrick_cro kaže...

Kupio ih na aliju sa ovog stora

Moj broj kod Adidasa je 45 1/3 a koliko vidim Xiaomi radi samo do 44? 

14 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Ja isto gledam tenisice, ali nigdje ne vidim 46,5 - 47
And I assure you, I did not have sexual relations with that woman!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Crocopzmaj12 kaže...

K20pro=mi9t pro (ima sve frekvencije, to je k20 pro za eu)

 

Zašto lažeš?

https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=9708&idPhone2=9791

15 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Pa sam linkas I ne vidis da pise pod 4g 800mhz?? (Mi9t pro)
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
16 godina
online
Mi Hrvatska/Mi Croatia

9T Pro da, K20 Pro ne, to je Lisac i hteo da pokaže. Lakše se vidi ako se uključi Differences opcija.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Zadnje kaj sam gledao je nekih 50 do 100 dolara bila razlika, ali isto tak ima razlike u količini memorije za pohranu i RAM-a. A vidjet ću još, to je mobitel za curu, nije ona poweruser, ali pretvori se u noćnu moru kad joj je internet spor, pa se takve stvari moraju uzeti u obzir :D
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice