Xiaomi Mi 5s

poruka: 305
|
čitano: 74.202
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
protjeran
offline
Re: Xiaomi Mi 5s
R36 kaže...
Kulin Ban kaže...

 o čemu bolan ti pričaš

evo ja naručio za 150 ojra Xiaomi mi4 sa 64 GB imterne, i mogu kupit 5 komada !!! umjestojednog ušljivog ajfuna 7 koji nije maltene ništa blji od mi4

zabijem apple  i garanciju i sve ostalo, kupim 5 komada mi4 i šaltam ih ako SLUČAJNO koji se pokvari, i imam još za dijelova

 a neće, jer evo dvije godine koristim kineze, 5-6 promjenio, bez ikakvih garancija, nijednom se nije ništa desilo

inače za 15 godina promjenio 20 mobitela, nikad nisam nijedan kvar imo, ja ne znam šta ljudi rade sa mobitelima pa im se kvare ili je kod mene luda sreća ili znam čuvat stvari...mislim da je ovo drugo

stoga popišam se na garancije i razvikane modele gdje ću sve to troduplo više platit

 

 

Sorry frende ja rađe imam A4 nego 5 Puntića. Ja i ti imamo drugačiji pogled.


 

 

 ma ti si bolan totalno fulo

ovaj Xiaomi mi4 je u rangu 6s ili s6 koji god ti se sviđa,

malo pogledaj koja je to zvijer http://www.devicespecifications.com/en/model/46522e1d

jer ima najvažniju stvar, chipset Qualcomm snapdragon 801, koji je u rangu chipseta dva spomenuta razvikana, koji su 4-5 skuplji

i sony kameru sa otovorm blende f/1.8 ( u rangu s7) !! (razlog moje kupovine ovog moba, za očekivat je vrhinske fotografije i video, koji može i do UHD) dakle nikakav "puntić", profulo si temu

u auto industriji se ne može naći adekvatno poređenje, a bilo bi kad bi kinezi napravili auto sa tdi vw motorom koje bi bilo jeftinije 5 puta od golfa, a ista kompakt klasa, a kao što sam reko to bi bilo adekvatno poređenje

Poruka je uređivana zadnji put pon 10.10.2016 14:05 (Kulin Ban).
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 5s
Kulin Ban kaže...
R36 kaže...
Kulin Ban kaže...

 o čemu bolan ti pričaš

evo ja naručio za 150 ojra Xiaomi mi4 sa 64 GB imterne, i mogu kupit 5 komada !!! umjestojednog ušljivog ajfuna 7 koji nije maltene ništa blji od mi4

zabijem apple  i garanciju i sve ostalo, kupim 5 komada mi4 i šaltam ih ako SLUČAJNO koji se pokvari, i imam još za dijelova

 a neće, jer evo dvije godine koristim kineze, 5-6 promjenio, bez ikakvih garancija, nijednom se nije ništa desilo

inače za 15 godina promjenio 20 mobitela, nikad nisam nijedan kvar imo, ja ne znam šta ljudi rade sa mobitelima pa im se kvare ili je kod mene luda sreća ili znam čuvat stvari...mislim da je ovo drugo

stoga popišam se na garancije i razvikane modele gdje ću sve to troduplo više platit

 

 

Sorry frende ja rađe imam A4 nego 5 Puntića. Ja i ti imamo drugačiji pogled.


 

 

 ma ti si bolan totalno fulo

ovaj Xiaomi mi4 je u rangu 6s ili s6 koji god ti se sviđa,

malo pogledaj koja je to zvijer http://www.devicespecifications.com/en/model/46522e1d

jer ima najvažniju stvar, chipset Qualcomm snapdragon 801, koji je u rangu chipseta dva spomenuta razvikana, koji su 4-5 skuplji

i sony kameru sa otovorm blende f/1.8 ( u rangu s7) !! (razlog moje kupovine ovog moba, za očekivat je vrhinske fotografije i video, koji može i do UHD) dakle nikakav "puntić", profulo si temu

u auto industriji se ne može naći adekvatno poređenje, a bilo bi kad bi kinezi napravili auto sa tdi vw motorom koje bi bilo jeftinije 5 puta od golfa, a ista kompakt klasa, a kao što sam reko to bi bilo adekvatno poređenje

hahaha dobar si....to u rangu S6 i još Zvijer. .

 

Evo ti samo recenzija s mob.hr

 

"Kvaliteta fotografija je na očekivano izvrsnoj razini. Prikaz boja i oštrina odgovaraju najvišim standardima, premda smo od spomenutog f/1.8 otvora blende očekivali više. Naime, fotografije u slabijim svjetlosnim uvjetima su, istina, vrlo dobre, ali je ipak vidljiva otrpilike ista količina šuma kao i na modelima s manjim otvorom. Bilo kako bilo, ukupan dojam kod ove kamere je izvrstan i zadovoljit će i najzahtjevnije korisnike, premda bismo kvalitetu fotogafija svrstali malčice ispod top klase (iPhone 6, Samsung Galaxy S5, Sony Xperaia Z3), no s obzirom na cijenu uređaja, nema mjesta prigovorima."

 

Tako da nemoj sebe lagat.

 

 

 

 

7 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 5s
Malcice ispod top klase, ak uracunas razliku u cijeni mozes si kupit malo bolji fotic za ostatak para
 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 5s

Blackeagle29 bespotrebno vodis borbu sa vjetrenjacama.Tipovi poput R36 su uvijek bili najpametniji na svijetu i oni znaju da ne postoji nitko pametniji.Takoder isti takvi naravno smatraju da je samo njihovo razmisljanje ispravno te naravno ne uvazavaju tuda jer ipak su oni najpametniji!Jedino sto kod ovakvih tipova nikad nisam shvatio je....sto oni zbilja rade na ovakvim temama i sto nam pokusavaju dokazati!!?? Ali hajde neka uzivaju

 

I sada cu mu ja napistai svoje misljenje iako ga naravno nece uvaziti jer kroz njegove ruke je proslo sigurno vise od stotinjak kineza kao i kroz moje....i gle cuda...jos niti jedan se nije pokvario.Sto ne znaci da nece.Postarina Pula-Shenzen oko 100 kn i za 7 dana je tamo te dobavljac vraca tih 100 kn i snosi troskove slanja nazad.Maximum bez mobitela...3 tjedna.Ok ,sad ce on naravno reci da izmisljam jer ipak on zna bolje

 

Vec sam pisao o nasim "ovlastenim servisima" tipa Agram koji su sve samo ne to....ustvari ovi youtuber majstori su za njih bas MAJSTORI!

Evo da podjelim vikend iskustvo gdje sam upoznao tipa koji je preko Wowshop-a kupio RN3 Pro te mu se nakon update-a 6.9.22 i 6.9.29 mobitel resetira vise puta prije nego li se boota do kraja.MAJSTORI iz "ovlastenog" servisa su mu ga poslali izmedu ta dva update-a i rekli da je problem rijesen....a naravno nije.Malo sam guglao i izgleda da je problem sa nekim bugom na ta dva update-a i vrlo vjerovatno da ce to rijesiti sa najnovijim.Ali eto....oni valjda nemaju google.

S druge strane opce je poznato da ti isti "ovlasteni servisi cuvaju tvoj uredaj" po mjesec dana jer im dijelovi putuju po 20ak dana.Cekaj kakav ovlasteni servis ako nema rezevnih dijelova?Kakav ovlasteni servis koji iste te djelove dobiva putem China small package shippinga kojeg moraju podignuti u posti prije posla ako imaju 5 kn u dzepu?

Nabijem ja takve "garancije" i "ovlastene servise" na k.....

Ok kaze R36....nije se nikada dogodilo ,vjerovatno hoce,ali sto ako mi se mobitel (moj mi5 pro ili njegov s7) pokvare nakon 2 godine i jednog dana!Sto onda?U tom slucaju najbolje je ne kupovati nista jer bas sve ima svoj rok trajanja i pokvarit ce se kad tad.

 

Kazem,kroz ruke mi je proslo stotinjak kineza,sam sam ih izmjenjao barem 10ak i NIKADA ali bas nikada nikakvih nerijesivih problema.

I da sada ovaj mi5pro crkne,sada ovog trena,kupit cu novi,ne zato sto imam,nego zato sto sam otkada koristim kineze ustedio za barem jednog takvog!!!

Xiaomi Mi5,Mi4,Mi Pad2,MiTV 49,WiFi Router,Power strip,Piston 3 Youth edition,Hybrid earphone,Bluetooth earphone,Mi Band,Xiaomi Little bee
7 godina
protjeran
offline
Re: Xiaomi Mi 5s
blackeagle29 kaže...
Malcice ispod top klase, ak uracunas razliku u cijeni mozes si kupit malo bolji fotic za ostatak para

 plus to kao biva taj što je pravio recenziju ko neki stručnjak, kurac, palac

ko mora biti da je to tako,kao što je on napisao,  ko biva to neko sveto slovo

a možda neki mamlaz koji takođe mrzi kineze i svje ocjenio subjektivno

7 godina
protjeran
offline
Re: Xiaomi Mi 5s
R36 kaže...

hahaha dobar si....to u rangu S6 i još Zvijer. .

 

Evo ti samo recenzija s mob.hr

 

"Kvaliteta fotografija je na očekivano izvrsnoj razini. Prikaz boja i oštrina odgovaraju najvišim standardima, premda smo od spomenutog f/1.8 otvora blende očekivali više. Naime, fotografije u slabijim svjetlosnim uvjetima su, istina, vrlo dobre, ali je ipak vidljiva otrpilike ista količina šuma kao i na modelima s manjim otvorom. Bilo kako bilo, ukupan dojam kod ove kamere je izvrstan i zadovoljit će i najzahtjevnije korisnike, premda bismo kvalitetu fotogafija svrstali malčice ispod top klase (iPhone 6, Samsung Galaxy S5, Sony Xperaia Z3), no s obzirom na cijenu uređaja, nema mjesta prigovorima."

 

Tako da nemoj sebe lagat.

 

 

 

 

 nije tebi dobro, al baš nikako

za te pare koliko je mi4 i pare koje valja dat za kurčev precijenjeni ajfun 6

naravno da je ZVJERČINA !!!!

Poruka je uređivana zadnji put pon 10.10.2016 16:38 (Kulin Ban).
7 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 5s
Znaci ak se u recenziji pljuje po kinezima je objektivno a ak ih se hvali je subjektivno?
 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Xiaomi Mi 5s
pa s obzirom na još neopravdane predrasude i skeptičnost većine, pa i zaposlenih kojekakvih novinara, samoproglašenih stručnjaka po kojekavim redakcijama, uglavnom bi se moglo reći tako.
vrlo malo nepristrasnih, objektivnih i neutralnih recenzija... pogotovo kad se uzme u obzir da tu ima i potkupljivanja i plaćanja naručenih tekstova od zastupnika i dilera kojima nikako ne odgovara da sama sebi raja naručuje s nekih tamo site-ova nego da kupuju kod njih jerbo imaju "jebenu garanciju"
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 5s
floki26 kaže...

Blackeagle29 bespotrebno vodis borbu sa vjetrenjacama.Tipovi poput R36 su uvijek bili najpametniji na svijetu i oni znaju da ne postoji nitko pametniji.Takoder isti takvi naravno smatraju da je samo njihovo razmisljanje ispravno te naravno ne uvazavaju tuda jer ipak su oni najpametniji!Jedino sto kod ovakvih tipova nikad nisam shvatio je....sto oni zbilja rade na ovakvim temama i sto nam pokusavaju dokazati!!?? Ali hajde neka uzivaju

 

I sada cu mu ja napistai svoje misljenje iako ga naravno nece uvaziti jer kroz njegove ruke je proslo sigurno vise od stotinjak kineza kao i kroz moje....i gle cuda...jos niti jedan se nije pokvario.Sto ne znaci da nece.Postarina Pula-Shenzen oko 100 kn i za 7 dana je tamo te dobavljac vraca tih 100 kn i snosi troskove slanja nazad.Maximum bez mobitela...3 tjedna.Ok ,sad ce on naravno reci da izmisljam jer ipak on zna bolje

 

Vec sam pisao o nasim "ovlastenim servisima" tipa Agram koji su sve samo ne to....ustvari ovi youtuber majstori su za njih bas MAJSTORI!

Evo da podjelim vikend iskustvo gdje sam upoznao tipa koji je preko Wowshop-a kupio RN3 Pro te mu se nakon update-a 6.9.22 i 6.9.29 mobitel resetira vise puta prije nego li se boota do kraja.MAJSTORI iz "ovlastenog" servisa su mu ga poslali izmedu ta dva update-a i rekli da je problem rijesen....a naravno nije.Malo sam guglao i izgleda da je problem sa nekim bugom na ta dva update-a i vrlo vjerovatno da ce to rijesiti sa najnovijim.Ali eto....oni valjda nemaju google.

S druge strane opce je poznato da ti isti "ovlasteni servisi cuvaju tvoj uredaj" po mjesec dana jer im dijelovi putuju po 20ak dana.Cekaj kakav ovlasteni servis ako nema rezevnih dijelova?Kakav ovlasteni servis koji iste te djelove dobiva putem China small package shippinga kojeg moraju podignuti u posti prije posla ako imaju 5 kn u dzepu?

Nabijem ja takve "garancije" i "ovlastene servise" na k.....

Ok kaze R36....nije se nikada dogodilo ,vjerovatno hoce,ali sto ako mi se mobitel (moj mi5 pro ili njegov s7) pokvare nakon 2 godine i jednog dana!Sto onda?U tom slucaju najbolje je ne kupovati nista jer bas sve ima svoj rok trajanja i pokvarit ce se kad tad.

 

Kazem,kroz ruke mi je proslo stotinjak kineza,sam sam ih izmjenjao barem 10ak i NIKADA ali bas nikada nikakvih nerijesivih problema.

I da sada ovaj mi5pro crkne,sada ovog trena,kupit cu novi,ne zato sto imam,nego zato sto sam otkada koristim kineze ustedio za barem jednog takvog!!!

Meni su uvijek bili fascinantni ljubomorni/zavidni ljudi koji pljuju po nećem oćito kvalitetnijem i bolje., a svoje poluproizvode uzdižu do nebesa.

 

I ja bi volio da Dacia bude BMW., ali nećemo se lagat. Ja ne kažem da su kinezi loši...ali uvijek im nešto fali. Osobno sam mislio uzez OP3.

 

Kulin Ban kaže...
R36 kaže...

hahaha dobar si....to u rangu S6 i još Zvijer. .

 

Evo ti samo recenzija s mob.hr

 

"Kvaliteta fotografija je na očekivano izvrsnoj razini. Prikaz boja i oštrina odgovaraju najvišim standardima, premda smo od spomenutog f/1.8 otvora blende očekivali više. Naime, fotografije u slabijim svjetlosnim uvjetima su, istina, vrlo dobre, ali je ipak vidljiva otrpilike ista količina šuma kao i na modelima s manjim otvorom. Bilo kako bilo, ukupan dojam kod ove kamere je izvrstan i zadovoljit će i najzahtjevnije korisnike, premda bismo kvalitetu fotogafija svrstali malčice ispod top klase (iPhone 6, Samsung Galaxy S5, Sony Xperaia Z3), no s obzirom na cijenu uređaja, nema mjesta prigovorima."

 

Tako da nemoj sebe lagat.

 

 

 

 

 nije tebi dobro, al baš nikako

za te pare koliko je mi4 i pare koje valja dat za kurčev precijenjeni ajfun 6

naravno da je ZVJERČINA !!!!

 A je kolega zvjerčina...međed i po!!

 

Ništa nije precjenjeno., tržište određuje cijenu., ali pošto nisi ekonomske struke nema smisla tebi to objašnjavat. Proizvod vrijedi onoliko koliko je neki kupac spreman platit.

7 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 5s
Ak te bas tolko hebu auti i ono unutra, i ak te bas tolko zanima, sjedala u vw polu su DALEKO udobnija nego u bmw 5, ima u bmwu komfor ali komotno moras 3 puta stajat i rastezat se kolko leda pocnu boljet, dok u vwu bez problema dodes do mora, ne trebas nijednom stat kolko je udobnije... mozes ti na bmwu riktat prednje sjedalo kak ti pase gore dolje nagib i ostalo al nije tolko udoban za duzu voznju.

Meni mob ne treba za profi fotke tak da je meni odlicna kamera, a da mi treba bas za to, ima fotica za 2000 vec boljih neg kaj je kamera na s7..

Jedini koji pljuje po necem si ti
 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Xiaomi Mi 5s

auu vidim ti si neki pametnjaković stručnjak, posebno ekonomske struke

da, tačno kolko ima kupaca glupana/ovaca da kupe neku precjenjenu stvar ona će se i prodavat

kupit će slični kreteni koji na lak način dođu do novca, bez rada i truda, ko ga zaradi u znoju i muci neće za gluposti dat pare sigurno

ali to je već druga tematika, jer kretena koji na lak način dođu do para je pun kurac

 

dakle, nije to jadan ne bio nikakva Dacia, ponovo sereš džaba o automobilima, nego mob koji ima najbolje komade hardwera, kao i razvikani brendovi koje kupuju kreteni kojima ovi uspješno prodaju muda pod bubrege

dakle chipset Snapdragon 801 i sony kamera su konkretnou u xiaomiju mi4, a i inače u Xiaomijima, evo konkretno ovaj Mi 5s ima nabolji trenutni komad hardwera na tržištu snapdragon 820 koji se jednako ugrađuje u kurčeve LG, samunge, HTC i druge razvikane koji vam prodaju muda pod bubrege po 3 većoj cijeni

i o čemu ti onda prdiš

12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 5s
R36.... Ljubomorni i zavidni!? Sada mogu otici u T com i uzeti s7 edge i novi iphone bez problema... Tako da ti ta teza ne stoji.
I reci mi sto sam ja to tocno popljuvao u svojem postu!? Ocito ti citas kako ti zelis, shvacas kako ti zelis i jedino su ti pametan. JEDINI koji ovdje pljuje po necemu si TI!!
I molim te probaj mi objasniti sto ti zapravo uopce i radis ovdje na ovoj temi? Ja bih zakljucio da uz to sto si "najpametniji" si zavidan i ljubomoran
Xiaomi Mi5,Mi4,Mi Pad2,MiTV 49,WiFi Router,Power strip,Piston 3 Youth edition,Hybrid earphone,Bluetooth earphone,Mi Band,Xiaomi Little bee
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 5s

jel ovaj telefon moze normalno da radi na nasim mrezama? ili ce mu faliti neke frekvencije koji nasi operateri koriste?

 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Xiaomi Mi 5s
Kulin Ban kaže...
.... evo konkretno ovaj Mi 5s ima nabolji trenutni komad hardwera na tržištu snapdragon 820 koji se jednako ugrađuje u kurčeve LG, samunge, HTC i druge razvikane koji vam prodaju muda pod bubrege po 3 većoj cijeni

i o čemu ti onda prdiš

 i niko da me ispravi

ustvari ima najnoviji snapdragon 821 koji tek treba da se pojavi u samsungu s8 koji će biti jedno 5 puta skuplje govno, sa mogućnosti da se zapali

12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 5s
CharlessS kaže...

jel ovaj telefon moze normalno da radi na nasim mrezama? ili ce mu faliti neke frekvencije koji nasi operateri koriste?

 Fali mu 4G na 800 Mhz

Kulin Ban kaže...
Kulin Ban kaže...
.... evo konkretno ovaj Mi 5s ima nabolji trenutni komad hardwera na tržištu snapdragon 820 koji se jednako ugrađuje u kurčeve LG, samunge, HTC i druge razvikane koji vam prodaju muda pod bubrege po 3 većoj cijeni

i o čemu ti onda prdiš

 i niko da me ispravi

ustvari ima najnoviji snapdragon 821 koji tek treba da se pojavi u samsungu s8 koji će biti jedno 5 puta skuplje govno, sa mogućnosti da se zapali

Kakve ti bedastoće pričaš 

821 je isti k... kao 820 samo je podignut takt procesora.tj 10% je brži od 820 ako te zanima.

 

S8 tj modeli za 2017. god će se bit na Soc 10nm....a to ti je Snapdragon 830 (tehnologija od Samsunga) i Exynos 8895 (sadašnji 8890).

 

Aj majke ti nemoj više komentirat hardware...komentira rađe dizajn mobitela 

Poruka je uređivana zadnji put uto 11.10.2016 14:40 (R36).
7 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 5s
I naravno, sad usporedbe s autima nece komentirat kad vidi kak nije u pravu, al opet nis ne valja 😂😂😂 ovisi koja si mreza ces moc koristit...

Tele2 koristi 4g na 1800? Mhz, meni na rn3pro lovi 4g bez problema u selima, cak i vecim vukohebinama... a i 3g mi je isto brz ko 4g, ping mi je 20 na 3g i brzina 13/5 dok je na 4g ping 17 i brzina 10/3mbit jer na 4g na tele2 ima neko ogranicenje ak ne kupis dodatni internet
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 5s
blackeagle29 kaže...
I naravno, sad usporedbe s autima nece komentirat kad vidi kak nije u pravu, al opet nis ne valja 😂😂😂 ovisi koja si mreza ces moc koristit...

Tele2 koristi 4g na 1800? Mhz, meni na rn3pro lovi 4g bez problema u selima, cak i vecim vukohebinama... a i 3g mi je isto brz ko 4g, ping mi je 20 na 3g i brzina 13/5 dok je na 4g ping 17 i brzina 10/3mbit jer na 4g na tele2 ima neko ogranicenje ak ne kupis dodatni internet

Super...

Kolega pitao...ja odgovorio.

 

Iskreno budem komentirao ovo s autom ali nemam vremena toliko pisat. Ovo sve je nabrzaka 

7 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 5s
Ma to je vise bilo ono klasicno podbadanje nego cekanje odgovora 😝
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 5s
R36 dosadio si i bogu i vragu vec. Aj preseli brate na neku drugu temu pa budi pametan tamo. Prvo mu kazes nek uziva u svom kinezu, zatim preporucujes OPO 3, pa kazes da si ga i sam mislio uzeti, pa ti opet kinezi nevaljaju, pa ovo pa ono... Dosadan si brate

A kao velikog "strucnjaka" te pitam... Koliko si kineza tocno imao u rukama!?
Xiaomi Mi5,Mi4,Mi Pad2,MiTV 49,WiFi Router,Power strip,Piston 3 Youth edition,Hybrid earphone,Bluetooth earphone,Mi Band,Xiaomi Little bee
 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Xiaomi Mi 5s
uopšte se ne zna da li će 830 bit spreman do februara kada samsung predstavlja s8
ak ne bude 821 ide u njega ili exyion pandam

za tebe profesor doktor za hardwer
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 5s
blackeagle29 kaže...
Ma to je vise bilo ono klasicno podbadanje nego cekanje odgovora 😝

 

floki26 kaže...
R36 dosadio si i bogu i vragu vec. Aj preseli brate na neku drugu temu pa budi pametan tamo. Prvo mu kazes nek uziva u svom kinezu, zatim preporucujes OPO 3, pa kazes da si ga i sam mislio uzeti, pa ti opet kinezi nevaljaju, pa ovo pa ono... Dosadan si brate

A kao velikog "strucnjaka" te pitam... Koliko si kineza tocno imao u rukama!?

Ja govorim o kinezima do tipa : 1500-2000kn. tj ovi do 250 dolara.

 

OP3 je vrhunski mob., samo bi i dalje mene jebala kamera...

 

Evo da se pohvalim: Frendica htjela mob do 1500kn., brat i dečko joj sugerirali neke jeftine HTC modele i sl... Ja joj preporučio Xiaomi mi4c. Povratna informacija od nje - PREZADOVOLJNA.

Kupila ga u Neutrinomobile - 2 god garancije.

Kužim se ja u kineze - samo neću da se hvalim 

 

Što se tiće jeftinih modela...tu kinezi daju više., e a sad kad dođemo u ove top modele...ipak biram top proizviođaće. Uspoređivat - a to pojedinci ovdje rade - top modele s jeftinim Kinezima nema smisla. 

 

Kulin Ban kaže...
uopšte se ne zna da li će 830 bit spreman do februara kada samsung predstavlja s8
ak ne bude 821 ide u njega ili exyion pandam

za tebe profesor doktor za hardwer

Hvala.

 

Bit će bit će ne brini., pogotovo Exynos.

12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 5s
blackeagle29 kaže...
Ak te bas tolko hebu auti i ono unutra, i ak te bas tolko zanima, sjedala u vw polu su DALEKO udobnija nego u bmw 5, ima u bmwu komfor ali komotno moras 3 puta stajat i rastezat se kolko leda pocnu boljet, dok u vwu bez problema dodes do mora, ne trebas nijednom stat kolko je udobnije... mozes ti na bmwu riktat prednje sjedalo kak ti pase gore dolje nagib i ostalo al nije tolko udoban za duzu voznju.

Meni mob ne treba za profi fotke tak da je meni odlicna kamera, a da mi treba bas za to, ima fotica za 2000 vec boljih neg kaj je kamera na s7..

Jedini koji pljuje po necem si ti

Sjedala u Polu udobnija nego u Bmw 5 .

 

A to što Polo nema Matrix svijetla, masažu sjedala, navigaciju, grijanje/hlađenje sjedala, 10 zvučnika, aktivni tempomat, 4X4, pračenje znakova/trake, gledanje DVD, sd card, bluetooth i sl... - NIKOM NIŠTA. 

Daj kolega sad stvarno pretjeruješ. 

 

Ne j... sutra bi zamjenio Polo s A8 i vozio se do mora s oduševljenjem. 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 11.10.2016 19:05 (R36).
15 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 5s
R36 kaže...

 

 Haha šta je najbolje u pravu je. Kad se vozim u X5, (kožna sjedala) sve male đinđe su fora, ali nije mi udoban. Polo i Golf prednja dva sica jesu...barem po mojem iskustvu.

Iza je bitna razlika, Polo je baš ekonomski auto ako se voziš iza :D

 

 

Uglavnom, otišli ste u off! 

 

Vratite se na temu i recite mi zašto bi netko uzeo Mi 5S prije Axon 7.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 5s
Mitch kaže...
R36 kaže...

 

 Haha šta je najbolje u pravu je. Kad se vozim u X5, (kožna sjedala) sve male đinđe su fora, ali nije mi udoban. Polo i Golf prednja dva sica jesu...barem po mojem iskustvu.

Iza je bitna razlika, Polo je baš ekonomski auto ako se voziš iza :D

 

 

Uglavnom, otišli ste u off! 

 

Vratite se na temu i recite mi zašto bi netko uzeo Mi 5S prije Axon 7.

 Slažem se...

 

Evo odgovora:

 

Zašto Axon 7 - više frekvencija pa nema problema s 4G., veči ekran (manje mesa), QHD ekran, kamera s f1.8, micro sd. Mislim da ti ZTE ima servisnu mrežu u HR., tj siguran sam jer Vip prodaje njihov neki mode. 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 11.10.2016 19:26 (R36).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 5s
R36 kaže..

 

Što se tiće jeftinih modela...tu kinezi daju više., e a sad kad dođemo u ove top modele...ipak biram top proizviođaće. Uspoređivat - a to pojedinci ovdje rade - top modele s jeftinim Kinezima nema smisla. 

 

 Prije svega nastup ti je u najmaju ruku cudan te evo ovo je tvoj prvi "normalan"post.

Mislim da shvacas da svatko od nas ima svoje misljenje i nije zbog toga manje pametan ili vise glup.

 

Mislim da kinezi definitivo rade najbolje telefone u rangu do 250 usd i da ce na tom podrucju biti sve jaci.

Sto se tice top modela,niti tu se u potpunosti nebih slozio sa tobom...jer upravo mi5 32 gb je sada oko 2000 kn....a koliko vidim najjeftiniji s7 na njuskalu oko 3600....E to je vec znatna razlika u cijeni.

U obzir treba uzeti da mi kupujemo od preprodavaca koji nabijaju cijene u samom startu te mi5pro koji je u Kini kostao kada je izasao oko 2900 kn,preprodavaci su prodavali po 4-5 tisuca kn.A samsung je imao vise manje svoju cijenu 5-6 tisuca kn svugdje (ako grijesim ispravi me jer zbilja niti malo ne pratim nista drugo osim kineza)

 

Najvaznije od svega je....sto ti zapravo treba i sto ocekujes od onoga sto kupis.

Mi5 je u prodaju izasao 1.3....kod mene je verzija 64GB stigla 15.3 ta nekih 3300-3400,prodao sam ga prije mj dana za 2600.Zanima me koliko su korisnici s7 placali 15.3 i za koliko ga sada mogu prodati?

Nakon toga sam dodao jos 350 kn i uzeo mi5 pro i ono sto ti ja mogu reci je da je telefon BRUTALAN.I to je kraj rasprave za mene,jer taj telefon ima sve sto mi treba,cak i vise od toga i upravo je to ono najbitnije.

 

I sad mi jos samo reci....koliko vlasnika Samsung galaxy s7 i iphone 7 uopce zna sto imaju u ruci(osim tebe jer sam svijestan da znas sto s7 pruza) i kakve im to mogucnosti pruza?Mozda 10 % korisnika....svi ostali su rekao bih...KUD SVI TUD I MALI MUJO

Xiaomi Mi5,Mi4,Mi Pad2,MiTV 49,WiFi Router,Power strip,Piston 3 Youth edition,Hybrid earphone,Bluetooth earphone,Mi Band,Xiaomi Little bee
7 godina
protjeran
offline
Re: Xiaomi Mi 5s
@R36
exynos nije dorastao snapdragonu, dokaz je što ga samsung ugrađuje na najzahtjevnije evropsko i američko tržište, za ostala drugorazredna ide njihov exynos
kad izađe 830tka ide automatski i u već najavljen Xiaomi mi6 koji će dakle opet biti dami top a 2 do 3 puta jeftinji od s8
 
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 5s
Upravo to, ima hrpu opcija al nema dobra sjedala, tak je i vecina proizvodaca mobitela danas, ima hrpa toga al nes nema....

Ak neko vozi auto zbog posla i puno je u autu mislim da ce ipak izabrat udobne siceve nego 4x4, za kaj ti treba 4x4? To ti na bmwu zimi pomaze, ljeti mozda malo, ne znam jer nisam vozil takav auto.. al ozbiljno, sjedala iz krntije iz 2001.g. su udobnija nego u sportskoj limuzini(il koja vec je klasa to) iz 2005.a i novijim su udobnija, pa kakav debil je slagal ta sjedala u bmwu?

Nez jel bi sa a8 ali sa novim a4 bi, jer osim svih tih gluposti i trosi samo 4l na 100km :D

Kak mislis ekonomski iza?

Nego, i mobiteli imaju nes bolje nes losije, a batka na xiaomiju je... mislim da nijedan bolji mob nema takvu.. fluidan je brz, kolko i citam od ostalih, jedini minus je kamera
12 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 5s

Mi5s 3/64 srebrni narucen....ocekujem ga iduci tjedan i imam ga namjeru samo "procackati" i "prosljediti" dalje.

Odradim vam malu recenziju a ako ima zainnteresiranih...na PM

Xiaomi Mi5,Mi4,Mi Pad2,MiTV 49,WiFi Router,Power strip,Piston 3 Youth edition,Hybrid earphone,Bluetooth earphone,Mi Band,Xiaomi Little bee
 
4 0 hvala 1
11 godina
offline
Xiaomi Mi 5s

Neznam jel neko dosada spomenuo, ali Mi 5s ima isti senzor (Sony IMX 378) kamere kao Google Pixel mobitel koji je bio ocijenjen kao najbolja smartphone kamera.

Trebala bi kamera onda bit dobra osim ako software baš ne zaseru.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 5s
junak660 kaže...

Neznam jel neko dosada spomenuo, ali Mi 5s ima isti senzor (Sony IMX 378) kamere kao Google Pixel mobitel koji je bio ocijenjen kao najbolja smartphone kamera.

Trebala bi kamera onda bit dobra osim ako software baš ne zaseru.

 Pa ima ga i HTC 10.

 

Još on ima najveću blendu (f1.8) od svih pa i dalje nije ocjenjen najbolje što je nebuloza.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice