Xiaomi Mi 6

poruka: 429
|
čitano: 118.780
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 6

S835 nije toliko veliki skok naspram s820 pa se stvarno ne kuži razlika u brzini. Ali kuži se itekako bolja izrada i baterija. Moj Mi5 se samo raspao s vremenom, manji padovi itd, prefragilan je. Mi6 je druga dimenzija po tom pitanju

Hearthstone: Maks0806#2960
13 godina
offline
Xiaomi Mi 6

Pozdrav svima.

Nakon Mi3 sam kupio S7 i nisam požalio, vratiti se malo na Samsung.
Ali sada bih probao nešto drugo.

Kako ste zadovoljni s Mi6?
Vidim da je brutalan popust na Mi6 na honorbuy pa sam mislio uzeti Mi6, a riješiti se S7.
Jer sam užasno razočaran trenutnim stanjem moje baterije na S7, a ako bih ju mijenjao, treba uložiti kojih 300-400 kuna za novu, originalnu.

 

Najviše me zanima kamera.
I generalno kako ste zadovoljni s Mi6?
neki random bugovi, za miui ne pitam, jer sam jako dobro upoznat s njim.

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.12.2017 10:36 (sudy_freak).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Xiaomi Mi 6

Zadovoljan. Baterija odlicna, brz, stabilan, za mene kamera vise nego dovoljna. Bugova bitnijih nema. Nisam ni malo zazalio sto sam ga kupio.

Rvat katolik!
 
0 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 6
Koristim ga 3 mjeseca i zadovoljan sam, sve stvari koje su meni najbitnije su na flagship razini; fluidan sustav, brzi čitač otiska prsta, veličina ekrana od 5.15 inča (5.5 mi je malo preglomazno), trajanje baterije od 2 dana uz normalno korištenje, solidna kamera. Nije mi se niti jednom sam ugasio niti se ikada zblesirao da sam ga morao restartati.

Ovaj uređaj je najmanje duplo jeftiniji od drugih flagshipova sa SD 835 i to ponajviše zato što Xiaomi ima najniže marže što je u skladu s njihovom misijom. Istovremeno Apple, Samsung, Huawei i ostala ekipa imaju marže od preko 40% cijene uređaja.
12 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 6

Ekipa, kako upaliti GPS kamere? Pretrazujem opcije kamere ali ja ne vidim ili ne mogu skuziti gdje je to. Inace, mi6 kupljen nedavno. Nemam rijeci, zvijer! 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Xiaomi Mi 6

Jel ima netko da je prešao sa MIUI-ja na neki AOSP rom (RR, LineageOS i sl.) i koristi ga kao daily driver?

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 6

Pozdrav

Do sad sam imao mi3 i radila ko beba doslo vreme za novi i uzeo 6 radi isto super za sad al me muci bluetooth nevidim ni jedan uređaj a imam u kuci 3 moba i svi upaljeni da se vide jedan drugog vide i mene 6 vide al ja nikog.

Moze pomoc imam slusalicu koju bi upario al je naravno nevidi.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 6

Probaj testirati bluetooth u CIT-u

 

Settings - About phone - Kernel version (tapkaj 5 puta po njemu)

 

Otvorit ce ti se CIT i onda testiraj

 

19.Get bluetooth adress

 

20.Bluetooth scan

Xiaomi Mi5,Mi4,Mi Pad2,MiTV 49,WiFi Router,Power strip,Piston 3 Youth edition,Hybrid earphone,Bluetooth earphone,Mi Band,Xiaomi Little bee
6 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 6

Jesam i tu kaze da je pass znaci ok

15 godina
offline
Xiaomi Mi 6

Je li netko uspješno stavio Google HDR+ kameru na MI6?

I knew a man who once said : Death smiles at us all. All a man can do is smile back.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Xiaomi Mi 6

Pozdrav,

Može preporuka nekog dobrog casea i screen protectora?

Hvala.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 6
Kako funkcionira garancija na honorbuyu za ovaj mob (a i ostale..)? Garancija je jednu godinu.. ko placa postarine? Ide li uređaj u Kinu? Ako ide šta je onda sa carinom i opet poštarinom itd.. jel neko imao iskustava sa tim..
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Xiaomi Mi 6

Zavisi šta volis kod casea, meni je dobar nillkin i sad sam narucio originalni case pa javim dojmove, što se tice screen protektora do sada sam ih probao 4 i niti jedan nije valjao, po rubovima ekrana ne zaljepi se dobro radi curved edges...

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 6
Igormaric kaže...

Zavisi šta volis kod casea, meni je dobar nillkin i sad sam narucio originalni case pa javim dojmove, što se tice screen protektora do sada sam ih probao 4 i niti jedan nije valjao, po rubovima ekrana ne zaljepi se dobro radi curved edges...

 Baš sam taj od Nillkina gledao, ajde kad ga dobiješ kaži kakav je..vjerojatno cu i ja uzet tog..

12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 6
autoban01 kaže...
Kako funkcionira garancija na honorbuyu za ovaj mob (a i ostale..)? Garancija je jednu godinu.. ko placa postarine? Ide li uređaj u Kinu? Ako ide šta je onda sa carinom i opet poštarinom itd.. jel neko imao iskustava sa tim..

Imam s goldwayom.. 12mj je garancija, oni salju Xiaomiju da popravi posto je u Kini 12mj tvornicko jamstvo.. postarinu placas ti u oba smjera.. carina je izbjegnuta tako da sam platio skuplju postarinu DHLom preko UK.. ukupni trosak cca 80kn slanje u Kinu i cca 20$ slanje natrag.. skoro 2mj cekanja, ali mobitel je na kraju stigao popravljen..

9 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 6

Nillkin mi je vec dosao i odlican je ako i uvjek a originalni case tek stize i to ova crvena https://www.gearbest.com/cases-leather/pp_647808.html. 

7 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 6

Pozdrav,

odlucio sam se za mi6 samo ne znam s koje stranice da ga uzmem... pa ako mi moze tko preporucit di ga ima a da je bez carine.

Hvala!

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 6
assassin.st kaže...
autoban01 kaže...
Kako funkcionira garancija na honorbuyu za ovaj mob (a i ostale..)? Garancija je jednu godinu.. ko placa postarine? Ide li uređaj u Kinu? Ako ide šta je onda sa carinom i opet poštarinom itd.. jel neko imao iskustava sa tim..

Imam s goldwayom.. 12mj je garancija, oni salju Xiaomiju da popravi posto je u Kini 12mj tvornicko jamstvo.. postarinu placas ti u oba smjera.. carina je izbjegnuta tako da sam platio skuplju postarinu DHLom preko UK.. ukupni trosak cca 80kn slanje u Kinu i cca 20$ slanje natrag.. skoro 2mj cekanja, ali mobitel je na kraju stigao popravljen..

 

Ako se kupuje direktno iz Kine, ne može se poslati mobitel natrag na popravak. Kina ima čudni zakon oko spanja pošiljki, koje imaju bateriju u sebi. Iz prve ruke znam, da uređaj nije mogao biti poslan iz Njemačke u Kinu na servis, zbog baterije. Ali, s druge strane, ako netko ide u Kinu, može ga poslati kompnenim putem, što traje malo duže. Poštarinu oni plaćaju za slanje uređaja natrag u Europu. Inače, uređaj je kupljen preko Gearbesta. Za Honorbuy ne znam gdje im je sjedište i kakvi su im uvjeti.

 

 

6 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 6

do sada sam koristio Xiaomi redmi 3 PRO  3GB I 32 GB, bio dosta zadovoljan općenito sve ok bilo, eto skupio novce i prodao svog, sada mi je dilema mi5s ili mi6

uzeo bi preko aliexa mi5s 2000 kn ili mi6 2700 verzija 4GB I 64 GB, čitao sam ranije po forumu da nije to neka razlika velika u brzini i fluidnosti, možda bi prije uzeo mi5s ali svi se žale na čitač otiska prsta da je loš, pa bi volio ako bi mi vašim iskustvom pomogli

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 6

Na mi5s je citac otiska prsta popravljen na miui 9 koliko sam citao, baterija ti nije bas najbolja na njemu jer sd 820 nije stedljiv procesor.

Mi 6 ima stedljiviji procesor, ali skuplji je normalno. Pricekaj jos ako mozes par tjedana jer ce xiaomi predstaviti nesto novo pa se mozda cijena spusti.

 

Zasto ne bi pogledao mi note 3? Ima stedljiv procesor, performanse nisu lose, malo je veci, cijena je oko 2000kn.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 6
@darac222
Mi6 4/64 na goldwayu te izade sa tax free DHL shippingom cca 385 usd.Po danasnjem tecaju te izade malo.manje od 2400.Jos ako koristis topcashback dobijes nazad cca 22$ sto je otprilike 130 kn.Znaci zavrsna cijena cca 2250 kn...mislim da jeftinije nemoze.Za detalje mi se javi u inbox pa ti sve objasnim
Xiaomi kolekcija- http://en.miui.com/thread-506495-1-1.html
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 6

Ovo je dobar deal da.

6 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 6

hvala vam, puno ste mi pomogli, inaće otkad sam prije 3 godine saznao za Xiaomi samo on mi je u planu za sve naredne mobitele, jer stvarno je jako fluidan, ljudi sve više kupuje i neka zadrže ovakve okvirne cijene i bit će sve super, tako da ću uzeti mi6 

 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 6
darac222 kaže...

do sada sam koristio Xiaomi redmi 3 PRO  3GB I 32 GB, bio dosta zadovoljan općenito sve ok bilo, eto skupio novce i prodao svog, sada mi je dilema mi5s ili mi6

uzeo bi preko aliexa mi5s 2000 kn ili mi6 2700 verzija 4GB I 64 GB, čitao sam ranije po forumu da nije to neka razlika velika u brzini i fluidnosti, možda bi prije uzeo mi5s ali svi se žale na čitač otiska prsta da je loš, pa bi volio ako bi mi vašim iskustvom pomogli

 Pogledaj jos i mi note 3. Topla preporuka svima. Veci ekran, bolja kamera i bolja baterija od mi6. Na papiru slabiji procesor.

6 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 6

djeluje mi note 3 jako dobro sada se baš dvoumim između ta 2

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 6
Svakako Note 3, mob je fenomenalan.
Ja ga kupio za nekakav prijelazni rok dok ne uzmem nesto novo i sada mi se toliko svidio da ne znam hocu uopće mijenjati tako skoro za nesto drugo.
Baterija je cudo, ekran odlican, fluidan, dobra kamera...
 
4 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 6

Kupio sam prije tjedan i pol mi6 s honorbuya i dode s global stable romom i reboota se svako malo. Sasvim random se reboota i noci kad miruje pa sam probao stavit developer rom i on je isto tako bio i sad sam na oreo beta i isto sr***e ako zna tko kavko rjesenje za to bio bih jako zahvalan.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 6
Luka.Medved11 kaže...

Kupio sam prije tjedan i pol mi6 s honorbuya i dode s global stable romom i reboota se svako malo. Sasvim random se reboota i noci kad miruje pa sam probao stavit developer rom i on je isto tako bio i sad sam na oreo beta i isto sr***e ako zna tko kavko rjesenje za to bio bih jako zahvalan.

 Ne znam kako si stavljao novi ROM ali preporučam ti fastboot metodu, to će ti sve s njega ukloniti i staviti čisti ROM. Odi na službene stranice, skini zadnji Global stable ROM za svoj mobitel i prati upute za flashanje fastboot metodom.

 

Evo link. I napomena: kad flashas ROM odaberi clean all da budeš siguran da ništa neće ostati, tako ćeš imati čisti ROM bez da ti ostane nešta od prethodnih.

 

Zašto to predlažem? Jer sam i sam imao problema s rebootanjem kad sam flashao ROM-ove dirty flahanjem, download na mobitel i flash preko postojećeg.

Poruka je uređivana zadnji put sri 14.2.2018 12:26 (display name ivo).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice