Xiaomi Mi 6

poruka: 429
|
čitano: 118.481
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Xiaomi Mi 6

To je moj novi Xiaomi 

www.petvolta.com
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Xiaomi Mi 6

Odlican.

Nakon što ove god zaobilazim Samsung, Huawei P10 Plus i Xiaomi MI6 su puno jeftiniji i bolji izbor.

Još čekamo Nokiu 9 i novi HTC pa onda dvojba.

Samsung Galaxy S7 32GB black onyx
Poruka je uređivana zadnji put sri 19.4.2017 15:39 (mp3david).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 6

Čemu micanje 3.5 utora za slusalice?

Xiaomi Mi3W 64gb
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 6
Nemoj zaboraviti da Note 8 dolazi isto, mislim da će biti mob godine ali i skup u pm.
14 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 6

Refresh SoCa, +1 kamera... bezveze.

Da nisu makli 3.5mm utor (ne jer je problem konverter nosit okolo, neg zbog vjerovatne niske kvalitete/snage DACa u istom) možda bi i uzeo da zamjeni 6S.

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 6

Kako ne moze da se nosi sa s8 ni na jednom polju kad imaju poptuno isti hardver.

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 6
karlogd kaže...

Čemu micanje 3.5 utora za slusalice?

 To se i ja pitam. Odluka je po meni blesava! Em što ne prodaju mobitele u vrlo velikim (i bogatim) tržištima poput EU i SAD nego nekakve sitne gadgete poput powerbankove za mobitele, slušalice!!!, bluetooth zvučnike i sličnu jeftinu i jednostavnu elektroniku, nek si još i sami zabiju kajlu kad im potencijalni kupci neće moći koristiti te iste slušalice koje masovno prodaju.

S jedne strane imaju genijalnu metodologiju i strategiju pomoću koje su se u pet godina probili na sam vrh proizvođača mobitela, a s druge im se događaju takvi proseri da je to nevjerojatno. Npr. konačno uspiju u mobitel staviti onda najbolji hardver-kameru u svoj mi5s, ali ga softver ne prati pa drugi proizvođači (pixel) imaju bolje fotografije (i dalje su vrhunske, ali mogle su biti još bolje)...

16 godina
offline
Xiaomi Mi 6

Jel se Mi 6 negdje pojavio po (približno) najavljenoj cijeni od 390 USD?

Svugdje gdje sam gledao je barem za stotinjak USD skuplji.

www.petvolta.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 6
Nije niti nece sigurno jos 2-3 mjeseca .Danas je bio tek prvi flash sale u Kini i budi siguran da ce cijene biti paprene prvih mjesec dana....na 390$ ce pasti tek za 5-6 mj
Xiaomi Mi5,Mi4,Mi Pad2,MiTV 49,WiFi Router,Power strip,Piston 3 Youth edition,Hybrid earphone,Bluetooth earphone,Mi Band,Xiaomi Little bee
12 godina
offline
Xiaomi Mi 6

553 dolara na Honorbuy s dostavom ako hoćeš mob 09.05.2017....

Poruka je uređivana zadnji put uto 2.5.2017 9:52 (R36).
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 6

Xiaomi Mi6 vs Huawei P10 Plus vs OnePlus 3T

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Xiaomi Mi 6

Popravljaju se opasno što se tiče izdržljivosti/kvalitete materijala! (u odnosu na Mi5)

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.5.2017 23:53 (SHELBY_09).
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 6

Grosso ga ima opet na akciji...450 eura, free dostava iz EU...jeftinije mislim da i neće biti neko vrijeme, +/-10eura.

Osobno čekam objavu OnePlusa 5 pa ću odvagati, ali svakako će biti jedan od ova dva...pogotovo na jučerašnji video oko "bendljivosti" i kvalitete izrade. 

origin: mrxa
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 6

Objavljena je recenzija Smartphone Hrvatske (iako trenutno nešto njih zeza server).

origin: mrxa
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 6
Uf, a di je model sa vecim ekranom :(
 
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 6

Jel IP68?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 6
CharlessS kaže...

Jel IP68?

 

Nije, otprilike je IP64...mislim da nigdje nije navedeno koja je kategorija (možda na pakiranju).

Glavna mana brtvljenju je što USB priključak nije zabrtvljen i dopušta ulazak vode.

 

No, i tako ga reklamiraju kao splash-proof, ne waterproof...tako da nema uranjanja (mada ne vidim zašto bi itko ikada i radio pa taman to mobitel i može).

origin: mrxa
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 6
Darmarko kaže...

Jel se Mi 6 negdje pojavio po (približno) najavljenoj cijeni od 390 USD?

Svugdje gdje sam gledao je barem za stotinjak USD skuplji.

 

floki26 kaže...
Nije niti nece sigurno jos 2-3 mjeseca .Danas je bio tek prvi flash sale u Kini i budi siguran da ce cijene biti paprene prvih mjesec dana....na 390$ ce pasti tek za 5-6 mj

 

R36 kaže...

553 dolara na Honorbuy s dostavom ako hoćeš mob 09.05.2017....

 450 $ na oppomartu + postarina 30 $ = 3216 kn po tecaju 6.7

12 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 6

je li ta cijena na oppomartu za shipping bez pdva i carine? 

i btw.meni ne nudi nigdje 30usd shipping

ima

  • Post Registered Air Mail (10-18 days) $14.99
  • Europe Expedited Shipping (7-12 days) $19.99
  • DHL Express Shipping (6-8 days) $39.99

šta treba izabrati ?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 6
tonček kaže...

je li ta cijena na oppomartu za shipping bez pdva i carine? 

i btw.meni ne nudi nigdje 30usd shipping

ima

  • Post Registered Air Mail (10-18 days) $14.99
  • Europe Expedited Shipping (7-12 days) $19.99
  • DHL Express Shipping (6-8 days) $39.99

šta treba izabrati ?

 

 ja mislim da sam uzeo Europe Expedited Shipping (7-12 days) $19.99 i proslo je bez carine, eh sad najbolje da ih pitas

narucivao sam pred 10ak mjeseci tako da se ne sjecam, ali dao bi se zakleti da je to bilo

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.5.2017 21:11 (Deutsch).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 6
Deutsch kaže...
tonček kaže...

je li ta cijena na oppomartu za shipping bez pdva i carine? 

i btw.meni ne nudi nigdje 30usd shipping

ima

  • Post Registered Air Mail (10-18 days) $14.99
  • Europe Expedited Shipping (7-12 days) $19.99
  • DHL Express Shipping (6-8 days) $39.99

šta treba izabrati ?

 

 ja mislim da sam uzeo Europe Expedited Shipping (7-12 days) $19.99 i proslo je bez carine, eh sad najbolje da ih pitas

narucivao sam pred 10ak mjeseci tako da se ne sjecam, ali dao bi se zakleti da je to bilo

Samo pažljivo jer dosta se promijenilo u zadnjih pola godine...prije je DHL bio siguran način za proć bez carine, sada navodno pada najviše.

Grossoshop ima slanje iz EU pa bi trebalo biti najbezbolnije i pretpostavljam najbrže. 

origin: mrxa
8 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 6

evo kopirano sa narudžbe

Shipping & Handling $29.95

Shipping Option - EU Expedited Shipping(8-12days,No tax,No VAT)
valjda su pojeftinili sada to
 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Xiaomi Mi 6
zaizeo prvo mjesto na antutu

 
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 6

za kolko dana ti je doslo cca?

12 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 6

da vidiš, tebi su garantirali na narudzbi, no tax - no vat ..sada toga vise nema, znaci ako prodje prodje

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 6
tonček kaže...

da vidiš, tebi su garantirali na narudzbi, no tax - no vat ..sada toga vise nema, znaci ako prodje prodje

 

To i kažem, puno se toga promijenilo u roku pola godine, a kamoli u 10 mj.

Ja sam curi uzeo Mi5 taman prije nego je Top One shop na Aliexpressu propao/zatvorio se...onda si mogao bez straha naručiti iz Kine preko DHL-a i dobiješ uređaj za 5 radnih dana na kućnu adresu...sada se to očito jaaaako pooštrilo i kontroliraju sav ulaz izvan EU.

 

Zato je najbolje platiti ovima koji šalju iz EU...platiš malo više, ali si miran. Grosso zna imati i akcije pa šalju besplatno iz EU skladišta (ili je to stalno, ne znam)...

origin: mrxa
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 6

joj svasta sam citao o tom grossu na pcekspertu , tak da to nekako izbjegavam

15 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 6
tonček kaže...

joj svasta sam citao o tom grossu na pcekspertu , tak da to nekako izbjegavam

A ne znam ni ja, kad su tek krenuli naručivati ljudi iz RH, kao sve bilo divno i brze reakcije...par ljudi se opeklo sa carinom (valjda sa Kina stocka) pa je bilo frke, očito su se Talijani ciganili.

Honorbuy bi mogao biti dobro rješenje iako i kod njega ekipa ima svakakvih iskustava, ali koliko znam, puno više je pozitivnih nego loših...brzi shipping, nema carine sa EU stocka. Jedino je cifra višlja, iako postoji Smartphone hrvatska kod za popust od 5 eura (SMART5).

 

Mislim da je kod njih dostava 20 eura...provjeri...

origin: mrxa
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 6

dostava 32 e, sve u svemu dosta skupo kad se sve zbroji i oduzme .. mozda da cekam jos koji dan, mozda bude neka akcija jos

8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 6
tonček kaže...

dostava 32 e, sve u svemu dosta skupo kad se sve zbroji i oduzme .. mozda da cekam jos koji dan, mozda bude neka akcija jos

 mislim da su meni sa oppomarta poslali bas iz pariza sa chronopostom, kako se vec pise

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice