Xiaomi Mi 8

poruka: 1.163
|
čitano: 355.923
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 8

Ja sam platio 391$ sa dostavom u Mi Global Storeu, ali je problem sto procesing predugo traje(jos cekam nakon tjedan dana i nisu poslali) tako da ne preporucan tog sellera osim ako ti je bitno tih 30-40$. Uzeo sam i verziju s global rom-om posto mi nije bitan nfc i ne smeta mi sto je otkljucan bootloader.

5 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 8

Jesi kontaktirao u međuvremenu sellera ili aliexpress? Ili si samo strpljivo čekao? Ja sam naručio ranije mob da mi stigne prije nego faks počne, al j*biga sad nisam znao da je tako loš taj seller.

Poruka je uređivana zadnji put uto 25.9.2018 18:56 (FakeTheror).
12 godina
offline
Xiaomi Mi 8

Ja sam naručio i platio mob 11.9.2018. još mi nisu poslali.

 

Danas sam im poslao upit (drugi). Kažu :

 

If all information is correct, we will send to you within 1-15 days.

 

Znači mogu ga očekivati za kojih mjesec dana.

 

Ne preporučam Hong Kong Goldway

Poruka je uređivana zadnji put uto 25.9.2018 22:11 (pozdravljudi).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Mi 8

Bio je kod njih hurricane, daj im vremena da se oporave i očiste ciste 

Xiaomi Mi Note 3 - MIUI Super Moderator
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8
pukyz kaže...
ocean77 kaže...

 

Jedna stvar bi me ovdje brinula...zasto mu je bootloader otkljucan kako je jedan kupac napisao u komentaru:

 

This global version phone, not Chinese, bootloader is unlocked...

 

Za one koji misle koristiti NFC Google Pay bi mogao biti problem.

 

 

Da li se to može vidjeti iz ove zadnje slike u feedback-u? Prilažem...

 

Upravi je to i meni sumnjivo pa sam pitao kineza, a on odgovorio ovo:

 

"This is the global version with sealed box and EU plug. It has a multilingual system. It comes with global firmware. It supports update and B20. This phone is unlock."

 

Tako da ni dalje nisam siguran.

 

 

Napokon su mi odgovorili, nakon 24h...na 3 pitanja su okolisali sa odgovorom i onda sam postavio kratko i jasno pitanje pa su napokon odgovorili da je bootloader otkljucan.

Ja bih radije dao 200 Kn vise i uzeo sa Honorbuy da sebi kupujem.

7 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 8
ocean77 kaže...

 

 

Jedna stvar bi me ovdje brinula...zasto mu je bootloader otkljucan kako je jedan kupac napisao u komentaru:

 

This global version phone, not Chinese, bootloader is unlocked...

 

Za one koji misle koristiti NFC Google Pay bi mogao biti problem.

Ima nekih novih informacija?

Upravo odlučio da cu kupiti preko Honora. Platit malo više al da dobijem Global Version, al onda +26$ shipping, a kap je bila što se ne može platiti direkt karticom nego se mora preko PayPala, a oni imaju kriminal tečajeve.

Kad sam vidio 3100kn samo sam zatvorio prozor.  Sada gledam ovoga iz Italije 450kn je jeftiniji. Uzo bi odmah, ako je to ista verzija..

7 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 8

Evo i odgovora, trenutak prije pitanja :)

Pred 10min sam htio kupit preko Honora. Par kuna iznad 3100kn dođe, a ovaj "Italija" je 2630kn.

Svakako ga ne mislim onda kupiti. Stvarno ne znam od kuda ga uzeti, a da je ok cijena..

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Xiaomi Mi 8

Prilikom paypal plačanja staviš da ti računa po tečaju banke i problem riješen.

Moj PC  
1 0 hvala 1
7 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 8

Nisam znao da se može, tko zna koliko sam do sada izgubio.

Naručen upravo 2967,81kn

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8

 Lajkam! Imam takvu na svom. Lijepo mi izgleda, stražnja strana je ugodna na dodir, super sjeda na mobitel, ima ugrađenu metalnu pločicu za magnetni držač mobitela (koristim svakodnevno u autu). Najbolja koju sam našao za Mi8 za sada.

10 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 8

Pozdrav,narucio sam Mi 8 preko Goldwaya u ponedjeljak navečer i na trackingu mi i dalje stoji da nije još poslano,zna li netko zašto se tako dugo ceka. 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Xiaomi Mi 8
To ti vrijedi kad dođe u Englesku. A za put iz Hong Konga do Engleske si trebao dobiti UPS broj gdje pratiš
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 8

Nisam dobio nista osim tog broja. I na Aliju isto ovako piše.

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 8

Evo screenshot.

Poruka je uređivana zadnji put sub 29.9.2018 16:17 (tarz01).
 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 8
pozdravljudi kaže...

Ja sam naručio i platio mob 11.9.2018. još mi nisu poslali.

 

Danas sam im poslao upit (drugi). Kažu :

 

If all information is correct, we will send to you within 1-15 days.

 

Znači mogu ga očekivati za kojih mjesec dana.

 

Ne preporučam Hong Kong Goldway

 Jesu ti poslali?

12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 8
FakeTheror kaže...

Ja sam platio 391$ sa dostavom u Mi Global Storeu, ali je problem sto procesing predugo traje(jos cekam nakon tjedan dana i nisu poslali) tako da ne preporucan tog sellera osim ako ti je bitno tih 30-40$. Uzeo sam i verziju s global rom-om posto mi nije bitan nfc i ne smeta mi sto je otkljucan bootloader.

 Meni su poslali mob nakon 2 dana..e sad..poslali su ga navodno DHL-om i proslo je par dana,i nakon toga mi salju da su prominili dostavljaca u UPS jer je DHL propterecen..koji k ? Ajde dobro vidit cemo kad ce stic mobitel...neznam sta muljaju koji k ... prije si znao na cemu si kad bi uzeo dhl dostavu i platio..sad cemu placanje ako ces cekat 20+dana..jedino radi carine glupe...sta se tice dugog processinga imao sam problema sa mi storeom..niti nakon 10 dana mi nisu slali narudzbu,te su na upite odgovarali poslat cemo vam sljedeci tjedan bla bla te sam otkazao narudzbu i novce su uredno vratili za 2-3 dana..

10 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8
Ne kužim sta se uopce hebete sa tim kinezima radi 30$ ustede...narucite sa honorbuy koji su vjerojatno isto kinezi, ali barem imaju skladiste u IT i vrlo su azurni...narucis i kod tebe je za 48h...i to jos provjereno globalna verzija, a ne neka kineska sa stavljenim global romom i otkljucanim bootloaderom koji je onda problem za neke sigurnosne norme koje propisuju Google servisi tipa Google pay i sl.
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Mi 8

Uvijek je isti postupak. Nakon narudžbe vam napišu da je order processing, nakon cca 7 dana šalju UPS-om za koji dobijete tracking. UPS dostavi do Takeley-a u Engleskoj, gdje ga prepakiraju i šalju u Gatwick otkud mu treba manje od 12h da dođe u Vaše ruke DHL-om. Čitajte što pišu, 5 mobitela mi je na isti način došlo.

Hearthstone: Maks0806#2960
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Mi 8

Kakva je situacija sa notifikacijama na MIUI 10 ali i općenito sa MIUI 10 ? Ako su ispravljeni ovi bugovi definitivno ga uzimam.

Poruka je uređivana zadnji put ned 30.9.2018 11:37 (big smoke).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8
big smoke kaže...

Kakva je situacija sa notifikacijama na MIUI 10 ali i općenito sa MIUI 10 ? Ako su ispravljeni ovi bugovi definitivno ga uzimam.

 dobro je sve, na nekim aplikacijama treba dopustit autostart da bi notifikacije radile i to je to.. ne treba vise prckati po battery save, zakljucavati aplikacije u memoriju i sva ta sranja

5 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 8
ocean77 kaže...
Ne kužim sta se uopce hebete sa tim kinezima radi 30$ ustede...narucite sa honorbuy koji su vjerojatno isto kinezi, ali barem imaju skladiste u IT i vrlo su azurni...narucis i kod tebe je za 48h...i to jos provjereno globalna verzija, a ne neka kineska sa stavljenim global romom i otkljucanim bootloaderom koji je onda problem za neke sigurnosne norme koje propisuju Google servisi tipa Google pay i sl.

Narucujemo od kineza zato jer nije 30$ jeftinije vec je jeftinije 120$, platio sam mobitel 390$ sa shippingom s aliexpressa, dok isti u honorbuyu kosta 500$ bez dostave. Ne znam kako je vama, ali ja sam student i mucim se cak i za tih 30$ i lako je reci daj plati vise, bolje ces proci, no nije lako raditi cijelo ljeto i stediti tih 30$, a nedaj boze 120$. Tako da suvisne komentare zadrzi za sebe, nemaju svi milijune.

5 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 8
maks0806 kaže...

Uvijek je isti postupak. Nakon narudžbe vam napišu da je order processing, nakon cca 7 dana šalju UPS-om za koji dobijete tracking. UPS dostavi do Takeley-a u Engleskoj, gdje ga prepakiraju i šalju u Gatwick otkud mu treba manje od 12h da dođe u Vaše ruke DHL-om. Čitajte što pišu, 5 mobitela mi je na isti način došlo.

 Koliko si najduze cekao processing? Evo ja cekam vec 11 dana i nisu ni poslali iz skladista...

12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8

2 tjedna je bilo najduže, ne brini poslati će 

Hearthstone: Maks0806#2960
5 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 8
maks0806 kaže...

2 tjedna je bilo najduže, ne brini poslati će 

 I svaki put kad si narucivao je proslo bez placanja carine i pdva?

12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8

Svaki put, samo odaberi dhl opciju

Hearthstone: Maks0806#2960
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 8
big smoke kaže...

Kakva je situacija sa notifikacijama na MIUI 10 ali i općenito sa MIUI 10 ? Ako su ispravljeni ovi bugovi definitivno ga uzimam.

 Ne radi mi baš kao prije. Na zakljucanom zaslonu je na MIUI 9 bila oznaka ispod onog sata odakle je obavijest dosla, whatsapp ili gmail il sms , sada toga nema, barem kod mene. I kad dobijem jednu poruku u aplikaciji stoji da su dosle dvije.  Neznam da li je svima tako ili treba nesto podesiti da bude kao prije.

5 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 8
maks0806 kaže...

Svaki put, samo odaberi dhl opciju

 Da, naravno, proucavao sam malo taj shipping posto sam dosta skeptican dok narucujem nesto iz kine, ali vidim da to sve dolazi u britaniju gdje se obradi na carini i onda dolazi do nas gdje ne treba na carinu zato sto je EU.

12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8

Moj mob je Hong Kong Goldway poslao 15 dana nakon plaćanja , sad čeka u UK za daljnji shipping.

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.10.2018 23:55 (pozdravljudi).
7 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 8

Nakon 2 dana koristenja dojmovi su podijeljeni. (Xiaomi Mi 8 Global Version Honorbuy)

Stvarno uredaj izgleda odlicno, ekran super... Ma nema smisla nista pojedinacno hvaliti ima toliko recenzija koje ga hvala i stvarno mobitel je odlican.

Postam ovo zbog mane preko koje ne mogu. Ovo s notifikacijama kao da im je radio netko tko nikad nije mobitel koristio.

Znaci ne vidi se nista. Kada vam npr dode Wapp otvorite mob, nema nikakve ikonice dok ne povucete prema dole obavjesti. Tek tada vidite sve sto vam je doslo.

Lampica ima samo jednu boju, tako da mi i to smeta. AOD je takoder koma. Cemu AOD ako niti jedna notifikacija ne dolazi na zaslon nego samo prikazuje vrijeme i datum.

Cini mi se jako jednostavno da se omoguci na AOD notifikacije, ali to kod Xiaomia Mi 8 nema. Neprihvatljiv je takav problem na mobitelu od 3000kn.

Uz to ne radi otkljucavanje mobitela prepoznavanjem lica. To jest radi, ali nemate opciju za ukljuciti

Kako sam procitao mozete staviti lokaciju India/HK pa imate opciju otkljucavanja prepoznavanjem lica, ali onda nemate GooglePay i obratno.

Stvarno ne znam da li ga prodati ili sacekat koji update da se ovo popravit. Za mene je ovo preveliki minus da bi nastavio koristiti Xiaomi Mi 8 i samo zbog toga ga ne mogu preporuciti!

 

 

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice