Xiaomi Mi 8

poruka: 1.079
|
čitano: 182.634
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
Xiaomi Mi 8
Pokaže ti obavijest na zaključnom zaslonu. Znači kad mi lampica blinka, double tap da vidim šta je i to je to. To što se ne vidi u status baru je definitivno zayeb.
Face unlock ne radi na nekim regijama, ali iskreno, pored sjajnog i brzog FPR nisam ga imao niti želio imati.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
Re: Xiaomi Mi 8
Kakav se pokazao MIUI 10 sto se tice baterije? Jel stvarno ima stvarno samo 1 boju za notifikacije?

U fazi sam kupovine novog moba, pa neznam koji kupiti. I uzem izboru su Mi 8, Mate 10 Pro, Pocco, Honor Play i OP 6. Da znam da Mate 20 dolazi za koji tjedan i OP 6T i da bi OP 6 i Mate 10 Pro mogli dodatno pojeftiniti, ali neznam koliko vremena jos imam jer jer baterija na trenutnom Mate 8 koji koristim preko 2,5 godine pocela otkazivat (kad padne na 30% se u roku 10 min isprazni na 0%). Svaki od navedenih ima prednosti i mane. Najbitnije mi je dugo trajanje baterije, brzina i update-i.
Poruka je uređivana zadnji put uto 2.10.2018 18:56 (noodle).

0 0 hvala 0
3 godine
Xiaomi Mi 8

Na AOD je samo vrijeme i datum. Nisam imao double tap ukljucen, nego sam ga odmah otvarao preko otiska prsta. Kad se tako otvori nema nikakvih ikonica u status baru. Mora se potegnut prema dole da se vidi sto je.

Samo jedna boja za notifikaciju (bijela).

Prelazim sa S5, starog 4.5g koji i danas vrh radi.

Nisam upoznat s radom/potrosnjom novijih uredaja zadnjih par godina, ali po meni baterija se jako brzo trosi, ali se isto tako i jako brzo puni. Mislim da mi dulje drzi S5 baterija stara 4+ g nego ova nova na Mi 8.

Dvoumio sam se izmedu Mi 8 i 1+6. Da sada uzimam uzo bi OnePlus 6 samo zbog ovog s notifikacijama.

1 0 hvala 1
8 godina
Xiaomi Mi 8

Nisam još isprobao Face Unlock.

Pokušavam to složiti no nemam opciju na samom uređaju, samo pin i otisak prsta.

Nije li Xiaomi reklamirao da je to udarna vijest u Mi8 uređajima? Tko tu koga?

Imam official rom miui 10, global uređaj.

Know your limits.
Poruka je uređivana zadnji put sri 3.10.2018 14:29 (guls).
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
guls kaže...

Nisam još isprobao Face Unlock.

Pokušavam to složiti no nemam opciju na samom uređaju, samo pin i otisak prsta.

Nije li Xiaomi reklamirao da je to udarna vijest u Mi8 uređajima? Tko tu koga?

Imam official rom miui 10, global uređaj.

Za face unlock moras staviti na kinesku (Hong Kong) regiju da ti se pojavi ta opcija.

8 godina
Xiaomi Mi 8
Ne mora striktno kineska regija. Meni recimo radio na francuskoj
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
Xiaomi Mi 8

Hm... Nije li logično, da ako je Global verzija telefona, Face Unlock radi neovisno o regiji? Bravo Xiaomi.

Hvala na info svakako

Know your limits.
Moj PC  
2 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
zuper kaže...
Ne mora striktno kineska regija. Meni recimo radio na francuskoj

8 godina
guls kaže...

Hm... Nije li logično, da ako je Global verzija telefona, Face Unlock radi neovisno o regiji? Bravo Xiaomi.

Ne, jer svaka zemlja ima svoje zakone i restrikcije. 

Slična situacija je sa 4G (Indonezija ga nema tbog TKDN regulacija) i VoLTE u ponekim zemljama.

Xiaomi Mi Note 3 - MIUI Super Moderator
6 godina
Xiaomi Mi 8

Stigao mi je Mi8. Nudi mi ažuriranje roma (screenshot u prilogu). Zanima me da li ima kakvih problema kod tog azuriranja,čitao sam da ima problema s potrošnjom baterije na tom romu i nije moguće YouTube videa proširit na cijeli zaslon. Jel to fixano ili i dalje postoji? Hvala.

0 0 hvala 1
8 godina
neaktivan
Nema apsolutno nikakvih problema..kod mene sve radi savršeno
10 godina
Xiaomi Mi 8

Da li je Xiaomi sredio zvuk kod snimanja kamerom?

0 0 hvala 0
7 godina

Ne

Hearthstone: Maks0806#2960
10 godina
maks0806 kaže...

Ne

Znači 8 godina im nije dosta? :D Koristio sam Mi Mix 2, zvuk je užasan.

7 godina

8? Zar nisu prvi mob 2013-e napravili? Čudno je jer na Redmi S2 je bolji zvuk nego na Mi8 kod snimanja.

Hearthstone: Maks0806#2960
6 godina
Imam 3x kaljeno staklo za Mi8 i jako kvalitetnu Nillkin masku, ali u međuvremenu vise nemam Mi8 tako da je visak pa ako netko treba hitno da ne ceka sa eBay moze me kontaktirati.

1 0 hvala 0
10 godina
maks0806 kaže...

8? Zar nisu prvi mob 2013-e napravili? Čudno je jer na Redmi S2 je bolji zvuk nego na Mi8 kod snimanja.

Sta nije Mi 8 njihova 8. obljetnica i da su zbog toga dali broj 8 a ne 7, moguće da sam krivo čuo. Htio sam taj Mi 8 uzet ali taj zvuk kod snimanja je užasan, trenutno imam uz S9 i MI MIX 2 i katastrofa je to snimanje. Mob je vrh ali to je baš ono deal breaker.

9 godina
Xiaomi Mi 8

ma dobro si cuo, 2010 je osnovan xiaomi, a to sto su 2012 izbacili prvi mob to je druga stvar

nego sto se tice tog zvuka kod snimana, brat ima redmi 3, model iz pocetka 2016.god i zvuk je KATASTROFA, kod mene na mi note 3 zvuk je najnormalniji, nemam s cim usporediti, al snimao sam par koncerata i zvuk kad slusam je onakav kakav i treba zvucati

0 0 hvala 0
10 godina
16OR kaže...

ma dobro si cuo, 2010 je osnovan xiaomi, a to sto su 2012 izbacili prvi mob to je druga stvar

nego sto se tice tog zvuka kod snimana, brat ima redmi 3, model iz pocetka 2016.god i zvuk je KATASTROFA, kod mene na mi note 3 zvuk je najnormalniji, nemam s cim usporediti, al snimao sam par koncerata i zvuk kad slusam je onakav kakav i treba zvucati

Koja im je to fora na nekima normalno na nekima kao da si u vodi. Kako to ne mogu riješit ostaje tajna.

6 godina
Xiaomi Mi 8

Koliko uspijete imat SOT-a na novom romu? Meni uz dosta koristenja izvuce max cca 6h.

0 0 hvala 0
11 godina
tarz01 kaže...

Koliko uspijete imat SOT-a na novom romu? Meni uz dosta koristenja izvuce max cca 6h.

i meni je tako

8 godina
Xiaomi Mi 8

Youtube mi neće automatski rotirati zaslon kad okrenem mobitel. U galeriji slika i svuda drugdje rotira normalno. Jel zna netko do čega je to? Global stable MIUI 10.0.2.0

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
display name ivo kaže...

Youtube mi neće automatski rotirati zaslon kad okrenem mobitel. U galeriji slika i svuda drugdje rotira normalno. Jel zna netko do čega je to? Global stable MIUI 10.0.2.0

valjda je bug ..isto je i kod mene na 10.0.2.0

8 godina
Huurux kaže...
display name ivo kaže...

valjda je bug ..isto je i kod mene na 10.0.2.0

Jučerašnji update Youtube aplikacije je ispravio bug.

7 godina
Xiaomi Mi 8

Npr meni samo kada dođe sms ima ona mala ikona na zakljucanom zaslonu ispod sata. Kako tu mogu dodati viber i wocap

Prije je bilo i wocap ali sam vratio na tvorničke postavke i otad ni toga nema

0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
Vidim na njuskalu da se prodaje Mi 8 SE sa global rom i ota update,da li je to moguce

0 0 hvala 0
9 godina
Xiaomi Mi 8

Je ako je to xiaomi.eu rom. Sluzbeno nema global roma, samo china...

The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
Moj PC  
0 0 hvala 1
3 godine
neaktivan
Znaci da moze imati hr jezik i ota update

0 0 hvala 0
9 godina
Xiaomi Mi 8

Da ako si flashas xiaomi.eu rom gore. A za to trebas otkljucat bootloader.

The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
Moj PC  
0 1 hvala 0
3 godine
neaktivan
Hmh,pise da je mob nov i zapakiran

0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice