Xiaomi Mi 8

poruka: 1.163
|
čitano: 355.562
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8
Jel se znaju cijene? Ne znam zašto uvijek očekujem da ću Xiaomi kad izađe moći i kupiti kad kod njih to prvo ide: predstavljanje, pa dok se pojavi za prodaju neko vrijeme, i onda još čekanje da globalni ROM izađe... razvuče se na nekoliko mjeseci.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Xiaomi Mi 8

kod njih cca mjesec i pol se gubi cekanjem, ja jos vise jer cekam da padnu pocetne napucane cijene.. a globalni rom, to je najmanji problem buduci da si ga sam mozes u 3 klika flashati

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 8
Imas na aliexpressu po 3500kn, 6/64 sa shippingom(bez carine navodno preko dhl-a), bijeli je nesto povoljniji
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Mi 8

Ne mogu skuziti jel imaju na lageru ili je to ono daj lovu pa ti saljemo kad dode(znam da pise in stock ali znaju lagati te kineski prodavaci)

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Mi 8

Previše mi je to ipak. Oneplus 6 je sa garancijom toliko, a ne bih rekao da je lošiji mob

Hearthstone: Maks0806#2960
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Xiaomi Mi 8

Probao naručiti mi 8se sa jednog store-a na aliexpressu i kontaktirao prodavača i uglavnom je pre-sale i ne znaju kad će im biti proizvod dostupan za slanje .... Izgleda da je navala na mob ...

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.6.2018 5:57 (njofra13).
 
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Xiaomi Mi 8

Aa kaj s ovim kineskim Mi shopom?

https://item.mi.com/product/10000099.html

Dali oni šalju k nama? Ima netko isksutva s time?

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 8

Ne mogu vjerovati da velika vecina proizvodjaca ima problem sa optimizacijom kamere. Prema vidjenom kamera je na MI8 grozna. Zvuk kod videa je uzasno los, fotografije takodjer, boje spaljene i previse saturirane. Ovaj telefon mi se svidio vise od OP6 i prilicno sam razocaran a s druge strane siguran da vise necu nista gledati osim Pixela i iph X i novijih. Koliko god mi iph bio ogranicen uvijek ima odlicne fotografije, ukljuci i uslikaj.

...

.
 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8
robee1 kaže...

Ne mogu vjerovati da velika vecina proizvodjaca ima problem sa optimizacijom kamere. Prema vidjenom kamera je na MI8 grozna. Zvuk kod videa je uzasno los, fotografije takodjer, boje spaljene i previse saturirane. Ovaj telefon mi se svidio vise od OP6 i prilicno sam razocaran a s druge strane siguran da vise necu nista gledati osim Pixela i iph X i novijih. Koliko god mi iph bio ogranicen uvijek ima odlicne fotografije, ukljuci i uslikaj.

...

 

 

Pa mozes i na OP6 racunati na solidnu kameru.

Ne bas na nivou Pixela (njega ja imam), ali potpuno usporedivu sa iPhone X.

Video mu je isto jaca strana, snima super zvuk, ima odlicnu stabilizaciju i po meni najbolje rijesen slo mo video...nesto manji broj fps (480) i znatno duze trajanje nego na Galaxy S9.

Sto se ostalog tice, mislim da je nepotrebno naglasavati koliko je OP6 u svemu ostalom super mob.

9 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 8

Sa pozicije S7 ne dobijem nista, cak u nekim stvarima i manje tako da mi je to realno bacanje love. Stvarno steta za MI8.

...

.
 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8
robee1 kaže...

Sa pozicije S7 ne dobijem nista, cak u nekim stvarima i manje tako da mi je to realno bacanje love. Stvarno steta za MI8.

...

 

 

Ako ti je lakse zivjeti sa tim saznanjem necu ti kvariti dozivljaj.

Moja zena je presla direktno sa S7 na OP6 i razlika je ogromna...veca nego gledanje samo pukih specifikacija.

Ekran je neusporedivo ugodniji zbog velicine, a pri tom dimenzije moba nisu drasticno vece.

Kamera je potpuno usporediva tako da to nije nikakav korak unazad i tu su vjerojatno egal dok je u svemu ostalom OP6 bolji i moderniji mob.

 

13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8
robee1 kaže...

Sa pozicije S7 ne dobijem nista, cak u nekim stvarima i manje tako da mi je to realno bacanje love. Stvarno steta za MI8.

...

 linkaj nam gdje si vidio te primjere slika i videa sa losim zvukom

9 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 8

Ne mogu pronaci taj video, odmah na pocetku indijac prica i usporedjuje zvuk kod snimanja. Zvuk je bio bas koma a kasnije i fotografije.

Znam da je prelazak dobar no te kamere mi nikako ne odgovaraju. Da sam prosjecni korisnik mozda mi nebi smetalo ali naviknut na kvalitetnu fotografiju vidim nedostatke.

MI8 i OP6 su odlicni uredjaji sa prosjecnom kamerom.

 

...

.
Poruka je uređivana zadnji put pet 8.6.2018 18:19 (robee1).
 
1 4 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 8
Ja sam mozda u krivu ali meni su kamere dobre i kod jednog i kod drugog, ali mi je notch bolji kod mi 8 :)
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 8

Da li se netko raspitao u vezi ove narudžbe sa Alija i DHL-a, da li se sigurno ne plaća porez i carina?

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 8
PlayMaker10 kaže...

Da li se netko raspitao u vezi ove narudžbe sa Alija i DHL-a, da li se sigurno ne plaća porez i carina?

 

ako narucujes od Goldway-a ili MiGlobal Storea. Za ostale ne znam...

The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8
PlayMaker10 kaže...

Da li se netko raspitao u vezi ove narudžbe sa Alija i DHL-a, da li se sigurno ne plaća porez i carina?

 Nemas se kaj tu raspitat. Dovoljno je pogledati temu '' Kineski mobiteli '' i to je to. Kada trazis prodavaca, pronades one sa EU Warehouse spikom i DHL nacinom slanja. Procitas opis shippmenta i to je to.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
13 godina
offline
Xiaomi Mi 8

Ja sam naručio sa Aliexpressa i odmah su mi poslali poruku da imaju samo veryiju sa kineskim ROM-om (njega ću flashat naknadno) te da ako želim izbjeći plaćanje pdva i carine da uplatim još 25 Eura za DHL slanje. Tako da sam to i napravio i sasd čekam da stigne. Global ROM ću si sam naknadno stavit

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8

Koji si model uzeo,kolko te na kraju izaslo i kad ga mozes ocekivat ?

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 8
Sickness kaže...

Ja sam naručio sa Aliexpressa i odmah su mi poslali poruku da imaju samo veryiju sa kineskim ROM-om (njega ću flashat naknadno) te da ako želim izbjeći plaćanje pdva i carine da uplatim još 25 Eura za DHL slanje. Tako da sam to i napravio i sasd čekam da stigne. Global ROM ću si sam naknadno stavit

 Da li se taj global rom odnosi samo na jezike i to ili kad se uzme s njihovim ROM-om ima veze i sa samim radom, frekvencijama i tim stvarima?

13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8
AmonZero kaže...

Koji si model uzeo,kolko te na kraju izaslo i kad ga mozes ocekivat ?

 Uzeo sam SE 6/64 model, izašo me oko 2600kn + 25Eura poštarine da ide DHL-om i da nema nikakvih dodatnih davanja tipa carina i PDV. To mi se jaila ženska iz customer supporta i predložila tako nešto. A što se ROMa tiče, rekla je da ga mogu i sam FLASHAT kad izađe, a frenkvencije su ti iste, bitno da ima band B3

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
15 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8

Kad očekuješ da ti dođe ?

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8
AmonZero kaže...

Kad očekuješ da ti dođe ?

 A piše rok isporuke 5-8 radnih dana

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
14 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 8
Sickness kaže...
AmonZero kaže...

Koji si model uzeo,kolko te na kraju izaslo i kad ga mozes ocekivat ?

 Uzeo sam SE 6/64 model, izašo me oko 2600kn + 25Eura poštarine da ide DHL-om i da nema nikakvih dodatnih davanja tipa carina i PDV. To mi se jaila ženska iz customer supporta i predložila tako nešto. A što se ROMa tiče, rekla je da ga mogu i sam FLASHAT kad izađe, a frenkvencije su ti iste, bitno da ima band B3

 A ono najbitnije, da li iam jamstvo, ako ima na koji način ga ostvarit? Do sad sam sve uzimao sa Alija ali nisam nikad uzimao mobitele, većinom stvari za koje me boli briga kad je jamstvo u pitanju.

13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8
PlayMaker10 kaže...
Sickness kaže...
AmonZero kaže...

Koji si model uzeo,kolko te na kraju izaslo i kad ga mozes ocekivat ?

 Uzeo sam SE 6/64 model, izašo me oko 2600kn + 25Eura poštarine da ide DHL-om i da nema nikakvih dodatnih davanja tipa carina i PDV. To mi se jaila ženska iz customer supporta i predložila tako nešto. A što se ROMa tiče, rekla je da ga mogu i sam FLASHAT kad izađe, a frenkvencije su ti iste, bitno da ima band B3

 A ono najbitnije, da li iam jamstvo, ako ima na koji način ga ostvarit? Do sad sam sve uzimao sa Alija ali nisam nikad uzimao mobitele, većinom stvari za koje me boli briga kad je jamstvo u pitanju.

 Pa ako se šta desi, njima šalješ i bok

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
15 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8

Ja imam Xiaomi mobitel više od 2 godine i radi fantastično. Vidio sam da oni rijetki koji su imali problema su slali svoj model il u Mi servisni centar il nazad za Kinu i da im je prodavač vradio ispravan mobitel i još im vratio lovu za poštarinu tak da se ja nebi brinuo o tome.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8
PlayMaker10 kaže...
Sickness kaže...
AmonZero kaže...

Koji si model uzeo,kolko te na kraju izaslo i kad ga mozes ocekivat ?

 Uzeo sam SE 6/64 model, izašo me oko 2600kn + 25Eura poštarine da ide DHL-om i da nema nikakvih dodatnih davanja tipa carina i PDV. To mi se jaila ženska iz customer supporta i predložila tako nešto. A što se ROMa tiče, rekla je da ga mogu i sam FLASHAT kad izađe, a frenkvencije su ti iste, bitno da ima band B3

 A ono najbitnije, da li iam jamstvo, ako ima na koji način ga ostvarit? Do sad sam sve uzimao sa Alija ali nisam nikad uzimao mobitele, većinom stvari za koje me boli briga kad je jamstvo u pitanju.

 Jamstvo zaboravi. Ako ti treba jamstvo kupi mobitel u Hrvatskoj ili nekoj od zemalja EU pa ćeš dobiti jamstvo koje vrijedi u bilo kojem ovlaštenom servisu u EU, ako ikoji uopće jest ovlašten za Xiaomi. Ali mislim da ti kod njih ide  na foru da dobiješ novi ako nešta ne valja. Ali je zato cijena kod nas veća. Ali srećom, Xiaomi je takva marka kod koje praktički kvaliteta i je razlog zašto ga ljudi toliko kupuju, i iz iskustva mogu reći da su mi svi njihovi mobiteli do sada valjali. Ono što ćeš mu sam napraviti, razbiti ekran ili da ti upadne u vodu, ti jamstvo ionako ne pokriva. Kod ovih jamstava mobitela kupljenih u Kini se uvijek postavlja pitanje isplativosti jer je slanje u Kinu dosta skupo i dugo se čeka (znam, slao sam jednom - ne Xiaomi). Zato ako kupuješ iz Kine nemoj jamstvo uopće unositi u kalkulaciju, kupuješ iz Kine da prođeš jeftinije.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 8
AmonZero kaže...

Ja imam Xiaomi mobitel više od 2 godine i radi fantastično. Vidio sam da oni rijetki koji su imali problema su slali svoj model il u Mi servisni centar il nazad za Kinu i da im je prodavač vradio ispravan mobitel i još im vratio lovu za poštarinu tak da se ja nebi brinuo o tome.

 Hvala na info, definitivno uzimam ovaj MI8 srednji model.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 8
Sickness kaže...
AmonZero kaže...

Koji si model uzeo,kolko te na kraju izaslo i kad ga mozes ocekivat ?

 Uzeo sam SE 6/64 model, izašo me oko 2600kn + 25Eura poštarine da ide DHL-om i da nema nikakvih dodatnih davanja tipa carina i PDV. To mi se jaila ženska iz customer supporta i predložila tako nešto. A što se ROMa tiče, rekla je da ga mogu i sam FLASHAT kad izađe, a frenkvencije su ti iste, bitno da ima band B3

 

i ja planiram uzeti SE. Obavezno javi dojmove, kamera pogotovo :)

The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8
Gam3r kaže...
Sickness kaže...
AmonZero kaže...

Koji si model uzeo,kolko te na kraju izaslo i kad ga mozes ocekivat ?

 Uzeo sam SE 6/64 model, izašo me oko 2600kn + 25Eura poštarine da ide DHL-om i da nema nikakvih dodatnih davanja tipa carina i PDV. To mi se jaila ženska iz customer supporta i predložila tako nešto. A što se ROMa tiče, rekla je da ga mogu i sam FLASHAT kad izađe, a frenkvencije su ti iste, bitno da ima band B3

 

i ja planiram uzeti SE. Obavezno javi dojmove, kamera pogotovo :)

 Naravno. čujemo se kad dođe :)

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice