Xiaomi Mi Max 3

poruka: 239
|
čitano: 73.181
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Max 3
Poco nije los ali ljudi koji koriste max seriju tu su zbog ekrancine i baterije.
Ja se nebi odvojio, navika je gadna stvar :)
10 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Max 3
ukay1000 kaže...
Poco nije los ali ljudi koji koriste max seriju tu su zbog ekrancine i baterije.
Ja se nebi odvojio, navika je gadna stvar :)

 Ma ja to vrtim sve, imao sam u 3 mjeseca zadnja 15ak mobitela, bolest je to :)

12 godina
offline
Xiaomi Mi Max 3

što više čačkam po forumima više sam neodlučan koji rom staviti....

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi Max 3

Na mimaxu helium za sada mi je najbolji miuipro

16 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Max 3
Stiglo mi nillkin 0.2 kaljeno staklo h+pro. Napokon dobro staklo. Stavil sam ga perfektno i makar nije full od ruba do ruba taman pokriva ekran i izgleda super. Ima oleofobni premaz bolji nego njegovo staklo (prst lakse klizi i ne packa se tak jako) i ne mjenja prikaz. Preporuka.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Max 3
ukay1000 kaže...
Stiglo mi nillkin 0.2 kaljeno staklo h+pro. Napokon dobro staklo. Stavil sam ga perfektno i makar nije full od ruba do ruba taman pokriva ekran i izgleda super. Ima oleofobni premaz bolji nego njegovo staklo (prst lakse klizi i ne packa se tak jako) i ne mjenja prikaz. Preporuka.

 može link od stakla, svoje sam uništio kod postavljanja

I da napokon je došao mob, piše 9.6.11.0(OEDCNDF) Stable....neznam da li da ga mijenjam na Xiaomi.EU Rom 

16 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Max 3
Evo.
Xiaomi Mi Max 3 Tempered Glass Nillkin Amazing H Pro 0.2MM Screen Protector Glass for Xiaomi Mi Max 3 Max3
http://s.aliexpress.com/rmuQJFbU?fromSns=Copy to Clipboard
12 godina
offline
Xiaomi Mi Max 3

Jel ima neka fora zašto neće povući kontakte s google-a, jednostavno ne mogu....

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Max 3
Ima, imal sam isti problem. Odes u opcije aplikacije, nadjes contacts i pod permission das da ima pristup racunima na mobu, restartas mob i to je to.
12 godina
offline
Xiaomi Mi Max 3

No ne dopušta mi dodavanje Google acc jer je već kao na mobitelu

A nemam ga u izvorima kontakata

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Max 3
Koju verziju miui imas?
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Max 3
ukay1000 kaže...
Koju verziju miui imas?

9.6.12.0(OEDCNFD) China Stable

16 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Max 3

Imamo istu.
A ne znam. Ja sam otisel pod permissions, nasel contacts i google sync contacts i dozvolil da pristupaju racunima na mobu, resetiral i odmah mi se svi kontakti povukli.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.9.2018 7:16 (ukay1000).
16 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Max 3
Dupli, nece mi editom stavit slike.
Sam da pokazem postavljeno staklo.
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi Max 3

Meni nije sinkroiniziralo kontakte dok je bila isključena automatska sinkronizacija.Nakon uključenja i restarta proradilo....

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.9.2018 14:48 (Myke).
13 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi Max 3

Evo, upravo mi stigla Global verzija 4/64GB s Goldwaya, gore je 9.6.7.0 verzija Global ROM-a.

EDIT: Prijavio se za unlock BL, čeka se 720 sati.

 

Inače, sve OK radi na ovoj verziji, sinkronizacija, notifikacije itd., samo jedan bug sam zasad primijetio, a to je 5GHz wi-fi koji malo vidi, malo ne 5G mreže. 

Poruka je uređivana zadnji put sub 22.9.2018 15:48 (frulex).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Max 3
Gledal sam svaki dan na miui forumu da li ce izaci kakva sluzbena vijest o global romu za mi max 3... dani su prolazili i nista. Samo hrpetina ljudi koji su se zalili da su zbrikali uredjaje i zicarosi global roma.
Odustao sam. Necu vise gledati, kazem ja sebi.

Proslo tjedan dana i skoci mi vijest o novom batchu uredjaja koji ce dobiti miui 10 global. Kliknem, hrpetina uredjaja, trazim mi max 3, ne vidim. Gledam opet mozda nisam vidio dobro, puno ih ima. Nista. Nula. Nada. Svi faking uredjaji na popisu a mi max 3 nigdje. E moj xiaomi jesi postao zajebana firma...

Poruka je uređivana zadnji put ned 23.9.2018 19:44 (ukay1000).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Mi Max 3

Je malo su spori, ja ću pričekati otključavanje BL pa isprobati ovaj EU ROM, nadam se da neće biti brick 

Inače sam se sreo s par problema...

-sinkronizacija Google kontakata, još nisam riješio

-aplikacija "Pocket" u koju spremam passworde neće ih povući s Dropboxa

-Navigon ( verzija) konstantno crasha

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Xiaomi Mi Max 3

...zbog čega ne probate MIUI 10 beta verziju ?

Sve radi savršeno, svaki petak nadogradnja, uvijek prva dobiva novotarije, sve je dostupno ( face unlock, teme, carousel... )  i ne treba unlock bl.

Jedino što nema hrv jezik što nije nikakav problem...

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Mi Max 3

Mogao bi probati,  imaš neki link.... Upute itd

Inače sad sam primjetio i da notofikacije ne dolaze za Viber 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Max 3
Probaj ovo.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi Max 3

Nemam nikakvih problema s notifikacijama, sve uredno dolaze, ali me živcira password/uzorak koji se izgleda ne može isključiti na Global ROM-u ako ne ulaziš s otiskom prsta - zna netko neki bypass? (Max 2 ima tu uredno opciju u postavkama, ali na njemu mi je Developer ROM pa ne znam jel zbog toga).

16 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Max 3
Kolko ja znam ne moze se ni na dvojki, jer svaki put dok resetiras ili ponovno palis uredjaj, moras ponovo otkucati pin/uzorak.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi Max 3

Ne mislim na to kad se pali uređaj, to je normalno i mislim da se ne može isključit - već kad mi stigne notifikacija, npr. Viber, prikaže se na zaključanom ekranu te kad ju kliknem umjesto da se odmah otvori, traži me PIN da pročitam tu Viber poruku - ili moram otisak prsta stavit. 

16 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Max 3
Aa to. Da ima negdje opcija. Mozda u privatnosti ili lockscreen.
8 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Max 3
5 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi Max 3

Pozdrav svima na forumu,imam jedno pitanje samo. Koliko traje garancija na goldwayu za mi max 3? Hvala.

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi Max 3

Pozdrav svima na forumu. Da li zna netko od vas koliko traje garancija na goldwayu za mi max 3? i  da li je mi max 3 bolji ili lošiji od ovog uređaja: https://www.aliexpress.com/store/product/New-Original-Xiaomi-Mi-8-Lite-Mobile-Phone-4GB-RAM-64GB-ROM-Snapdragon-660-Octa-Core/311331_32925927435.html?spm=2114.12010612.8148356.1.3dd12bd45uMzxA .Hvala

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi Max 3

Imaš tvorničku garanciju od 1 godine i vjerojatno bi trebao slat u Kinu na servis. A što se tiče ove usporedbe, meni nisu baš usporedivi - Max 3 cilja na veliki ekran i ogromnu bateriju (i nema notch) pa vidi što su ti prioriteti (Mi 8 ima vjerojatno bolju kameru). 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi Max 3
ukay1000 kaže...
Aa to. Da ima negdje opcija. Mozda u privatnosti ili lockscreen.

Nedostaje na ovom mjestu gdje je na Max 2, možda su jednostavno makli s Global verzije što mi je totalno glupo...

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice