Xiaomi Pocophone F1

poruka: 1.535
|
čitano: 382.509
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
GuardianOTB kaže...
BladeRy kaže...
GuardianOTB kaže...

Istina u landscapeu.. doduše double  click otvara izbornik za snooze/izgasiti.. probaj.

 

Da, znam za to, al dok igras utrke ajde ti u drugi app da izgasis zvono i zabijes se u zid, ili cekaj par minuta da zavrsis utrku dok djubre svira :)

 Haha. Da da.. možeš li postaviti game turbo da ignorira sve notifikacije? DND?

 

Mislim da game mode ima DND mode, ima i normalni mode. Al ako sam stavio timer da me podsjeti na nesto, zasto izgasit notifikaciju tog timera :)

A reportao sam im na forum, nakon prepiske sa clear ovaj app, reboot, clear onaj app, reboot, kao da pratim topic i reportam ako ne bude radilo nakon sljedeceg updatea, znaci dobio sam fuck off ufino.

12 godina
offline
Xiaomi Pocophone F1

Ako možda nekog zanima, prodajem svoj Pocophone, star malo manje od godinu dana, u decent stanju. 1300 kn

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Xiaomi Pocophone F1

Nekoliko dana korištenja novog updatea..

 

Sync se gasi sam od sebe, kada slušam muziku preko MiMusic i idem upaliti gmaps upali se black screen  I ne možeš ništa - kill all.

 

Nervira.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Xiaomi Pocophone F1

Vrag nije dao mira, instalirao MIUI 11, nestale IR postavke, regija Kina i nemože se promjeniti, tek drugi put instaliranjem fixa proradilo...

Kameru nisam rješio i onda sam odlučio instalirati Pixel Experience i nisam požalio, sad samo čekam da vidim SOT.

Svi koji nisu radili update, ostanite na 10.3.8.0, zaboravite na update dok ne dođe AQ.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
zoharbizo kaže...

Vrag nije dao mira, instalirao MIUI 11, nestale IR postavke, regija Kina i nemože se promjeniti, tek drugi put instaliranjem fixa proradilo...

Kameru nisam rješio i onda sam odlučio instalirati Pixel Experience i nisam požalio, sad samo čekam da vidim SOT.

Svi koji nisu radili update, ostanite na 10.3.8.0, zaboravite na update dok ne dođe AQ.

 Jesi probao eu? Radi fenomenalno.

13 godina
offline
Xiaomi Pocophone F1

Vidio sam da se žale na EU, sad dali je istina...

Pa sam uradio ovako, treba mi telefon jer danas firmi puštam plaće

Imam previše appova za svakakve stvari, videonadzor i masu toga, morati ću nabaviti još jedan da testiram sve, global je govno kako sam vidio.

Cura zasad na Mi9T nema zamjerki na 11, meni se zgadio.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1

Miui 11 je samo kozmetika + novi bugovi. Uzas. Dan za danom nalazim nove probleme, a prijava supportu je za kosu cupat.

13 godina
offline
Xiaomi Pocophone F1

Većina vas je na MIUI pored AOSP romova koji su brži i jednostavniji za korištenje? Ok, znam da nema svatko volje flashati drugi ROM ali se to napravi jednom i bome se isplati. Ja sam se preporodio kad sam na ovom mobitelu instalirao čisti Android.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Pocophone F1

Miui na otp + debloater je isto tako fluidno iskustvo. 11icu treba ispeglati od bugića, ali i ovako je ok. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
Uradio update na 11 prije par dana, nemam nikakvih problema.
 
2 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
Ja isto global verzija (ne EU rom) i meni radi odlicno. Ubacen cim je izasa za Poca.
Sat fan
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
Da, i kod mene sve bez problema. Meni osobno se cak i ikone i settings ikone svidjaju :)

Notifikacije konaco rade , lijevo od nocha (kolko mogu u tak skucenom prostoru).

Baterija odlicna, hide noch ili second space nisam koristio.
13 godina
offline
Xiaomi Pocophone F1

Pixel Experience 9.0 leti, nemam komentar osim da je ovo sada drugi telefon.

Nema custom kernela, flashan je njegov koji ide s njim.

Orange recovery instaliran isto.

SOT 6-8H.

 
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Xiaomi Pocophone F1

Prošao sam 46 stranica foruma ali nisam naletio na komentare o 4g+(carrier aggregation) na Pocophonu,na mi forumu se ljudi žale da je onemogućen 4g+ za većinu mreža u Europi,testirao sam sa tomato karticom na Jarunu(Zagreb) i svugdje pokazuje 4g ali nigdje 4g+ pa me zanima ako netko ima iskustva sa drugim mrežama i lokacijama.

 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
JohnMatrix kaže...

Prošao sam 46 stranica foruma ali nisam naletio na komentare o 4g+(carrier aggregation) na Pocophonu,na mi forumu se ljudi žale da je onemogućen 4g+ za većinu mreža u Europi,testirao sam sa tomato karticom na Jarunu(Zagreb) i svugdje pokazuje 4g ali nigdje 4g+ pa me zanima ako netko ima iskustva sa drugim mrežama i lokacijama.

 

 Eu rom, tele 2, u Splitu 4g+

9 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1

Ja na paradajzeku uredno imam + pluseka... 🤔

 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
Ima netko da je od updatea na MIUI 11 primijetio dobar battery drain u odnosu na MIUI 10? Čitam na MIUI forumu da nisam jedini. Ne da mi se resetirati na tvorničke, pa ako ima netko neki savjet. Ili je možda to jedino rješenje...
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
NeoOS kaže...
Ima netko da je od updatea na MIUI 11 primijetio dobar battery drain u odnosu na MIUI 10? Čitam na MIUI forumu da nisam jedini. Ne da mi se resetirati na tvorničke, pa ako ima netko neki savjet. Ili je možda to jedino rješenje...

 Ja ne..meni bolja bat sigurno 50%

7 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
Nije puno, ali je bolja baterija
Sat fan
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
Jeste radili hard reset ili bez toga je takva bolja?
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
NeoOS kaže...
Jeste radili hard reset ili bez toga je takva bolja?

 Ja osobno nisam radio hard reset već sam samo odabrao ažuriraj i također sam primjetio bolje trajanje baterije..

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Steve Jobs: 1955 - 2011 David Bowie 1947-2016
7 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
Nista, samo poslje updatea ugasio/upalio Poca
Sat fan
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Xiaomi Pocophone F1

Pogasite si u postavkama aplikacija automatsko pokretanje, sto sistemskih tako i instaliranih aplikacija

Miui 11 po defoltu popali 90% aplikacija, sto je suludo

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Xiaomi Pocophone F1

Poco F1 6GB/64GB

NVT panel

Pixel Experience 9.0 11/12/2019 release

Illusion kernel 4.3

Telefon leti, IR kamera i sve ostalo radi kao sat, SOT sa autobrightnessom i H+ 8H.

Punjenje ultrabrzo, umjesto Illusiona modificiranoga za Pixel skinio sa XDA klasični, 2H više SOTa i brže punjenje.

Ostaje u mene dok ne crkne...

Poruka je uređivana zadnji put pon 6.1.2020 11:46 (zoharbizo).
 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Xiaomi Pocophone F1
 
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Xiaomi Pocophone F1

Sve što želim od F2 je da se makne notch i da je ekran malo bolji

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
thebatman kaže...

 Jesi probao eu? Radi fenomenalno.

EU je MIUI 11 sa pitom?

Koliki vam je SOT, dirate li governor ili ostavljate stock po kernelu koji imate?

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.1.2020 12:43 (zoharbizo).
14 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
Je li tko stavljao xiaomi.eu rom.na svoj poco? Jeste imali problema sa bankovnim aplikacijama, ponajvise me zanima radi li uredno app od otp banke?
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
Grom kaže...
Je li tko stavljao xiaomi.eu rom.na svoj poco? Jeste imali problema sa bankovnim aplikacijama, ponajvise me zanima radi li uredno app od otp banke?

Radi, bez problema.

Na Ersteu i ostalima koji koriste fingerprint, potvrde plaćanja i ulaska u app otiskom ne rade kada ga rootaš, unlockan BL im ne znači ništa.

14 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
Jesi stavljao neki drugi kernel na taj rom, ako jesi koji si?
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice