Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

poruka: 2.376
|
čitano: 571.784
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
kekec01 kaže...

Od Goldwaya sam naručio samo jednom i opet bih da mi treba a cijena je dobra. Vlado...Goldway posluje u Kini, ima naruđbe iz cijelog svijeta. Da na svakom telefonu ima 1$ več je mogao zatvoriti trgovinu i otići u zadnji kutak svijeta sa deset mladih djevica i ostalom pratnjom, pod uvjetom da je "Goldway" muškarac ;-)) Sigurno se dogodi  da zbog prevelikih naruđbi ne može sve namiriti pa se treba malo pričekati. Isto tako vjerujem da ne može svima ni odgovoriti na mail koliko ima upita. Ja mislim da ima važne ljude kao što je "Ilion" na nekoj listi s kojima se trudi komunicirati a ostali čekaju pa kad dođu i ako dođu na red. Na Facebooku također postoji hrvatska stranica podrške Goldwayu tako da mislim da je sve legit i nema brige. Ako ne odgovara dobit će te uređaje sa zakašnjenjem. A ako se i dogodi da pukne i nestane i netko ostane zakinut za uređaj i lovu, tu je opet Aliexpress koji će uskočiti i refundirati novce. Jedini je eventualni problem kaj se izgubi malo vremena, ali zato možeš reći svima da si uređaj platio ohohohohoho manje. To je samo pogled iz mog kuta, ali shvačam gnjev i razočaranje. Namjeriš se na neki uređaj, veseo što si ipak uspio izabrati u moru modela i trgovaca, i onda čekaš kao majmun a nitko ništa. A platio si.

sve je to meni jasno i ne bojim se ja toga da necu dobit nit izgubit nesto nego kao kupac imam pravo izabrat trgovinu gdje mi je bolje i to je to.

u mi store sam narucivao i prije i sada i uvijek su poslali kroz par dana i doslo mi kroz 2 tjedna a ovaj zadnji put za 8 dana. tako da kad imas izbora biras boljeg i to je to.  da nema konkuracije i da samo oni salju u eu bez carine onda bi cekao jer nemam izbora ali ovako uzimam od onog koji brze dostavlja a cijiena je ista i kod jednog i drugog

6 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Ma nemam ja, trenutno ni nemam NFC (Xiaomi A2), ali planiram uzeti novi Xiaomi ali me iznenadilo kada sam pročitao neki review koji je rekao da to ne radi.

10 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
mzopg kaže...

Use HCE wallet u postavkama je pomoglo i sada radi.

Nije mi jasno jer mi je Google Pay prije radio, a tu postavku uopce nisam mijenjao.

 

 

12 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Mi 9t mi kod svakog paljenja javlja: "Vaša SIM kartica nije aktivirana. Vaš operater može  vam  naplatiti 2 međunarodne SMS poruke prilikom aktivacije".

O čemu se ovdje radi?

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
tomislav10 kaže...

Mi 9t mi kod svakog paljenja javlja: "Vaša SIM kartica nije aktivirana. Vaš operater može  vam  naplatiti 2 međunarodne SMS poruke prilikom aktivacije".

O čemu se ovdje radi?

 Pa SIM kartica ti nije aktivirana. Moraš zvat SZK da ti ju aktiviraju.

10 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
tomislav10 kaže...

Mi 9t mi kod svakog paljenja javlja: "Vaša SIM kartica nije aktivirana. Vaš operater može  vam  naplatiti 2 međunarodne SMS poruke prilikom aktivacije".

O čemu se ovdje radi?

 

gnomisa kaže...
tomislav10 kaže...

Mi 9t mi kod svakog paljenja javlja: "Vaša SIM kartica nije aktivirana. Vaš operater može  vam  naplatiti 2 međunarodne SMS poruke prilikom aktivacije".

O čemu se ovdje radi?

 Pa SIM kartica ti nije aktivirana. Moraš zvat SZK da ti ju aktiviraju.

 Nema to veze s time, to je povezano sa xiaomijevim uslugama, ignoriraj.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
thebatman kaže...
tomislav10 kaže...

Mi 9t mi kod svakog paljenja javlja: "Vaša SIM kartica nije aktivirana. Vaš operater može  vam  naplatiti 2 međunarodne SMS poruke prilikom aktivacije".

O čemu se ovdje radi?

 

gnomisa kaže...
tomislav10 kaže...

Mi 9t mi kod svakog paljenja javlja: "Vaša SIM kartica nije aktivirana. Vaš operater može  vam  naplatiti 2 međunarodne SMS poruke prilikom aktivacije".

O čemu se ovdje radi?

 Pa SIM kartica ti nije aktivirana. Moraš zvat SZK da ti ju aktiviraju.

 Nema to veze s time, to je povezano sa xiaomijevim uslugama, ignoriraj.

 https://android-fix.com/android-errors/80-your-sim-card-is-not-activated.html

 

Možda je ovo a možda i nije.

10 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Stigao danas i moj primjerak, 8gb/128 sa MiGlobal Storea na Aliju. 2600kn sa DHL dostavom. Naručio prije 10 dana, prva tri nisu poslali, onda je bio u Londonu 6 dana i doslovce u manje od 24h došao do mene u ZG.

 

Mob je suvišno komentirati, omjer uloženog/dobivenog je nestvaran.

PS. Crvena boja je bolesno dobra 

 
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Izgleda da se otisak prsta može ubrzati isključenjem animacije,nisam baš shvatio postupak ali kažu da funkcionira.

 

https://www.android-hilfe.de/forum/xiaomi-mi9-t-pro.3571/tipp-schnellerer-fingerabdruckscanner-durch-deaktivierung-der-entsperranimation.925184.html

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
tomislav10 kaže...

Mi 9t mi kod svakog paljenja javlja: "Vaša SIM kartica nije aktivirana. Vaš operater može  vam  naplatiti 2 međunarodne SMS poruke prilikom aktivacije".

O čemu se ovdje radi?

 Logirati se sa svojim MI ACC...

 Ukljuciti find device...

 I u DEV opcijama bindati MI ACC sa novim uređajem...

 Reset i to je to...

Xiaomi fan... Od MI3 nadalje...
14 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
majki44 kaže...

Stigao danas i moj primjerak, 8gb/128 sa MiGlobal Storea na Aliju. 2600kn sa DHL dostavom. Naručio prije 10 dana, prva tri nisu poslali, onda je bio u Londonu 6 dana i doslovce u manje od 24h došao do mene u ZG.

 

Mob je suvišno komentirati, omjer uloženog/dobivenog je nestvaran.

PS. Crvena boja je bolesno dobra 

 Po meni previše novaca za K20. A toliko skoro već dođe MI 9T 6/128 u hrvatskim tgovinama. Tako da mi bezveze ova online kupovina.

Osim ako to nije pro verzija.

EDIT: Sada  sam uvjeren da je to  pro verzija jer mislim da ne postoji K20 8/128. Onda je ok to. Baš sam Šerlok

 

shit happens too often
Poruka je uređivana zadnji put pet 20.9.2019 8:01 (Wox).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Cesare kaže...

Izgleda da se otisak prsta može ubrzati isključenjem animacije,nisam baš shvatio postupak ali kažu da funkcionira.

 

https://www.android-hilfe.de/forum/xiaomi-mi9-t-pro.3571/tipp-schnellerer-fingerabdruckscanner-durch-deaktivierung-der-entsperranimation.925184.html

Puno više se dobije kad se pogase one animacije u devs opcijama.

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.9.2019 10:42 (gnomisa).
5 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Isključio sam brzine animacije  te sam sve postavio kao u opisu,ali mi mobitel nekako sirovo radi..odnosno otisak prsta...

Vratio sam sve kako je i bilo,brzine animacije sam postavio na 0,5 tako mi najviše odgovara...

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Wox kaže...
majki44 kaže...

Stigao danas i moj primjerak, 8gb/128 sa MiGlobal Storea na Aliju. 2600kn sa DHL dostavom. Naručio prije 10 dana, prva tri nisu poslali, onda je bio u Londonu 6 dana i doslovce u manje od 24h došao do mene u ZG.

 

Mob je suvišno komentirati, omjer uloženog/dobivenog je nestvaran.

PS. Crvena boja je bolesno dobra 

 Po meni previše novaca za K20. A toliko skoro već dođe MI 9T 6/128 u hrvatskim tgovinama. Tako da mi bezveze ova online kupovina.

Osim ako to nije pro verzija.

EDIT: Sada  sam uvjeren da je to  pro verzija jer mislim da ne postoji K20 8/128. Onda je ok to. Baš sam Šerlok

 

 Hehe, sve 5. Jest PRO verzija u pitanju, 128gb jer mi, realno, ne treba 256, pa nije bilo potrebe za dodatnim novcem, koji sam onda iskoristio za nove bluetooth sluške 

 

Što se tiče ubrzanja fingerprinta, napravio jesam, realno imam osjećaj da brže otključa, po meni za trenutnu tehnologiju i više nego brzo, s obzirom da je ipak ispod ekrana, nije na tipki otisak ili negdje drugo da je vidljiv. 

10 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Mi 9t pro, cijena preko maila za Gearbest je 345$ za 6/64 varijantu. Mislim da ima kod i na Kimovilu. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
kekec01 kaže...

Mi 9t pro, cijena preko maila za Gearbest je 345$ za 6/64 varijantu. Mislim da ima kod i na Kimovilu. 

to je za dostavu iz hongkonga, znaci na 2300kn ide 40% davanja to je 2300+900 je 3200kn sve skupa. znaci to je cijena kad ga dobijes, a po toj cijeni ga kupis i ovdje u trgovini i dobijes ga odmah.

ovo gore sa alija iz mi store i goldwaya je konacna cijena s carinom.

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.9.2019 21:07 (vlado051).
14 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
vlado051 kaže...
kekec01 kaže...

Mi 9t pro, cijena preko maila za Gearbest je 345$ za 6/64 varijantu. Mislim da ima kod i na Kimovilu. 

to je za dostavu iz hongkonga, znaci na 2300kn ide 40% davanja to je 2300+900 je 3200kn sve skupa. znaci to je cijena kad ga dobijes, a po toj cijeni ga kupis i ovdje u trgovini i dobijes ga odmah.

ovo gore sa alija iz mi store i goldwaya je konacna cijena s carinom.

 Kako, jel imas link od tog? Ja sam narucio obicni 9t i ispalo me 6/128 2250 kn, i nakon 8 dana jos uvijek mi nije shippan mob, iz mi global storea

http://trakt.tv/user/MjezZza
10 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
vlado051 kaže...
kekec01 kaže...

Mi 9t pro, cijena preko maila za Gearbest je 345$ za 6/64 varijantu. Mislim da ima kod i na Kimovilu. 

to je za dostavu iz hongkonga, znaci na 2300kn ide 40% davanja to je 2300+900 je 3200kn sve skupa. znaci to je cijena kad ga dobijes, a po toj cijeni ga kupis i ovdje u trgovini i dobijes ga odmah.

ovo gore sa alija iz mi store i goldwaya je konacna cijena s carinom.

 Ok. Sa kojeg se skladišta naručuje sa Gearbesta da ide sa EU Priority line za par $ bez davanja?

5 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
maxy0 kaže...
vlado051 kaže...
kekec01 kaže...

Mi 9t pro, cijena preko maila za Gearbest je 345$ za 6/64 varijantu. Mislim da ima kod i na Kimovilu. 

to je za dostavu iz hongkonga, znaci na 2300kn ide 40% davanja to je 2300+900 je 3200kn sve skupa. znaci to je cijena kad ga dobijes, a po toj cijeni ga kupis i ovdje u trgovini i dobijes ga odmah.

ovo gore sa alija iz mi store i goldwaya je konacna cijena s carinom.

 Kako, jel imas link od tog? Ja sam narucio obicni 9t i ispalo me 6/128 2250 kn, i nakon 8 dana jos uvijek mi nije shippan mob, iz mi global storea

 Ako se ne varam riječ je o k20 pro...modelu,koji je za kinesko tržište ..navodno se tu štedi na mnogo čemu da bi cijena bila takva kakva je...

10 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Ovo je baš Mi 9t pro. Imaju super saver weekend. Pretplatiš se na newsletter I onda stižu ponude na mail. Vidi se da ima i b20 frekvenciju. 

Poruka je uređivana zadnji put sub 21.9.2019 9:36 (kekec01).
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Da, samo kaj salju iz HK i ne garantiraju nista po pitanji carine...

13 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Kregol kaže...

Da, samo kaj salju iz HK i ne garantiraju nista po pitanji carine...

 da li znas nekog tko je na GBu koristio EU priority line nacin dostave i da je paket zavrsio na carini?

12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
vlado051 kaže...
kekec01 kaže...

Mi 9t pro, cijena preko maila za Gearbest je 345$ za 6/64 varijantu. Mislim da ima kod i na Kimovilu. 

to je za dostavu iz hongkonga, znaci na 2300kn ide 40% davanja to je 2300+900 je 3200kn sve skupa. znaci to je cijena kad ga dobijes, a po toj cijeni ga kupis i ovdje u trgovini i dobijes ga odmah.

ovo gore sa alija iz mi store i goldwaya je konacna cijena s carinom.

 To bi bilo točno kad bi se koristila klasična dostava, ali već duže postoji "Priority line" koji je slanje iz druge EU države, tako da nema dodatnih troškova, a poštarina je par dolara.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
kekec01 kaže...
vlado051 kaže...
kekec01 kaže...

Mi 9t pro, cijena preko maila za Gearbest je 345$ za 6/64 varijantu. Mislim da ima kod i na Kimovilu. 

to je za dostavu iz hongkonga, znaci na 2300kn ide 40% davanja to je 2300+900 je 3200kn sve skupa. znaci to je cijena kad ga dobijes, a po toj cijeni ga kupis i ovdje u trgovini i dobijes ga odmah.

ovo gore sa alija iz mi store i goldwaya je konacna cijena s carinom.

 Ok. Sa kojeg se skladišta naručuje sa Gearbesta da ide sa EU Priority line za par $ bez davanja?

 Nebitno je koje je skladište ukoliko ima opciju "Priority Line". Znači možeš odabrati bilo koje skladište, bitno je da je raspoloživ "Priority Line".

12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Kregol kaže...

Da, samo kaj salju iz HK i ne garantiraju nista po pitanji carine...

 Teoretski ne šalju iz HK već iz druge EU države, obično Njemačke.

5 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Jucer sam bio na chatu sa gearbestom u vezi toga i receno mi je da se salje iz HK, nikakva EU skladista i kombinacije. 

13 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Kregol kaže...

Jucer sam bio na chatu sa gearbestom u vezi toga i receno mi je da se salje iz HK, nikakva EU skladista i kombinacije. 

 ponovit cu pitanje

 

da li znas nekog tko je na GBu koristio EU priority line nacin dostave i da je paket zavrsio na carini?

 

5 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

 Procitao sam tvoje pitanje i nisam ga odgovorio pošto nema veze s ovim kaj ja pričam... Ali ajde pošto siluješ;

Ne , neznam! Sretan?

Tko spominje Eu priority?

Pogledaj item i opcije pošte pa mi reci kaj bi izabrao i da li se u opcijama pojavljuje Eu priority...

Meni izbacije samo priority, plus potvrda od zaposlenika GB da se salje iz HK meni dosta.

Ti naruci, ja cu bit prvi koji ce ti cestitat!

LP

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.9.2019 10:56 (Kregol).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
mzopg kaže...
vlado051 kaže...
kekec01 kaže...

Mi 9t pro, cijena preko maila za Gearbest je 345$ za 6/64 varijantu. Mislim da ima kod i na Kimovilu. 

to je za dostavu iz hongkonga, znaci na 2300kn ide 40% davanja to je 2300+900 je 3200kn sve skupa. znaci to je cijena kad ga dobijes, a po toj cijeni ga kupis i ovdje u trgovini i dobijes ga odmah.

ovo gore sa alija iz mi store i goldwaya je konacna cijena s carinom.

 To bi bilo točno kad bi se koristila klasična dostava, ali već duže postoji "Priority line" koji je slanje iz druge EU države, tako da nema dodatnih troškova, a poštarina je par dolara.

 

 

da razjasnimo onda situaciju, proizvod je stock u hk znaci dostava ide iz hk sto je potvrdiila i korisnicka sluzba.

znaci vrsta dostave (registered, priority line, expedited) ima veze s duzinom vremena dostave, a ne s tim otkud se s šalje proizvod.

kupci koji su dobili proizvod iz eu bez carine, dobili su ga zato jer im je pod stock pisalo neka zemlja eu ili neki broj skladišta iz eu npr. fst23, fst28 ili neko treće, ili su birali ship from pa neka zemlja eu, a ne zato jer su birali vrstu dostave priority line ili expedited ili registered.

 

i to je pravilo koje važi za sve trgovine na inernetu osim ako nije posebno istaknuto kao što je za taj mi global i goldway s alija koji imaju neku kombinaciju upsa do uk, a od uk dhl pa dodje bez carine i pdva ali oni su to sve objasnili na glavnoj slicii gdje prodaju proizvod i dalje u opisu proizvoda tako da nema zabune

 

znaci za mi9t/pro sa gearbesta se placa carina i pdv kod uvoza

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.9.2019 13:09 (vlado051).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice