Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

poruka: 2.376
|
čitano: 572.702
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
mariolla79 kaže...

Jel pozeljno back up i factory restore..nekako batka brzo curi nego kad je bio nov s androidom 9 i miui 10...

To je uvijek poželjno kod većih nadogradnji, a dobro je i napuniti mob do 100% pa ga isprazniti i ponoviti da se kalibrira baterija.

12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Indonezija ne pomaže. Obični mi 9t.
14 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
tomislav10 kaže...

Jel ima veze na kojoj je mreži? Moj je na Iskonu...

 Jel možeš aktivirat VoLTE/VoWIFI na Iskon mobileu? Jel dostupna ta usluga?

12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Ne, koliko vidim
8 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
tomislav10 kaže...
Indonezija ne pomaže. Obični mi 9t.

 da ti iskreno kažem, neznam zašto de dobivas ? Dali je moguće da je Xiaomi povukao update ?

 

 

Ako ti se da, mozes napravit Hard reset pa probati onda, mozda ce tad ponuditi da skines novu nadogradnju. Ne jamčim ništa, ovo mi je samo tek tako palo na pamet.

 

 

13 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Carina007 kaže...
16OR kaže...

2 carina

Sorry obicni, miui 11 android 10

Jebi ga kad je tema za oba pa je tesko pratiti :)

 Daj mi jos molim te reci gdje si kupio mob?

 

Jer mi je frend isto uzeo obicni u SD i sve mu radi

 

Nema logike

 Neutrino

 

Btw povukli su updejt 

11 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Kako misliš povukli? Zbog čega? Meni za sad sve funkcionira bez greške  čak mi je i baterija nijansu bolja

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
prefontaine kaže...

Kako misliš povukli? Zbog čega? Meni za sad sve funkcionira bez greške  čak mi je i baterija nijansu bolja

 Već se spominjalo, ali evo opet, ne žurite s tim updateovima. Tek kad ih puste otkrije se hrpa problema i onda se krpaju, danas to sve ide toliko brzo da oni nemaju vremena nešto testirati predugo pa su prvi korisnici beta testeri  Pričekati 1-2 tjedna pa onda napraviti update.

4 godine
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Jel ima netko Mi 9T PRO da mi potvrdi jel rijesen problem sa notifikacijama na AOD?

 

Znam da sam dosadan al htio bi ponovno kupit ovaj mob al necu dokle god ne rijese taj problem.

 

Notifikacije (aod + led lampica) na besumnom su mi uzasno bitne zbog posla

 

Hvala

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T - GPS

Pozdrav,

zanima me može li GPS raditi bez pristupa internetu. Isprobao sam nekoliko različitih programa za navigaciju, ali ne očitavaju lokaciju sve dok se ne spojim na internet.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T - GPS
Mackey kaže...

Pozdrav,

zanima me može li GPS raditi bez pristupa internetu. Isprobao sam nekoliko različitih programa za navigaciju, ali ne očitavaju lokaciju sve dok se ne spojim na internet.

 Da, ali ako želiš koristiti navigaciju moraš preloadati mape jer one zahtijevaju internet. Samo pozicioniranje bi ti trebalo raditi bez interneta.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T - GPS
mzopg kaže...
Mackey kaže...

Pozdrav,

zanima me može li GPS raditi bez pristupa internetu. Isprobao sam nekoliko različitih programa za navigaciju, ali ne očitavaju lokaciju sve dok se ne spojim na internet.

 Da, ali ako želiš koristiti navigaciju moraš preloadati mape jer one zahtijevaju internet. Samo pozicioniranje bi ti trebalo raditi bez interneta.

 Instalirao sam Sygic (piše da radi offline) i skinuo mapu Hrvatske. Mapu se može pregledavati bez problema, a može se dobiti i plan puta, međutim, cijelo vrijeme mi piše "Searching for GPS", a nikako da nađe trenutnu lokaciju (prikazuje zadnje očitanu lokaciju).

6 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T - GPS
Mackey kaže...

Pozdrav,

zanima me može li GPS raditi bez pristupa internetu. Isprobao sam nekoliko različitih programa za navigaciju, ali ne očitavaju lokaciju sve dok se ne spojim na internet.

Here WeGo radi bez internet konekcije, samo što moraš prvo skinuti karte. Ne rade napredne funkcije kojima je potreban internet (live informacije o gužvama, radovima, i sl.).

 

Skini app GPStest (od developera barbeauDev) i testiraj u offline načinu rada. Moj Mi9T uhvatio 6 GPS, 4 GLONASS, 2 Galileo i 2 BDS satelita na drugom katu zgrade do prozora u airplane mode.

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.1.2020 8:58 (robogo).
8 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T - GPS
Mackey kaže...

Pozdrav,

zanima me može li GPS raditi bez pristupa internetu. Isprobao sam nekoliko različitih programa za navigaciju, ali ne očitavaju lokaciju sve dok se ne spojim na internet.

 trebao bi raditi bez pristupa internetu

 

ako ne radi

 

provjeri dali je uopče gore uključen kad raširiš notifikacijski izbornik

 

a druga opcija

 

isprobaj sa nekim alatom za testiranje gps-a recimo ovaj https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chartcross.gpstest&hl=hr

 

da na kraju ne ispadne da on uopče ne radi

 

 

 

14 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
@Mackey ... Jutros sam testirao Sygic bez neta samo na GPS-u i radi normalno... Mozda se nesta zblesalo samo...

Dal se ikom desava da iako je ugasena automatska svjetlina ekrana opet nekad sam potamni ili posvjetli ekran?
VenAtoR#2231
12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
jocommb kaže...
Dal se ikom desava da iako je ugasena automatska svjetlina ekrana opet nekad sam potamni ili posvjetli ekran?

 Pitao ženu (ima Mi 9T), veli da nije primjetila.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
14 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Meni se desi tu i tamo... Neki bug vjerovatno... Ja sam na 9t pro... Eu rom
VenAtoR#2231
11 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

To mi se uvijek dešava kad sam recimo vanka, a danja svjetlost je dosta dobra. Prvo sam mislio da je to do automatske svjetline, pa sam je isključio, ali uzalud, i dan danas se to dešava. Da me zivcira, zivcira me. I to jako 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
@prefontaine ... E bas to...i nakon sek se smanji i onda kad i sam hocu pojacat uopce se neprimjeti....cak ni kad do kraja svjetlinu pojacam....e to mene zivcira....
VenAtoR#2231
8 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Ja imam pro verziju i smetalo me to sot previše smanji, htio bi podesiti svoj balans ali očito ne mogu pa sam isključio i on je stalno na istom. Ništa se ne mjenja

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

A sta mu je onaj sunlight mod 2,0 sto se navodi u sluzb. specifikacijama?

 

Samo znam da kad mi je prikaz boja namjesten na automatski, da vani posvijetli tipkovnicu i gore klizni izbornik, tipkovnica mi je crna pa postane siva, kad maknem da ne bude automatski nista se ne desi

 

 

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Sunlight mode je ono kad sunce ide direktno u mobitel, pa se, uz to što se se poveca svjetlina do maksimuma, promijeni kontrast prikaza boja. 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Onda vjerovatno to zajebava.... Prvo bubne max sve pa poslje potamni previse....
VenAtoR#2231
15 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
amd freak kaže...
BoTiA kaže...
amd freak kaže...
BoTiA kaže...
robogo kaže...
A je vas sve lako triggerat, majko isusova. Zaobiđi trola i ideš dalje.

Nije novost da se na OLED-u pojavi takvo nešto. Ili ekran nije dobro zalijepljen, ili mehaničko oštećenje, koliko sam (slabo) upoznat s cjelokupnim OLED sklopom.

Reklamacija i čekat odgovor.

 evo konacno danas poslan na servis ... evo i slika da vidite kako to izgleda

 Ovo ti se kroz nebo vidi da je riječ o mehaničkom oštečenju. Natisnuo si ga u tom kutu. I sad se širi dok neće nestati slike potpuno.

 

Ako ti to prođe pod jamstvom servis nema pojma :D

 e bas ti znaš postavit dijagnozu preko slike .. mob nema tragova fizickog oštećenja ... javim kad dobijem odgovor servisa

 Pa i mali klinac iz osnovne škole bi vidio da je riječ o fizičkom oštečenju. Ako nema staklo pukotina ne znači da je lcd dobar. Ekran kao takav se nemože sam od sebe "izlijati", pogotovo ako je radio dobro par dana od kad si otpakirao telefon.

 

Kod amoleda je specifično da se manifestira kao ljubičasto izlijevanje boje koje krece od mjesta pritiska tj ostecenja i siri se dok skroz ne potamni ekran.

 

No sto to ja pricam kad ti znas sto je. 

 

 

 evo povratna informacija, servis je popravio uređaj u skladu s jamstvenim uvjetima, nisam ništa dodatno plaćao ... sad čekam da mi pošalju mob

14 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Frendu se nakon godinu dana isto "izlio" ekran na Pocophoneu i nisu uspjeli popravit, dobio je ponudu sa 3 uređaja, mogao je birat neki drugi mob ili neki bolji uz doplatu. Nadoplatio je 100 kn i uzei Mi9T

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.1.2020 10:53 (Memphis).
 
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Carina007 kaže...

Jel ima netko Mi 9T PRO da mi potvrdi jel rijesen problem sa notifikacijama na AOD?

 

Znam da sam dosadan al htio bi ponovno kupit ovaj mob al necu dokle god ne rijese taj problem.

 

Notifikacije (aod + led lampica) na besumnom su mi uzasno bitne zbog posla

 

Hvala

 

Bas nitko?!

 

14 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Carina007 kaže...
Carina007 kaže...

Jel ima netko Mi 9T PRO da mi potvrdi jel rijesen problem sa notifikacijama na AOD?

 

Znam da sam dosadan al htio bi ponovno kupit ovaj mob al necu dokle god ne rijese taj problem.

 

Notifikacije (aod + led lampica) na besumnom su mi uzasno bitne zbog posla

 

Hvala

 

Bas nitko?!

 

 Meni je sve radilo dok sam ga imao (prije mjesec dana), odnosno radilo je sve sto ja koristim izuzev instagrama... Whatsapp, sms, pozivi, messenger, gmail, prikazu se ikone od navedenog na AOD.. jedino eto valjda nemaju ikonu od instagrama ugradenu u miui pa notifikacija dode al se ne prikaze ikonica na aod, isto je za viber koliko vidim

http://trakt.tv/user/MjezZza
10 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Na 11.0.3. eea verzija rade samo Messenger, WhatsApp i gmail obavijesti na AOD.

Ici ce vjerojatno na eu rom, jer tamo tih problema nema, osim vibera.

Poruka je uređivana zadnji put uto 28.1.2020 16:15 (josipst).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Ako ga danas nisam nabio u pod necu nikad.. 

Znaci jucer prije spavanja stavim punit kao i svaku noc i primi punjac, lampica svijetli i dobro.. ujutro odem s 14% baterije na posao, on je bio punjen ali je bio i budan i nesto mu nije dalo da se puni preko tih 14%, vidi se po linijama da je punjac ispravno radio.. 

Da stvar bude bolja jos krepa auto na putu doma a ovo dubre prazno, ne mogu zvat nikog, bas danas se to desi tako... a jesam mu prokleo sve svece kineske

Verzija softwera 11.0.4 to je ta sta je prvo pustena pa povucena i to im nije prvi put da povuku usrani stable rom.. 

Pa nabijem ih na k, ako je rom stable onda mora bit testiran prije pustanja, nije to zasrana beta u pm glupu retardiranu... e moj xiaomi traljavi

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Veselo

 

A romove koje su pustili sve je to beta, eto ti testiras pa prijavi :)

Jer kao beta ih i navode na mi community i global mi i eea rom

Znam da nije smijesno al jebi ga, kad te nece nece

 

 

Cek, sta je kod tebe, mi9t sa global mi romom?

Poruka je uređivana zadnji put uto 28.1.2020 19:44 (16OR).
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice