Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

poruka: 2.376
|
čitano: 571.712
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Novi apdejt stigao za mi 9t eea tj eu rom,

Ne znam al sve nekako leti, brze nego inace

 

Pop up kamera dobila dodatnu vizalizaciju na ekranu, bzvz kad vec ima da bljesti crveno tj plavo

 

U postavkama ambijentalni zaslon se sada zove uvijek ukljucen ekran lol

 

 

 

 

 

 

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

moja greška, nisam promjenio par stringova ako pričaš o eu ROM-U

za global ne odgovaram, drugi to rade

MIUI HR TRANSLATOR
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.11.2019 15:22 (MASVA).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
EZY-E kaže...
Jesam ja nešto zabrijao ili je najbolje naručiti mi9t pro sa honorbuya?
$10 skuplje nego goldway ali dođe za 2-5 dana??

 Najbolje je da kupis duplo jeftiniji mob ako ti $10 igra ulogu i ako se dvoumis radi toga......

13 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
MASVA kaže...

moja greška, nisam promjenio par stringova ako pričaš o eu ROM-U

za global ne odgovaram, drugi to rade

 Kad smo kod prijevoda

 

Totalno ne bitno ali smijesno mi zvuci

Zastita koja je ukljucena, u ovom slucaju uzorak i otisak prsta, zasto ne pise ukljuceno, a ne ukljuci (ispada kao da je ugasena, pa ukljuci ako zelis koristiti)

 

Kod lokacije fino pise ukljuceno

 

NHF :)

 

 

16 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

ma sve ok, ko radi taj i griješi

kaj se tiče ovog što spominješ;

ispravio što našao, vidjeti ćemo u petak

MIUI HR TRANSLATOR
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.11.2019 17:49 (MASVA).
4 godine
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
16OR kaže...

Novi apdejt stigao za mi 9t eea tj eu rom,

Ne znam al sve nekako leti, brze nego inace

 

Pop up kamera dobila dodatnu vizalizaciju na ekranu, bzvz kad vec ima da bljesti crveno tj plavo

 

U postavkama ambijentalni zaslon se sada zove uvijek ukljucen ekran lol

 

 

 

 

 

 

 Ovo je i meni došlo, ali sam na poslu i nije mi puna baterija pa nisam još update-ala, ali ću čim stignem 
ako primjetiš još nešto novo, slobodno javi...

ovdje još nisu ni tu dodatnu vizualizaciju naveli,i piše da je to Beta Stable...to znači da će opet nešto mjenjati možda?
https://c.mi.com/thread-2656543-1-0.html


i da, piše li vama dok se puni mobitel koliko će mu još trebati do 100%?

11 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Pfjeuxm mi je nadogradnja..jel to global ili eu?

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
mariolla79 kaže...

PfjEUxm mi je nadogradnja..jel to global ili eu?

Sve pise :)

Global je mi (pfjmixm)

11 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Koji je onda bolji eu ili global..mrni je dosao.eu jer je iz tcoma

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
mariolla79 kaže...

Koji je onda bolji eu ili global..mrni je dosao.eu jer je iz tcoma

Bolji losiji ne znam ako ima uopce razlike

Al u jednom je sigurno bolji, a to da prije dodje updejt, miui 11 smo dobili medju prvima, global je dobio cca 2 tjedna poslje

14 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

EU = Global/European

MI = Global/International

 

I jedno i drugo je global

shit happens too often
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
ZokyCRO kaže...
EZY-E kaže...
Jesam ja nešto zabrijao ili je najbolje naručiti mi9t pro sa honorbuya?
$10 skuplje nego goldway ali dođe za 2-5 dana??

 Najbolje je da kupis duplo jeftiniji mob ako ti $10 igra ulogu i ako se dvoumis radi toga......

 Ne igra mi $10 nikakvu ulogu nego mi je čudno kako svi kupuju sa goldwaj/gearbesta ako sa honorbuya puno brže stigne za malo veću lovu.

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8-S5-Mix2-Mi9SE
12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
EZY-E kaže...
ZokyCRO kaže...
EZY-E kaže...
Jesam ja nešto zabrijao ili je najbolje naručiti mi9t pro sa honorbuya?
$10 skuplje nego goldway ali dođe za 2-5 dana??

 Najbolje je da kupis duplo jeftiniji mob ako ti $10 igra ulogu i ako se dvoumis radi toga......

 Ne igra mi $10 nikakvu ulogu nego mi je čudno kako svi kupuju sa goldwaj/gearbesta ako sa honorbuya puno brže stigne za malo veću lovu.

 Većina koja odabere Xiaomi traži čim više za čim manju cijenu.

Makar to bilo i 10-15 dolara. (15 dolara je već preko 100 kuna)

A čekanje? Pa svi imamo mobitel. Ako se nekome razbije, a treba mu, tak i tak će otići u dućan da odma ima novi.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
8 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

paše li maskica od PRO verzije na obični mi 9t ?

 

 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Paše. 

14 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Prodao sam zguljeni, Naručio novi s GB, crni 128, iako je i plavi mnogo kul. Sad sam se vratio na Poco i imam neki subjektivni osjecaj da poco bolje slika pogotovo u mračnijim scenama. Jel tko koristi gcam na mi9t? Kad se naviknes na onaj fini display poco bas nekak izgleda isprano. Jedino sto mi bas fali je ovaj pocov rise to wake s  IC face unlockom, smjesno je kako to dobro i brzo radi na pocu.  I predanja kamera na mi9t je blagi horor. moja je bas dosta mutila slike, oštrina nula.

Dirty dosen
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Pislje kaže...

Prodao sam zguljeni, Naručio novi s GB, crni 128, iako je i plavi mnogo kul. Sad sam se vratio na Poco i imam neki subjektivni osjecaj da poco bolje slika pogotovo u mračnijim scenama. Jel tko koristi gcam na mi9t? Kad se naviknes na onaj fini display poco bas nekak izgleda isprano. Jedino sto mi bas fali je ovaj pocov rise to wake s  IC face unlockom, smjesno je kako to dobro i brzo radi na pocu.  I predanja kamera na mi9t je blagi horor. moja je bas dosta mutila slike, oštrina nula.

 Imam slicna misljenja ko ti. Zato sam se vratio na mi8, bolja kamera, bolji otisak i rise to wake + ic, a odlican zaslon i bolji proc.

Al jebiga, sad imam notch i fali mi sirokokutna. Uvik nesto fali. 

14 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Čekati black friday za Mi Global Store ili bolje prije kupiti?
Navodno će vrijediti promo kodovi za $10 i $15, al tko zna hoće li prije toga dići cijene.

Mislio sam K20 Pro uzeti, valjda neću imati problema sa signalom?

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8-S5-Mix2-Mi9SE
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Da li netko zna kako upogoniti miui call recorder koji ne radi na svim mi 9 mobitelima? Hvala!
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Hoggy kaže...
Da li netko zna kako upogoniti miui call recorder koji ne radi na svim mi 9 mobitelima? Hvala!

 Unloclat bl, stavit twrp i foashat eu rom. Nisam nasao drugi nacin. 

14 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Vapim za updateom ... ima fest bugova ...

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Memphis kaže...

Vapim za updateom ... ima fest bugova ...

Imaš posljednji November patch? Meni s njim sve radi super, a baterija... strava. Nakon 1d22h sam na 50% s procijenjeno preostalo 21h, ekrana malo manje od 5h. 

9 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
robogo kaže...

Imaš posljednji November patch? Meni s njim sve radi super, a baterija... strava. Nakon 1d22h sam na 50% s procijenjeno preostalo 21h, ekrana malo manje od 5h. 

 

Koji ti imaš mobitel?

Uz sve dužno poštovanje kolega … meni to zvuči nevjerojatno što si napisao:

 „1d22h sam na 50% i  ekrana malo manje od 5h „

 

Imam trenutno Mi 9T , ažuriran na najnoviju sigurnosnu zakrpu 01,11,2019 i navučem naviše  tri dana sa 3-4 sata zaslona ( ovisi o tome koliko kuda se krećem i koliko sam na WiFi ) .

 

Neki prosjek  mi je dva dana , oko 3 sat zaslona i punim ga a ostane nekih 15 – 20  % baterije  i sve mi je uključeno stalno ( WiFi , sinkronizacija , Bluetooth , GPS , dvije sim , mobilni podaci i WiFi uvijek uključenu , 4g mreža  i spojen pametni sat 24 sat.

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.11.2019 12:46 (razjaren).
6 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Evo izvoliš.

http://imgur.com/gallery/GSlDwSo

S time da koristim samo jednu SIM pa vjerujem da je to razlog.

P.S. isključim autostart za aplikacije za koje ne treba, drastično smanjuje potrošnju baterije (šta se icon pack ima automatski pokretat)

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.11.2019 13:11 (robogo).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
online
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Nisam u potpunosti shvatio,
da li je moguće bez otključavanja bootloader-a prebaciti se sa Global na EEA rom (pritom ne mislim na Xiaomi.eu Rom)?
Znači skinuti EEA rom u "downloaded_rom" folder pa lokalno flashati kroz izbornik:
Settings->About phone->System update->choose update package

Konkretno sa:
Mi 9T Global V10.3.11.0.PFJMIXM
na
Mi 9T EEA V11.0.3.0.PFJEUXM

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Kile84 kaže...

Nisam u potpunosti shvatio,
da li je moguće bez otključavanja bootloader-a prebaciti se sa Global na EEA rom (pritom ne mislim na Xiaomi.eu Rom)?
Znači skinuti EEA rom u "downloaded_rom" folder pa lokalno flashati kroz izbornik:
Settings->About phone->System update->choose update package

Konkretno sa:
Mi 9T Global V10.3.11.0.PFJMIXM
na
Mi 9T EEA V11.0.3.0.PFJEUXM

Nije moguce, treba otkljicat i flashat eea rom

 

 

Sto se tice trajanje baterije na eea romu

Skoro pa uvijek 2 puna dana, sot izmedju 8 i 9h

 

1 sim, wifi, navigacija, youtube, ovo ono, kad sam vani 3g ukljucen, 4g mi ne treba, ne vidim smisao 120Mbps brzine, kad na 10x manjoj brzini sve isto radi ili bolje zbog pokrivenosti

u prosjeku mi skida 10ak posto baterije po 1h upaljenog ekrana, ovih 3h u 2 dana mi zvuci smijesno uz duzno postovanje, ili da je bas toliki potrosac 2 sim kartice, 4g i spojen sat

 

Trenutno 74% baterije, sot 2,5h, s punjaca skinit sinoc oko 10h

 

 

 

11 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

@razjaren, prije bih rekao da je tebi mobitel u banani ako imaš samo 3 sata zaslona.

 

Meni je u ovih skoro 2 mjeseca koliko ga koristim, prosjek puna dva dana i nekih 8 sati ekrana. wifi i mobilni podaci uključeni stalno, automatska svjetlina ekrana, svaki dan sinkronizacija s polar flowom preko bt-a, i punjenje baterije na nekih 15ak posto.

 

@16OR, u mene skoro identično

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.11.2019 14:58 (prefontaine).
13 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Nije mi jasan whatsapp i potrosnja baterije

Isto mi je bilo i na predhodnom saomiju mi note 3

 

Telegram koji 10x vise koristim ima 10x manju potrosnju baterije

 

 

 

 

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Sve je u redu sa mojim mobitelom i baterijom ( koriste i neki poznanici Mi9t ), tako da smo uspoređivali i to je otprilike to…. Podjednako.

 I ja sam na stock romu-u eea .

U SOT se ne računaju glasovni razgovori . Valjda se razlikujemo u načinu korištenja mobitela , neki listaju po izborniku lijevo – desno- gore dole , smanjuju svjetlinu  i sve je to ok .. neka koristi tko kako želi. Nekima ne treba 4g, opet ok, njihov izbor. Ja koristim sve ono što mi treba i ono što želim te ono što sam platio .. bez ušteda i zamaranja  a pretpostavljam i Vi ostali da koristite onako kako želite.

Nije mi namjera omalovažavati ovaj mobitel niti ga veličati … meni je dobar i zadovoljan sam.

Stalna sinkronizacija i dvojne aplikacije također troše a ja ih koristim, naprimjer kako i dijeljenje  lokacije na Google karti stalno sa 4 kontakta ( potreba posla ) … jedino što ne igram igre, nikada .

Bilo kako bilo ..  nema veze ako su svi zadovoljni sa svojim uređajima a eto u prilogu i moje trenutno stanje SOT-a



 

13 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Evo sam se i ja ukljucio u klub vlasnika obicnog 9T. Kupljen na akciji u Linksu za 2100. Presao sa Note 5 Pro.

Evo i moja iskustva i dojmovi koji su za sad nekako podjeljeni. 

- Prvo dizajn, meni savrsen, ni prevelik, ni pretezak, rekao bi jedne sasvim prosjecne dimenzije, napokon normalan ekran bez notcheva, dropova, rupa, pilula, edgeva i ostalih gluposti. Sve sasvim premium sto se tice mene.  

- Ali druga stvar, opet taj ekran koji me nikako ne odusevljava, neznam zasto ali mi ovaj amoled djeluje nekako jeftino, bezveze, nesjeda mi nikako, jednostavno mi to nije to, stvar navike ili cega neznam, vidi se da je tri levela ispod super amoleda. 

- Treca stvar, brzina, mobitel nije spor, ali nije ni brz, neznam ni ovo kako da objasnim, mislio sad da ce novi cipset koji svi hvale i vise rama cuda da cine, ali gledajuc nekakav usporedni test sa Note 5 meni je to sve isto. 

- Cetvrta stvar kamera, iskreno nista posebno da odusevljava, da se razumijemo nije losa, vise je nego solidna, ali opet nedostaje i njoj nesto ono. 

- I peta stvar, baterija, unatoc amoledu, dark modu i svemu, vise od 6h sota mi nemoze da uhvati, znaci prosjek izmedju 5 ili 6h, po meni je to lose, vise sam hvatao na Note 5. Nezelim sada ispasti kao nekakav pacenik za Note 5 ali to su jednostavno nekakvi pocetni dojmovi u prvih par dana. 

 

Dakle okvirno su mi razmisljanja nekako podjeljenja, i razocaran sam i nisam u isto vrijeme, nekako sam vise bio odusevljen sa kupnjom Note 5 u ono vrijeme nego sada sa 9T. Da sad zalim sto sam ga kupio nezalim, ali jednostavno mi nesto na njemu "fali", iako je ovo vrhunski uredjaj da se razumijemo. 

Javim opet dojmove nakon desetak dana.

 

p.s. Kupio sam i Redmi Airdotse i iskreno s njima sam odusevljen. Vidim da se mnogi zale ali one su mi licno veliko izenadjenje i vrlo kvalitetan proizvod za jako male novce. Baterija traje cca 3h, zvuk je meni licno savrseno glasan i jak, cist, bez smetnji i ostalih gluposti. Okvirno su mi slusalice glasnije i bolje od Sonyjevih zicanih koje sam imao prije. 

 

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice