Xiaomi Redmi Note 2

poruka: 4.472
|
čitano: 703.099
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 2
Da sa chigona. Gkedao sam i ja za garanciju, nisam nasao i poslao im upit. Odgovorili su da cijeli store ima godinu dana na mobitele.

Hmm sto se tice zamjerki, neznam da li je do moje SD kartice(punih 16 skoro) ili do mobitelovog citaca, zna ne ucitat music app pismu, al mozda ima veze sta imam 1500 pisama u jednom folderu pa je velik zalogaj.

Jedini freeze sam dosad imao sa mx playerom, i to na samo jednom videu, druga otvara u redu. Freeze aplikacije, ne uredjaja.

Ja inace dosta brzo radim s mobitelom, saltajem aplikacije, 100 stvari odjednom i nemam problema.
Pingu ;)
Moj PC  
3 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 2
Nmg editat na mobu, sad sam izasao na sunce s auto brigtnessom i vidljivost je odlicna ako ekran nije zatrackan prstima haha. Al na dirketnoj svijetlosti tamna reddit tema sa sitnim slovima je citka
Pingu ;)
Moj PC  
3 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 2

Hvala na odgovorima. Znaci vecih zamjerki na uredjaj nemas :) danas narucujem.

De gustibus non est disputandum.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 2

Kakav je vanjski zvučnik, po pitanju kvalitete i glasnoće? Npr. kod konkurenta Meizu M2 Notea je kvalitetan ali jako tih!

I je li ima FM radio?

Poruka je uređivana zadnji put ned 30.8.2015 12:07 (SHELBY_09).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 2

Uh!!!  Dakle, kao prvo, oprostite što možda pitam nešto što je netko već pitao ili možda pitam nešto očigledno. Opet, iz iskustva znam da su to dobri mobiteli te bih si kupio jednoga. E sada, budući već kupujem, odmah bih uzeo ovou jaču "Prime" reviziju. Recite mi, ako Vam nije prevelika tlaka, znate li možda, ima li već u ponudi taj dobavljač od kojega svi uzimate dotični uređaj ili se treba još malo strpjeti? Naravno, slobodno stavite link, ako Vam nije problem! Hvala, hvala, hvala i oprostite još jednom ako nekoga možda živciram s repetitivnim upitima!

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 2

Nije baš tih, ali kad je pojačan do kraja previše su izraženi visoki tonovi. Nije distorzija, nego manje godi ušima zbog manjka niskih tonova (bassa)

Pingu ;)
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 2

Ćigon vidin nudi 32gb verziju, ako je to prime onda ima http://m.aliexpress.com/item/32419958823.html

Samo DHL shipping obvezatno

God save flat rate
14 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 2

Hvala, hvala! Naručiti ću i kada dođe napravim malu recenziju. Da, DHL obvezatno zbog carine, razumije se. Hvala još jednom!

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 2

Vapor ajde objasni malo taj optimizirani ROM koja je razlka?

Dali je to stock i zasto bi seller stavljao neoptimizirani rom na note 2 ili sam sve krivo skuzio?

 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 2

Vapor, Piston 3 slušalice su ti došle zajedno s mobitelom? Jer bi ja uzeo i Piston 3 i Mi Band pa da znam hoće li to sve doći odjednom ili će samo mobitle ići DHLom, a ovo ostalo ragularnom poštom. Poslao sam poruku Chigonu prije 59 sati, a još mi nije odgovorio.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 2
Nevezano sam naručiva Pistonke, 20$ sa hongking air mailom.
Pingu ;)
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 2
papinijanus kaže...

Vapor, Piston 3 slušalice su ti došle zajedno s mobitelom? Jer bi ja uzeo i Piston 3 i Mi Band pa da znam hoće li to sve doći odjednom ili će samo mobitle ići DHLom, a ovo ostalo ragularnom poštom. Poslao sam poruku Chigonu prije 59 sati, a još mi nije odgovorio.

 Ja sam od Chigona uzeo Miband uz Note 2 i poslao mi ih je zajedno DHL-om.

14 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 2

Ja sam bas zadovoljan mobitelom, slike su ful lijepe i mobitel je super i brz.. Za te pare stvarno odlicno.

Vapor kazes staviti V6.7.3.0.LHMCNCH (MIUI6).. nije dobar ovaj rom sto je na njemu? ima i developers miui 7 ali nije stable..

Poruka je uređivana zadnji put ned 30.8.2015 23:09 (ToNi185).
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 2

Mislim da je ok staviti i dev miui... Ja sam na mi3 uvijek imao dev verziju i radio update svaki petak...

Ja sa iscekujem ovaj drugi tracking broj... Narucio sam mob 25.08. ali za sada stoji samo onaj uk booked tracking broj... :/

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 2

Tako je, nema nikakve greške ako koristiš China Developer ROM.

 

China Developer ROM:

 

- update svakog petka

- samo engleski i kineski jezik

- nema gapps (moraju se naknadno skinuti putem Mi Store)

 

Stable ROM:

 

- multilanguage

- gapps

- update otprilike svakih mjesec-dva

Xiaomi Redmi 1S + Mi Band
Moj PC  
2 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 2
evo ja danas dobio i drugi tracking, onaj cn-uk, mobitel je vec u uk isporucen, tako da sad cekam jos da iz uk bude poslan i stigne u hr. Nadam se danas tokom dana pa da ce bit do srijede kod mene.
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
13 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 2

Izgleda da ce nam paketi onda na isti avion. Gdje ti se sad nalazi tocno paket?

 

Meni je vec treci dan na Heatrowu. Jos nije dosao do Gatwicka, iz kojeg se, kako sam shvatio, salje u HR.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 2

Vi koji ga imate, stavite neke sample fotkice da vidimo kako slika - ja imam prošli redmi note pa me zanima.

Tread softly because you tread on my dreams.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 2
babobabo kaže...

Vapor ajde objasni malo taj optimizirani ROM koja je razlka?

Dali je to stock i zasto bi seller stavljao neoptimizirani rom na note 2 ili sam sve krivo skuzio?

 Znači seller instalira MultiLanguage MIUI Global ROM. To je dosta starija verzija ROMa, ne dobije se MIUI Remote na tom ROMu i nije ROM od Redmi Note2.

 

Ovaj stable što sam instalirao, on je baš za Redmi Note 2 i na njemu se ispravljaju bugovi specifični za Note2.

 

Jedan od razloga zašto sam makao sellerov ROM je taj da mi je flasha Google Appse sa prastarom YouTube verzijom, a taj YouTube se nije mogao updateat.

 

Kad MIUI7 izađe iz Bete onda će doć i MIUI7 stable za Note2.

Pingu ;)
10 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 2

Buduci se gubim po Miui, jel moze netko objasniti gdje se podesi da viber radi normalno. Ponasa se kao da je offline. Pise da je kontakt offline i poruke ne dolaze sve dok se rucno viber ne pokrene/otvori. Gubim se po miuiju ko zadnji debil, iskljucil sam za pocetak permission manager misleci da ce nesto pomoci ali nula. Miui6 je u pitanju.

Poruka je uređivana zadnji put pon 31.8.2015 10:35 (srcipesak).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 2

Mogu ti ja objasniti i napravit screenshotove čim se vratim doma za cca sat vremena.

Xiaomi Redmi 1S + Mi Band
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 2
Bas kad sam se odlucija moraju izaci ovakvi clanci ... https://www.telekineza.com/xiaomi-redmi-note-2-obmana-godine/
Moj PC  
0 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 2
SHELBY_09 kaže...
Bas kad sam se odlucija moraju izaci ovakvi clanci ... https://www.telekineza.com/xiaomi-redmi-note-2-obmana-godine/

 Damn. A bas si razmisljam, ovak na prvu note 2 je duplo laksi od k3 note :D Mozda zato jer nemam flipcover na note 2. Steta, telefon se cini fakat mrak u ruci i fotic i to...

10 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 2
Cromaki kaže...

Mogu ti ja objasniti i napravit screenshotove čim se vratim doma za cca sat vremena.

 

http://en.miui.com/thread-38870-1-1.html

 Hmm ovo s broja 6 i 7 sam brijem probo. Ali sad valjda s iskljucenim permisijama bude radilo, iako nije dok sam isprobaval... 

Poruka je uređivana zadnji put pon 31.8.2015 11:11 (srcipesak).
9 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 2

Dali je u pakiranju EU adapter ili kineski sa dodatkom?

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 2
SHELBY_09 kaže...
Bas kad sam se odlucija moraju izaci ovakvi clanci ... https://www.telekineza.com/xiaomi-redmi-note-2-obmana-godine/

 Naletio sam i ja na nesto o tome, medjutim u komentarima su brzo zakljucili da su optuzbe lazne.

 

Ovi s Telekineze su dobili sto su trazili. Par klikova vise...

15 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 2
miner kaže...

 Naletio sam i ja na nesto o tome, medjutim u komentarima su brzo zakljucili da su optuzbe lazne.

 

Ovi s Telekineze su dobili sto su trazili. Par klikova vise...

 Ako se uspijem natjerati kupiti, baš ću usporediti dispay njega i bratovog Meizua M2 Note koji ima Sharpov ekran, koji je stvarno odličan!

13 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 2
srcipesak kaže...

Buduci se gubim po Miui, jel moze netko objasniti gdje se podesi da viber radi normalno. Ponasa se kao da je offline. Pise da je kontakt offline i poruke ne dolaze sve dok se rucno viber ne pokrene/otvori. Gubim se po miuiju ko zadnji debil, iskljucil sam za pocetak permission manager misleci da ce nesto pomoci ali nula. Miui6 je u pitanju.

 Uđeš u security app, permissions, auto start i upališ za viber

 

Što se tiče članka na TeleKinezi, zna se samo da su određeni senzori unutar Samsungovi. Kombinirali su više dijelova i firmi, ali glavni senzor je Samsungov.

Pingu ;)
Poruka je uređivana zadnji put pon 31.8.2015 12:37 (Vapor).
10 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 2
Vapor kaže...
srcipesak kaže...

Buduci se gubim po Miui, jel moze netko objasniti gdje se podesi da viber radi normalno. Ponasa se kao da je offline. Pise da je kontakt offline i poruke ne dolaze sve dok se rucno viber ne pokrene/otvori. Gubim se po miuiju ko zadnji debil, iskljucil sam za pocetak permission manager misleci da ce nesto pomoci ali nula. Miui6 je u pitanju.

 Uđeš u security app, permissions, auto start i upališ za viber

 Aha, ja nub kliko po security u settings, a vidim sad po slikama da treba bas app ko sto kazes. Thx, budem probo dok cu imat mob u rukama.

12 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 2

Ako baš nekog zanima usporedba ekrana mogu usporediti ovaj mob i bratov meizu m2 note čisto da se vidi razlika iako na prvu mi i ovaj djeluje odličan... 

Pucaaaajjjj :)
Moj PC  
3 0 hvala 2
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice