Xiaomi Redmi Note 4

poruka: 1.882
|
čitano: 453.609
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 4
Mrav074 kaže...

Inace ga punim sa punjacem od JBL zuvucnika 2.3A. Ne virujem da ga to moze spizdit?

 

Pa? Mozda.. kolio ti je trajalo punjenje o recimo 10% do full. Meni treba oko 2 i pol sata.. na orginal punjaču.

 

Znam ga nekad napunit na punjac od galaxy taba.. jedno sat i nekaj mu treba... ali to kad mi je sila..

Slicne sam probleme imao sa Alcatelom Idol 3.. na kraju je nabubrila baterija.. pa kupio drugu..njega sam vecinom punio samsungovim punhacem(bio je brzi).. pogotovo dok sam radio na terenu.

5 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 4

Ma. Pokusavam rekalibraciju, pa je ugašen doša na 96% i pocea se praznit dok je ugasen i spojen na punjac. Mislim da ce u smeće. Ili ce u auto kao navigacija

Im here just for the comments
Poruka je uređivana zadnji put sri 26.12.2018 8:54 (Mrav074).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
online
Re: Xiaomi Redmi Note 4

Pa dovrši onak kalibraciju po onim koracima.

Ako mobitel krivo očitava može biti da je došao do 100% pa se punjenje prekinulo, ali mobitel misli po statistici da je na 96%.

Kad ga par puta tak pripuniš moralo bi biti ok.

 

 

Kruha i igala...
13 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 4

Ma baterija.. ziher.. ja sam ga po koji put punil u Ivecu (kamion) ima usb na tabli original .. puni se brzo ko lud ali se grijal u 3pm. I odma se skratil i vijek baterije.. nije mobitel predviđen za to. Oš luksuz kupi galaxiju. Ovako puni 2 i pol sata prek noči i miran si.. ja nemam ni futrole ni folije.. nista... ekran ak pukne,  novi je 200 kn .. zadnja maska.poklopsc koju kunu.

 

I btw.. baterija ti je kojih 50 kn...

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.12.2018 15:24 (Zver).
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 4

Ma znam da je baterija jeftina, ali ne virujem da je u 1 dan crkla da ne moze 2 sata drzat punjenje... Prije je nesto hardwerski

Im here just for the comments
13 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 4
Mrav074 kaže...

Ma znam da je baterija jeftina, ali ne virujem da je u 1 dan crkla da ne moze 2 sata drzat punjenje... Prije je nesto hardwerski

 Gledaj nisam naučnik za baterije.. Ali obično za baterije jest smrt pregrijavanje koje i ubije istu...

 

Ali vrijeme je i za noviji i bolji mob

 

 

Nakon 1 i pol godinu

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.12.2018 18:01 (Zver).
7 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 4

Koju verziju google kamere koristite?  Jel ima koja a da radi na miui 10? 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 4
bluBear kaže...

Koju verziju google kamere koristite?  Jel ima koja a da radi na miui 10? 

 

Nema.

Prekopao cijeli net i ništa. Bar za SD verziju note 4.

Kamera na redmi note 4 bez gcam je apsolutno neupotrebljiva.

 

7 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 4

Isto prekopao sve. Imam note 4x i na svakoj mi crni ekran 

13 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 4

Zbog toga sam jos na 9.6.3.0 miui, navodno sljedece nadogradnje bi trebale omoguciti uz modifikaciju camera2 instaliranje gcam-a..

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 4
Trenutno sam na Aosp Extended 8.1.0. Da li da radim update? Trenutno sve funkcionise kako treba i baterija je odlična.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 4

Android Pie custom rom-ovi jos imaju nekih sitnih mušica tu i tamo ali su upotrebljivi! Ako ti sve radi ostani na 8.1, osim ako baš ne želiš Pie...I ja sam u potrazi za dobrim custom rom-om...mozda probam Aosp extended 8.1...Bio na 9.0 nesto kratko i nije loš ali...mušice :D

7 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 4

Upgrade na Mjau MIUI 10 

da ili ne .?????

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 4
MUĆAK kaže...

Upgrade na Mjau MIUI 10 

da ili ne .?????

 Pričekaj još malo, ubrzo bi trebao izaći MIUI 10.2.2.0 Stable! Dok se ne pojavi, sebi sam danas instalirao Xiaomi.eu 10.2.2.0 Stable, koji mi djeluje jako dobro, ima dosta mogućnosti prilagodbe sučelja.

16 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 4
Kakve su šanse da Xiaomi Redmi Note 4 dobije Android 8?
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 4
gvapo kaže...
Kakve su šanse da Xiaomi Redmi Note 4 dobije Android 8?

Nemoj se nadat. Maksimalno jednu android verziju puste, kako je RN4 izašao sa MM, sad je na Nougatu, to ti je to :)

Ako želiš android 8, stavi neki custom rom.

11 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 4
Koliko dobivate sot sad kad je mobitel (baterija) malo stariji? Ja sam nezadovoljan, max. 2:45 bez gps-a uz data i wifi on. Svjetlina zaslona na polovici, automatsko prilagođavanje.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 4
Peruneph kaže...
Koliko dobivate sot sad kad je mobitel (baterija) malo stariji? Ja sam nezadovoljan, max. 2:45 bez gps-a uz data i wifi on. Svjetlina zaslona na polovici, automatsko prilagođavanje.

 Trenutno 4h sot. Ukljucen je GPS, data i wifi cijelo vrijeme, svjetlina na 1/4 i stalo mi jos 66 posto baterije.

11 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 4
4 h i još ostalo 66%?? Meni je postalo nezamislivo ići na neki put s uključenom navigacijom a da ga ne spojim na struju. Ne znam je li moguće da je kod mene uzrok novi LCD koji sam nedavno mijenjao - nije original. I baterija se malo savinula dok sam ju odljepljivao radi premještanja, možda je to utjecalo?

Inače, SD 625, MIUI 10.1.1.0 global stable.
Poruka je uređivana zadnji put sub 19.1.2019 23:30 (Peruneph).
7 godina
online
Re: Xiaomi Redmi Note 4

Da, nekaj ne valja kod tebe.

Moj je star više od 16 mjeseci, ali nisam na MIUI-u:

 
 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.1.2019 9:03 (fer-de-lance).
7 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 4
Peruneph kaže...
4 h i još ostalo 66%?? Meni je postalo nezamislivo ići na neki put s uključenom navigacijom a da ga ne spojim na struju. Ne znam je li moguće da je kod mene uzrok novi LCD koji sam nedavno mijenjao - nije original. I baterija se malo savinula dok sam ju odljepljivao radi premještanja, možda je to utjecalo?

Inače, SD 625, MIUI 10.1.1.0 global stable.

 Da. Imam max 7-8h sota. Kad je bio novi je islo 11-12h sota.. sad je star 18 mjeseci. Isto SD 625, MIUI 10.1.1.0(NCFMIFI). 

14 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 4
14 mjeseci star.
11 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 4

Kod mene na miui 10 otprilike 10% po satu guta.

Star god dana.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 4

Dakle definitivno nešto nije uredu s mojim. Star je godinu i pol, čak još imam i garanciju iako pretpostavljam da se u ovom slučaju ne mogu pozvati na nju. Pogotovo što sam već dvaput sam mijenjao display. I oba puta naletio na kinesko sr..e. Zadnji put sa stranice parts4repair, tvrde original dijelovi, kak da ne. Gamad, još se sporim za full refund.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 4
Promjeni bateriju.. Ne želiš imat savijeni bateriju
13 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 4
Peruneph kaže...

 I oba puta naletio na kinesko sr..e.

Pa šaomi i jest kinez.

 

Evo svjetlina na auto ali 100%.

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.2.2019 19:44 (Zver).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 4
Imam problem da zvukove notifikacija dobijam na zvučnik dok su slušalice(bt) spojene. Ako mi svira muzika onda i notifikacije idu preko slušalica.
Kako popravit to? Resetirao sam mobitel već.
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 4

Standardni punjač je 5V 2A  na micro Usb B,

ako bi ga punio sa punjačem 9V 2,1A dali bi se brže punio ili bi to bilo potpuno isto i

škodi li taj jači punjač bateriji i mobitelu.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 4

Uskoro nova MIUI nadogradnja...

 
2 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 4
Bio sam ovaj vikend na skijanju i primijetio da mi se mobitel sam ugasi na niskim temperaturama. Izvadim ga džepa da uslikam nešto i cap, ugasi se. Nije vani ni bilo nešto prehladno, oko 0. Itko imao slično iskustvo?
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice