23.10. u 20:07

Civilization na Facebooku

Iduće godine trebao bi startati Civilization Network, prerada popularne strategije namijenjena korisnicima Facebooka

Ako do sada nismo našli valjani razlog priključiti se Facebooku, najava Civilizationa za spomenutu društvenu mrežu mogla bi nas na to natjerati. Prema priopćenju samog Sida Meiera, uskoro će tražiti beta testere koji će im pomoći razviti jedinstveni novi način igranja Civilizationa, a projekt su nazvali Civilization Network i bit će dostupan iduće godine na Facebooku.

 

U istom nam je omogućeno da zajedno s prijateljima stvorimo najmoćniju, najbogatiju, najpametniju ili kakvu god civilizaciju želimo, što uključuje koordinirane akcije svih igrača, bitke, izgradnju čuda i sve ostale elemente koje Civilization sadrži. Igra će dakako biti besplatna, a više detalja o njoj potražite ovdje.

Damir Radešić
ostale vijesti

Bitne razlike

Cliff Harris objašnjava po čemu se to Gratuitous Space Battles razlikuje od dosadašnjih SF RTS-ova

pet 23.10.2009 u 22:10

100 milja za Need for Speed

Popularni Electronic Artsov serijal prošlog je tjedna premašio zavidnu brojku od 100 milijuna prodanih primjeraka

pet 23.10.2009 u 16:14

Demoni u Austriji

Najavljena akcijska avantura I'm not Alone u kojoj tjeramo vragove, demone i ostale zlotvore iz palače u austrijskim planinama

pet 23.10.2009 u 12:17

Objavljen Elven Legacy: Ranger

Prva od najavljene tri ekspanzije solidnog Elven Legacya može se kupiti samo u digitalnom obliku

pet 23.10.2009 u 8:46

KOMENTARI NA FORUMU

Bolo bi zanimljivo to vidjeti.   Ako se stvarno realizir to što ovi kažu, zamislite ono da im...

ivan262 / pet 23.10.2009 23:41

super! koliko vidim od svojih frendova jedina masovna igra koju igraju je poker i farmwille!...

rooswelt1991 / pet 23.10.2009 21:35

Kolko sam cuo od korisnika fejsa, da jos samo te igre odrzavaju fejs relativno zivim....

MorciTheCroat / pet 23.10.2009 20:24