11.5. u 11:47

Heroes of Newerth pred vratima

Od sutra u prodaji Heroes of Newerth nastao prema modifikaciji Defense of the Ancients za Warcraft 3

Prema objavi S2 Gamesa, ove srijede u pohod na sva svjetska tržišta kreće Heroes of Newerth (HoN), samostalna verzija legendarnog moda Defense of the Ancients za Warcraft 3.

 

Da su igrači još uvijek željni ovakve vrste zabave dokazuje 2 milijuna beta testera koji su proteklih mjeseci intenzivno isprobavali igru, a ista donosi pedesetak unikatnih likova, integriranu glasovnu komunikaciju, podršku za klanove i još mnoštvo mogućnosti koje će zadovoljiti sve željne mrežne zabave.

 

Preporučena cijena Heroes of Newertha iznosi 30 dolara za sve inačice (Windows, Mac i Linux), a dodatne detalje o njemu potražite na službenim web stranicama.

Damir Radešić
ostale vijesti

Renesansne gilde

JoWooD najavio novo izdanje serijala The Guild 2 koje donosi mnoštvo inovacija i novih sadržaja

uto 11.5.2010 u 13:44

Alganon kao The Old Republic

Tvrtka koja je sastavljala objavu Aganona nije se previše namučila smišljanjem teksta već su ga jednostavno kopirali iz najave The Old Republica

uto 11.5.2010 u 8:38

VEZANI SADRŽAJI

KOMENTARI NA FORUMU

>"Preporučena cijena je 30$"Cijena je 30$, pošto postoji samo digitalna distribucija i cijena je...

Dženan / sri 12.5.2010 09:19

  e,  treba sad pljunit  30ak   dolara na igru.     Vjerujem da ć...

l)oolvl / uto 11.5.2010 21:54

"testera koji su proteklih mjeseci intenzivno isprobavali igru, a ista donosi pedesetak unikatnih l...

El Manifico_Buster / uto 11.5.2010 19:43