2.9. u 13:38

Rat za naftu

Osim poznate zaraznosti kakvu nude igre temeljene na "tower defenseu", OilRush krasi i odlična grafika

OilRush je nova mješavina strateških igara u stvarnom vremenu i koncepta "tower defensea" koja bi se krajem godine trebala pojaviti za PC i PlayStation 3 isključivo putem digitalne distribucije.

 

OilRush nas smješta u postapokaliptični poplavljeni svijet u kojem se sve vrti oko naftnih bušotina koje valja zadržati pod svaku cijenu. Igrači će osim pametno postavljene obrane morati izučavati nove tehnologije koje će im pomoći protiv nadirućih neprijatelja, a uz solo igru OilRush će podržavati multiplayer putem Interneta ili lokalne mreže. Više detalja o ovom naslovu potražite na službenim web stranicama.

Damir Radešić
ostale vijesti

Sony dovodi džunglu na asfalt

Novi naslov koji Sony sprema za PlayStation 3 igrače stavlja u ulogu divljih životinja koje u postapokaliptičnoj budućnosti maltretiraju pripadnike ugrožene čovječje vrste.

čet 2.9.2010 u 21:14

Dobri prodajni rezultati Starcrafta 2

Blizzard objavio brojke za Starcraft 2 - samo u prvih 24 sata prodano je milijun primjeraka, a u prvih 30 dana prodano je čak tri milijuna primjeraka.

čet 2.9.2010 u 18:15

U leglu krijumčara

Mass Effect 2 čeka još jedan u nizu dodatnih sadržaja

čet 2.9.2010 u 15:12

Najavljen Path of Exile

Path of Exile nas vodi u mračni svijet u kojem se moramo iskupiti za grijehove prošlosti i usput potamaniti sve što nam stane na put

čet 2.9.2010 u 11:22

Prvi rođendan Champions Onlinea

Čestitke slavljeniku i igračima koji su uz ovaj MMORPG proveli proteklih godinu dana

čet 2.9.2010 u 6:46

VEZANI SADRŽAJI

KOMENTARI NA FORUMU

U vijesti nedostaje podatak da će se igra pojaviti i na Linux OS-u. Pokreće ju Unigine engine (na ko...

hrx / čet 2.9.2010 22:11

Mene deprimira pomisao da ni u budućnosti neće smisliti neki bolji izvor energije od nafte....

Mad-Max-X / čet 2.9.2010 20:41