Bsplayer downloded titlovi!

poruka: 12
|
čitano: 27.175
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Bsplayer folder sa downlodanim titlom!

Pozdrav ove novije verzije Bsplayera same imaju net bazu  subtitlova koje  kod pokretanja filma  bs player povuce sa neta!Mene zanima gdje spremi taj subtitl na disku jer ga ne uspjevam pronaci!Pa ako netko zna !Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Bsplayer downloded titlovi!

ja mislim da ga nigdje nespremi....već to ti je ono kao kada skidaš nešt preko explorera pa dobiješ opciju RUN i Save....BSplayer samo pokrene titlove, a nigdje ih nespremi.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Bsplayer downloded titlovi!

Ah uspio sam naci ali hvala potrebno je staviti kvačicu na show hidden files.Znaci

C:\Users\[YourName]\AppData\Roaming\BSplayer/cache

13 godina
offline
Bsplayer downloded titlovi!

Pitanje vezano za ovo.

Kad nađem taj titl u cacheu, kako njega i dalje koristiti za određeni film ako preselim njegovu poziciju (i film) na eksterni hardisk, a film pokrećem sa hardiska ?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Bsplayer downloded titlovi!
Paulinjo kaže...

Pitanje vezano za ovo.

Kad nađem taj titl u cacheu, kako njega i dalje koristiti za određeni film ako preselim njegovu poziciju (i film) na eksterni hardisk, a film pokrećem sa hardiska ?

 -najpraktičniji način, držati titl zajedno s filmom u istom folderu, s 100% identičnim nazivom osim extenzije. Tad ga svaki (normalan) player automatski povuče kao i npr DVD-settopboxovi..

-drugo rješenje, imati negdje npr Downloads\Titles.. (svjedeno), i tamo držati, kad se plajeru jednom spoji titl, radit će, ali samo na tom PCu. Tj to je jednako da ostaviš BSu upravljanje titlovima.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.1.2013 12:17 (ihush).
12 godina
offline
Bsplayer downloded titlovi!

Meni bs player napravi folder "sub" di je film i tamo sprema.

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Bsplayer downloded titlovi!
k1klop kaže...

Meni bs player napravi folder "sub" di je film i tamo sprema.

Tako i meni!

11 godina
neaktivan
offline
Re: Bsplayer downloded titlovi!

Šta god namjestim u BS Playeru pod Online subtitles, on mi ih baca u Cache folder. Bilo bi vrhunski kad bi ga downloadao u folder od filma i nazvao ga isto ko film, te dodao extenziju srt. Ne kužim zašto to ne radi.

16 godina
offline
Bsplayer downloded titlovi!

ctrl+P

i onda po slikama

klik na "titlovi", pa na "online subtitles"..i dalje je valjda jasno, mora se podesiti da se titlovi spremaju u "movie" folder, a ne "sub, movie" folder, jer onda bs napravi folder "sub" i u njega spremi titlove...

Poruka je uređivana zadnji put sub 6.4.2013 15:01 (hogar strašni).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Bsplayer downloded titlovi!

Gledao sam pod postavkama Bsplayera i nisam našao di ima za dodati sa kojih linkova da traži titlove.

 

Da li se to uopce može napraviti da se dodaju linkovi?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: Bsplayer downloded titlovi!
zviznemte kaže...

Gledao sam pod postavkama Bsplayera i nisam našao di ima za dodati sa kojih linkova da traži titlove.

 

Da li se to uopce može napraviti da se dodaju linkovi?

 Takodjer bi i meni dobro doslo ako neko zna?

16 godina
neaktivan
offline
Bsplayer downloded titlovi!

Ljudi kako se sejva titl nakon što sam ga vremenski korigirao sa CTRL ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice