Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.519
|
čitano: 7.160.618
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Da, h265 je buducnost, ali morat ce se jos cekati da zazivi jer jos uvijek malo uredjaja podrzava taj format...

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Moj PC  
0 0 hvala 1
5 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

 Mi nismo u EU, pricam o Srbiji i Bosni, tako da kod nas nema sta da traze... Kod vas u HR je druga prica. Vi ste u EU i to malo pravi veci problem... Zato treba otvarati servere u Rusiji i Kini, pa neka se usude da tamo hapse...

8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Problemi takvih servera su u latenciji...

 
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ciperca kaže...

TVVIET ubijedljivo najbolji iptv,imam cak dvije pretplate kod njih i ako se sa jednom moze gledati cak i do 3 uredjaja istovremeno.Samo jos dijeciji kanala da ubace vise i da budu stabilni.Sve pohvale za TVVIET!

 Razmisljam se da li da uzmem kod njih, pa me zanima na sta si mislio kada kazes ovo da budu stabilni?

 

Da li neko ima iskustva sa tvviet i da li moze da mi posalje na mejl cirkovic.ivan@yahoo.com listu kompletnih kanala, posto na sajtu nema kompletna lista? Hvala. Moze u word, pdf, txt formatu.

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.5.2018 13:02 (s4m3m4n).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Pozdrav,
postoji li koja dobra 4K lista? Sport i serije me najviše zanimaju.

Hvala unaprijed !
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.5.2018 18:27 (Bgang).
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Da li postoji opcija na daljinskom upravljacu da se pokrene teletext za neki kanal? Vidim da ima podesavanje servera za teletext, ali ne vidim koja je opcija na daljinskom za to. U pitanju je MAG 256 original. Hvala.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
s4m3m4n kaže...
ciperca kaže...

TVVIET ubijedljivo najbolji iptv,imam cak dvije pretplate kod njih i ako se sa jednom moze gledati cak i do 3 uredjaja istovremeno.Samo jos dijeciji kanala da ubace vise i da budu stabilni.Sve pohvale za TVVIET!

 Razmisljam se da li da uzmem kod njih, pa me zanima na sta si mislio kada kazes ovo da budu stabilni?

 

Da li neko ima iskustva sa tvviet i da li moze da mi posalje na mejl cirkovic.ivan@yahoo.com listu kompletnih kanala, posto na sajtu nema kompletna lista? Hvala. Moze u word, pdf, txt formatu.

 

To ti je uglavnom to sto se tice kanala. Kontaktiras njih i dat ce ti ljudi test pa si vidis sam odma i kvalitet i sve.

5 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Malo je to kanala, za te pare 12e mesecno. Sto bi @manipulator rekao, to je preskupo. Pisao je vec na forumu u prethodnim postovima za jedan provajder koji daje 700 kanala, a naplacuje 10e... Nisam rekao da su losi, ali je cena paprena za ono sto nudi. Pisao sam im, pa cekam da mi odgovore za listu kanala. Poenta je sto dosta njih kada nakupe korisnike na vise meseci, ugase link, promene ime i opet naprave novi sajt za registraciju. Ostala vecina korisnika ostane izigrana za pare, a da tuzis ne mozes, jer ko zna o kome je rec... Zali se dosta ljudi i gde je garancija da neko nece da ti prekine uslugu ako zakupis na duzi vremenski period? Nigde nema podataka o vlasniku, njegov pravi broj, adresa i broj racuna u banci...

 

Meni je za sada najbolji:

1. https://mp-tv.club/

2. http://www.next-tv.ml/cjenik/

3. http://www.tvviet.gs/ - cekam da testiram

 

Najverovatnije cu zakupiti kod ovog prvog, jer za te pare ne mozes naci takav kvalitet sa tolikim brojem kanala. Drugo, radi stabilno da nije seckao. Ovaj pod brojem dva mi je par puta seckao na nekim kanalima, ne na svim... Sto znaci da je vise usera na jednom linku koji trebas ti sam imati za sebe. Treci mi deluje ok, ali je preskup. Cekam da ga testiram.

 

Da li moze teletext na Mag resiverima, posto ima podesavanje za server teletext u opcijama?

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.5.2018 14:25 (s4m3m4n).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
s4m3m4n kaže...

Malo je to kanala, za te pare 12e mesecno. Sto bi @manipulator rekao, to je preskupo. Pisao je vec na forumu u prethodnim postovima za jedan provajder koji daje 700 kanala, a naplacuje 10e... Nisam rekao da su losi, ali je cena paprena za ono sto nudi. Pisao sam im, pa cekam da mi odgovore za listu kanala. Poenta je sto dosta njih kada nakupe korisnike na vise meseci, ugase link, promene ime i opet naprave novi sajt za registraciju. Ostala vecina korisnika ostane izigrana za pare, a da tuzis ne mozes, jer ko zna o kome je rec... Zali se dosta ljudi i gde je garancija da neko nece da ti prekine uslugu ako zakupis na duzi vremenski period? Nigde nema podataka o vlasniku, njegov pravi broj, adresa i broj racuna u banci...

 

Meni je za sada najbolji:

1. https://mp-tv.club/

2. http://www.next-tv.ml/cjenik/

3. http://www.tvviet.gs/ - cekam da testiram

 

Najverovatnije cu zakupiti kod ovog prvog, jer za te pare ne mozes naci takav kvalitet sa tolikim brojem kanala. Drugo, radi stabilno da nije seckao. Ovaj pod brojem dva mi je par puta seckao na nekim kanalima, ne na svim... Sto znaci da je vise usera na jednom linku koji trebas ti sam imati za sebe. Treci mi deluje ok, ali je preskup. Cekam da ga testiram.

 

Da li moze teletext na Mag resiverima, posto ima podesavanje za server teletext u opcijama?

 

Koliko sam ja upoznat ovaj Tvviet radi vec koju godinu i cisto sumnjam da ce te oni zavaljat. A i da uzmes na recimo tri mjeseca neces puno jeftinije proc. Tak da uzmes za jedan pa i da te zavaljaju neces puno izgubit :)

Ali kao sta sam reko koliko znam oni su pouzdani i rade vec duze. Nisu od jucer kao velika vecina ovih sa oglasnika okolo.

10 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
s4m3m4n kaže...

Malo je to kanala, za te pare 12e mesecno. Sto bi @manipulator rekao, to je preskupo. Pisao je vec na forumu u prethodnim postovima za jedan provajder koji daje 700 kanala, a naplacuje 10e... Nisam rekao da su losi, ali je cena paprena za ono sto nudi. Pisao sam im, pa cekam da mi odgovore za listu kanala. Poenta je sto dosta njih kada nakupe korisnike na vise meseci, ugase link, promene ime i opet naprave novi sajt za registraciju. Ostala vecina korisnika ostane izigrana za pare, a da tuzis ne mozes, jer ko zna o kome je rec... Zali se dosta ljudi i gde je garancija da neko nece da ti prekine uslugu ako zakupis na duzi vremenski period? Nigde nema podataka o vlasniku, njegov pravi broj, adresa i broj racuna u banci...

 

Meni je za sada najbolji:

1. https://mp-tv.club/

2. http://www.next-tv.ml/cjenik/

3. http://www.tvviet.gs/ - cekam da testiram

 

Najverovatnije cu zakupiti kod ovog prvog, jer za te pare ne mozes naci takav kvalitet sa tolikim brojem kanala. Drugo, radi stabilno da nije seckao. Ovaj pod brojem dva mi je par puta seckao na nekim kanalima, ne na svim... Sto znaci da je vise usera na jednom linku koji trebas ti sam imati za sebe. Treci mi deluje ok, ali je preskup. Cekam da ga testiram.

 

Da li moze teletext na Mag resiverima, posto ima podesavanje za server teletext u opcijama?

 Kakva garancija? Pravi broj? Adrsa? Racun u banci? Broj telefona?

Alo, o cemu ti pricas? Pa ne kupujes ti legalni max tv ili vip pretplatu ili nesto drugo..

Ovu su iptv liste koje su ilegalne. Svako tko i malo koristi mozak zna za rizik. 

Netko ce uci u rizik, netko nece. 

Nitko nikoga ne tjera da uzme pretplatu od bio koga, svatko za sebe odlucuje.

Mjesec za mjesec i to je to, najsigurniji način... 

e-mail: jmnemonic158@gmail.com
14 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
s4m3m4n kaže...

Malo je to kanala, za te pare 12e mesecno. Sto bi @manipulator rekao, to je preskupo. Pisao je vec na forumu u prethodnim postovima za jedan provajder koji daje 700 kanala, a naplacuje 10e... Nisam rekao da su losi, ali je cena paprena za ono sto nudi. Pisao sam im, pa cekam da mi odgovore za listu kanala. Poenta je sto dosta njih kada nakupe korisnike na vise meseci, ugase link, promene ime i opet naprave novi sajt za registraciju. Ostala vecina korisnika ostane izigrana za pare, a da tuzis ne mozes, jer ko zna o kome je rec... Zali se dosta ljudi i gde je garancija da neko nece da ti prekine uslugu ako zakupis na duzi vremenski period? Nigde nema podataka o vlasniku, njegov pravi broj, adresa i broj racuna u banci...

 

Meni je za sada najbolji:

1. https://mp-tv.club/

2. http://www.next-tv.ml/cjenik/

3. http://www.tvviet.gs/ - cekam da testiram

 

Najverovatnije cu zakupiti kod ovog prvog, jer za te pare ne mozes naci takav kvalitet sa tolikim brojem kanala. Drugo, radi stabilno da nije seckao. Ovaj pod brojem dva mi je par puta seckao na nekim kanalima, ne na svim... Sto znaci da je vise usera na jednom linku koji trebas ti sam imati za sebe. Treci mi deluje ok, ali je preskup. Cekam da ga testiram.

 

Da li moze teletext na Mag resiverima, posto ima podesavanje za server teletext u opcijama?

- Tužiti ne možeš jer tko zna o kome je riječ?? Ne, tužiti ne možeš jer si svjesno platio nekome za ilegalnu uslugu...i naravno da nemaš nikakve garancije osim eventualno dugotrajnosti dotične liste.

- ne kažem da je tako, ali meni se čini kao da imaš koristi neke od reklamiranja te liste koju si prvo naveo. Em je prilično nova, em gotovo nitko nije za nju čuo, guraš je full...

8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Sto se tice tvviet mislimo da je cijena opravdana s obzirom na kvalitet i mogucnosti. Mi imamo vlastiti softver (android aplikaciju, gledanje preko web-a, kodi addon, tv na zahtjev - 30 kanala dostupno za gledanje 3 dana unazad), imamo i billing sistem. Odnosno sami se registrujete, sami placate i radite aktivaciju. Sva placanja su uz posredstvo paypala, tako da mozete traziti i povrat novca. Mozete gledati istovremeno na do tri uredjaja ako su spojeni na istu ip adresu. Takodjer, mi cemo obiljeziti 5 godina komercijalnog rada 23.06, tako da prica o brzom uzimanju novca i bjezanju, nema veze sa nama. Mi takodjer imamo servere u 5 razlicitih datacentara, tako da se prekidi sa bilo kojim operaterom ne desavaju. Posebno mislim na t-com i deutsche telecom.

 

PS. napominjem da se mora razgraniciti recimo platforma tvviet sa 160 kanala i restream lista sa 500+ kanala, jer je to kao da se mijesaju kruske i jabuke - najiskrenije...

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.5.2018 15:38 (lucluc).
 
2 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ljudi, nemojte pogresno da me shvatite. Nikoga ne reklamiram, vec iznosim svoja iskustva vezano za tog provajdera i imam druga koji koristi to dve godine skoro. Nisam ja mislio nikoga da tuzim, nego sam hteo da platim, a dobijem nesto sto je bas provereno i posteno prema nama obicnim korisnicima. To sta ce on da radi u pozadini sa zakupom kanala, meni to nije vazno. Bitno mi je da ima sto bolju uslugu i da traje sto duze. :D

 
0 1 hvala 0
10 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
miki1981 kaže...
s4m3m4n kaže...

Malo je to kanala, za te pare 12e mesecno. Sto bi @manipulator rekao, to je preskupo. Pisao je vec na forumu u prethodnim postovima za jedan provajder koji daje 700 kanala, a naplacuje 10e... Nisam rekao da su losi, ali je cena paprena za ono sto nudi. Pisao sam im, pa cekam da mi odgovore za listu kanala. Poenta je sto dosta njih kada nakupe korisnike na vise meseci, ugase link, promene ime i opet naprave novi sajt za registraciju. Ostala vecina korisnika ostane izigrana za pare, a da tuzis ne mozes, jer ko zna o kome je rec... Zali se dosta ljudi i gde je garancija da neko nece da ti prekine uslugu ako zakupis na duzi vremenski period? Nigde nema podataka o vlasniku, njegov pravi broj, adresa i broj racuna u banci...

 

Meni je za sada najbolji:

1. https://mp-tv.club/

2. http://www.next-tv.ml/cjenik/

3. http://www.tvviet.gs/ - cekam da testiram

 

Najverovatnije cu zakupiti kod ovog prvog, jer za te pare ne mozes naci takav kvalitet sa tolikim brojem kanala. Drugo, radi stabilno da nije seckao. Ovaj pod brojem dva mi je par puta seckao na nekim kanalima, ne na svim... Sto znaci da je vise usera na jednom linku koji trebas ti sam imati za sebe. Treci mi deluje ok, ali je preskup. Cekam da ga testiram.

 

Da li moze teletext na Mag resiverima, posto ima podesavanje za server teletext u opcijama?

- Tužiti ne možeš jer tko zna o kome je riječ?? Ne, tužiti ne možeš jer si svjesno platio nekome za ilegalnu uslugu...i naravno da nemaš nikakve garancije osim eventualno dugotrajnosti dotične liste.

- ne kažem da je tako, ali meni se čini kao da imaš koristi neke od reklamiranja te liste koju si prvo naveo. Em je prilično nova, em gotovo nitko nije za nju čuo, guraš je full...

 Klasicna prica i to je tako. 

 

Radim ovo duze od svih ovdje na forumu sto se reklamiraju i znam skoro sve iptv liste na trzistu cije je sta.

Nikad za nju nisam cuo, Web stranica nova.. 

 

Ljudi, burek je 10 kuna u pekari.. 

e-mail: jmnemonic158@gmail.com
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.5.2018 16:09 (manipulator).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
s4m3m4n kaže...

Ljudi, nemojte pogresno da me shvatite. Nikoga ne reklamiram, vec iznosim svoja iskustva vezano za tog provajdera i imam druga koji koristi to dve godine skoro. Nisam ja mislio nikoga da tuzim, nego sam hteo da platim, a dobijem nesto sto je bas provereno i posteno prema nama obicnim korisnicima. To sta ce on da radi u pozadini sa zakupom kanala, meni to nije vazno. Bitno mi je da ima sto bolju uslugu i da traje sto duze. :D

 

manipulator kaže...

 Klasicna prica i to je tako. 

 

Radim ovo duze od svih ovdje na forumu sto se reklamiraju i znam skoro sve iptv liste na trzistu cije je sta.

Nikad za nju nisam cuo, Web stranica nova.. 

 

Ljudi, burek je 10 kuna u pekari.. 

 Pa to da, i prije je rekao da je netko njegov dugo koristi, a vidim url novi, nikakve dve godine, ne kažem mogli su ljudi mijenjat web, adresu bla bla, ali s obzirm da nisam ni ja nikad čuo za njih a pratio sam iptv đir, a vidim da nije praktički nitko osim njega čuo za to, a samo on ih hvali nekako mi se čini da je to ili njegovo ili ima neš od toga.

Al dobro, uvijek mogu ljudi probat pa vidit šta dobiju...

8 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ja sam izgleda jedino ovdje "lud" jer kupujem godisnju pretplatu.

 

Lista nije najveca, videoteka se placa posebno, ali ne bih uzeo nijednu drugu listu bez obzira na cijenu, jednostavno sam zadovoljan onim sto imam i ne pada mi na pamet trazit nesto "bolje".

dennis the menace
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Burek i dalje 10 kuna... 

e-mail: jmnemonic158@gmail.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Samo ti jedi burek za 10 kuna, ja radije jedem janjetinu s raznja za 150 kuna.

 

Bit cemo siti obojica, samo tebe ce cijeli dan mucit stomak a mene ne.

dennis the menace
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Poanta price promašena.. 

e-mail: jmnemonic158@gmail.com
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Pozdrav,
postoji li koja dobra 4K lista? Sport i serije me najviše zanimaju.

Hvala unaprijed !
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Bgang kaže...
Pozdrav,
postoji li koja dobra 4K lista? Sport i serije me najviše zanimaju.

Hvala unaprijed !

 Javi se ovdje kolegi manipulatoru on ti ima sve u 4K a sport mu je u 8K.

Ima nešta i 3D a mali dio je i u 4D tako da ti je on najbolji izbor.

Napad je najbolja obrana :)
5 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Denis757 kaže...

Ja sam izgleda jedino ovdje "lud" jer kupujem godisnju pretplatu.

 

Lista nije najveca, videoteka se placa posebno, ali ne bih uzeo nijednu drugu listu bez obzira na cijenu, jednostavno sam zadovoljan onim sto imam i ne pada mi na pamet trazit nesto "bolje".

 Ciju uslugu koristis ti? Da li moze sajt da pogledam sta nudi?

 

Juce sam probao tvviet i mogu vam reci da je covek pobednik. Svi kanali su bruka i sve sto je napisano je ispostovano. Slika je kristalna i sve pohvale za coveka. Sada jos videti da li se isplati dodati jos 2e ili uzeti za 10e mp-tv.club... Ono sto me je na tvviet iznenadilo je to sto ima ova dva kanala koja ja gledam cbs drama i amc, jer volim stare filmove i serije. Svaka cast za coveka i tako nastavi. Da li neko koristi njegovu uslugu i da koja je cena ako ide na dva resivera?

14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
s4m3m4n kaže...
Denis757 kaže...

Ja sam izgleda jedino ovdje "lud" jer kupujem godisnju pretplatu.

 

Lista nije najveca, videoteka se placa posebno, ali ne bih uzeo nijednu drugu listu bez obzira na cijenu, jednostavno sam zadovoljan onim sto imam i ne pada mi na pamet trazit nesto "bolje".

 Ciju uslugu koristis ti? Da li moze sajt da pogledam sta nudi?

 

Juce sam probao tvviet i mogu vam reci da je covek pobednik. Svi kanali su bruka i sve sto je napisano je ispostovano. Slika je kristalna i sve pohvale za coveka. Sada jos videti da li se isplati dodati jos 2e ili uzeti za 10e mp-tv.club... Ono sto me je na tvviet iznenadilo je to sto ima ova dva kanala koja ja gledam cbs drama i amc, jer volim stare filmove i serije. Svaka cast za coveka i tako nastavi. Da li neko koristi njegovu uslugu i da koja je cena ako ide na dva resivera?

u cijeni su ti 3 uređaja na 1 ip adresi. ne moraš platiti ništa dodatno

nemam za potpis
5 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Hvala na informaciji. Imam jos jedno pitanje. Da li za druga dva uredjaja moram da koristim android resiver ili mogu da koristim kodi za smart tv ili neki drugi program?

14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
s4m3m4n kaže...

Hvala na informaciji. Imam jos jedno pitanje. Da li za druga dva uredjaja moram da koristim android resiver ili mogu da koristim kodi za smart tv ili neki drugi program?

 svejedno

nemam za potpis
5 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Koristi li neko teletext na mag i da li zna kako se podesava, posto vidim da ima podesavanje servera za teletext? Isto tako da li neko ima iskustva sa siptv i da li ga koristi duze od probne verzije? Vidim da kada se gleda preko njega dobija se drugaciji interfejs i ima kompletniji epg...

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
s4m3m4n kaže...

Koristi li neko teletext na mag i da li zna kako se podesava, posto vidim da ima podesavanje servera za teletext? Isto tako da li neko ima iskustva sa siptv i da li ga koristi duze od probne verzije? Vidim da kada se gleda preko njega dobija se drugaciji interfejs i ima kompletniji epg...

 na magu teletext radi ako ubacis m3u listu i na daljinskom iznad za pojacivanje i smanjivanje tona stisnes dugme i pojaviti se neka vrsta menu tog kanala i onda stisnes desno i dobijas opcije npr. teletext,titlovi,epg,timeshift itd...

ali neradi epg neznam ako neko ima da nam objasni kako bi proradi na ovaj nacin jer nije lose da se gleda i m3u lista preko maga jer mozes sebi praviti liste i favorite kako ti zelis.Neznam da li teletext radi preko portala.

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.5.2018 12:21 (ciperca).
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Tenac,

To znači da mogu biti bilo koja 3 uređaja, ali da su na istom wifi ruteru ?
Sva 3 uređaja gledaju različite programe bez da utječu jedan drugom na kvalitetu slike ?

Hvala
5 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
.domagojs. kaže...
Tenac,

To znači da mogu biti bilo koja 3 uređaja, ali da su na istom wifi ruteru ?
Sva 3 uređaja gledaju različite programe bez da utječu jedan drugom na kvalitetu slike ?

Hvala

 Trebalo bi da je tako, jer je zato covek i rekao da dozvoljava 3 uredjaja. Verovatno je to u startu tako podeseno i sve iznad toga bi pravilo probleme...

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice