Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.508
|
čitano: 7.150.817
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

A to, pa znam da je Stalker 5.

dennis the menace
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Zbog finala lige prvaka, pustena i Arena1 HR full hd

5 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...

Zbog finala lige prvaka, pustena i Arena1 HR full hd

 Jesi sredio onih 6 kanala sto ni je radilo? Da li cbs drama radi sada?

5 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

ovaj mptv sve neke 404, jeli mrtav?

 
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Uradio sam update firmware-a i sada mi radi epg bez problema. Preporucujem svima da nadju na internetu kako se ubacuje novi firmware i da odrade nadogradnju. Samo vodite racuna koji firmware ubacujete, jer svaka ovlascena tv kuca ima svoj... U pitanju je Mag 256. Mogu i da premotavam tri dana nazad.

 
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
dalu kaže...

ovaj mptv sve neke 404, jeli mrtav?

 Nije. Ja zakupio kod njega mesec dana i radi lepo. Imaju 8000 korisnika. Mozda je nesto trenutno. Upravo gledam tv kod njega. Kada istekne mesec, posle cu kod ovoga tvviet i tu ostajem.

8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
s4m3m4n kaže...
lucluc kaže...

Zbog finala lige prvaka, pustena i Arena1 HR full hd

 Jesi sredio onih 6 kanala sto ni je radilo? Da li cbs drama radi sada?

 CBS Dramu neces naci, mislim mozes UK CBS Dramu, ali lokalizovanu sa nasim prevodom neces naci :D

8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Da, rade svi kanali. Kod nas je zapravo umjesto cbsdrama koja vise nema sa nasim provodm, postavljen kanal: epic drama

 
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Vidim ja da se nesto desava sa CBS Drama koja je lokalizovana... Zato obicnu i gledam. Sto se tice MAG 256 resivera, juce sam uradio update firmware-a koji mi je poslao jedan provajder koji daje uslugu. Posle tog firmware-a radi epg, premotavanje i sve sto nije radilo, to jest bagovalo na fabrickoj verziji. Znam da se dosta ljudi zalilo da im ne radi premotavanje i epg sema... Dobio sam link 3 dana na test. On je nas lik iz Nemacke i sve mu radi savrseno. Istu ponudu daje kao tvviet sto se kvaliteta kanala tice, samo sto je oko 750 kanala i vecina kanala je u hd i full hd kada je live... Kod tvviet mi nije radio epg i premotavanje, pa predpostavljam da je do firmware-a... Tako da, hocu reci da se moze namestiti da vam proradi epg i premotavanje na MAG resiveru. Hvala svima na savetima i konacno imam ono sto mi treba. Uzeo bih kod tvviet i dalje stojim da je najbolji, samo sto ovaj ima epg, premotavanje i vise kanala. Sto se tice kvaliteta, isti su.

 
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Od svih koje sam probao tvviet je najbolji. Sa takvim kvalitetom slike koji ce da vuce dosta konekciju, a pri tome mozes na tri uredjaja u isto vreme je odlicna stvar  sto kod drugih tesko mozes da dobijes za cenu od 12e mesecno. To sto ima manje kanala je plus, jer su svi kanali u odlicnoj rezoluciji. Ja trenutno testiram ovoga lika iz Nemacke i on isti kvalitet ima, samo sto ima 700 kanala. Ali da bi hteo na vise uredjaja, morao bi da doplatis od 2 do 4e kao kod svih. Ja sam u neku ruku napredan IT covek, pa mi nije problem da kloniram uredjaj i da napravim da gledam bez placanja sto sam vec uradio kako bih testirao da li internet moze da podrzi... Imas razne programe koji dozvoljavaju kloniranje mac adrese i serial uredjaja, koji ti omogucava da bez placanja gleda na drugom uredjaju, jer server ne moze da provali sa druge strane kada je uredjaj kloniran. Jedino moze da ti bude problem ako postoji ogranicenje na samom serveru odakle vuces stream, ali i za to ima resenje... Za sada tvviet i sto je najbitnije, ljudi to rade pismeno i to vec godinama. Bolje 5 kanala koji valjaju, nego 10 koji su loseg kvaliteta.

 
0 0 hvala 1
8 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
s4m3m4n kaže...

Vidim ja da se nesto desava sa CBS Drama koja je lokalizovana... Zato obicnu i gledam. Sto se tice MAG 256 resivera, juce sam uradio update firmware-a koji mi je poslao jedan provajder koji daje uslugu. Posle tog firmware-a radi epg, premotavanje i sve sto nije radilo, to jest bagovalo na fabrickoj verziji. Znam da se dosta ljudi zalilo da im ne radi premotavanje i epg sema... Dobio sam link 3 dana na test. On je nas lik iz Nemacke i sve mu radi savrseno. Istu ponudu daje kao tvviet sto se kvaliteta kanala tice, samo sto je oko 750 kanala i vecina kanala je u hd i full hd kada je live... Kod tvviet mi nije radio epg i premotavanje, pa predpostavljam da je do firmware-a... Tako da, hocu reci da se moze namestiti da vam proradi epg i premotavanje na MAG resiveru. Hvala svima na savetima i konacno imam ono sto mi treba. Uzeo bih kod tvviet i dalje stojim da je najbolji, samo sto ovaj ima epg, premotavanje i vise kanala. Sto se tice kvaliteta, isti su.

 Glupost, na MAG 256 receiveru sve radi i bez update SW-a, epg, premotavanje unazad, samo je bitno pravilno upisat adresu portala, adresu za tocno vrijeme i podesit vremensku zonu.

 

Moj frend je bio nesto cackao kad je popio i na ekranu mu stajalo update sw-a ali i pisalo "wrong signature", ja sam na Infomir stranicama nasao kako se vrati na tvornicke postavke i ubaci recovery sw i onda poslije njega normalni sw, iz zajebancije nismo ubacivali prerađeni sw od vlasnika servera nego samo upisali adresu portala i sve radi kao i kod mene na prerađenom sw-u.

dennis the menace
10 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ja se sjecam dana kad sam ja bio korisnik.. 

Testirao sam sve sto je bilo na trzistu, ama bas sve.

Dobra lista ne treba reklame i review po forumima. 

Ovaj kaze ova je najbolja, ja probam meni ne pase, drugi kaze ova je najbolja, ja probam i tu ni ta ne pase, onda sam skontao da je najbolje sam testirati i donijeti odluku, jer vecina ljudi, tj korisnika donese odluku na temelju drugih iskaza a da ni ne testira na 48 sati besplatno , iskaza korisnika koji od toga imaju nesto za nagradu, ne svi ali vecina..

 

Znao sam cesto dobijati ponude tipa moze lista na 1 mjesec besplatno za a ja cu na tome i tome forumu napisati sve najbolje.. Naravno da nisam nikad na to pristao.

 

Dosta sam znao i od postenih ljudi sa ovoga foruma, iz ove teme dobit pitanje tipa zelite li da napisem nesto na tome forumu za vasu listu jer je najbolja od svih sto sam probao, ja boj opet napisao da ne treba.

 

Znalo je dosta biti i namjerno losih komentara, iz ljubomore, samo da naudi mome poslu..

 

Znalo je biti i losih dana kada je lista stavrno lose radila, znalo je biti da lista radi par mjeseci odlicno bez problema.

Iptv je uvijek promijenjiv i uvijek ce biti tako.

 

Fora je kad dodjes do toga nivoa da komentari sa foruma ni dobri ni losi ti ne utjecu vise na rad. 

 

Mali milijun iptv pprdavaca se pojavi pa nestane preko noci. Pojavi se, uzme novac i nestane. Nakon par mjeseci pojavi se sa novom domenom, novim imenom, novom Web stranicom i novim nadimkom na forumu i opet uzme novac, i tako u krug. 

 

Ali meni je veca fora da radis 3 i vise  godina sa istim imenom iptv, ista Web stranica, isti mail, ista domena liste, samo lista poboljšana i bolji server. 

Bitno je stalno napredovati i imati ideju za dalje. 

Da bi danas napredovao moras slusati korisnike i njihove prijedloge. Naravno da se ne mogu uvijek ispuniti zelje svih korisnika, ali uvijek gledas da na kraju korisnikove pretplate korisnik bude zadovoljan i zeli produziti.. 

 

Necu nikada neciju listu pljuvati a svoju hvaliti, jer danas se takve stvari brzo odobiju o glavu. 

 

Zato kazem, prije uzimanja pretplate, dobro provjerite proslost toga iptv imena i nikada od nepoznatog uzimati na vise od mjesec dana, i uvijek obavezno uzeti test na 48 sati, to bi trebali svi da ispostuju, nece nikome server pasti radi testa. Bez obzira na to sto njih 100 moze reci da je iptv izvrstan i da ne treba test, ja kazem da obavezno treba testirati prije kupnje. 

Imao sam slučaja gdje prijatelj od prijateljevog prijatelja dodje i zeli da uzme odma na 12 mjeseci bez testa na 48 sati jer kod njegovih prijatelja radi super, pa nakon par dana se zali da to nije to i da mu ne radi kako treba.. 

Zato vise nikome ne dam pretplatu a da nije testirao bar na 24 sata, bez obzira sto je dosao preko preporuke.. 

 

Sapienti sat!  :) 

 

 

 

e-mail: jmnemonic158@gmail.com
Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Da, skoro sve ti je na mjestu. Ja recimo radim 6 i vise godina pod istim nazivom, istim mailovima i brojevima telefona, usluga je svakodnevno kvalitetnija... Takodjer, ja nikada nikome nisam rekao da nesto lijepo napise za mene. Naravno, test se mora dati ljudima, a ja pored sto dajem testove, nudim i povrat novca 7 dana od svake uplate. Svaki iptv moze imati periodicnih problema, kao sto si i rekao, ali naravno mora se svakodnevno raditi na prevenciji takvih stvari... A sto je najbitnije, mora se pokusati odvojiti iz mase... Jer 200 ponudjaca - 200 istih kanala... Stane kanal kod jednog, stane kod svih... Zato se mora ulagati u valstitu infrastrukturu kakvu ja imam... Takodjer, ljudima se treba osigurati i nesto osim obicne m3u liste... Recimo tipa opcija kod mene da sa jednim korisnickim imenom i sifrom korisnici mogu raditi sve - logirati se i gledati preko browsera, kodi addona ili android app preko bilo kojeg uredjaja... na osnovu tog korisnickog imena i produzuju sebi i aktiviraju racun kad god to zele bez da moraju cekati na aktivacije i slicno... Takodjer, tv na zahtjev je odlicna opcija gdje netko ne mora zuriti kuci da odgleda neku seriju, nego je odgleda naknadno... Uvecer ne mora cekati pocetak filma recimo na HBO ili gledati od pola, nego moze izabrati film koji je bio emitovan ranije... A reviewi na forumima i na raznim stranicama su pozeljni da bi ljudi uopste i saznali za tebe, ali review nista ne znaci ako nije potkovan kvalitetom jer bez obzira na review, covjek ce nakon testa vidjeti pravo stanje...

 

Dodao bih i to da vidim da se forsira termin: lista (kakva je ova lista, koliko kosta ova lista i slicno) To je sve tacno jer 99% "servera" je zapravo : ponudjac liste streaming kanala... Tvviet je recimo platforma, nije nikako ponudjac streaming liste kanala... Pozz

Poruka je uređivana zadnji put uto 29.5.2018 10:39 (lucluc).
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

.

Poruka je uređivana zadnji put uto 29.5.2018 10:39 (lucluc).
10 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Moji korisnici znaju da njihova lista nije vezana za jednu ip adresu kao kod vecine iptv ponudjaca, tj oko 80% na trzistu.

Za bilo koji uredjaj da uzme moze i dobije link od liste i moze je gledati bilo gdje u svijetu i na bilo kojem uredjaju,ša cak i za mag kad uzme,a to ce rijetko tko dati..  :) 

Ne treba mi vlastita aplikacija kad skines za 10 sekundi sa Google storea vlc for Android ili Kodi, uneses link od liste i gledas. 

Sto se tice vracanja kanala unazad, super stvar, ali 90% mojih korisnika to ne zanima niti im to treba, tako da sam zasada odustao od toga, mada i to se moze rijesit za par dana, nije to neka velika stvar,ali posto nije trazena od mojih korisnika odlucio sam je zasada odgoditi. Ali cu je u uskoro i ja imati, cisto radi prestiza a ne zbog toga sto je trazena.. 

Sto se tice vracanja novca, tko nije bio zadovoljan vracen mu je novac.

Sto se tice kanala, i to sam se pobrinuo da imam svoju infrastrukturu, nema vise stajanja kanala kad stane kod ostalih 5, razlog znas koji je..  :)

 

Sto se tice reviewa, ako si dovoljno velik i imas dosta korisnika nije ti potreban.

A i dosta ih se proda za mjesecnu listu da na napise sve najbolje, tako da za mene review vise nije vjerodostojan, iskreno meni nije potreban..  :) 

e-mail: jmnemonic158@gmail.com
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.5.2018 11:18 (manipulator).
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Denis757 kaže...
s4m3m4n kaže...

Vidim ja da se nesto desava sa CBS Drama koja je lokalizovana... Zato obicnu i gledam. Sto se tice MAG 256 resivera, juce sam uradio update firmware-a koji mi je poslao jedan provajder koji daje uslugu. Posle tog firmware-a radi epg, premotavanje i sve sto nije radilo, to jest bagovalo na fabrickoj verziji. Znam da se dosta ljudi zalilo da im ne radi premotavanje i epg sema... Dobio sam link 3 dana na test. On je nas lik iz Nemacke i sve mu radi savrseno. Istu ponudu daje kao tvviet sto se kvaliteta kanala tice, samo sto je oko 750 kanala i vecina kanala je u hd i full hd kada je live... Kod tvviet mi nije radio epg i premotavanje, pa predpostavljam da je do firmware-a... Tako da, hocu reci da se moze namestiti da vam proradi epg i premotavanje na MAG resiveru. Hvala svima na savetima i konacno imam ono sto mi treba. Uzeo bih kod tvviet i dalje stojim da je najbolji, samo sto ovaj ima epg, premotavanje i vise kanala. Sto se tice kvaliteta, isti su.

 Glupost, na MAG 256 receiveru sve radi i bez update SW-a, epg, premotavanje unazad, samo je bitno pravilno upisat adresu portala, adresu za tocno vrijeme i podesit vremensku zonu.

 

Moj frend je bio nesto cackao kad je popio i na ekranu mu stajalo update sw-a ali i pisalo "wrong signature", ja sam na Infomir stranicama nasao kako se vrati na tvornicke postavke i ubaci recovery sw i onda poslije njega normalni sw, iz zajebancije nismo ubacivali prerađeni sw od vlasnika servera nego samo upisali adresu portala i sve radi kao i kod mene na prerađenom sw-u.

 Nisam znao da do toga moze da bude... Mislim do imena portala. Ali, ako ne upises portal kako treba, valjda nece raditi uopste? Ovaj savet mi dosta znaci. Imam drugi portal koji placam i kod njega ne radi epg i premotavanje sa ovim firmware-om, jer mi je rekao prodavac da MAG resiver ima problem i da na njemu ne moze da radi. Samo na KODI ili preko smart TV android aplikacije moze. Mislim da je vise do samog provajdera koji ti pruza uslugu. Ovaj je dao svoj firmware, jer sam nakon flesovanja se restartuje i upisuje adresu u portal. Jedina mana je sto ti ne dozvoljava da menjas polja za dva portala, jer ti je da opcija onemogucena u podesavanjima. Jednostavno je nestala sa novim firmware-om. Sada ja gledam da prepravim sam firmware i da vratim da mogu da menjam portale kao na fabrickom, jer na ovom sada mi sve radi kako treba... Firmware ima naziv od te neke tv kuce, a nesto je u nazivu AirTV ili tako nesto... Znam da sam dobio one igrice sudoku, memory i line posle update-a... Imas li predlog kako da upises url ispravno? Ja sam upisivao sa http://www. i mislim da je to ok?

5 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...

Da, skoro sve ti je na mjestu. Ja recimo radim 6 i vise godina pod istim nazivom, istim mailovima i brojevima telefona, usluga je svakodnevno kvalitetnija... Takodjer, ja nikada nikome nisam rekao da nesto lijepo napise za mene. Naravno, test se mora dati ljudima, a ja pored sto dajem testove, nudim i povrat novca 7 dana od svake uplate. Svaki iptv moze imati periodicnih problema, kao sto si i rekao, ali naravno mora se svakodnevno raditi na prevenciji takvih stvari... A sto je najbitnije, mora se pokusati odvojiti iz mase... Jer 200 ponudjaca - 200 istih kanala... Stane kanal kod jednog, stane kod svih... Zato se mora ulagati u valstitu infrastrukturu kakvu ja imam... Takodjer, ljudima se treba osigurati i nesto osim obicne m3u liste... Recimo tipa opcija kod mene da sa jednim korisnickim imenom i sifrom korisnici mogu raditi sve - logirati se i gledati preko browsera, kodi addona ili android app preko bilo kojeg uredjaja... na osnovu tog korisnickog imena i produzuju sebi i aktiviraju racun kad god to zele bez da moraju cekati na aktivacije i slicno... Takodjer, tv na zahtjev je odlicna opcija gdje netko ne mora zuriti kuci da odgleda neku seriju, nego je odgleda naknadno... Uvecer ne mora cekati pocetak filma recimo na HBO ili gledati od pola, nego moze izabrati film koji je bio emitovan ranije... A reviewi na forumima i na raznim stranicama su pozeljni da bi ljudi uopste i saznali za tebe, ali review nista ne znaci ako nije potkovan kvalitetom jer bez obzira na review, covjek ce nakon testa vidjeti pravo stanje...

 

Dodao bih i to da vidim da se forsira termin: lista (kakva je ova lista, koliko kosta ova lista i slicno) To je sve tacno jer 99% "servera" je zapravo : ponudjac liste streaming kanala... Tvviet je recimo platforma, nije nikako ponudjac streaming liste kanala... Pozz

 Bas zato sto si se ogradio i isao na varijantu platforme, to radi bez problema. Licno sam se uverio i sto je najbtitnije, kada dodje da neki kanal zabaguje na sekund ili vise, mora se voditi racuna o pingu prema tom serveru odakle ide url adresa. Znaci ako imas los ping od tvog provajdera prema tom serveru, naravno da ces imati problema. To sam licno testirao na par i video sam ogromnu razliku. Nekom u Nemackoj moze raditi vrh, ali kod mene se desi da zasecne. To je do pinga koji je kod mene veci nego kod njega, jer je server u Nemackoj. Imam prijatelja koji mi je preporucio nekoga da probam, pa zato piracm iz licnog iskustva. Da li ti na tvviet imas da na MAG 256 radi epg sema i program, posto ti ide preko siptv linka usluga? Kada sam testirao tvoju listu nisam imao novi firmware koji mi je dozvoljavao premotavanje i epg. Od ovog coveka sto sada testiram sam flesovao uredjaj, jer njegova usluga tako zahteva i sam se url doda i za divno cudo radi premotavanje i epg bez problema... Ti kao provajder imas iskustva vise i znas sigurno da li radi sa fabrickim image-om ili je ipak do ovog update koji mi je posle restarta ponudio sudoku, memory i neke izmene koliko vidim u meniju. Znam kada sam probao od tebe da to nije radilo...

8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
manipulator kaže...

 

Sto se tice kanala, i to sam se pobrinuo da imam svoju infrastrukturu, nema vise stajanja kanala kad stane kod ostalih 5, razlog znas koji je..  :)

 

 
Reseler prica o svojoj infrastrukturi 

5 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Nasao sam na netu neki tutorijal kako se edituje image i neke stvari... Tako da krecem sa pravljenjem svog image-a . :D

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
scylla98 kaže...
manipulator kaže...

 

Sto se tice kanala, i to sam se pobrinuo da imam svoju infrastrukturu, nema vise stajanja kanala kad stane kod ostalih 5, razlog znas koji je..  :)

 

 
Reseler prica o svojoj infrastrukturi 

 Nekada bio, vise ne.. 

Svi su poceli kao reselleri, ja ne bjezim od toga, ali s vremenom da bi napravio nesto ili napredovao moras sam se poduzeti.. 

Ne vidim uopce razloga zasto je sramota danas i bit Reseler, jer od necega se mora krenuti, pogotovo ako nemas svoj  kapital da sam imas nesto svoje.

Ako imas dobru listu za ponuditi nije uopce vazno jesi Reseler ili vlasnik. 

Bitno je da imas stabilnu listu, dobar izbor kanala, dobre servere, dobru videoteku i dobru cijenu. 

Na kraju dana se pita korisnika jel zadovoljan ili ne.. 

 

e-mail: jmnemonic158@gmail.com
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.5.2018 12:58 (manipulator).
5 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Da li neko zna kako da se pristupi root folderu koji se nalazi na MAG resiveru? Tu mi se nalazi neki config fajl koji treba da prepavim... ali nigde ne mogu da nadjem na netu kako pristupas. Skinuo sam image fajl sto mi je ovaj covek poslao, ali ne moze da se raspakuje. Jednostavno nema ekstenziju. :D

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ja recimo nisam bio resseller nikad, mada to nije uopste vazno. Hocu reci da se ne mora biti resseller da bi krenuo u svoj posao... Ja sam recimo prvi ili medju prvih par ljudi koji su poceli sa exyu iptv... Sto se tice odgovora za mag, ja imam nisku potraznju za aktivacijama za mag, a stalker je bio jako neisigiran i ukinuo sam ga, tako da preporucavam siptv portal. Medjutim, uskoro cu izbaciti i stalker portal sa epg i premotavanjem i radit ce i na fabrickim firmware i na modifikovanim. LP

 
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...

Ja recimo nisam bio resseller nikad, mada to nije uopste vazno. Hocu reci da se ne mora biti resseller da bi krenuo u svoj posao... Ja sam recimo prvi ili medju prvih par ljudi koji su poceli sa exyu iptv... Sto se tice odgovora za mag, ja imam nisku potraznju za aktivacijama za mag, a stalker je bio jako neisigiran i ukinuo sam ga, tako da preporucavam siptv portal. Medjutim, uskoro cu izbaciti i stalker portal sa epg i premotavanjem i radit ce i na fabrickim firmware i na modifikovanim. LP

 Hvala za trud i imas moju podrsku i pohvalu u svakom smislu. :D

8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Hvala vam. Nabavio sam nekoliko mag uredjaja i krecem u realizaciju stalker portala, pa javim kad bude spremno da mozes testirati... U biti nece biti potrebe ni za kakvih nadogradnjama, samo se unese portal, posalje mi se mac adresa i to je to... Barem je u planu tako :-))

10 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ne moras bit Reseler da bi krenuo u svoj posao, ali zato treba imati pocetni kapital, ja ga nisam imao, ali sam ga zaradio kao reseller..  :) 

e-mail: jmnemonic158@gmail.com
Moj PC  
0 0 hvala 1
5 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...

Hvala vam. Nabavio sam nekoliko mag uredjaja i krecem u realizaciju stalker portala, pa javim kad bude spremno da mozes testirati... U biti nece biti potrebe ni za kakvih nadogradnjama, samo se unese portal, posalje mi se mac adresa i to je to... Barem je u planu tako :-))

 Javljam ti se ja 22 u mesecu kada mi istekne ovaj mp-tv.club, posto sam uzeo na mesec dana kod njega, a ujedno i testiram net i neke protoke na ruteru... Tako da se javljam i racunaj na mene. Nego, reci mi da li imas iskustva kako da pristupim ovome i izmenim neke stvari?

 

https://wiki.infomir.eu/eng/set-top-box/for-developers/stb-linux-webkit/customization-and-image-making-for-embedded-portal/disabling-items-of-system-settings-settings-disabling-entering-to-embedded-portal-and-other

 

Idi na ovaj link u postu /home/web/rules.js content:

 

Izgleda da mora preko SSH da se pristupa i modifikuje. Tako da cu to da probam samo ako nije zakljucan SSH pristup posto je na nekim fabricki zakljucan, pa mora da se ubacuje drugi firmware...

Poruka je uređivana zadnji put uto 29.5.2018 14:13 (s4m3m4n).
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Nazalost nemam puno iskustva sa mag uredjajima, ali provjerit cu. inace, nikad mi se nisu svidjali ti uredjaji, tako da ih nisam puno ni testirao.

 
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...

Nazalost nemam puno iskustva sa mag uredjajima, ali provjerit cu. inace, nikad mi se nisu svidjali ti uredjaji, tako da ih nisam puno ni testirao.

 Hvala ti. Mislim da je ssh ili ftp pristup. Koji uredjaj predlazes umesto njega, posto cu jednoga dana uzeti za drugi tv, pa da znam koji da uzmem?

8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Android boxova ima jako puno... Jedno vrijeme sam uvozio vece kolicine direktno iz fabrike minix. Svi njihovi uredjaji traju dugo i nemaju kvarova. Jer je minix brend... Dovoljno govori to da dosad nisam imao ni jednu reklamaciju osim da netko slomi daljinski, da grom napravi svoje i slicno... Dakle 90% ljudi ih je kupovalo da gledaju iptv i koriste ih vec 5-6 godina. Ostale boxove sam testirao i imao sam dobra iskustva sa recimo x96mini. Jako jeftin i brz box...

Poruka je uređivana zadnji put uto 29.5.2018 15:25 (lucluc).
 
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Jedina mana MAG resivera je ta sto se mnogo greju i na granici su crkavanja cipa, jer nemaju hladnjak na cipu, a kuciste je zatvoreno tako da topao vazduh nema gde da cirkulise i greje ostale komponente zbog cega se kasnije javlja hladan lem. Ja sam vezao za njega neki kuler, ali posto je u garanciji necu da ga otvaram i da sa gornje strane ugradim kuler kako bi trebalo, vec je sa donje strane na plastici. Verovatno ce crci, jer nije optimizovan cip cim se toliko greje... Da li se drugima greje toliko MAG?

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice