Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.519
|
čitano: 7.160.497
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Cemu takav recnik? Zasto na blokadu ako mozes da me sprecis da ne koristim uslugu? Nikoga ja ne teram niti savetujem da to uradi, vec mi se javljaju u PM kako to da urade i pomazem im... Svako je jedinka za sebe i nisi ti admin da ovde odlucujes ko ce na blok. Ja se sasvim normalno ponasam i nisi ti merodavan da meni pricas o portalu, kada sam ovih mesec dana cesljao sve i svasta i nasao razne stvari na netu. Nemoj se hvaliti da si najpametniji i prosli put si imao protiv tvviet sistema... Znaci, izneo sam ono sto sam uspeo da uradim i probao kod dva operatera. Bez problema sljaka i poznajem odlicno kako radi proxy, jer se bavim serverima i mrezom, ruteri... Server ne moze da prepozna dva uredjaja ako su oba klon, to jest isti. Plus na to dodaj proxy. Bilo ko mora da dokaze da ja to radim, pa onda da me blokira. Ako mu je stalo do para i pretplate on ce mi pruziti njegovu uslugu. Zato tvviet daje za 12e na tri uredjaja i ne moras to da radis, dok tebi smeta, jer naplacujes uslugu na svakom drugom uredjaju... Sujeta je cudo. Ne zaboravi da uvek mogu kao novi korisnik da se javim kod tebe i bilo koga i da opet uradim isto ako me blokiras na ove sada podatke, mislim na mac adresu.

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.6.2018 11:54 (s4m3m4n).
 
1 1 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

NE PREPIRITE SE!! I NESVAĐAJTE SE!! 

Aj se sad fino pomirite.

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Bude li moj korisnik to pokusao, ja ako ga uhvatim, a znam i kako ja cu ga blokirati pa neka tebi se javi za povrat novca. 

Eto toliko od mene.. 

Mada ti koristis tvviet, tako da ja u ovome slucaju ne moram da naprezem mozak..  :) 

e-mail: jmnemonic158@gmail.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
s4m3m4n kaže...

Skinuo sam aplikaciju i klonirao mag uredjaj na android, pa sada mogu da gledam na oba tv-a, a da placam jednu pretplatu. 😀 

 

Moram se složiti sa kolegom manipulatorom. Na koji način misliš npr. iz panela gdje imaš jednu pretplatu vući RTL na jednom uređanu, a Novu TV na drugom, a da panel "ne skonta" da pokušavaš gledati 2 različita kanala istovremeno (bez obzira na uređaj ili IP adresu)?
Dobro plaćan  za tu informaciju, pa gasim panel i servere i kupujem jednu pretplatu koju ću klonirati jedno 200 puta. 

 

Ako misliš na klasično "kloniranje" kanala da gledaš isti kanal na dva uređaja istovremeno, pa to možeš najjednostavnije da spojiš kompjuter sa TV-om i kloniraš ekran kompjutera na TV i gledaš na dva uređaja istovremeno. To je jedini način na koji ja znam da možeš.

albinotv.club@gmail.com
8 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

A i vi se palite na guranje, vidite da lik lupa bezveze, na panelu se sve vidi, dva klika misem i adios amigos.

dennis the menace
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ne mora bas znaciti, ali eto... Zbog rupe u stalkeru prije par godina sam ja imao problem sa kloniranjem mac adresa... Ne znam sad kakvo je stanje...

 
1 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Javilo mi se 7 ljudi juce i uspesno odradjeno kloniranje preko team viewer-a na android uredjajima. Necu iznositi cije usluge koriste ali su ljudi skupili hrabrost i rizikovali. Niko mi se jos nije zalio na mejl da je blokiran, a cim mi se neko pozali, ja cu vam javiti. Ne verujem da svi koriste uslugu kod jednog od provajdera, vec kod vise njih. Pa, da vidimo Manipulatora kako to resava, a i ostale koji kazu da to nije moguce. Ima i ona fora sto mozes da gledas na dva uredjaja, samo ne u isto vreme. To se radi sa Mag kloniranjem, jer je njemu adresa virtualna i mozes da je menjas preko raznih alata. Ako se niko ne bude zalio od ovih za 10 dana, od njih dobijam po 5e. :D

 
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Za tvviet nema potrebe da se ovo radi, jer covek ima najbolju i najpovoljniju uslugu. Najbolja lista hd kanala i za 12e na tri uredjaja mozete gledati... Zasto bi bilo ko klonirao, kada sve dobijas u osnovnom paketu? Manipulator, javi ovde samo da li je neko blokiran ako uopste od ovih sto sam im podesio koriste tvoju uslugu. Bas bih voleo da vidim, posto sam detaljno danima citao forume i konsultovao se sa nekim likovima...

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Cekaj, znaci vecina ljudi ovdje koji nude iptv daju da se gleda na 2 uredaja ako je ista iptv adresa i onda se nade pametan koji klonira nekog vraga da bi mogao gledati na 2 uredaja s istom ip adresom, i jos misli da je najpametniji jer ga nisu banali iste sekunde? 😂😂
 
2 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Probao par lista za sada i tvviet odudara kvalitetom  bez štekanja i slika odlična. Još je i proba bila duža od 48h i ovdje mu se još jednom zahvaljujem.

 
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
s4m3m4n kaže...

Javilo mi se 7 ljudi juce i uspesno odradjeno kloniranje preko team viewer-a na android uredjajima. Necu iznositi cije usluge koriste ali su ljudi skupili hrabrost i rizikovali. Niko mi se jos nije zalio na mejl da je blokiran, a cim mi se neko pozali, ja cu vam javiti. Ne verujem da svi koriste uslugu kod jednog od provajdera, vec kod vise njih. Pa, da vidimo Manipulatora kako to resava, a i ostale koji kazu da to nije moguce. Ima i ona fora sto mozes da gledas na dva uredjaja, samo ne u isto vreme. To se radi sa Mag kloniranjem, jer je njemu adresa virtualna i mozes da je menjas preko raznih alata. Ako se niko ne bude zalio od ovih za 10 dana, od njih dobijam po 5e. :D

 

Masivan respekt ljudim koji su tebi dali da im čačkaš po uređaju. NOT!

6 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...

Ne mora bas znaciti, ali eto... Zbog rupe u stalkeru prije par godina sam ja imao problem sa kloniranjem mac adresa... Ne znam sad kakvo je stanje...

 

Ma naravno da svaki sistem ima rupa. Glupo je reći da nema, ali te "rupe" se sigurno ne dijele po forumima koje obilazi Korisnikus Vulgaris i sigurno je neće dobiti netko tko je jučer naučio razliku između IP adrese i MAC adrese (Ne prozivam nikoga, da se netko ne nađe uvrijeđen. Samo govorim generalno.). Naravno, puno ovisi i o panelu koji se koristi. Neki paneli su sigurniji od drugih.
Osobno obožavam ove što koriste crackirani Xtream. Backdoorova i "džabe lista" kao u priči. 

P.S.
Znam o kojoj rupi govoriš i mislim da još nije pokrpana do kraja.

albinotv.club@gmail.com
5 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
khneza kaže...

Probao par lista za sada i tvviet odudara kvalitetom  bez štekanja i slika odlična. Još je i proba bila duža od 48h i ovdje mu se još jednom zahvaljujem.

 Naravno da je najjaci i najbolji. Vidis, Manipulator prica kako tvviet nije najbolji i da ima boljih. Kada su ga pitali ko je bolji, on nije znao da odgovori, nego skrece temu... Covek naplacuje gledanje na tri tv-a posebno sto je smesno i bedno. Svaka cast na trudu i covek ima svoje uslove, ali ako zelis da opravdas cenu, onda moras da das povoljniju i kvalitetniju uslugu. Cekam da mi se javi za koji dan i kaze da li je nekoga banovao. Ako ovo prodje preko tog programcica koji koristi i proxy prilikom kloniranja, onda ce moci da se obezbedi besplatna kablovska, jer necu vise morati da placam. Durgi ce da placaju za mene. Ja nikad drugima ne cackam nista ako ne znam. Ljudi su lepo pitali da li mozes meni to da uradis, imam android. Rekao sam naravno, ali da ne pominje nikome na forumu i operateru da sam to uradio kako ga ne bi blokirao i udaljio sa foruma. Manipulator, nemam nisto licno protiv tebe, ali samo mi javi kada budes blokirao nekoga i da odustanem od ovoga posto su mi se danas jos dvojica javili. Pa, cu da im podesim kada dodjem kuci, posto sam na poslu.

8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Koliko se samo gluposti ovde mogu procitati :D

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.6.2018 14:24 (scylla98).
 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
scylla98 kaže...

Koliko se samo gluposti ovde mogu procitati :D

 Imas opciju ignore lijevo, cije komentare ne zelis da vidis, lijepo stisnes i sve ok.  :)

 

Sapienti sat. 

e-mail: jmnemonic158@gmail.com
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.6.2018 14:33 (manipulator).
10 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ljudi jel netko kupio stb aplikaciju umjesto siptv? Znam da je oko 26 eura, ali ja sam uzeo i sve vise na smart tv gledam preko nje. Nekako mi je bolja i popis kanala mi se vise svidja a pogotovo izbornik.. 

e-mail: jmnemonic158@gmail.com
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
manipulator kaže...
scylla98 kaže...

Koliko se samo gluposti ovde mogu procitati :D

 Imas opciju ignore lijevo, cije komentare ne zelis da vidis, lijepo stisnes i sve ok.  :) 

 Manipulator nema zastitu, cim nije odgovorio na moje pitanje iz prethodnog posta. Zasto na blokadu ako mozes da me sprecis da ne koristim uslugu na dva uredjaj, vec na jednom i da nastavim da ti placam? Ljdui, posto on mene stavlja na blok, a ne koristim njegovu uslugu, znajte da je ovim dokazao da ne moze da se suprostavi i da na njegovom sistemu postoji taj propust. Slobodno pokusajte da sa raznim android programima uradite klon i preko proxya ako je potrebno aktivirate uslugu na drugom uredjaju. Za sada mi se 7 ljudi javilo i niko nije javio da je blokiran. Tako da, slobodno mozete probati kloniranje i ne pominjite nikome da se ne bi razglasilo. Samo koristite uslugu, a placajte jednu pretplatu. Ako se odlucite za TVVIET onda cete dobiti najbolji izbor tv kanala u full hd rezoluciji i mogucnost da pratite na tri uredjaja istovremeno, pa samim tim nema potrebe za kloniranjem kao kod usluga koje pruza Manipulator korisnik sa foruma.

5 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
manipulator kaže...

Ljudi jel netko kupio stb aplikaciju umjesto siptv? Znam da je oko 26 eura, ali ja sam uzeo i sve vise na smart tv gledam preko nje. Nekako mi je bolja i popis kanala mi se vise svidja a pogotovo izbornik.. 

 Ja sam je koristio, ali free verziju. Zasto bih placao full, kada mozes da skines krekovanu verziju na google? Dobra je opcija sto mozes da konfigurises komande na daljinskom, ali je glupo sto ima reklame u gornjem desnom uglu i sto daje mogucnost da gledas kao da je MAG resiver sto se interfejsa tice. U svakom slucaju, dobra aplikacija.

14 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Jel netko već stavio u ponudu HRT HD ili neki uhd kanal koji će vrtiti SP.

Javljajte.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
s4m3m4n kaže...
khneza kaže...

Probao par lista za sada i tvviet odudara kvalitetom  bez štekanja i slika odlična. Još je i proba bila duža od 48h i ovdje mu se još jednom zahvaljujem.

 Naravno da je najjaci i najbolji. Vidis, Manipulator prica kako tvviet nije najbolji i da ima boljih. Kada su ga pitali ko je bolji, on nije znao da odgovori, nego skrece temu... Covek naplacuje gledanje na tri tv-a posebno sto je smesno i bedno. Svaka cast na trudu i covek ima svoje uslove, ali ako zelis da opravdas cenu, onda moras da das povoljniju i kvalitetniju uslugu. Cekam da mi se javi za koji dan i kaze da li je nekoga banovao. Ako ovo prodje preko tog programcica koji koristi i proxy prilikom kloniranja, onda ce moci da se obezbedi besplatna kablovska, jer necu vise morati da placam. Durgi ce da placaju za mene. Ja nikad drugima ne cackam nista ako ne znam. Ljudi su lepo pitali da li mozes meni to da uradis, imam android. Rekao sam naravno, ali da ne pominje nikome na forumu i operateru da sam to uradio kako ga ne bi blokirao i udaljio sa foruma. Manipulator, nemam nisto licno protiv tebe, ali samo mi javi kada budes blokirao nekoga i da odustanem od ovoga posto su mi se danas jos dvojica javili. Pa, cu da im podesim kada dodjem kuci, posto sam na poslu.

Nikad nisam nista reko protiv tv viet, eto ti vlasnika tu na forumu pa neka kaze covjek slobodno.. Mislim da cak ga prvi puta sad spominjem u recenici na ovome forumu.. 

 

Druga stvar moju listu mogu korisnici da gledaju na bezbroj urejdaja, ali ne istovremeno, i bilo gdje u svijetu. Moja lista ne kosta 10 eura nego 7 eura mjesec, a 10 eura je za 2 uredjaja istovremeno. 

 

Treca stvar je ta da sam siguran milijun posto da ti se niti jedan moj korisnik nece javiti TEBI jer nema potrebe za time jer vjerujem da su zadovoljni sa ulozeno/ dobiveno. 

Javit ce ti se kojekavi dzabalebarosi koji bi samo da gledaju besplatno, nista drugo. 

 

I zamolio bih te da me ne spominjes na ovome forumu vise niti u bilo kojem kontekstu. Niti ja imam sta protiv tebe niti zelim imati bilo kakve veze sa tobom i tvojim poslovima. Imam svoju uslugu i druge me ne zanimaju. 

 

Hoces uspjeti klonirati/provaliti sve panele koji postoje? Pa izvoli prijatelju, nisi ni prvi ni zadnji koji je probao, samo gas,ali pusti nas normalne ljude da pricamo o temama koje su naminjenje da se pricaju ovdje..

I aplikacijama, uredjajima, kanalima, videoteci i raznim opcijama. 

Provaljivanje panela mislim da nije namijenjeno za ovu temu. 

 

Ne zelim ti nista lose, niti sam sta lose mislio, malo stani na loptu i ukljuci se o temama koje sam spomenuo

e-mail: jmnemonic158@gmail.com
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.6.2018 16:34 (manipulator).
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
manipulator kaže...
scylla98 kaže...

Koliko se samo gluposti ovde mogu procitati :D

 Imas opciju ignore lijevo, cije komentare ne zelis da vidis, lijepo stisnes i sve ok.  :)

 

Sapienti sat. 

 Ma ne bre, ovako mogu da umirem od smeha :D

8 godina
neaktivan
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Manipulatore, otkada si na novim serverima jer iskreno, dok sam bio kod tebe konstantno mi je prekidalo, neizdrzivo je bilo (probao sam desetak programa/uredaja koji podrzavaju streamanje kanala), to je i razlog zasto sam na kraju probao jedno 5-6 listi i trenutno sam kod Red Devilsa i moram priznati da sam se preporodio (omjer ulozeno - dobiveno) i uopce nemam problema s bufferingom i sl. (kako na MAG-u tako niti na nekoj random aplikaciji za Sony Android TV).

 

BTW hoces li imati HRT HD?

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.6.2018 17:05 (lovac82).
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lovac82 kaže...

Manipulatore, otkada si na novim serverima jer iskreno, dok sam bio kod tebe konstantno mi je prekidalo, neizdrzivo je bilo (probao sam desetak programa/uredaja koji podrzavaju streamanje kanala), to je i razlog zasto sam na kraju probao jedno 5-6 listi i trenutno sam kod Red Devilsa i moram priznati da sam se preporodio (omjer ulozeno - dobiveno) i uopce nemam problema s bufferingom i sl. (kako na MAG-u tako niti na nekoj random aplikaciji za Sony Android TV).

 

BTW hoces li imati HRT HD?

 Krenuo si pricati otkako sam na novim serverima?  :)

Priznajem da je losije radilo na starom serveru, ali sada na novome radi 60%  bolje i nema bufferinga..

Feedback od korisnika koji su uzeli ili presli na novu listu je 98% pozitivan i Aj sam zadovoljan sto se toga tice. 

 

Sto se tice hrt hd msilim da hocu.. 

e-mail: jmnemonic158@gmail.com
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.6.2018 17:22 (manipulator).
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Pozdrav,
Evo ja sam probao u natrag 6,7 mjeseci više lista i trenutno sam kod next gena i sve ok za sad ,ništa spektakularno za hvaliti ali niti kudit dok radi bez trzanja ja zadovoljan ,bio sam neko vrijeme kod ovdje hvaljenog reddevila ali imali su problem sa zvukom na rtl televiziji ,recimo bitkananeretvi mi je bio skroz ok ali prema kraju lige prvaka nisam mogao više niš gledati ,probao sam još i titana ,bilo problema sa trzanjem, jedina stvar koja mi je kod next gena ok je to što mu je lista složena kak treba mislim kad ju ubacim u perfekt player onda to izgleda lijepo posloženo i ima epg.
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ivooh11 kaže...
Pozdrav,
Evo ja sam probao u natrag 6,7 mjeseci više lista i trenutno sam kod next gena i sve ok za sad ,ništa spektakularno za hvaliti ali niti kudit dok radi bez trzanja ja zadovoljan ,bio sam neko vrijeme kod ovdje hvaljenog reddevila ali imali su problem sa zvukom na rtl televiziji ,recimo bitkananeretvi mi je bio skroz ok ali prema kraju lige prvaka nisam mogao više niš gledati ,probao sam još i titana ,bilo problema sa trzanjem, jedina stvar koja mi je kod next gena ok je to što mu je lista složena kak treba mislim kad ju ubacim u perfekt player onda to izgleda lijepo posloženo i ima epg.

 a sta, ostale nisu lepo slozene i nemaju epg?

9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Od svih lista koje sam probao na android boxu niti jedna nije posložena po sekcijama ,samo svi kanali ,probao sam više aplikacija i svugdje isto ,koristim perfekt player
7 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ivooh11 kaže...
Od svih lista koje sam probao na android boxu niti jedna nije posložena po sekcijama ,samo svi kanali ,probao sam više aplikacija i svugdje isto ,koristim perfekt player

 Onda ne znas da koristis Perfect Player ;)

PM
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
A gle ,ako jedna ploča svira bez greške a druge dvije škripe,što je krivo ploča ili igla? Nhf ali možda zbilja neznam koristiti player :)))
7 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ivooh11 kaže...
A gle ,ako jedna ploča svira bez greške a druge dvije škripe,što je krivo ploča ili igla? Nhf ali možda zbilja neznam koristiti player :)))

 Sta da ti kazem onda, onda moju listu nisi imao, jer je moja lista poredjana po grupama + ima epg.
 Ti sta si radio u playeru, to ne znam. ;)

PM
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice