Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.521
|
čitano: 7.162.715
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
moderator
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
s4m3m4n kaže...

 O cemu ti pricas @ciperca? Ti si se licno javio na PM da hoces da kloniras i da mrzis Manipulatora. Evo post koji si ti napisao da svi vide... Mislim da ovom porukom provajderi sada mogu da vide i da ides na crnu listu. Da se ja pitam, stavio bih te na crnu listu.

 Objavljivanje privatnih poruka nije dozvoljeno.

 

Pročitaj pravila foruma.

سمندری ڈاکو
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
zrimo kaže...

Probao listu bitka i next tv, čini mi se da obje koriste istei izvor, HRT FHD negledljiv.

Našao neku free listu i HRT FHD ekstra slika i radi, ali ima loop, jel netko može pomoći tko nudi ovu listu da uzmem

http://freeworldwideiptv.com/2018/06/18/ex-yu-gratis-iptv-multi-channels-playlist-download-file-18-06-2018/

 

Ili ako još netko od ovih providera može ponuditi test da vidim kako radi hrt fhd nek se jave, ne mogu više gledati na bht.

 Od pocetka prvenstva, otkako sam ga stavio na listu gledam Hrt 2 Fhd, znaci niti jedne zalbe od korisnika, niti je jednom zastekao kanal..

 

 

e-mail: jmnemonic158@gmail.com
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.6.2018 8:42 (manipulator).
5 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

@pirat izvinjama se, ali cu proslediti tamo operaterima kojima treba da prosledim.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

apeliram na reddevils da s4m3m4nu daju test listu da vidi jel može i njih hakovat i klonisat. nhf., al nemrem si pomoć predobra je tema zadnjih 10tak dana makar ne koristim iptv.

 
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
audiofonik kaže...

apeliram na reddevils da s4m3m4nu daju test listu da vidi jel može i njih hakovat i klonisat. nhf., al nemrem si pomoć predobra je tema zadnjih 10tak dana makar ne koristim iptv.

 Nema potrebe, jer covek nema mesta za nove korisnike... TVVIET je najbolji.

8 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

.

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

@s4m3m4n je jedan obicni provokator,treba ga ignorisati

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
s4m3m4n kaže...
ciperca kaže...
pirat kaže...
s4m3m4n kaže...

 O cemu ti pricas @ciperca? Ti si se licno javio na PM da hoces da kloniras i da mrzis Manipulatora. Evo post koji si ti napisao da svi vide... Mislim da ovom porukom provajderi sada mogu da vide i da ides na crnu listu. Da se ja pitam, stavio bih te na crnu listu.

 Objavljivanje privatnih poruka nije dozvoljeno.

 

Pročitaj pravila foruma.

 ti si bolestan,ja mogu napisati sta hocu i staviti isto i reci da si ti to napisao ali nije potrebno jer si ti taj sto su te ljudi provalili da zelis da im stvaras probleme i priznajes javno na forumu da zelis da hakiras  iptv pa ti nemozes ni test liniju vise da dobijes.A to sto ti imas protiv manipulatora to je tvoj problem i pokazao si se ovdje na forumu kao negativac.

 Ja sam manipulatoru prosledio tvoju prvu poruku na pm koju si mi poslao i naveo njega... Ima sve crno na belo, a isto tako sam prosledio ostalima i ovim prijateljima iz tvviet da te stave pod blok, jer si pretnja sistemu. Ja protiv coveka nemam nista, a ti si pisao da te nervira i da hoces da mu... Ja se izvinjavam sto moram ovde da iznosim ovakve stvari ali svi koji hoce mogu da dobiju screen shot poruke koju je meni doticni poslao da zeli da naudi i naskodi kolegama i manipulatoru. Imam dokaz to kada je on u pitanju. Molim admine da najstrozije deluju, jer covek javno vredja i preti preko privatnih poruka.

 pa ti si taj sto javno provociras i prijetis da ces ljudima da provalis u sistem i da ces prodavati za 5 eura njihove liste...koji si ti bolesnik pa ja mogu napisati poruku i poslati im svima i reci da si ti to napisao zar si zaboravio da postoji program za takve stvari i to nisu nikakvi dokazi ti si podivljao zato stao sam te provalio da si obicni neznalac za iptv i da samo provociras ovdje na forumu.I imam TvViet i sta ocekujes da ce mi covijek ukinuti pretplatu radi nekog lazova.

 
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ja ne lazem. Poslao sam svima njima tvoje poruke koje si mi pisao u inbox. Neka oni vide da li treba da obrate paznju na tebe ili da te puste da normalno koristis njihove usluge. TVVIET je institucija za tebe i tu ne pokusavaj da cackas bilo sta kao sto si radio kod manipulatora. Licno cu se zaloziti da stanem u zastitu TVVIET provajdera, jer ljudi su fer i korektni maksimalno. Da li si svestan poruke koje si mi poslao u inbox za manipulatora? Ja dobro znam sta si napisao i prosledio sam to njemu da vidi...

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
s4m3m4n kaže...
kandzija kaže...

@s4m3m4n je jedan obicni provokator,treba ga ignorisati

 To nije tacno. Ja imam dokaz i administatori to mogu da vide. Covek je izrazio mrznju prema manipulatoru i hteo da klonira uredjaj. Pisao mi vise puta, a sada kaze da ja to izmisljam. Nemam razloga da izmisljam, jer imam sve u inbox crno na belo i da sam ga odbio i nisam hteo da uradim to. Toliko o tome... Admini su obavesteni i poruke stoje u inbox. Tako da ce biti najstrozije sankcionisan.

 a sta ce stobom koji si vec provalio sistem i naplacujes po 5 eura :) jer si to vec napisao ovdje na forumu a ja sam kao neka pretnja sto nikad nisam nista napisao lose ovdje a cak nikad ni spomenuo manipulatora,stvarno trebas da procitas sta pises jer si stvarno uzrujan :)

 
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Ama nema šanse da ti ukine pretplatu zbog nekakvog prepucavnja na forumima 

Napad je najbolja obrana :)
5 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Seki001 kaže...

Ama nema šanse da ti ukine pretplatu zbog nekakvog prepucavnja na forumima 

 Ja sam prosledio poruke koje je pisao i upecao se sto se da videti iz poruka da zeli da klonira uredjaj... Koristi MAG i TX3 mislim, tako da nije problem da se to uradi. Mozda je to vec i uradio kod TVVIET, ali vrlo brzo ce videti moje poruke koje je pisao i provertiti ga u sistemu. Niko ga nije bio po usima da trazi tu uslugu od mene, to jest da se javi sam, napljuje manipulatora i proba da klonira uslugu kod tvviet...

14 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
manipulator kaže...
zrimo kaže...

Probao listu bitka i next tv, čini mi se da obje koriste istei izvor, HRT FHD negledljiv.

Našao neku free listu i HRT FHD ekstra slika i radi, ali ima loop, jel netko može pomoći tko nudi ovu listu da uzmem

http://freeworldwideiptv.com/2018/06/18/ex-yu-gratis-iptv-multi-channels-playlist-download-file-18-06-2018/

 

Ili ako još netko od ovih providera može ponuditi test da vidim kako radi hrt fhd nek se jave, ne mogu više gledati na bht.

 Od pocetka prvenstva, otkako sam ga stavio na listu gledam Hrt 2 Fhd, znaci niti jedne zalbe od korisnika, niti je jednom zastekao kanal..

 

 

Uzimao sam test ovdje: next-tv

Vjerovatno je u pitanju samo sličan naziv?

 

Probao i Bitka iptv isto, vidi se da koriste isti izvor, u pitanju je vjerovatno onaj bosnacaffe, oba iptv su reklamirala na sultanovic forumu, vjerovatno je to sve isto, samo reselleri.

 

Dobio test od tvviet i odmah vidim zašto ga svi preporučuju, bez ikavih problema odgledao tekmu Engleske u FHD.

Najbolja usluga od svih koje sam probao, većinom su to bili ovi iptv iz BiH.

Jedina zamjerka koju imam za listu je malo poveća cijena pogotovo za naš standard u BiH.

Ali ako ne nađem nešto povoljnije vjerovatno uzmem makar Basic paket dok traje SP.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.6.2018 20:15 (XXX-Man).
6 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
s4m3m4n kaže...
Seki001 kaže...

Ama nema šanse da ti ukine pretplatu zbog nekakvog prepucavnja na forumima 

 Ja sam prosledio poruke koje je pisao i upecao se sto se da videti iz poruka da zeli da klonira uredjaj... Koristi MAG i TX3 mislim, tako da nije problem da se to uradi. Mozda je to vec i uradio kod TVVIET, ali vrlo brzo ce videti moje poruke koje je pisao i provertiti ga u sistemu. Niko ga nije bio po usima da trazi tu uslugu od mene, to jest da se javi sam, napljuje manipulatora i proba da klonira uslugu kod tvviet...

 hahahahh ti si bolesnik  pa ja kod tv viet imam dvije petplate zasto bi nesto kloniro  i sa tim se smarao kad sam uredni pretplatnik a to sto si sam kreirao text poruke pa to moze svako i nemam budalo nikakav android box stvarno si poludio od kako sam te provalio da si ti taj sto manipulira ovdje.Bolje bi ti bilo da platis posteno iptv i da gledas nego ovdje smarati nas koji to placamo posteno.

15 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Kako se nude iptv-hd i full hd liste,čitam da se nude i premium uhd liste oko 15€.Ima li tih lista i kod ovih  naših šta nude iptv usluge?

 
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Dajem free listu onome tko će me hvaliti po forumima barem koliko s4m3m4n hvali tvviet. 

 
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ajpitivi reseller kaže...

Dajem free listu onome tko će me hvaliti po forumima barem koliko s4m3m4n hvali tvviet. 

 Evo ja se javljam kao dragovoljac da te moja usta svugdi na forumima hvale a ti meni zauzvrat besplatno iptv listu jel more tako a ?

Napad je najbolja obrana :)
5 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Seki001 kaže...
ajpitivi reseller kaže...

Dajem free listu onome tko će me hvaliti po forumima barem koliko s4m3m4n hvali tvviet. 

 Evo ja se javljam kao dragovoljac da te moja usta svugdi na forumima hvale a ti meni zauzvrat besplatno iptv listu jel more tako a ?

 

Hmmm... Ne znam baš. Nisi mi nekako dovoljno vatren kao neki pojedinci. 

8 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

E jbg sad ako ćemo tako pričat onda nije ok od tebe al razumijem te nije tebi lako nikom dat free listu na neodređeno 

 

ja sam spreman svim žarom hvalit tu tvoju listu ovdi i tamo i svugdi po forumima nije bitno jel su samo hrvatski forumi mogu ja skoknut i do drugih zemalja u okolici 

Napad je najbolja obrana :)
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Malo sam u frci, samo da na brzinu napisem nesto, a to je da nikada u zivotu ni sa kim nisam kompenzirao pretplatu za pisanje na forumu. Tacno je da sam nekim ljudima produzio racun kad sam vidio da pisu lijepo o tvviet nicim izazvani. Dakle, odgovorno garantujem da nikada nisam zamolio nekoga ili angazovao nekoga da pise na forumu za mene. Ja sam po forumima luc+luc ili lucluc i nikakvo recimo drugo ime nemam i slicno. Takodjer, imao sam par poruka, odnosno ponuda na fb gdje su ljudi nudili da pisu po forumima i nisam pristao na to... Reklamiram sam sebe u 99% slucajeva. Placam reklame na fb, pisem po nekim forumima koristeci svoj nick... Imam saradnju sa nekoliko ljudi koji prodaju android tv box i nude usput i moj sistem. Sve najnormalniji marketing. Nikakve lazi, prevare i slicno... Takodjer, garantujem da ne postoji korisnik koji je iz nekog razloga ostecen. Tko god je iz nekog razloga trazio povrat novca, dobio je. Kad god je bilo poteskoca u radu sistema u trajanju vise od dan, svima je ponudjeno da se jave za produzenje trajanja pretplate 7 dana i slicno...

 
6 0 hvala 2
8 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Lazes, garant.  

dennis the menace
 
0 1 hvala 0
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ček, ček... Moram priznat da iako sam se trudio pratiti ove ludosti, malo sam se pogubio.

Dal sam dobro pohvatao;
Ovaj novi se hvalio da može probiti sve security-je od ponuđača, tražio da mu se ljudi jave u inbox i da ce za 5€ moci gledati te provaljene liste, javio/la se ova ciperica i on sad je javio svim ponuđačima da ga/ju blacklistaju jer da ih hoće hackati?

Ako sam ovo dobro pohvatao, ovo je preeeedobro :-D:-D:-D

Novi, nemoj ti ništa odgovarati na ovo, jer tvoji odgovori su na nekoj drugoj razini od one na kojoj ja imam kapacitet razumijevanja :-)
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.6.2018 23:51 (Dan1234567890).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Okvirno je to - to, ali svi ti njegovi postovi...isplati se čitat...neprocjenjivo :)

5 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ciperca kaže...
s4m3m4n kaže...
Seki001 kaže...

Ama nema šanse da ti ukine pretplatu zbog nekakvog prepucavnja na forumima 

 Ja sam prosledio poruke koje je pisao i upecao se sto se da videti iz poruka da zeli da klonira uredjaj... Koristi MAG i TX3 mislim, tako da nije problem da se to uradi. Mozda je to vec i uradio kod TVVIET, ali vrlo brzo ce videti moje poruke koje je pisao i provertiti ga u sistemu. Niko ga nije bio po usima da trazi tu uslugu od mene, to jest da se javi sam, napljuje manipulatora i proba da klonira uslugu kod tvviet...

 hahahahh ti si bolesnik  pa ja kod tv viet imam dvije petplate zasto bi nesto kloniro  i sa tim se smarao kad sam uredni pretplatnik a to sto si sam kreirao text poruke pa to moze svako i nemam budalo nikakav android box stvarno si poludio od kako sam te provalio da si ti taj sto manipulira ovdje.Bolje bi ti bilo da platis posteno iptv i da gledas nego ovdje smarati nas koji to placamo posteno.

 Nista ja nisam kreirao, vec sam kopirao ono sto si mi slao u inbox. Imam dokaz kao screenshot i to sam poslao operaterima koji ovde nude iptv da te uzmu u razmatranje. Jer ti stvarno mislis da mozes da izbrises poruke iz mog inbox-a? Ljudi su videli kojima sam poslao i zahvalili se. Jedan ce te sigurno blokirati, jer si pljuvao po njemu, a to je manipulator. Sve poruke imam u inbox, tako da te fore da sam pisem tekstove ne piju vodu.

5 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ajpitivi reseller kaže...

Dajem free listu onome tko će me hvaliti po forumima barem koliko s4m3m4n hvali tvviet. 

 Ne znam odakle tebi ta pomisao da ja imam free listu kod tvviet? Ja sam kod njega probao test od svih zivih i covek se pokazao kao najbolji. Sada gledam za dzabe kod jednoga, jer sam uspeo da kloniram uredjaje i da ne placam pretplate za svaki uredjaj posebno. tvviet to daje uz osnovnu ponudu sto niko ne daje, a kod njega cu da uplatim kao i sav normalan svet, jer je covek korektan maksimalno. Ne prodaje price da ima servere i 5000 korisnika kao manipulator, a seckaju liste, ne radi hrt2 u full hd i jos nema svoje servere, vec je reseller. Na interentu sve moze da se proveri, a on i dalje neka vas ubedjuje da ima svoje servere... Vec dvojica su ga provalili i pisali da je reseller, a on nas ubedjuje u suprotno. Pa, jer treba da kacimo screenshot kao dokaz ovde na forumu od laznih provajdera i slicno? TVVIET je majka za sve ovde i kada neko stvarno bude imao uslugu kao on, ja cu licno pisati ovde i reci, e ovaj ima tri kanala bolja od TVVIET. Za sada je TVVIET number one i to dokazuju i tudji komentari ovde, a ne samo moji. Toliko od mene i hvala na razumevanju.

10 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Volim i ja tebe..  :) 

e-mail: jmnemonic158@gmail.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

s4m3m4n, samo se sve više zakopavaš sa svojim odgovorima. kako ti nije jasno da od kad si došao na temu prosipati "pamet" da se više, manje svi koji odgovaraju sprdaju sa tobom. osim ovih par kojima si "navodno" klonisao uređaj. ako nije tajna što točno u IT-u radis?

 
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
audiofonik kaže...

s4m3m4n, samo se sve više zakopavaš sa svojim odgovorima. kako ti nije jasno da od kad si došao na temu prosipati "pamet" da se više, manje svi koji odgovaraju sprdaju sa tobom. osim ovih par kojima si "navodno" klonisao uređaj. ako nije tajna što točno u IT-u radis?

 HACKER!! 

Napad je najbolja obrana :)
5 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
audiofonik kaže...

s4m3m4n, samo se sve više zakopavaš sa svojim odgovorima. kako ti nije jasno da od kad si došao na temu prosipati "pamet" da se više, manje svi koji odgovaraju sprdaju sa tobom. osim ovih par kojima si "navodno" klonisao uređaj. ako nije tajna što točno u IT-u radis?

 Serveri. mreze, cloud i virtualizacija.

 

Necu da dozvolim da me covek ubedjuje da ja pisem sam i izmisljam poruke koje je on meni slao u inbox. Licno je vredjao manipulatora u mom inbox bez ikakvog razloga i dobio je uputstvo da klonira uredjaje. Te fore da on nece tvviet da klonira, a mozda vec jeste neka prica nekome drugom. Zasto bi mi trazio to ako ne zeli da uradi. U tome je stvar. Prosledio sam ljudima poruke koje mi je pisao i gde ih je prozivao. Cak sam i adminima prosledio. Ja sam se ovde zahvalio vecini ljudi koji su mi pomogli, ali on ocigledno ima problem sa samim sobom i mrzi manipulatora bez razloga...

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.6.2018 9:14 (s4m3m4n).
5 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
audiofonik kaže...

s4m3m4n, samo se sve više zakopavaš sa svojim odgovorima. kako ti nije jasno da od kad si došao na temu prosipati "pamet" da se više, manje svi koji odgovaraju sprdaju sa tobom. osim ovih par kojima si "navodno" klonisao uređaj. ako nije tajna što točno u IT-u radis?

 

On je influenser. 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice