Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.516
|
čitano: 7.159.254
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Na facebook grupi-kodi master zd- u njihovom saturnus addonu dodan kanal RTP 1-4k koji prenose utakmice u 4k.Ima li netko da na svojim listama nudi taj ili slićne programe da se pogleda utakmica i vidi kakava je to kvaliteta?

 
2 0 hvala 1
15 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

RedDevils iptv ubaci koji 4k program da vidimo kakva bi bila slika.Tvoji programi su dobre kvalitete i slika je najbolja pa bi 4k bilo vjerovatno fantastično.

 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ako zelis test ponovo, javi, pa napisi misljenje kakvo god da bude :-)). Kada si testirao, bilo je par dana poteskoca u radu tvvieta, tako da mislim da si testirao bas u nevrijeme :-)). A moguce je da je i tvoj isp imao lose konekcije van tvoje zemlje. Oba uzroka su rijesena, pa ako zelis test, drago bi mi bilo da vidimo kakvo misljenje imas sada. Pozz

 
3 0 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...

Ako zelis test ponovo, javi, pa napisi misljenje kakvo god da bude :-)). Kada si testirao, bilo je par dana poteskoca u radu tvvieta, tako da mislim da si testirao bas u nevrijeme :-)). A moguce je da je i tvoj isp imao lose konekcije van tvoje zemlje. Oba uzroka su rijesena, pa ako zelis test, drago bi mi bilo da vidimo kakvo misljenje imas sada. Pozz

 

Hvala na ponudi za test.Trenutno koristim listu kojoj nema zamjerke,tako da ne bih mijenjao.

 

 

5 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Zdravo! Dali tv viet ima i njemacke sky programe i slovenske programe?
 
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

SP u 4K (UHD)? Hmm, mozda ;)

PM
 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Zdravo! Dali tv viet ima i njemacke sky programe i slovenske programe?
 
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Googleas tvviet, odes na njihovu stranicu i imas popis programa koje imaju
5 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Da ali pise da to nisu svi programi, pa zato pitam.
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Alex_Web kaže...
Zdravo! Dali tv viet ima i njemacke sky programe i slovenske programe?

 ima sky sports i bundesliga, sky action, cinema i emotion i to je to. slovenske nema.

nemam za potpis
7 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Pozdrav svima, da vas obradujem malo. Ubaceni neki novi kanali ;)
Prvo, ubacen filmski kanal SciFi u FHDu sa izborom titla - Srpski i Hrvatski
Ali ono sto ce vas mozda jos vise obradovati jeste da su ubaceni 4K TEST kanali koji ce prenositi utakmice sa SPa.
U pitanju su 2 kanala, koji ce biti aktivni samo kad je utakmica u toku. 
Preporucena internet brzina jeste nekih 25-30Mbpsa.

U pitanju je 4k UHD rezolucija, HEVC format, 50FPSa i 5.1 audio.

Audio je na francuskom i portugalskom.
Veceras od 20:00 mozete pratiti Serbia - Switrzerland.
Osvezite liste, kanali su u grupi Sportski kanali, na vrhu liste.

Pozdrav

PM
Poruka je uređivana zadnji put pet 22.6.2018 15:40 (Red Devils IPTV).
 
8 0 hvala 6
8 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

E to se zove usluga na nivou samo šteta RED DEVILS da NE primaš više nove korisnike jel se to šta u budućnosti planira promjenit?

Napad je najbolja obrana :)
7 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Seki001 kaže...

E to se zove usluga na nivou samo šteta RED DEVILS da NE primaš više nove korisnike jel se to šta u budućnosti planira promjenit?

 Naravno, radi se na tome. :)

PM
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Red Devils IPTV kaže...

Pozdrav svima, da vas obradujem malo. Ubaceni neki novi kanali ;)
Prvo, ubacen filmski kanal SciFi u FHDu sa izborom titla - Srpski i Hrvatski
Ali ono sto ce vas mozda jos vise obradovati jeste da su ubaceni 4K TEST kanali koji ce prenositi utakmice sa SPa.
U pitanju su 2 kanala, koji ce biti aktivni samo kad je utakmica u toku. 
Preporucena internet brzina jeste nekih 25-30Mbpsa.

U pitanju je 4k UHD rezolucija, HEVC format, 50FPSa i 5.1 audio.

Audio je na francuskom i portugalskom.
Veceras od 20:00 mozete pratiti Serbia - Switrzerland.
Osvezite liste, kanali su u grupi Sportski kanali, na vrhu liste.

Pozdrav

 Kako mijenjati titlove?

 

Nije da mi treba konkretno u ovom slucaju ali cisto informativno

 

BTW nemam taj UHD kanal

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Poruka je uređivana zadnji put sub 23.6.2018 14:06 (lovac82).
7 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lovac82 kaže...
Red Devils IPTV kaže...

Pozdrav svima, da vas obradujem malo. Ubaceni neki novi kanali ;)
Prvo, ubacen filmski kanal SciFi u FHDu sa izborom titla - Srpski i Hrvatski
Ali ono sto ce vas mozda jos vise obradovati jeste da su ubaceni 4K TEST kanali koji ce prenositi utakmice sa SPa.
U pitanju su 2 kanala, koji ce biti aktivni samo kad je utakmica u toku. 
Preporucena internet brzina jeste nekih 25-30Mbpsa.

U pitanju je 4k UHD rezolucija, HEVC format, 50FPSa i 5.1 audio.

Audio je na francuskom i portugalskom.
Veceras od 20:00 mozete pratiti Serbia - Switrzerland.
Osvezite liste, kanali su u grupi Sportski kanali, na vrhu liste.

Pozdrav

 Kako mijenjati titlove?

 

Nije da mi treba konkretno u ovom slucaju ali cisto informativno

 

BTW nemam taj UHD kanal

 Zavisi koje uredjaje i aplikacije koristis. 
 A i ne moze se na svim kanalim menjati prevod.
 Osvezi listu, moraju biti tu.

PM
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Red Devils IPTV kaže...
lovac82 kaže...

 Kako mijenjati titlove?

 

Nije da mi treba konkretno u ovom slucaju ali cisto informativno

 

BTW nemam taj UHD kanal

 Zavisi koje uredjaje i aplikacije koristis. 
 A i ne moze se na svim kanalim menjati prevod.
 Osvezi listu, moraju biti tu.

 Nemam nikakav dodatni kanal, koji je naziv kanala? 

 

BTW pod osvjeziti listu mislis reload portal ili reboot device? Probao jedno i drugo, opet kifla. (MAG)

 

Prosli put kada sam to napravio prije nekoliko dana pojavili su se HRT 2 HD i HRT2 FHD

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Poruka je uređivana zadnji put sub 23.6.2018 19:57 (lovac82).
5 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Pozdrav,

hocu da se zahvalim Reddevil-u na svemu.

Koristim njegovu uslugu od Januara meseca kolega i ja i mogu reci da je odlican servis.

Bilo je manjih problema ali mozda je do nasih internet provajdera jer sam I sam procitao da prave probleme kada je iptv iptv servis upitanju,nisam strucan toliko za to ali hocu da preporucim ovu uslugu jer sam pre toga koristio I kopernikus I jos par njih ali od kako sam naisao na Reddevil ne menjamo ga ni drugar ni ja.Da potraje sto duze i ziv bio.

Svako dobro svima zelim. 

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Nismo dodali za MAG uredjaje jer je mali broj MAG uredjaja koji podrzava 4K i HEVC format. Koji MAG imas?

PM
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Red Devils IPTV kaže...

Nismo dodali za MAG uredjaje jer je mali broj MAG uredjaja koji podrzava 4K i HEVC format. Koji MAG imas?

 351/2

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
7 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lovac82 kaže...
Red Devils IPTV kaže...

Nismo dodali za MAG uredjaje jer je mali broj MAG uredjaja koji podrzava 4K i HEVC format. Koji MAG imas?

 351/2

 Osvezi sada, u sportskoj grupi, iznad Arena Sport kanala.

PM
6 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

4K na oba kanala kod Red Devilsa je čista perverzija. Bitrate dolazi do nekih 30Mbps, a frame rate 50. Tko ima dovoljno brz internet i ekran s rezolucijom većom od 1080p se neće lako vratiti nazad na regularno gledanje. Također HRT 2 u FHD radi vrhunski, kvaliteta na televiziji jednaka kao i na MAXTv-u

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ostra je slika na 4K kanalima ali boje su jako blijede u odnosu na fhd ili HRT2 FHD gdje je slika puno zivljih boja

tako da za sada rade gledam preko HRT2HD utakmice

oni narodnjacki 4K programi Planet 4k ili tako nesto slicno imaju puno bolju sliku nego ove gdje su utakmice

Samsung S8+
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Možda isprano djeluje zbog HDR-a jel imaš TV koji podupire 4K HDR jer ako kanal ide u pravom hevc HDR kodeku naravno da će izgledat isprano na televizorima koji nemaju HDR ili su samo FHD jer neki 4K kanali nemaju taj HDR a ovaj možda  šta prenosi tekme ima.

Napad je najbolja obrana :)
14 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Red Devils IPTV kaže...

 Zavisi koje uredjaje i aplikacije koristis. 
 A i ne moze se na svim kanalim menjati prevod.
 Osvezi listu, moraju biti tu.

 A jel se može u siptv aplikaciji na samsung tv-u mijenjat prevod? Ako da - kako?

14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Imam LG OLED 55C7  ako on nema hdr onda ne znam koji televizor ima

a i na reddevil videoteci na filmu brzi i zestoki normalno upali hdr prilikom reprodukcije

 

Samsung S8+
7 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
miki1981 kaže...
Red Devils IPTV kaže...

 Zavisi koje uredjaje i aplikacije koristis. 
 A i ne moze se na svim kanalim menjati prevod.
 Osvezi listu, moraju biti tu.

 A jel se može u siptv aplikaciji na samsung tv-u mijenjat prevod? Ako da - kako?

 Mislim da ne moze, ali probaj svakako:

  •  AD/SUBT - change subtitle track in stream/video (if available)



PM
5 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Sta vredi unapredjenje kanal i ostalo kada covek ne prima nove korisnike, a sto je najgore ni test listu ne moze poslati, sajt mu ne radi, treba mu 5 dana da odgovori na mejl... TVVIET je BOG i batina od svih operatera i svi neka predju kod TVVIET koji su hteli kvalitetne kanale kao kod REDEVILS.

 
0 5 hvala 0
6 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Dobar je TVVIET, ali sad ću ti opisat svoje iskustvo s RedDevilsom, da malo ušutka dežurne pljuvače poput tebe. Prvo sam uzeo pretplatu na 3 mjeseca radi Arena i Sport Klubova, hrvatskih, u 1080p 50fps, što pazi sad, nitko nije ni nudio od ljudi kod kojih sam gledao. Ostali kanali svi stabilni, dosta ih je u 50fps i nisam naletio na program koji je falio ili konstantno nije radio. Odlučio sam prekinuti s pretplatom nakon nekih mjesec i pol' jer je nestao SK1 HR u FHD, te mi je čovjek vratio novce u 20 minuta za preostale dane. Sad sam se htio vratiti za svjetsko radi 4K kanala i HRT 2 FHD (koji inače rade perfektno, što si mogao zaključiti iz mog prošlog posta), i zatražio sam jedan trial na 1 dan čisto radi procjene stanja. Čovjek je odgovorio u 2 sata, taman na vrijeme za drugo poluvrijeme jučerašnje utakmice između Poljske i Kolumbije. Radi prijašnjih problema dobio sam listu besplatno na mjesec dana uz naglasak da ako se ne riješe programi zbog kojih sam se prije žalio (znači samo SK1 HR FHD, koji je trenutno dostupan u 720p 25FPS), da se ta besplatna lista produžuje. Dobar je TVVIET, ali nije RedDevils, i to zapravo mogu reći poslije mjesec i pol'+ dana s RedDevilsom i trialom od 4 dana kod TVVIETA koje sam uzeo prije nekih mjesec dana. I da, govoriš o responzivnosti, a TVVIET mi ne odgovara već 3 dana na upit za HRT 2 FHD i cijenu paketa u koji on ulazi :)

12 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Reddevil molim te daj ovom s3m4 da se vise sam uvjeri da imas najbolju listu. Ne mogu vise citat koliko hvali tvviet. 

Tvviet je ok al u usporedbi s tobom nemaju sanse. 

 
1 2 hvala 0
6 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
zeky1990 kaže...

Reddevil molim te daj ovom s3m4 da se vise sam uvjeri da imas najbolju listu. Ne mogu vise citat koliko hvali tvviet. 

Tvviet je ok al u usporedbi s tobom nemaju sanse. 

 Pa da iskopira listu i prodaje okolo za duplo manju cijenu ili što se već hvali da izvodi otkad je napravio profil? Bolje ne imat veze s tim

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice