Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.522
|
čitano: 7.166.342
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ciperca kaže...
Next-Gen IPTV kaže...
GeneralPag1997 kaže...
Ima neko od prodavaca lista, a da nije na godisnjem?! Molim da mi se javi u pm jer saljem tjedan dana mailove, a nitko ne uzvraca.

 

Nama sve što je stiglo na mail bude riješeno u sat-dva.

 Evo sad mogu reci javno da je Next-Gen IPTV dobar sevce jer SAM GA KORISTO JEDNO KRATKO VRIJME jer rijasava sve i odgovara na probleme u najbrzem roku...imao sam TVVIET i u zadnje vrijeme nece ni da ogovara na probleme koje se desavaju...ali najvise zbog s4m3m4n koji ga reklamira po drugim  forumima i nema muda da kaze da taj covijek nema veze sa njim i pusta ga cak da ga reklamira i ono sto nije u TvViet ponudi...zato sam odlucio placati 24 eura mijesecno na 3 uredjaja ali imam 80% kanale u FHD i jako su kvalitetni...samo da kazem TVVIET dopustas puno a malo dajes...na sto si spao da ti jedan balonja srusi tvoj "GIGANT" a ti samo njega podrzavaj i nemoj slucajno da mu spomenes ime ili nickname i obracaj se kao da to neko radi iz "GALAKSIJE" a dobro znas ko je i da nisi ga ni spomenuo na ovom forumu direktno imenom to jest "s4m3m4n"...znaci mutis i jeftino je ...od sad pratim ovog "s4m3m4n" kad reklamira TvVIET i samo cu dopunjavati da je upravu..nadam se da ce biti dobra reklama...

 Nisam bas najbolje razumio u cemu je tacno problem... Kasni se ponekad sa porukama po nekoliko sati. Sad sam pregledao poruke korisnicke sluzbe i ne vidim da je nekome neodgovoreno... Sto se tice kanala, postoji problem sa ukupno 5 kanala i to ce biti rijeseno za dan ili dva... To je sve sto se tice problema sa moje strane... Sto se tice s4m3m4n, ja sam nekoliko puta rekao da je covjek korisnik kao i svaki drugi. Kako ja mogu uopste uticati na to sta covjek zeli da pise... Niti mogu da branim nesto niti mi pada na pamet...

8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
bero666 kaže...
ciperca kaže...
Next-Gen IPTV kaže...
GeneralPag1997 kaže...
Ima neko od prodavaca lista, a da nije na godisnjem?! Molim da mi se javi u pm jer saljem tjedan dana mailove, a nitko ne uzvraca.

 

Nama sve što je stiglo na mail bude riješeno u sat-dva.

 Evo sad mogu reci javno da je Next-Gen IPTV dobar sevce jer SAM GA KORISTO JEDNO KRATKO VRIJME jer rijasava sve i odgovara na probleme u najbrzem roku...imao sam TVVIET i u zadnje vrijeme nece ni da ogovara na probleme koje se desavaju...ali najvise zbog s4m3m4n koji ga reklamira po drugim  forumima i nema muda da kaze da taj covijek nema veze sa njim i pusta ga cak da ga reklamira i ono sto nije u TvViet ponudi...zato sam odlucio placati 24 eura mijesecno na 3 uredjaja ali imam 80% kanale u FHD i jako su kvalitetni...samo da kazem TVVIET dopustas puno a malo dajes...na sto si spao da ti jedan balonja srusi tvoj "GIGANT" a ti samo njega podrzavaj i nemoj slucajno da mu spomenes ime ili nickname i obracaj se kao da to neko radi iz "GALAKSIJE" a dobro znas ko je i da nisi ga ni spomenuo na ovom forumu direktno imenom to jest "s4m3m4n"...znaci mutis i jeftino je ...od sad pratim ovog "s4m3m4n" kad reklamira TvVIET i samo cu dopunjavati da je upravu..nadam se da ce biti dobra reklama...

 

U pravu si za tvviet. U zadnje vreme sve vise kanala zeza i sve ih je manje u FHD. Ili na mjestu jednog bude neki drugi ili uopce neradi itd. No vise mi upalo u oko ovo sta si napisao za ovog drugog da ima 80% kanala u FHD. Sta ti to sve vodis pod fhd kanale? Takva lista ne postoji bar kod ovih domacih prodavaca. Ili mozda ja neznam sta je to fullhd :)

 Koji kanali tacno zezaju i koji vise nisu, odnosno kako tacno mislis da ih je sve manje u fhd?

6 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Da li neko ima iskustva sa ovim MAG boxom "Mag 351 4K OTT Linux premium" ima i sa androidom moze se birati.

Ja sam mislio sebi naruciti ovakav ali android pa ako neko zna kako radi i kako se pokazo neka napise ovdje i unaprijed hvala.

 
0 1 hvala 0
7 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
pozdrav!i mene isto zanima mag 351 kakva je to strojcina.imao sam godinu i pol mag 256 i nazalost krepao.pa me sad zanima od vas tu strucnjaka na forumu da nam objasni o kakvom se to uredjaju radi.hvala vam.lp
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Sta ti je krepalo na 256? Ne mozes ga nikako ozivit?

 

Zasto nisi reklamirao, garancija je 2 godine.

dennis the menace
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ovaj koji mi ga je prodao dao mi 1g.garancije..nije on krepao do kraja,nego imam zelenu ljubicastu sliku.pretpostavljam da je na njemu negdje hladan spoj.ako ga dam na servis uzet ce mi dost novaca pa mi se ne isplati popravljat.ako neko ima puhalicu na vruci zrak pa bi se mozda dalo popravit.hvala
8 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Vrati ga na tvornicke postavke pa flashaj najnovijim SW-om, mozda rjesis problem, zasto kupovat novi ako ne moras.

dennis the menace
 
0 0 hvala 1
7 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
sve sam probao vec,fleshovo sam par verzija i isto se ponasa.po meni bi trebalo otvoriti ga i sa puhalicom vrucim zrakom proci oko hdmi-a.slab spoj je oko hdmia
13 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Bok,

 

Zanima me IPTV, najbitnije mi je da ima ArenuSport i da radi kako spada. Spreman sam placati mjesecno. Cujem o ovom Tvviet svasta.

Ima ko kakvu preporuku ili guide neki?


Ajd hvala puno

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ascina kaže...
sve sam probao vec,fleshovo sam par verzija i isto se ponasa.po meni bi trebalo otvoriti ga i sa puhalicom vrucim zrakom proci oko hdmi-a.slab spoj je oko hdmia

 To ti moze odradit bilo koji rtv servis, a i po forumuma se zna naci dobrih majstora elektronicara, samo trebas navest svoju lokaciju.

dennis the menace
11 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

@CROrens

Pa uzmes test pa proveris kako radi.Moja preporuka ti je reddevils iptv.Ima brdo fhd kanala a pritom je i jeftiniji od tvviet.Javi se na reddeviliptv@gmail.com i zatrazi test.Mislim da ce da ti se svidja.Pozdrav

Poruka je uređivana zadnji put pet 17.8.2018 15:37 (bojannds).
6 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

CROrens TVViet i RedDevils su dvije glavne opcije, s tim da s RedDevilsom imam samo pozitivna iskustva. TVVietu možeš poslati PM na ovom forumu, lako ćeš ga naći, a RedDevilsu pošalji mail na adresu koju je user prije mene postavio

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
StevoLopata kaže...

CROrens TVViet i RedDevils su dvije glavne opcije, s tim da s RedDevilsom imam samo pozitivna iskustva. TVVietu možeš poslati PM na ovom forumu, lako ćeš ga naći, a RedDevilsu pošalji mail na adresu koju je user prije mene postavio

 nisu samo pozitivna iskustva kad sam ja bio pisao da ima boljke skoro ko i tvviet....isto ima programa koji cesto ne rade ili je krivi program ili zvuk i slika nejdu zajedno...bbc earth ne radi vec mjesec ipo dana itd itd...al od svih hahara ova dva se najvise isticu

battletag:MasnaKrvavic#2275
8 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
dado16 kaže...
StevoLopata kaže...

CROrens TVViet i RedDevils su dvije glavne opcije, s tim da s RedDevilsom imam samo pozitivna iskustva. TVVietu možeš poslati PM na ovom forumu, lako ćeš ga naći, a RedDevilsu pošalji mail na adresu koju je user prije mene postavio

 nisu samo pozitivna iskustva kad sam ja bio pisao da ima boljke skoro ko i tvviet....isto ima programa koji cesto ne rade ili je krivi program ili zvuk i slika nejdu zajedno...bbc earth ne radi vec mjesec ipo dana itd itd...al od svih hahara ova dva se najvise isticu

 Tako je slažem se sa komentarom imao sam dosta zadnje dvije godine listi tako i reddevilsa ima on dobru listu daleko od toga al ovo šta kažeš na dosta jako bitnih kanala šta su doku ili filmski nema zvuka ili nije bio sinkro.Mislim da se razumijemo ima odlične i dosta stabilne sportske kanale al da ima boljki ohohoo imaju oni svi.Nema najbolje i najstabilnije al eto ima ovih kako kažeš kaj iskaču od drugih kao šta su tvviet,bitka.reddevils i ajmo reć nekih tajnih dobrih i nepoznatih javnosti al i one pate od ovih boljki tako da je ovo samo nužno zlo da se krpamo šta nam službeni isp-ovi ne nude pa mi sa ovim dobijemo.I na kraju ipak su dosta bolje ove plaćene od besplatnih listi i to sam probao iako se da krpat dost dobro i sa tim besplatnim budu one stabline i po nekoliko dana do tjedana kako koja 

Napad je najbolja obrana :)
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.8.2018 20:48 (Seki001).
11 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ima li netko od pružatelja usluga u ponudi Eleven Sports kanale?

Potkraj godine od BT Sporta preuzimaju prava na UFC, a to mi je dosta važno.

In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
 
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
m77 kaže...

Ima li netko od pružatelja usluga u ponudi Eleven Sports kanale?

Potkraj godine od BT Sporta preuzimaju prava na UFC, a to mi je dosta važno.

 Preuzeli su oni od BT Sporta dosta toga tamo za područje Engleske i Irske posebno oteli su im prava prijenosa na sljedeće tri godine za Seriu A i LaLigu  imaju F1 i još dosta ekskluzivnog sporta i 4K kanale izgleda da su jako moćna i bogata grupacija.

Ustvari sad sam provjerio oni imaju prava za sve lige petice i uefa ligu prvaka uh koji igrači.

Napad je najbolja obrana :)
Poruka je uređivana zadnji put sub 18.8.2018 8:27 (Seki001).
8 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
m77 kaže...

Ima li netko od pružatelja usluga u ponudi Eleven Sports kanale?

 

 

Ja sam ih baš jučer ubacio da testiram.
Tako da ti za sada ne mogu garantirati kako će raditi, jer se još testiraju.

Kontakt:nextgen.iptv@gmail.com
10 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

e momci, imam pitanje.

Naime korisnik sam jedne od IPTV lista, i zadovoljan sam s njom.

Međutim, na nekim utakmicama (poput jucer dinamo osijek) koje gledam, dešava se da pri ispucavanju lopte od golmana, ili pri dugoj lopti koja leti prek terena, da lopta "nestaje" sve dok se malo ne smiri. Tako da me to zna naživcirati. inače nema trzanja, cak je slika u hd-u, ali dogada se to da gubim loptu i moram ju lovit u fragmentima dok leti zrakom. prebacim na drugi kanal, na njemu utakmica njemackog kupa, sve se jasno vidi, bez obzira koliko lopta brzo isla, skakala ili se ispucavala.

Do čega je to?

otklonio  bih probleme s internetom budući da sam na optici i budući da vrtim i 4k streamove bez problema.

 
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
kurjeoko kaže...

e momci, imam pitanje.

Naime korisnik sam jedne od IPTV lista, i zadovoljan sam s njom.

Međutim, na nekim utakmicama (poput jucer dinamo osijek) koje gledam, dešava se da pri ispucavanju lopte od golmana, ili pri dugoj lopti koja leti prek terena, da lopta "nestaje" sve dok se malo ne smiri. Tako da me to zna naživcirati. inače nema trzanja, cak je slika u hd-u, ali dogada se to da gubim loptu i moram ju lovit u fragmentima dok leti zrakom. prebacim na drugi kanal, na njemu utakmica njemackog kupa, sve se jasno vidi, bez obzira koliko lopta brzo isla, skakala ili se ispucavala.

Do čega je to?

otklonio  bih probleme s internetom budući da sam na optici i budući da vrtim i 4k streamove bez problema.

 Ja nebi baš točno znao o čemu je riječ al znam da je ovdje na forumu bilo govora da što je veći bitrate i fps u kojem se kanal prikazuje da je to bolji sportski kanal npr.takve sportske kanale sam imao na RedDevilsu koji su išli u 50fps i nisi imao tih problema sa tim o čemu ti pričaš.Taj kanal jest možda HD ali ide u malenom fps i ima malen bitrate i zato je tako a ovaj drugi di je bio njemački kup ima veći zato ti bolje izgleda bar mislim da je to razlog ako neko zna bolje nek nam objasni.

Napad je najbolja obrana :)
10 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

reddevils je lista i kod mene, i da, oba su hd...

na areni 3 je bio hnl, sad je snimka neke francuske lige.

na hnlu se gubila lopta, a na francuskoj ligi sad je sve ok. Takoder prije tjedan dva gledao sam osijek u kvalama europske lige, i isti problem, lopta  nestaje.

mislim da reddevil pusta korektan bitrate i da ga ne ogranicava, nego da je bas problem u nekom algoritmu koji prenosi i obraduje sliku za prijenose koje radi bas arena na nasim terenima

8 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
kurjeoko kaže...

e momci, imam pitanje.

Naime korisnik sam jedne od IPTV lista, i zadovoljan sam s njom.

Međutim, na nekim utakmicama (poput jucer dinamo osijek) koje gledam, dešava se da pri ispucavanju lopte od golmana, ili pri dugoj lopti koja leti prek terena, da lopta "nestaje" sve dok se malo ne smiri. Tako da me to zna naživcirati. inače nema trzanja, cak je slika u hd-u, ali dogada se to da gubim loptu i moram ju lovit u fragmentima dok leti zrakom. prebacim na drugi kanal, na njemu utakmica njemackog kupa, sve se jasno vidi, bez obzira koliko lopta brzo isla, skakala ili se ispucavala.

Do čega je to?

otklonio  bih probleme s internetom budući da sam na optici i budući da vrtim i 4k streamove bez problema.

 

Meni to vuče na mali framerate streama.

Većina pušta stream HD i FHD u 25 fps i onda ako imaš noviji TV velike rezolucije primijetiš tako što.

Baš sam nekidan gledao utakmicu i pukao je link od 50 fps i prebacio se na backup koji je bio na 25. Razlika je bila ogromna u "fluidnosti" slike. 

Kontakt:nextgen.iptv@gmail.com
8 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Yup,... najbolje kad ide u 50fps kad je dobar bitrate kanala na listi čim je to manje ili nedaj bože SD kanal sa malim bitrate to je katastrofa negledljivo na većim TV al isto tako i HD.

Tako da bi trebali ovi šta nam naplačuju usluge za plaćene iptv liste vodit računa o tome.

Negledamo svi liste na računalima ili tablet-mobitelima di i takvi lošiji kanali ok izgledaju al mili bože kad to gledas na većem FHD TV ili u današnje već vrijeme i 4K TV svi već nabavaljaju na veliko to je već muka za pratit.

Napad je najbolja obrana :)
Poruka je uređivana zadnji put sub 18.8.2018 14:57 (Seki001).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Molim nekog od "davatelja" liste da mi javi cijenu i ako je moguć test od 24h.

 

Zanima me lista sa talijanskom ligom, engleskom ligom i po mogućnosti UFC? 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Seki001 kaže...

Yup,... najbolje kad ide u 50fps kad je dobar bitrate kanala na listi čim je to manje ili nedaj bože SD kanal sa malim bitrate to je katastrofa negledljivo na većim TV al isto tako i HD.

Tako da bi trebali ovi šta nam naplačuju usluge za plaćene iptv liste vodit računa o tome.

Negledamo svi liste na računalima ili tablet-mobitelima di i takvi lošiji kanali ok izgledaju al mili bože kad to gledas na većem FHD TV ili u današnje već vrijeme i 4K TV svi već nabavaljaju na veliko to je već muka za pratit.

 da,  i ja gledam na 4k tvu, 55 inca... samo ne znam je li to onda do davatelja iptv usluga (tj mogu li oni povecat bitrate ako zele) ili je to do samog kanala ?

8 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Naravno da mogu povećat tj.dat bolji kvalitet ponekih važnih kanala ako to znaju i umiju naravno ako im se da! Ja osobno mislim da će uskoro  bar ovi koji se smatraju ozbiljnijim davateljim iptv listi poboljšat i obogatit svoje liste sa stabilnim i kvalitenijm FHD i 4K kanalima tu posebno mislim na HBO filmske da idu u FHD a ne da daju običan HD onda i da im sportski ovi sa naših prostora koji i jesu nama najzanimljiviji  idu u 50fps tipa Arene,SK,Planet Sport i Eurosportovi a bonus su ovi strani u takvoj kvaliteti, pa onda neki dokumentarni,muzički i tako redom. Jadino takvi pružatelji iptv listi mogu imat dugoročno zadovoljnu klijantelu a bogu hvala nek onda i oni zarade.

Napad je najbolja obrana :)
Poruka je uređivana zadnji put sub 18.8.2018 18:05 (Seki001).
12 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Jel koristi netkod od forumaša PLEX? 

Ne mogu nikako ubacit listu u njega. Poludio sam. 

Možda netko zna. 

 

Edit - Uspio sam sam. 

Poruka je uređivana zadnji put sub 18.8.2018 23:25 (zeky1990).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Jel ima tko iskustva sa ovom listom
smart-iptvpro.com
Imaju stvarno velik broj kanala pogotovo exyu, sad je pitanje kakva je stabilnost servera.
Poruka je uređivana zadnji put ned 19.8.2018 9:18 (kran).
 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
kran kaže...
Jel ima tko iskustva sa ovom listom
smart-iptvpro.com
Imaju stvarno velik broj kanala pogotovo exyu, sad je pitanje kakva je stabilnost servera.

 Evo ja sam dobio test i lista je super ali me malo cudi zasto u test listi nema sve kanale,kaze kad se kupi onda se dobije puna lista.

15 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

tak je i meni bilo kod jednog drugog davaoca... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Preporuke za uređaje?

Dajte bilo kakav link da krenem. Jesu to samo prijemnici i svejedno je kojeg uzmes ili ima "bolji" i "lošiji".

Da li je bitna kvaliteta liste ili i sami uredaj?

 

 

Hvala puno

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice