Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.513
|
čitano: 7.152.656
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

E da, i zaboravio sam spomenuti, a mislim da je i jedan clan foruma to negdje prije spomenuo da je umjesto arene 6 hntv, pa bi bilo super i da se to sredi ako moze u blizoj buducnosti.

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
pixa11 kaže...
Seki001 kaže...
tuškanac07 kaže... 
....... Arena Sport HR za dvije klase ima jače komentatore. Jedina kvaliteta su mi Joško Jeličić i Stipe Pletikosa u studiju, trebali su odvojiti novac za neko jače komentatorsko ime. Ne znam što je sa Sušecom mlađim? Bio je vođa projekta ljetos, očekivao sam ga na komentatorskom mjestu, ali nema ga, nestao ?

 Ma loši skroz ovi komentatori na Planet Sport kanalima slažem se tu je puno bolja bila Arena HR pa i SK HR pa čak i Srb Arena imaju 100x bolje komentatore od ovih bilmeza sa PS , ali eto ja i mi neki ovdje zapeli za te PS kanale prvo što su naši pa eto da imamo Ligu Prvaka sa HR predznakom i malo te emisije okolo toga svega + komentari utakmica + Knjaz.

Sve u svemu ja ponekad prebacim čak na srpsku Arenu kad mi dopizde ovi na Planet Sportu ko curice su sve nešto knje kme nema komentatorske krvi nimalo ili ih skroz smanjim da ih što tiše čujem onda znaš koliko je sati.

 Meni nije jasno kod tog komentatora koji je jucer komentirao Inter-Barca zasto ima kod Perisica naglasak na E , a kod Rakitica na I ? Zvuci totalno blesavo i neobicno

A da ne kazem da Tottenham zove TOTNEM !!

Jel to cuo od nekog od engleza pa je odlucio i on tako izgovarati ili sto, neznam....

 

A kako se po tebi Tottenham izgovara??

dennis the menace
8 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...

Da, slazem se... Medjutim treba geldati i na kompletan koncept... Prenatrpanost, neki nekvalitetni kanali, mogu uzrokovati i kontraefekat... Sve u svemu, uvijek je sve neka sah partija :-))

Nije valjda da ne vidis koliko se koji kanal gleda??

 

Postavis neki prag i ono sto bude ispod maknes sa liste, ako se netko bas jako buni onda vratis nazad i pratis da li ga gleda, ako se ne buni postupio si ispravno sto si kanal maknio sa liste a na njegovo mjesto stavio drugi.

 

pis of kejk

dennis the menace
11 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Denis757 kaže...
pixa11 kaže...
Seki001 kaže...
tuškanac07 kaže... 
....... Arena Sport HR za dvije klase ima jače komentatore. Jedina kvaliteta su mi Joško Jeličić i Stipe Pletikosa u studiju, trebali su odvojiti novac za neko jače komentatorsko ime. Ne znam što je sa Sušecom mlađim? Bio je vođa projekta ljetos, očekivao sam ga na komentatorskom mjestu, ali nema ga, nestao ?

 Ma loši skroz ovi komentatori na Planet Sport kanalima slažem se tu je puno bolja bila Arena HR pa i SK HR pa čak i Srb Arena imaju 100x bolje komentatore od ovih bilmeza sa PS , ali eto ja i mi neki ovdje zapeli za te PS kanale prvo što su naši pa eto da imamo Ligu Prvaka sa HR predznakom i malo te emisije okolo toga svega + komentari utakmica + Knjaz.

Sve u svemu ja ponekad prebacim čak na srpsku Arenu kad mi dopizde ovi na Planet Sportu ko curice su sve nešto knje kme nema komentatorske krvi nimalo ili ih skroz smanjim da ih što tiše čujem onda znaš koliko je sati.

 Meni nije jasno kod tog komentatora koji je jucer komentirao Inter-Barca zasto ima kod Perisica naglasak na E , a kod Rakitica na I ? Zvuci totalno blesavo i neobicno

A da ne kazem da Tottenham zove TOTNEM !!

Jel to cuo od nekog od engleza pa je odlucio i on tako izgovarati ili sto, neznam....

 

A kako se po tebi Tottenham izgovara??

 Znaci izbacis pola imena i tako se to izgovara!!

Sad budes ti pametan kazao da ljudi cijelo vrijeme izgovaraju tako ime kluba a ja sam sad pao s marsa i cudim se?!

Pitaj ti sve svoje prijatelje dal znaju za taj klub pa da vidis reakcije...

Ali opet ako i ide izgovarat kako englezi izgovaraju onda neka bar pravilno to radi a napisano bi to otprilike bilo Totenem. Englezi jako grdi jezik imaju i nije klasican engleski(americki) i puno slova izoblice tako da to kako on izgovara nije ni kako oni rade...

Poruka je uređivana zadnji put sri 7.11.2018 21:18 (pixa11).
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Denis757 kaže...
lucluc kaže...

Da, slazem se... Medjutim treba geldati i na kompletan koncept... Prenatrpanost, neki nekvalitetni kanali, mogu uzrokovati i kontraefekat... Sve u svemu, uvijek je sve neka sah partija :-))

Nije valjda da ne vidis koliko se koji kanal gleda??

 

Postavis neki prag i ono sto bude ispod maknes sa liste, ako se netko bas jako buni onda vratis nazad i pratis da li ga gleda, ako se ne buni postupio si ispravno sto si kanal maknio sa liste a na njegovo mjesto stavio drugi.

 

pis of kejk

 Ipak je to malo komplikovanije... Ima zaista mnogo argumenata za to, ali neda mi se pisati...

8 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
pixa11 kaže...
Denis757 kaže...
pixa11 kaže...
Seki001 kaže...
tuškanac07 kaže... 
....... Arena Sport HR za dvije klase ima jače komentatore. Jedina kvaliteta su mi Joško Jeličić i Stipe Pletikosa u studiju, trebali su odvojiti novac za neko jače komentatorsko ime. Ne znam što je sa Sušecom mlađim? Bio je vođa projekta ljetos, očekivao sam ga na komentatorskom mjestu, ali nema ga, nestao ?

 Ma loši skroz ovi komentatori na Planet Sport kanalima slažem se tu je puno bolja bila Arena HR pa i SK HR pa čak i Srb Arena imaju 100x bolje komentatore od ovih bilmeza sa PS , ali eto ja i mi neki ovdje zapeli za te PS kanale prvo što su naši pa eto da imamo Ligu Prvaka sa HR predznakom i malo te emisije okolo toga svega + komentari utakmica + Knjaz.

Sve u svemu ja ponekad prebacim čak na srpsku Arenu kad mi dopizde ovi na Planet Sportu ko curice su sve nešto knje kme nema komentatorske krvi nimalo ili ih skroz smanjim da ih što tiše čujem onda znaš koliko je sati.

 Meni nije jasno kod tog komentatora koji je jucer komentirao Inter-Barca zasto ima kod Perisica naglasak na E , a kod Rakitica na I ? Zvuci totalno blesavo i neobicno

A da ne kazem da Tottenham zove TOTNEM !!

Jel to cuo od nekog od engleza pa je odlucio i on tako izgovarati ili sto, neznam....

 

A kako se po tebi Tottenham izgovara??

 Znaci izbacis pola imena i tako se to izgovara!!

Sad budes ti pametan kazao da ljudi cijelo vrijeme izgovaraju tako ime kluba a ja sam sad pao s marsa i cudim se?!

Pitaj ti sve svoje prijatelje dal znaju za taj klub pa da vidis reakcije...

Ali opet ako i ide izgovarat kako englezi izgovaraju onda neka bar pravilno to radi a napisano bi to otprilike bilo Totenem. Englezi jako grdi jezik imaju i nije klasican engleski(americki) i puno slova izoblice tako da to kako on izgovara nije ni kako oni rade...

 

Jesi ti ikada bio u Engleskoj, ili barem pricao sa PRAVIM Englezom??

dennis the menace
11 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Denis757 kaže...
pixa11 kaže...
Denis757 kaže...
pixa11 kaže...
Seki001 kaže...
tuškanac07 kaže... 
....... Arena Sport HR za dvije klase ima jače komentatore. Jedina kvaliteta su mi Joško Jeličić i Stipe Pletikosa u studiju, trebali su odvojiti novac za neko jače komentatorsko ime. Ne znam što je sa Sušecom mlađim? Bio je vođa projekta ljetos, očekivao sam ga na komentatorskom mjestu, ali nema ga, nestao ?

 Ma loši skroz ovi komentatori na Planet Sport kanalima slažem se tu je puno bolja bila Arena HR pa i SK HR pa čak i Srb Arena imaju 100x bolje komentatore od ovih bilmeza sa PS , ali eto ja i mi neki ovdje zapeli za te PS kanale prvo što su naši pa eto da imamo Ligu Prvaka sa HR predznakom i malo te emisije okolo toga svega + komentari utakmica + Knjaz.

Sve u svemu ja ponekad prebacim čak na srpsku Arenu kad mi dopizde ovi na Planet Sportu ko curice su sve nešto knje kme nema komentatorske krvi nimalo ili ih skroz smanjim da ih što tiše čujem onda znaš koliko je sati.

 Meni nije jasno kod tog komentatora koji je jucer komentirao Inter-Barca zasto ima kod Perisica naglasak na E , a kod Rakitica na I ? Zvuci totalno blesavo i neobicno

A da ne kazem da Tottenham zove TOTNEM !!

Jel to cuo od nekog od engleza pa je odlucio i on tako izgovarati ili sto, neznam....

 

A kako se po tebi Tottenham izgovara??

 Znaci izbacis pola imena i tako se to izgovara!!

Sad budes ti pametan kazao da ljudi cijelo vrijeme izgovaraju tako ime kluba a ja sam sad pao s marsa i cudim se?!

Pitaj ti sve svoje prijatelje dal znaju za taj klub pa da vidis reakcije...

Ali opet ako i ide izgovarat kako englezi izgovaraju onda neka bar pravilno to radi a napisano bi to otprilike bilo Totenem. Englezi jako grdi jezik imaju i nije klasican engleski(americki) i puno slova izoblice tako da to kako on izgovara nije ni kako oni rade...

 

Jesi ti ikada bio u Engleskoj, ili barem pricao sa PRAVIM Englezom??

 Jesam , i jesam.

I kakve sad to veze ima? Sto sam krivo napisao?

8 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Dajte prestanite više sa tim tutenehajmom...

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

E samo da javim, posto se neki pitaju, tu sam ja, aktivno pratim temu, samo sam se distancirao.
Pozz

PM
 
3 0 hvala 1
8 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Red Devils IPTV kaže...

E samo da javim, posto se neki pitaju, tu sam ja, aktivno pratim temu, samo sam se distancirao.
Pozz

 Ma daj nemoj samo promatrat sa strane daj se malo uključi i u raspravu!

Napad je najbolja obrana :)
15 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Drago mi je pozdravit Red Devilsa, imam jednu veliku dilemu.Bliži se momenat kad moram odlučit Red devils ili Tv viet, a najrađe bi ali malo mi je skupo ostavija oba dva.

Živili Red Devils i Tv Viet dva najbolja!!!!!Živili!!!!!!!!!!!!

 
1 1 hvala 1
6 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

lucluc  jel se tvoja usluga može nekako gledat preko enigma2 satelit recivera?

 
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
oliol kaže...

Drago mi je pozdravit Red Devilsa, imam jednu veliku dilemu.Bliži se momenat kad moram odlučit Red devils ili Tv viet, a najrađe bi ali malo mi je skupo ostavija oba dva.

Živili Red Devils i Tv Viet dva najbolja!!!!!Živili!!!!!!!!!!!!

 Ti onda imaš dvije trenutno aktivne liste tvviet i reddevils samo vagaš koju ćeš uzet na dulje jesam dobro razumio?

Napad je najbolja obrana :)
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Seki001 kaže...
oliol kaže...

Drago mi je pozdravit Red Devilsa, imam jednu veliku dilemu.Bliži se momenat kad moram odlučit Red devils ili Tv viet, a najrađe bi ali malo mi je skupo ostavija oba dva.

Živili Red Devils i Tv Viet dva najbolja!!!!!Živili!!!!!!!!!!!!

 Ti onda imaš dvije trenutno aktivne liste tvviet i reddevils samo vagaš koju ćeš uzet na dulje jesam dobro razumio?

 Tako je ,Red Devilsa imam odavno i to mi je uvik bila najdraža lista i uvik je falim u svim mojim postovima i svim razgovorima, a Tv viet mi se sve više sviđa.Tako moram odlučit.

8 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ma obe su odlične ali ja bi prednost ipak dao Next-Genu.

Ovi su skupi.

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Seki001 kaže...

Ma obe su odlične ali ja bi prednost ipak dao Next-Genu.

Ovi su skupi.

 U pravu si.Ali zbog kvalitetne slike i mog guštanja u nogometu zbog lige prvaka moram izabrat jednog bez obzira na cijenu.Najrađe bi da mogu otkaza maxtv tako da su mi oni najskuplji.

8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Probao sam ja složiti aplikaciju za Enigma2 i meni ne uspijeva, ali navodno se može ubaciti bilo koja m3u lista.
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

 A kako se po tebi Tottenham izgovara??

 

Hallloooo

Oce neko maknut ovog balavca??

6 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

RedDevils molim te objasni zasto kod tebe se moze preko magboxova praviti favoriti i poredati po zelji redoslijed,zelim dokazati @Denis757 da vasa usluga to ima,jer je postao naporan sa svojim vrijedjanjem.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Seki001 kaže...

Ma nema potrebe dramit više oko toga što se mene tiče nek svako hvali,predlaže,kudi i raspravlja o svemu ako je to u okviru ove teme.

Otkad je onaj s4n3n3m4n odlepršao ipak se lakše diše i meni je sad ok ova tema.

Evo u drugom obliku nam se vratio i kolega Next-Gen aka LastGen što je odlična vijest.

Manipulator je tu povremeno osobno bi volio da se kao nekad prije opet uključi i Reddevils ali eto šta je tu je svakako ih nema puno :)

Ko hoće nek raspravlja hvali ili kudi legalu tipa maxtv to go, A1 Xplore TV, Bnet za van .... no problem.

Ja volim da je "ilegala" prisutna kao tvviet aka lucluc aktivan ovdje i da mu se može nešto predložit i raspravljat sa njim.... lucluc samo ti budi tu u temi ako odeš ti pa opet next-gen i drugi onda nema po meni puno smisla ova tema 

 evo mogu ja. sve dok maxtv to go i a1 xplore ne poprave sliku i ne povečaju broj kanala, mogu zaboraviti pretplatu. npr. kod maxtv-a sportski paket košta 75kn i onda dobiješ hd s lošom kvalitetom slike, a da ne govorim o tome da nema sportklub. a1 explore još gora situacija. slika na planet sport kanalima je hd, ali je bitrate toliko loš da slika štuca kad su reklame (ne bi se čudio da je zakucan na 1-2 mbita/s), a da ne govorim o kretanjima igrača ili lopte.

nemam za potpis
7 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

ovi nasi legalci ko da se trude cijenama i ponudom da crno trziste bude sve jace..pa neka im!

 
3 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
punkrockos kaže...

ovi nasi legalci ko da se trude cijenama i ponudom da crno trziste bude sve jace..pa neka im!

 Tako ispada. Htjeli bi velike novce, a dali malu kvalitetu zauzvrat.

 Općenito je infrastruktura loša s par monopolista koji se ne trude da unaprijede kvalitetu korisnicima.

 

Al dobra stvar je da Dinamo danas ima priliku da prezimi u Europi 

8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Sto se tice enigma2, nije podrzano... Moze se ubaciti da radi, ali ne radi dobro. Pozz

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Lucluc jel će se ubrzo popraviti ovo gdje piše arena 6, a ustvari je hntv?

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Pozdrav ekipa, imam pitanje ,u jednoj sobi imam tv i minixa u1 i na njemu gledam iptv ali putem wifi-a ,postoji li način da se mreža ,ruter, nešto treče malo podesi da to sve skupa radi maksimalno dobro? Stvar radi ali zna ponekad štekati.
 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ivooh11 kaže...
Pozdrav ekipa, imam pitanje ,u jednoj sobi imam tv i minixa u1 i na njemu gledam iptv ali putem wifi-a ,postoji li način da se mreža ,ruter, nešto treče malo podesi da to sve skupa radi maksimalno dobro? Stvar radi ali zna ponekad štekati.

 I meni ti je na mom android boxu ponekad znao wifi pucat pa se vratit, sad sam spojio sve na mrežni kabel i pucanja više nema...općenito ti jeftini android boxovi nisu baš neko cvijeće kad je u pitanju stabilnost wifi signala, meni je recimo box udaljen od tv bio neka 3 m, u istoj sobi, pa je znao nestajati wireless iz čistog mira, i da čim ti je zauzeće memorije veće od nekih 50% restartaj boxove jer ti se zna sve usporiti...

11 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ivooh11 kaže...
Pozdrav ekipa, imam pitanje ,u jednoj sobi imam tv i minixa u1 i na njemu gledam iptv ali putem wifi-a ,postoji li način da se mreža ,ruter, nešto treče malo podesi da to sve skupa radi maksimalno dobro? Stvar radi ali zna ponekad štekati.

 Imas za kupiti mrezni extender koji ustekas u struju kod rutera i u njega ustekas mrezu i imas mrezu po cijeloj kuci kroz struju. 

Nemoras vuci kablove a imas zicanu vezu...

Potrazi preko ebaya ili amazona....

5 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Samo budi oprezan....navodno ti extenteri rade samo na jednoj fazi . tj ako u si u zgradi može ti se desiti da se još netko konektira na to ili da uopće na radi ....proguglaj malo dosta ljudi je imalo pošteškoća s time....
11 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Maldini-CRO kaže...
Samo budi oprezan....navodno ti extenteri rade samo na jednoj fazi . tj ako u si u zgradi može ti se desiti da se još netko konektira na to ili da uopće na radi ....proguglaj malo dosta ljudi je imalo pošteškoća s time....

 Moze onda prvo ustekati u struju i prikljuciti komp i vidjeti dal ima od nekog drugog u zgradi mrezu. 

A moze i ruter isprogramirati da samo određene MAC adrese dopusta tj. samo njegove uređaje

9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Nisam u zgradi, budem malo proučio sve zajedno ,hvala za info
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice