Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.516
|
čitano: 7.158.475
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
cek pise previse poruka kad me oslobodi na pm hahahha
 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Možeš li mi poslati na mail: ovcaric.dubravko@gmail.com točnu adresu gdje bih kupio sportsku listu od "geniptv.net".
Hvala !
7 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

evo dosta mi je za danas

svi koji su trazili dobili su listu na pm

dosta za danas sa djeda mrazom

 
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
joleog pod kojim brojem su ta dva planet daj stavi brojeve ove na kraju strema
 
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
VelikaGorica ja ti posaljem listu samo da saznamo za planet cek malo
 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Il sam chorav ili kaj 😅

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Gledam na mag 254 i pod brojem 7445 i 7446 su Planetsport

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ZdravacVZ kaže...
Denis757 kaže...
goran0904 kaže...
@dsuki ,ne trebaš zbog mene pisati znam ja šta ide public ( satelitsku i card sharing I programiranje d2mac i kartica kad je krenulo ) koristim već trideset godina i znam jako dosta o tomu ali stalno citam bajke o serveru-ima na kojem radi sve i spominju se cifre a nitko ne zna kontakt .
Čak se jedno vrijeme pisalo da je samo za kladionice a svi znamo koje provajdere koriste kladionice . Pa onda da je to samo za bogatu elitu ( a bogataši najmanje gledaju TV i tako redom )

 I ja sam gledao d2mac kanale dok su jos bili na Astri, i sky isto.

 

Uopce me ne zanima da li vjerujes ili ne, za mene je informacija tocna.

 

Da se zainatim, vjerojatno bih dosao do te linije, ali sta cu onda s njom kad niti nemam satelitsku? IPTV zakon.

 

Denis, evo, prodam ti ja satelitsku i Enigma2 receiver (sve kompletno, ja skinio s krova)

WAVEFRONTIER satelitska antena TOROIDAL T-90

 

...pa kad postaviš (ali obavezno na vrh krova), nabaviš tu liniju, pa nam photoš., ovaj - poslikaj dokaz da rade, može?

 

:)

 

Sta da radim sa T-90 (12 lnb-a) sto stoji u garazi i VU+duo sto stoji u podrumu??

dennis the menace
5 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ne redni broj u listi koji je
 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Kolega je pobrkao dva providera, geniptv.net i genip.tv. 

Na ovom prvom nema, sutra ću probati ovog drugog 😁

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

://genip.tv

Znači ovo je ta lista.Sličnog su imena pa je došlo do zabune 

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.1.2019 22:29 (joleog).
 
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
koji mu port
5 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Samo ovi drugi prodaju kao cloud storage, to je neka finta ili?

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Samo da podijelim iskustvo;

Javio se ja jučer na geniptv sa zahtijevom za trial, i jutros u 6 ujutro stigne na mail lista sa napomenom da je aktivna 2 sata!!!

 

Pa tko normalan može isprobati da li je lista u redu za 2 sata, i još k tome od 6 do 8 ujutro!

 

Hijoooj...

 

Eto, jedan potencijalni korisnik manje, a nadam se da će biti još odbijenica, kad se pročitaju iskustva...

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.1.2019 10:01 (ZdravacVZ).
 
3 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ja sam sinoć isto zatražija trial na geniptv.Odgovor je da nedaju za vikend-petak,nedilja i da trial traje 12 sati.Kolega joleog za geniptv ima samo pohvale.Vidićemo.
5 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Probao sam ovaj geniptv.net koji mi je kolega zabunom preporučio i slika je bila super...sve do 79. minute utakmice levante-braca kada su svi kanali imali problema, štekali, odnosno buffering se dešavao na svim kanalima.

Ali slika je bila odlična, ista kao kada gledam maxtv, i još bolja na bein sportu.

 

Bumo vidli kaj bu bilo sa genip.tv 

 
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Yup, nedaju isprobat listu kad je najveće opterečenje servera a samim time i tih kanala na njihovim listama. Odmah se tu kaže bye bye ko ima imalo zrna soli u glavi...

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Pitanje genip.tv će nam riješit dsuki i splićanin.
 
1 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ZdravacVZ nemogu ti jos poruke slat daj mi posalji taj test da nesto vidim bez obzira sta ne radi
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ZdravacVZ kaže...

Samo da podijelim iskustvo;

Javio se ja jučer na geniptv sa zahtijevom za trial, i jutros u 6 ujutro stigne na mail lista sa napomenom da je aktivna 2 sata!!!

 

Pa tko normalan može isprobati da li je lista u redu za 2 sata, i još k tome od 6 do 8 ujutro!

 

Hijoooj...

 

Eto, jedan potencijalni korisnik manje, a nadam se da će biti još odbijenica, kad se pročitaju iskustva...

 Istu stvar sam i ja doživio.Kada sam pitao na chatu live nisu mi dali odgovr.Lista je takva da ima svega i svacega jedva sam pronašao naše kanale.

Mogu reci da mi je test radio ok ali sve je to bezveze tj kratak rok testiranja

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.1.2019 11:31 (TonyM).
5 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
nek mi netko hitno taj test posalje bez obzira sta ne radi da ja sad ne trazim da vidim samo
 
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Zanimljivo ovaj iz nove iptv izgleda zna svoj posao svaka mu cast lista sve bolja evo erana1 SR FHD protok 10 mbms. Vec ima 25 kanala FHD YU.Uvodi puno hd kanala i ima sve kanale nase yu zanimljive od mene cista desetka tako se to radi, ako ovo cita skidam kapu do poda momku.

Arena 3 SR FHD protok isto 9,8 mbms odlicna slika

Arena 4 SR FHD PROTOK 9,2 mbms odlicno

Jedan kolega mi poslao test od geni ali krivi nije genip.tv nikako da ga dobijem hahahha
Poruka je uređivana zadnji put pet 11.1.2019 12:43 (dsuki).
 
2 3 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
dsuki kaže...
Zanimljivo ovaj iz nove iptv izgleda zna svoj posao svaka mu cast lista sve bolja evo erana1 SR FHD protok 10 mbms. Vec ima 25 kanala FHD YU.Uvodi puno hd kanala i ima sve kanale nase yu zanimljive od mene cista desetka tako se to radi, ako ovo cita skidam kapu do poda momku.

Arena 3 SR FHD protok isto 9,8 mbms odlicna slika

Arena 4 SR FHD PROTOK 9,2 mbms odlicno

Jedan kolega mi poslao test od geni ali krivi nije genip.tv nikako da ga dobijem hahahha

 Istina je to što kažeš i još su jako susretljivi kad nešto zapne pogotovo kad neki kanal šteka samo se javi na Viber i  brzo poprave.

Svakoga dana u svakome pogledu Nova iptv napreduje

6 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Trebam malu pomoc :)

na boxu x96 max pinkovi kanali stekaju preko siptv app a na drugom boxu beelink gt1 ultimate radi super a ista lista,ali ostali kanali rade super ali samo pinkovi stekaju,probo sam da ga vratim i na fabricki sve ponovo ali opet isto,zasto samo neki pinkovi kanali da stekaju i to samo na ovom boxu.Na pocetku je radilo normalno,prvi dana kad sam ga dobio i radilo super preko extreme pro playera ali sad steka i to samo pinkovi.

 

Evo probao i NovaTv i zanimljivo isti pinkovi kanali stekaju kao i sa one druge liste.Da li neko mozda zna sta je to.U ovom  boxu izgleda nece samo pinkovi kanali bez obzira koja je lista heheheh.

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.1.2019 19:15 (ciperca).
 
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Dobio test od ovog geni hahh na 2 sata tocno na sekundu zatvorio ,test dao sa vise konekcija mislim negdje oko 50 bilo neznam zasto ko da se neceg boji lista sa puno kanala solidna plus tri za nju.
I ima dolje planet 1 i 2 to je u biti geniiptv samo sto ima puno verzija listi
I jos jedan testirao ima 900000 tisuca pretplatnika pise na njihovoj stranici ima taj i planet sport svih 5 ali ali hahaha

Testiran ovaj sta ima 900000 tisuca pretplatnika i taj ima vise vrsta listi tesko do nase doc yu treba pogodit ,ali odlicno otvara kanale dobra slika ima dosta FHD ,planet sport svih 5 ima onako prolazna lista sa puno jako kanala nasi lijepo izgledaju -4 ocjena samo zato sto je zeznut za lovit hahahhah
Poruka je uređivana zadnji put pet 11.1.2019 16:47 (dsuki).
 
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ciperca taj box ti mozda drugaciji pleyer ima nema druge
 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Hvala, čekam
7 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

evo da se ne prica kako se samo hvali tvviet moze malo i kritika/prijeloga, kako god. uzeo za probu na mjesec dana. kvalitetu slike necu komentirat jer je tu sve jasno. medjutim zanimaju me neke druge stvari. na epg se da poradit, naime, kad se klikne

na epg zar se ne moze dobit detaljan

opis serije, filma ili kaj god vec se vrti. meni to nije problem jer ako pise juventus-barcelona sve je jasno. ali

kad zena gleda serije ili filmove bilo bi zgodno da se moze vidit detaljan opis. druga stvar su "premium" kanali. ako je hbo onda je valjda hbo, a ne premium 10 recimo. 

 

za sada samo to..

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.1.2019 16:11 (Stula).
 
0 0 hvala 1
5 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Stula pa tu odmah treniras intelegenciju recimo Premium 8 sad mislis dal hbo ili hbo3 pa zanimljivo to hhahaha.Ja i luc luc se dugo znamo jos sa sf foruma onako prolazno tako da necu nista komentirat o zna sta je za njega najbolje valjda, a ko voli nek izvoli kako kazu kod nas.
 
0 2 hvala 0
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Stula kaže...

evo da se ne prica kako se samo hvali tvviet moze malo i kritika/prijeloga, kako god. uzeo za probu na mjesec dana. kvalitetu slike necu komentirat jer je tu sve jasno. medjutim zanimaju me neke druge stvari. na epg se da poradit, naime, kad se klikne

na epg zar se ne moze dobit detaljan

opis serije, filma ili kaj god vec se vrti. meni to nije problem jer ako pise juventus-barcelona sve je jasno. ali

kad zena gleda serije ili filmove bilo bi zgodno da se moze vidit detaljan opis. druga stvar su "premium" kanali. ako je hbo onda je valjda hbo, a ne premium 10 recimo. 

 

za sada samo to..

 Da, u pravu ste. Inace, poceli smo dosta razlicitih poboljsanja, pa malo kasnimo sa svime, ali sto se tice epg, bit ce uskoro detaljan epg. Premium kanale iz odredjenih tehnickih razloga sada ne mozemo preimenovati, ali stavili smo ikone koje odgovaraju kanalima, a u m3u listama smo preimenovali vec. Takodjer, pripremamo i novi kodi addon takodjer sa prosirenim epg.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice