Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.511
|
čitano: 7.151.204
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ok ajde da malo sumiramo Vi svi koji u zadnjih par postova ste imali dosta tih stranih lista....komentari i usporedba s ovim domaćim da ih ne nabrajam....znači osporedba prvenstveno na ex-yu ...sport...pa nadalje...
5 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ekipo stiže mi ovaj tjedan Android box-ovi s chipom S905x2 2 gb...pa kad stignu javim kako to radi s IPTV-om...
Svatko ko nema Samsung ili LG dobra preporuka za 38 $ na gearbestu što je full jeftino za hardvare za IPTV
Poruka je uređivana zadnji put sub 12.1.2019 19:21 (Maldini-CRO).
8 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Neznam kako drugi meni su bolje tj. više mi odgovarju ove liste sa ex-yu prostora i tako mi više odgovara, a sad netko drugi će reć da su mu neke strane iptv usluge bolje.Najbolje da ljudi isprobavaju pa vide šta im najviše paše i sa čim su najzadovoljniji.

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Dobro ok, ali nisi nam napisao zašto si zadovoljan ovim domaćim listama u odnosu na strane...
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Maldini-CRO kaže...
Ok ajde da malo sumiramo Vi svi koji u zadnjih par postova ste imali dosta tih stranih lista....komentari i usporedba s ovim domaćim da ih ne nabrajam....znači osporedba prvenstveno na ex-yu ...sport...pa nadalje...

 Kome nisu bitni ex-yu programi (kao meni) onda bi to ukratko bilo kao da imaš po kvaliteti slike  Tv viet ili Red devils sa puno,puno programa. Izgleda mi kao da imam satelitsku antenu i puno slikom kvalitetnih programa.

 Te liste pomalo uvode 4k filmove i 4k kanale.

  Po pitanju sporta imaš sve moguče kanale , a meni isto draga NBA košarka je dobro zastupljena ,kao i nogomet i imaš dosta live prenosa.

 Ex yu programi su isto zastupljeni ,ali raznih rezolucija tako da ima i arena fhd,sport klub fhd.

 Cijena na 3 miseca = 25 ili 40€ kako koja lista, a neke liste daju da izabiraš koji hočeš paket kao clearstreamziptv

 Uglavnom kad završi liga prvaka (planet sport) uzet ću jednu listu 3 miseca, a možda i Beni111 opet uleti sa kojom kvalitetnom stranom listom kao sad i koja radi.

7 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Maldini-CRO kaže...
Ok ajde da malo sumiramo Vi svi koji u zadnjih par postova ste imali dosta tih stranih lista....komentari i usporedba s ovim domaćim da ih ne nabrajam....znači osporedba prvenstveno na ex-yu ...sport...pa nadalje...

 

ja nisam bas nesto odusevljen sa tim stranim listama.. isprobao ih nekih 6-7 u zadnjih 2 tjedna. hrpa kanala, sve razbacano, neuredno. e sad, kaj se tice stabilnosti to bi trebalo malo duze testirat.

 

 

7 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Maldini-CRO kaže...
Ekipo stiže mi ovaj tjedan Android box-ovi s chipom S905x2 2 gb...pa kad stignu javim kako to radi s IPTV-om...
Svatko ko nema Samsung ili LG dobra preporuka za 38 $ na gearbestu što je full jeftino za hardvare za IPTV

 

ja imam box sa tim chipom i radi odlicno. nemas tu kaj..

15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
oliol kaže...
Maldini-CRO kaže...
Ok ajde da malo sumiramo Vi svi koji u zadnjih par postova ste imali dosta tih stranih lista....komentari i usporedba s ovim domaćim da ih ne nabrajam....znači osporedba prvenstveno na ex-yu ...sport...pa nadalje...

 Kome nisu bitni ex-yu programi (kao meni) onda bi to ukratko bilo kao da imaš po kvaliteti slike  Tv viet ili Red devils sa puno,puno programa. Izgleda mi kao da imam satelitsku antenu i puno slikom kvalitetnih programa.

 Te liste pomalo uvode 4k filmove i 4k kanale.

  Po pitanju sporta imaš sve moguče kanale , a meni isto draga NBA košarka je dobro zastupljena ,kao i nogomet i imaš dosta live prenosa.

 Ex yu programi su isto zastupljeni ,ali raznih rezolucija tako da ima i arena fhd,sport klub fhd.

 Cijena na 3 miseca = 25 ili 40€ kako koja lista, a neke liste daju da izabiraš koji hočeš paket kao clearstreamziptv

 Uglavnom kad završi liga prvaka (planet sport) uzet ću jednu listu 3 miseca, a možda i Beni111 opet uleti sa kojom kvalitetnom stranom listom kao sad i koja radi.

  Rezime na kraju:

 Kako ja imam max tv i gledam najviše nogomet, ponekad nba košarku.Nisam neki veliki gledatelj televizije jer nemam baš ni puno vrimena za gledat.Smatram da jednom normalnom korisniku koji gleda 30-40 kanala na ovim našim ex yu prostorima sasvim dovoljna usluga koju pružaju Red devils i Tv viet .Stranu ću listu uzet čisto da vidim kakva joj je stabilnost u odnosu na ove naše providere i da pogledam koji 4k kanal.

 Prednost dajem našim providerima Red devil i Tv viet.

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Skinuo apk HRTi i gledam hrt2 hd, ali nije me impresioniralo, daleko je to od pravog hd-a.
 
1 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Maldini-CRO kaže...
Dobro ok, ali nisi nam napisao zašto si zadovoljan ovim domaćim listama u odnosu na strane...

 Pa ako hoćeš preciznije paše mi najviše zbog velikog izbora naših sportskih kanala pa onda svih drugih dali doku ili fimskih titlovani i eto to bi bilo to a ima naših lista jako kvalitetnih i dosta dobar izbor za svakoga nešto.

Probao sam i ja dosta tih stranih listi ali meni nepašu.

Napad je najbolja obrana :)
5 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
oliol imas PM u njemu ti poklon snova uzivaj i javi utiske poz…….
 
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
dsuki kaže...
oliol imas PM u njemu ti poklon snova uzivaj i javi utiske poz…….

 Mora bi uzet dva miseca godišnjeg odmora za sve prigledat.Za utiske moram uzet notes jer za ovo sve prigledat mora bi napisat knjigu utisaka.Ovo je ludilo.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
dsuki kaže...
oliol imas PM u njemu ti poklon snova uzivaj i javi utiske poz…….

 Pozdrav dsuki stari majstore posalji meni jednu da vidim sto ima

15 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Evo jedne najave 4 k utakmice, a ide snimka utakmice sporting-porto i nastavit ću gledat iako je snimka radi lipote slike.

Poruka je uređivana zadnji put sub 12.1.2019 23:07 (oliol).
 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta


Nema HR sk3 fullhd ako sam dobro shvatio? Na kojem se ono kanalu/uređaju može mijenjati audio ?

Hvala
Poruka je uređivana zadnji put sub 12.1.2019 23:15 (.domagojs.).
 
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
E da je meni ta brzina interneta mi ovdje ko na divljem zapadu bakar hahahaha
 
0 1 hvala 0
6 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

pozdrav svima!vidim da neki dijele liste pa bih volio i ja da probam neku listu?

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

@oliol, o tom sam programu pricao, to je onaj portugalski s liste koju mi je poslao dsuki, slika je izvrsna...steta samo sto nisu i polsat premium sport uhd ostavili u 4 k ili ih bolje transkodirali...da su bar u jos nekoj listi ta dva polsata blize originalnom streamu bila bi milina...dsuki jel postoji neka lista s jos boljom kvalitetom tih poljskih programa il neka koja ima pokoji bein u 4k?

Usput, moram pohvaliti listu od splicanina s britanskim sportskim kanalima koja nije nijednom zastekala, jos da ima ova dva polsata sportska u extra kvaliteti ili neki 4k sport bila bi genijalna lista za sport...

Poruka je uređivana zadnji put ned 13.1.2019 0:19 (mfran).
 
0 0 hvala 0
6 godina
online
Gledanje TV programa preko Interneta

Strane liste nisu za  one koji traže ex-yu programe.Ja sam iznio svoja iskustva sa genom i naveo da mi ona služi isključivo za sport.

Zašto za sport?Pa zato šta je uistinu užitak gledati sport na portugalskim sport kanalima,poljskim sport kanalima,bein,bt sport itd....Svi ti kanali su u FHD.Imam i MAX-tv i slika na navedenim je daleko bolja nego na našim arenama i sk.Stabilnost je sasvim ok pa mi nije bilo žao dati 60 eura za godinu dana.

DSUKI molim te možeš li mi poslati tu jednu listu sa sportom šta si slao oliolu.Unaprijed zahvaljujem

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 13.1.2019 0:45 (joleog).
 
2 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ne dijelim tu listu sta je dobio oliol dao sam dvije liste da se samo vide neke stvari.
 
0 1 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Znaci po tome IPTV ipak može doći do kvalitete CS-a?

Jel ima koja lista koja vec koristi h265? Nestrpljiv sam. Ne mogu docekat lucov test :)
Poruka je uređivana zadnji put ned 13.1.2019 10:08 (Wolfish).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
dsuki kaže...
Ne dijelim tu listu sta je dobio oliol dao sam dvije liste da se samo vide neke stvari.

 Mene bi bilo sramota to radit. Kupite liste pa dijelite i onda ispada da ste neki hakerići. Samo da bi ovdje na forumu bili face.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
14 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Vec dva tjedna testiram listu cableguy i mogu reci da je lista sasvim ok.Zna se ponekad dogoditi da poneki program ne radi ali brzo  se to riješi.

Nova IPTV nema Pink Hits a taj program obožavam radi glazbe pa je cableguy dobro došla lista.Za te novce lista radi sasvim uredno a slika o tome se da pricati.

Testirao sam još poneke liste tj tražio test liste.Zanimljivih likova ima koji za test traže 5 e do onih koji odbruse ljutito a neki traže i ime i prezime 

Svakavih ljudi se sretne u svijetu IPTV-a

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
mfran kaže...

@oliol, o tom sam programu pricao, to je onaj portugalski s liste koju mi je poslao dsuki, slika je izvrsna...steta samo sto nisu i polsat premium sport uhd ostavili u 4 k ili ih bolje transkodirali...da su bar u jos nekoj listi ta dva polsata blize originalnom streamu bila bi milina...dsuki jel postoji neka lista s jos boljom kvalitetom tih poljskih programa il neka koja ima pokoji bein u 4k?

Usput, moram pohvaliti listu od splicanina s britanskim sportskim kanalima koja nije nijednom zastekala, jos da ima ova dva polsata sportska u extra kvaliteti ili neki 4k sport bila bi genijalna lista za sport...

 dobio si listu sa fhd polsat sport premium a bein 4k ti ne postoji

pozdrav

6 godina
online
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Postoji Bein La liga UHD-Španjolski program 

5 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Bein ima dobrih FHD 1920x1080, broj slicica 50-8,4 mbms.
Polako se uvodi sve vise FHD,jedan nas domaci kaze da ce uvest sve fhd sta postoji (nase kanale).Kaze kako novac dolazi tako ulaze.Ali meni i sad izgleda odlicno lista za to kratko vrijeme kako je na sceni.
Pravi FHD i najbolja slika sta sam ja testira je onaj kojem mbms ne pada nikad ispod 8 mbms, samo navise i da je broj slicica 50 ili 30.Sve ono sta varira od 4 pa do 9 mbms tu nesto ne stima.Najbolji test se dobi na dreamboxu kad je skala recimo stalno na 11 mbms i ne skace ni mic gore dolje (slika je tu mrak).
Cinemax 1 i Cinemax 2 FHD,6mbms uveli vecina stranih lista super.


.
Poruka je uređivana zadnji put ned 13.1.2019 12:49 (dsuki).
 
0 2 hvala 0
9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta
Eto, nakon tooooliko stranica ove teme koju pratim, i tu i tamo se uključim, ja još uvijek nemam jasnu sliku koje liste se vrijedi kupiti.
Spominje se tu štošta, strano, domaće, ovo ono, ali od šume postova vidim samo prepucavanja ili hvalisanje.

Bio bih jako zahvalan ako netko može sumirati dojmove, onako lijepo, pregledno, pa da time pomogne i ostalim forumašima, a vidim da ih dosta prati ovu temu.

Ne tražimo ništa džabe, samo iskrene dojmove.

Hvala!
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
x18x05x kaže...
dsuki kaže...
Ne dijelim tu listu sta je dobio oliol dao sam dvije liste da se samo vide neke stvari.

 Mene bi bilo sramota to radit. Kupite liste pa dijelite i onda ispada da ste neki hakerići. Samo da bi ovdje na forumu bili face.

 Da ne ispane da branim nekoga, ali imaj na umu da ono što su kupili je već ILEGALNO!

 

Stoga nema smisla da pričamo što je moralno a što ne!  :)

14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ZdravacVZ kaže...
x18x05x kaže...
dsuki kaže...
Ne dijelim tu listu sta je dobio oliol dao sam dvije liste da se samo vide neke stvari.

 Mene bi bilo sramota to radit. Kupite liste pa dijelite i onda ispada da ste neki hakerići. Samo da bi ovdje na forumu bili face.

 Da ne ispane da branim nekoga, ali imaj na umu da ono što su kupili je već ILEGALNO!

 

Stoga nema smisla da pričamo što je moralno a što ne!  :)

 Ni u jednom trenutku nisam mislio na moral. Tako da..

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
5 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ZdravacVZ imas PM
Poruka je uređivana zadnji put ned 13.1.2019 21:35 (dsuki).
 
1 1 hvala 1
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice