Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.507
|
čitano: 7.150.074
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Super, onda ću mu reći da mirno instalira i drugu listu bez ikakve brige 

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Protjeran i beni2  sada se čeka novi "padobranac" u temi s 0 dana forumskog staža 

Moj PC  
2 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Frend instalirao i sad veli da ima samo ovu novu listu, tj. da nezna kako opet vratiti na staru koju mu je ukucao provider...

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ako ti provider unese listu briše ti sve liste šta si ima.Ako ti ubaciš listu brišeš providerovu.Nek mu provider pošalje listu na email i nek je tad ubaci pa će imat obe.
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.1.2019 16:03 (oliol).
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
dmanz kaže...

Protjeran i beni2  sada se čeka novi "padobranac" u temi s 0 dana forumskog staža 

 Sad se čeka da izmisli novi nadimak. Sigurno bude preko VPN-a pravio acc.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
6 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

@lucluc jel ima sta o ministra player?Kako napreduju radovi?

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ciperca kaže...

@lucluc jel ima sta o ministra player?Kako napreduju radovi?

 Ministra na mag je rijeseno. S tim sto radi tv uzivo. Za koji dan ce biti tv na zahtjev... Ministra player za ostale uredjaje (iphone, android, smarttv, apple tv, roku...) ima jos nekih sitnica da se dovrse oko autorizacije... Nadam se veceras da ce biti dostupno

8 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Daky123 kaže...

POMOĆ.Koji uređaj kupiti za iptv? Recimo do 500-600kn. Što kažete na mag 322 ili mag 410  

 Preskoci MAG 410, to je Android uređaj, imao sam ga na testu i po mom misljenju se ne bi trebao uopce zvati mag.

 

322 je odlican ozbor, ali gledaj bolje 256 jer ima brzi procesor i vise RAM-a.

dennis the menace
5 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Denis757 kaže...
Daky123 kaže...

POMOĆ.Koji uređaj kupiti za iptv? Recimo do 500-600kn. Što kažete na mag 322 ili mag 410  

 Preskoci MAG 410, to je Android uređaj, imao sam ga na testu i po mom misljenju se ne bi trebao uopce zvati mag.

 

322 je odlican ozbor, ali gledaj bolje 256 jer ima brzi procesor i vise RAM-a.

 Oke, hvala na odgovoru 

5 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

A ceka se onda ministra od lucluca, mozda bude i bolji epg nego je sad...

 
1 0 hvala 1
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Seki001 kaže...
Daky123 kaže...

POMOĆ.Koji uređaj kupiti za iptv? Recimo do 500-600kn. Što kažete na mag 322 ili mag 410  

 256 ili 322 od ta dva slobodno biraj.Oba podupiru HEVC i oba su vjerovatno tj. sigurno brža od ovog mog MAG 254 i ja se premišljam da napravim upgrade na 256 ili 322 iako sam bliže ovom 322 modelu.

Iako mi nije još priša fino meni ovaj 254 šljaka za sad malo se nekad zblesira ali to brzo riješim i dalje radi sve ok.

 Ja sam skoro uzeo 322 i imao sam velikih problema,restartovao se sam od sebe,kasnio zvuk na mnogim kanalima,ona slika kad se otvori menu isao samo zvuk bez slike itd. Posle mi nextgen pisao da su mu korisnici imali slicnih problema sa tim magom. Na kraju sam malo googlao i svi ovi problemi su poznati na njihovim forumima,tako da nije u pitanju samo moj mag. Na kraju sam uzeo provereni 254 i sve radi super,sto se tice brzine ja nisam primetio da je 322 brzi od 254 jedino sto 322 podrzava hevc a 254 ne. Eto to je neko moje iskustvo. 

8 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
zlatan91lw kaže...
Seki001 kaže...
Daky123 kaže...

POMOĆ.Koji uređaj kupiti za iptv? Recimo do 500-600kn. Što kažete na mag 322 ili mag 410  

 256 ili 322 od ta dva slobodno biraj.Oba podupiru HEVC i oba su vjerovatno tj. sigurno brža od ovog mog MAG 254 i ja se premišljam da napravim upgrade na 256 ili 322 iako sam bliže ovom 322 modelu.

Iako mi nije još priša fino meni ovaj 254 šljaka za sad malo se nekad zblesira ali to brzo riješim i dalje radi sve ok.

 Ja sam skoro uzeo 322 i imao sam velikih problema,restartovao se sam od sebe,kasnio zvuk na mnogim kanalima,ona slika kad se otvori menu isao samo zvuk bez slike itd. Posle mi nextgen pisao da su mu korisnici imali slicnih problema sa tim magom. Na kraju sam malo googlao i svi ovi problemi su poznati na njihovim forumima,tako da nije u pitanju samo moj mag. Na kraju sam uzeo provereni 254 i sve radi super,sto se tice brzine ja nisam primetio da je 322 brzi od 254 jedino sto 322 podrzava hevc a 254 ne. Eto to je neko moje iskustvo. 

 Trebao si napraviti update sw-a, poznato je da je jedna verzija sw-a na 322 imala tih problema ali je to prilicno brzo ispravljeno.

dennis the menace
10 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Nije točno. Ja sam na svom MAG 322 receiveru u 11. mjesecu odmah kad sam ga kupio napravio update softvera i događalo mi se isto što i zlatan91lw .

Nakon kratkog guglanja, vidio sam da i drugi imaju, odnosno da su imali takav problem i problem se rješava tako da se skine prethodna verzija softvera/firmvera i ubaci preko usb sticka.

Od tada do danas sve radi bez greške, tako da mogu samo preporučiti svima. Ja sam sa MAG 322 prezadovoljan.

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Sonics kaže...

Nije točno. Ja sam na svom MAG 322 receiveru u 11. mjesecu odmah kad sam ga kupio napravio update softvera i događalo mi se isto što i zlatan91lw .

Nakon kratkog guglanja, vidio sam da i drugi imaju, odnosno da su imali takav problem i problem se rješava tako da se skine prethodna verzija softvera/firmvera i ubaci preko usb sticka.

Od tada do danas sve radi bez greške, tako da mogu samo preporučiti svima. Ja sam sa MAG 322 prezadovoljan.

 Vratio sam i ja prethodnu verziju,i resilo je problem sa slikom na home,ali ostao mi problem sa resetovanjem i zvukom. Mozda je bilo i do mog mag-a nesto.

8 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Evo na zamolbu dragog nam kolege BUG forumaša lucluca aka tvvieta objavljujem ekskluzivu! Screenshotove TVVIET IPTV Ministra Player platforme i u drugom postu ću objavit isto tako par screenshotova sa MAG ministra platforme 

 

Ovo sad sljede screenshotovi sa iOS Minstra Playera ali vjerovatno je isti takav će bit i na Android Os-u:

 

Znači moram naglasit kako mi je i lucluc rekao da je ovo tek radna verzija i još tu ima posla poput dodavanja raznih korisnih funkcija poput EPG-ea onda timeshift itd itd...

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
5 0 hvala 2
8 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Evo i screenshotova radne verzije Ministre sa MAG reciver iptv platforme:

 

 

Samo da napomenem jako to fino sve glatko radi i izgleda naravno ima tu još posla kako vidim ali nesumnjam da će bit urađeno kvalitetno 

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
4 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
zlatan91lw kaže...
Sonics kaže...

Nije točno. Ja sam na svom MAG 322 receiveru u 11. mjesecu odmah kad sam ga kupio napravio update softvera i događalo mi se isto što i zlatan91lw .

Nakon kratkog guglanja, vidio sam da i drugi imaju, odnosno da su imali takav problem i problem se rješava tako da se skine prethodna verzija softvera/firmvera i ubaci preko usb sticka.

Od tada do danas sve radi bez greške, tako da mogu samo preporučiti svima. Ja sam sa MAG 322 prezadovoljan.

 Vratio sam i ja prethodnu verziju,i resilo je problem sa slikom na home,ali ostao mi problem sa resetovanjem i zvukom. Mozda je bilo i do mog mag-a nesto.

 A jbg, onda je vjerojatno nešto do tvog mag-a. Ja nemam nikakvih problema sa zvukom niti mi se ikad resetirao sam od sebe.

12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Seki001 kaže...

Evo i screenshotova radne verzije Ministre sa MAG reciver iptv platforme:

 

 

Samo da napomenem jako to fino sve glatko radi i izgleda naravno ima tu još posla kako vidim ali nesumnjam da će bit urađeno kvalitetno 

 Ne shvačam zašto bi kupio taj MAG reciver a ne Android Box??

 

Imam Android tv i na njemu IPTV aplikaciju i ne shvačam prednosti MAG-a.

 

Gledam kako su programi sortitano na MAG i bolje mi je to na IPTV-u.

8 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

R36 pa naravno o ukusima se ne raspravlja i naravno da ćeš ti osobno uzet šta tebi najviše paše 

Bit će to jako dobro i na Androidu nebrigaj.

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Koja je razlika ministra playera aplikacije na androidu i one na mag-u.....ima li tu velikih razlika...
Ima li Red devil podršku za taj player na androidu?
12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Jesam li dobro shvatio da se aplikacija nemože instalirat na AndroidTV OS?

 
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Može...pa ako imaš Android na TV u u storu potraži ministra player
5 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ok skuzio sam razliku...ova za android je okrnjena verzija one za mag...mozda je prosire kasnije updejtima
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Dakle prva faza je gotova. Mag ministra i ministra player rade za tv uzivo... Sada idemo dalje: grupiranje kanala, epg, ikone i naravno gledanje unazad...

 
3 0 hvala 2
12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Govorim on android boxu koji ima AndroidTV os tak da je nema u Google Play. Piše u opisu da je za smartphone i tablet tak da trebat će potražit apk i sideload-at. pitanje je hoće li se moć koriatit pomoću daljinca ili treba miš.

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Za android tv ima i nasa app (ak iptv player) ako si korisnik... :-))

 
1 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
E to bi bilo super...kad bi se našla puna verzija za android ....pa da se instalira sa stika...ako je itko nađe molio bio da se javi
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Samo da napomenem: vas provajder mora podrzavati ministra player... Nemojte kupovati licence i slicno dok ne provjerite prethodno sa vasim provajderom

 
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...

Za android tv ima i nasa app (ak iptv player) ako si korisnik... :-))

 Jesam. Bez uvrjede ali u aplikaciji programi razbacani ko kupus salata. Trenutno gledam prek perfect playera jer tam moš micat programe pa sam složio po nekom svom redu a imam i epg za sve programe. :)

8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
bezimeni kaže...
lucluc kaže...

Za android tv ima i nasa app (ak iptv player) ako si korisnik... :-))

 Jesam. Bez uvrjede ali u aplikaciji programi razbacani ko kupus salata. Trenutno gledam prek perfect playera jer tam moš micat programe pa sam složio po nekom svom redu a imam i epg za sve programe. :)

 Da, sortirani su po abecedi. Ali uskoro cemo napokon i android app nadograditi i napraviti pomicanje kanala...

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice