Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.521
|
čitano: 7.161.508
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ima li neka stranica da se može gledati live naši programi besplatno i da je stabilno(htv,rtl i nova)?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Besplatno i stabilno teško.Imaš android aplikacije hrt,rtl pa možeš instalirat.Stabilne i besplatne.
8 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

lucluc sad je naredu sljedećem EPG jesam u pravu ili krivu a ?

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Zapravo ima HRTi live i RTL,jedino NOVA tv nema.

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Seki001 kaže...

lucluc sad je naredu sljedećem EPG jesam u pravu ili krivu a ?

 Da, samo da se potpuno zavrsi tv na zahtjev, onda ide epg, grupe i ikone

 

Onako koliko sam testirao, smatram da je ministra player trenutno najstabilnija app za iptv

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.1.2019 13:14 (lucluc).
8 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ja sam ti sad to malo isprobao ali neradi ti trenutno nemogu pokrenut nijedan sadržaj u VOD-u tj TV na zahtjev malo pogledaj to.

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

I od kud da skinem tu ministru za android tv?

 

15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Za sada još ništa za android tv.
8 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

U izradi je...

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

A jel ima za Samsung Smart TV ( 2014) ? Ne vidim za instalaciju. Ima neki app SmartStb. Jel to isto to?

8 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Nije to isto.

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ima samo zasad za Samsung tizen os ali za Samsung smart je još u izradi i nema je u samsung storeu zato je nemoš nać jer i ja imam samsunga iz 2014.

Napad je najbolja obrana :)
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.1.2019 14:23 (Seki001).
Moj PC  
1 1 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

sad mi zena kaze da nema rtl living na tvviet. ja da budem iskren nisam to ni primjetio. jel se planira kakvo prosirenje sa kanalima u tom smijeru. 

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Stula kaže...

sad mi zena kaze da nema rtl living na tvviet. ja da budem iskren nisam to ni primjetio. jel se planira kakvo prosirenje sa kanalima u tom smijeru. 

 Da, uskoro ce biti jos dodanih kanala.

5 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Isprobao sam SS IPTV upravo izišla za Philips...nije loše jednostavno slaganje favorit liste s portala al je sporo prebacivanje kanala puno sporije nego u perfectpleayeru...
I još jedna stvar u perfectplayeru stavite u opcijama HW+ decoder slika je toliko oštra da sam se iznenadio koliko jedna opcija u playeru očisti sliku...
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

@torente35

 

Kao web stranicu ne znam ,ali ako koristiš kodi imaš osijek build i u njemu ima live tv i tamo sam redovito gledao domače kanale.Bio je i adon live tv serbia, u njemu su bile sekcije ex yu kanala.

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.1.2019 17:57 (Ivooh11).
5 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Nekad davno je bilo mislim da live tv serbia ima još...al daleko je to sve od kvalitetne slike...
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Maldini-CRO kaže...
Nekad davno je bilo mislim da live tv serbia ima još...al daleko je to sve od kvalitetne slike...

 A čuj, kolko para toliko muzike ,evo baš pogledao, radi live tv serbia 

7 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

ima i green build.. malo sam gledao radi sve ok.

 
0 0 hvala 1
5 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

@lucluc, jel se već zna koje nove kanale možemo očekivati u tvviet?

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Javit cu ovih dana. Nisam jos stigao sve posloziti

 
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Evo gledam Arena 3 HR na tvviet i slika je katastrofa. Sve kao HD slika, a izgleda užas. OK, slika je isporučena u 720p, ali ovo je u najboljem slučaju 360p razvučeno za 720. Katastrofa.

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Pa zar je tako loša...već dugo se nije nitko na tvviet požalio...znam da stalno radi na poboljšavanju usluge...
Preko čega gledate?
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.1.2019 15:28 (Maldini-CRO).
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

MOzda ste u pravu. Sinoc nakon odredjenih servisnih odrzavanja ostavio sam greskom nizi bitrate. Probajte sada kako izgleda

 
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Grisha kaže...

Evo gledam Arena 3 HR na tvviet i slika je katastrofa. Sve kao HD slika, a izgleda užas. OK, slika je isporučena u 720p, ali ovo je u najboljem slučaju 360p razvučeno za 720. Katastrofa.

 hahahaahhaha ma nije moguće ,kad smo ja i beni to govorili vi nas odma prozvali a govorili istinu hahahah,moj luc luc ni arene nemaš u hdu nego u sd hahhahaha

8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

To je greska koja je nastala slucajno sinoc, to se svugdje moze desiti. I ne mlati nesto sto ne znas. Vidjet cemo ovih dana kako izgledaju arene hr u h265 (1920x1080 sa 8mbps)... To gdje god drugo nadjes, ja gasim tvviet :-))

 

Takodjer, koju god listu nadjes gdje arene hr imaju kvalitetniju sliku, posalji i ja odmah podesim duplo bolju :-))

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.1.2019 19:12 (lucluc).
 
2 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...

To je greska koja je nastala slucajno sinoc, to se svugdje moze desiti. I ne mlati nesto sto ne znas. Vidjet cemo ovih dana kako izgledaju arene hr u h265 (1920x1080 sa 8mbps)... To gdje god drugo nadjes, ja gasim tvviet :-))

 

Takodjer, koju god listu nadjes gdje arene hr imaju kvalitetniju sliku, posalji i ja odmah podesim duplo bolju :-))

 bravo za tebe

8 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...

To je greska koja je nastala slucajno sinoc, to se svugdje moze desiti. I ne mlati nesto sto ne znas. Vidjet cemo ovih dana kako izgledaju arene hr u h265 (1920x1080 sa 8mbps)... To gdje god drugo nadjes, ja gasim tvviet :-))

 

Takodjer, koju god listu nadjes gdje arene hr imaju kvalitetniju sliku, posalji i ja odmah podesim duplo bolju :-))

 Zasto cekat, zasto ih odmah ne stavis na tu mega-super-duper rezoluciju??

dennis the menace
11 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

koliko zlobnih ljudi ima tu..sve na racun toga jer si najbolji ponuđač usluge..

Moj PC  
3 0 hvala 2
8 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Pa valjda će čovjek i stavit kad je već javno ovdje objavio... e sad odmah hmm ja bi rađe da on to uključi u ponudu kako Bog zapovida i kako slaže druge kanale u svom sistemu.

Jedino je zajebano šta ja nemam ni jedan uređaj koji podržava HEVC pa će meni bit zajebano morat ću se upgredat izgleda xD

lucluc hoće li ti neki kanali koji budu išli u hevcu bit uklopljeni u onu ponudu kanala na web tvviet stranici? Jer ako da onda bi tako mogao gledat :)

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
0 0 hvala 1
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice