Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.513
|
čitano: 7.152.801
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Stvar je po meni jednostavna, optima je pod t-com, i pretpostavljam da su tehnicki ograniceni sa tim linijama, vezama ili sta ja znam sa cim sve nisu jel vjerovatno im se neda ulagat bas u novu opremu, pa korisnike koje su na t-com stavljaju u prvi plan, a one na optimi ogranicavaju da bi ovi na t-com imali sto vise nesmetan rad. Zato se ti problemi pojavljuju najvise u odredjeno doba dana kad je najveca navala. Ista stvar je i kod mobilnih mreza gdje jedan vlasnik ima njih vise i uvijek ima ona koja je glavna i koja ima najveci prioritet. Ukratko, ''koliko para toliko muzike''. To je samo moje misljenje, sad moze bit tako, a i nemora 

 
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

U pitanju je cisto kvar, nista vise... Jer diagnostikom se jasno vide dropovi... Negdje se gubi konekcija na tcom do optime, negdje na jednom cvoru u holandiji... Ovaj drugi kvar smo mi preskocili, ostaje jos od tcom do optime (nekim korisnicima)

 
0 0 hvala 1
5 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ja ima flat na tele2 i probao sam kod kuće dali će podržati stream i zaključak je........ KURČ.......
Usred ZG-a ništa od kvalitetnog streama a kad odem na more još gora stvar,mogu nositi box al badave mi samo se izživciram...i punac je na t-com...malo bolje ali od cca 18 h na moru koma živa....
tako da taj 4g bolje da im niti ne piše
5 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Pa imaju svu silu ljudi i tehnike zašto to ne srede ako je kvar u pitanju....pa ako vi "mali" operateri sredite kvar za najkasnije dan, zašto oni koji imaju više para i logostike ne mogu....
...a ne mogu jer ne žele i puca im k za običnog korisnika ....jedino su jaki kad treba zvati za produženje ugovora a i onda su s ponudama najčešće pič,,,,
Meni ističe sada u 4 mj internet pa čemo vidjeti izdašnu ponudu od A1
Poruka je uređivana zadnji put ned 10.2.2019 18:35 (Maldini-CRO).
11 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Maldini-CRO kaže...
Pa imaju svu silu ljudi i tehnike zašto to ne srede ako je kvar u pitanju....pa ako vi "mali" operateri sredite kvar za najkasnije dan, zašto oni koji imaju više para i logostike ne mogu....
...a ne mogu jer ne žele i puca im k za običnog korisnika ....jedino su jaki kad treba zvati za produženje ugovora a i onda su s ponudama najčešće pič,,,,
Meni ističe sada u 4 mj internet pa čemo vidjeti izdašnu ponudu od A1

 Da pocne ovima na t-com tako kosto je nama koji smo na optimi budi siguran da bi rjesili to vec odavno. I opet se vracamo na ono sta sam gore napisao.

8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Pa njima je sve to problem jer ipak oko 80% korisnika internet koristi za fb, youtube, viber, instagram i slicno i oni to ne primjete... Tako da samo racunaju koliko ce im se sta isplatiti i slicno...

 
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
bero666 kaže...
Maldini-CRO kaže...
Pa imaju svu silu ljudi i tehnike zašto to ne srede ako je kvar u pitanju....pa ako vi "mali" operateri sredite kvar za najkasnije dan, zašto oni koji imaju više para i logostike ne mogu....
...a ne mogu jer ne žele i puca im k za običnog korisnika ....jedino su jaki kad treba zvati za produženje ugovora a i onda su s ponudama najčešće pič,,,,
Meni ističe sada u 4 mj internet pa čemo vidjeti izdašnu ponudu od A1

 Da pocne ovima na t-com tako kosto je nama koji smo na optimi budi siguran da bi rjesili to vec odavno. I opet se vracamo na ono sta sam gore napisao.

 Ja kad imam nekih problema  na T-comu a imao sam, stvarno jako brzo otklanjaju probleme koji nastanu tako da samo zbog toga valja bit kod njih. Stvarno su brzi bar sam se u to ja uvjerio a bio sam dugo i na Bnet-u tamo je to bilo puno puno sporije.

Napad je najbolja obrana :)
5 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Svake godine interwievi predsjednika uprava Tcom i A1 (pošto su po meni i jedini ozbiljni na tržištu u HR)

Ulažemo xxx miliona u infrastrukturu da bi naši korisnik bio zadovoljan

Ok

a priča: ZG i more Rogoznica kod Šibenika 0 bodova za stream (brzina uglavnom 2-4 mb šteka ko ludo)

b priča: bnet na coaksu govori 2 godine radimo testiranja za docis 3,1 (ništa još nije krenulo)

c priča ruralna područja ljudi koji žive tamo pale vatru i skaču po kiši kad imaju 20 mb/s

Tako da njihove priče su već toliko isprazne da bolje da niti jednog od tih glavonja ne vidim na cesti
Zapravo vidio sam Mudrinića al on mi se toliko gadi da mi se neda otvoriti usta kad ga vidim... (inače veliki Tuđmanov manager koji je razjebao priču HPT-a koja je mogla dvije auto ceste izgraditi po HR-u i dva pelješka mosta...a ne prodati ih švabama koji su na bakru se nacicali ko tankeri)
5 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Pozdrav svim akterima 

Malo sam čitao utiske i registrova se da kažem svoj. Ne gledam često Viet ali sam ga danas pustio da radi, par kanala po par sati. SK i arena mi radili  ko doksa tako da pohvale za vlasnika.

 
1 0 hvala 1
5 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
jel ko zlatna doksa :))
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Hvala na lijepim rijecima

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
torpedoo kaže...

Pozdrav svim akterima 

Malo sam čitao utiske i registrova se da kažem svoj. Ne gledam često Viet ali sam ga danas pustio da radi, par kanala po par sati. SK i arena mi radili  ko doksa tako da pohvale za vlasnika.

 pa normalno kad ti gledas mu besplatno viet moj torpedoo

9 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Zanimljivo sad radi Tvviet i kod mene ok.Gleda zena Epic dramu i stucne ponekad al ni priblizno ko ovih par dana.

Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
torpedoo kaže...

Pozdrav svim akterima 

Malo sam čitao utiske i registrova se da kažem svoj. Ne gledam često Viet ali sam ga danas pustio da radi, par kanala po par sati. SK i arena mi radili  ko doksa tako da pohvale za vlasnika.

 Ja sam maloprije hvalio tvviet i sad mi nat geo wild fhd šteka. Možda zbog spore veze 20/2.

SD nat geo wild radi ok

7 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Hm.. evo, u zadnje vrijeme dosta kritika na tvviet, pa me zanima di su sad isti oni koji su prigovarali kako se samo hvali tvviet na forumu. Ako ih smeta kaj se neka lista hvali onda bi ih trebalo smetat i kad ista pljuje.

 
2 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Sad upravo gledam arenu unazad, košarku na kablovskoj i stalno trza. Šta reći - nit ima veze sa netom, kompom, strimom....i kod velikih operatera se to dešava.

 
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Upravo pogledao utakmicu na SK HR 1, slika super, niti jednom nije trznulo. 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Moj PC  
1 0 hvala 1
5 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...

Ne planiram dodavati neke strane kanale (da pustam restream nekih stranih 4k, fhd i slicno za koje se i ne zna tko strimuje i do kada)... Recimo sto se tice sporta, ne planiram dodavati i strani sport koji prenosi iste sadrzaje kao i domaci sportski kanali... Planiram dodati nesto sto prenosi sadrzaje koji su nedostupni trenutno... Takodjer, od novih kanala, dodat cu odredjene domace kanale koje korisnici cesto gledaju, te raditi na tome da postojeca ponuda bude jos kvalitetnija... Usluge sa 500, 1000 i slicno kanala mozete naci bilo gdje i tvviet nije takva usluga...

 

NBA imas premalo bez obzira sto SK pokriva, to je nedovoljno. Prijedlog NBA tv iz USA nije dobar, ta tv prenosi kao i SK, a kad krene doigravanje sve prelazi na Abc, Tnt i Espn. Tv2 sport danski je mnogo bolje rjesenje a kanal je prilicno anoniman. Fali ti i Moja tv koja prenosi BiH ligu, to je od najbitnijeg. Ako si u prilici i mogucnosti da uzmes sportski paket Movistar onda bi rijesio problem NBA, tu su i kanali Movistar liga de campiones i slicno. Ligu prvaka pokrivas, cini mi se da imas i Sky njemacki uz Planet i Arene.

 

Lucluc je bio korektan kad sam mu trazio test, cak mi je dao na vise dana i radilo je to ok s obzirom na moj praistorijski internet. Primijetio sam da tu pise jedan koji nije dao test i bahato odgovorio.

 

Veliki pozdrav za sve i posebno oliola, najpozitivnijeg clana na forumu i fanatika skoro kao ja :D Kako on ganja Planet tako ja ganjam sve moguce, hocu gledam na kanalima cije ekipe igraju mislim na tu zemlju, to je bas bolest koja je uzela maha. Uvijek imam 2-3 liste i za to je zasluzna ekipa oko benia. Malo cu sad o njemu i toj ekipi koju znam tek nekoliko mjeseci. To su sve izuzetni ljudi spremni da pomognu i kod njega na forumu je vecina spremna da pomogne i odgovori na bilo koje pitanje. Beni se zajebava, a siguran sam da vam je vecini dao dobre liste. Traju te liste mnogo duze nego sto mislite i moze se provjeriti u pretrazivacu koristi li ih ko, kako oni to sastave da sam recimo ja jedini korisnik te liste to ne bih znao.

 

Znam karakteristike dosta listi, kanale koji najbolje pokrivaju neke sportove, sve otprilike sto je vezano za Iptv kanale, ali pojma nemam oko skidanja tih lista, a i ne moram imati pojma pored benia i ekipe.

 

Za geniptv ili cableguy ako dobijete skracenu listu ili predugu, odete u njihov dashboard i tamo stiklirate sve sta vas zanima ili ne zanima, bar je to moglo do prije 2-3 mjeseca, valjda i sad moze.

 

Nova iptv sam dohvatio samo na sat dva, ok je to. Izgleda ih drzi neki moj komsija, moracu ga zicat za dzabe listu, kad sam vec navikao na dzabanu. :D

 

Clientportal vam je dobar za filmove, redovni su, nepotpuni za moj ukus iako je medju najpopularnijim listama. Fali tu Planet, Nba pass, dok recimo ubace Hrt hd sve kanale i tako, naidjoh na olx gdje ih jedan reseler prodaje 25km mjesecno, lol. Taj olx je pun takvih.

5 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

A već sutra Man Utd:Psg 

 
1 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ima li kakvih novosti? 

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Koje liste od domaćih imaju portugal sport? Vidim najviše se hvali. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Cableguy lista ti ima portugalske sportske programa i jedan 4k.
12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Zamolio bi nekog da mi javi na PM kako doci do cableguya ili njegove test liste za pocetak.

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Uff, znači sutra je pravi stress test za iptv 😁

 

Baš me zanima kako će to izgledati, imam dvije plaćene liste i jednu besplatnu od benija (F)...ali nekako se osjećam nesigurno...

 

Jel netko koristio DAZN uslugu?

 

Malo sam proguglao i žale se ljudi na kvalitetu slike ako se gleda na telki...a drugi vele da je odlična slika...

 

Pa ako je netko koristio DAZN, ako može mali review? 😊

 

Gledao bi na telki preko nvidije shield, koristeći vpn!

 

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
cizma kaže...

Uff, znači sutra je pravi stress test za iptv 😁

 

Baš me zanima kako će to izgledati, imam dvije plaćene liste i jednu besplatnu od benija (F)...ali nekako se osjećam nesigurno...

 

Jel netko koristio DAZN uslugu?

 

Malo sam proguglao i žale se ljudi na kvalitetu slike ako se gleda na telki...a drugi vele da je odlična slika...

 

Pa ako je netko koristio DAZN, ako može mali review? 😊

 

Gledao bi na telki preko nvidije shield, koristeći vpn!

 

 

 VPN ne radi, moraš biti u zemlji koja ga podržava. Ja sam ga imao par mjeseci, isplati se tko nema IPTV listu. Ako imaš nemoj ni pomišljati.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
cizma kaže...

Uff, znači sutra je pravi stress test za iptv 😁

 

Baš me zanima kako će to izgledati, imam dvije plaćene liste i jednu besplatnu od benija (F)...ali nekako se osjećam nesigurno...

 

Jel netko koristio DAZN uslugu?

 

Malo sam proguglao i žale se ljudi na kvalitetu slike ako se gleda na telki...a drugi vele da je odlična slika...

 

Pa ako je netko koristio DAZN, ako može mali review? 😊

 

Gledao bi na telki preko nvidije shield, koristeći vpn!

 

 

 Jedan član foruma koji živi u njemačkoj i koristi DAZN, je napisa da je slika fantastična i da se nemože koristit van njemačke ni pomoću vpn.Na nekim forumima je bila ista tematika i nisu se ni uz pomoć vpn mogli koristit kanali DAZN-a.Ima i na bug forumu podforum INTERNET-VPN-DAZN

8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

the path towards Optima Telecom should be solved now - we have changed the path. Can you, please, verify that?

 

Promijenjeno je kompletno routiranje ka optima telecomu za sve korisnike... Molim da korisnici jave korisnickoj sluzbi da li imaju probleme... Takodjer, tko ne koristi tvviet, a ima optima telecom i prekida mu, moze se javiti za test...

 
0 0 hvala 3
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

imam ja dazn,nisam nesto odusevljen kvalitetom slike, imam listu kod red devila i uporedio sam sa sk i arenom i tvrdim da je bolja slika kod reddevila. Plus sto ne moze svaka utakmica live da se gleda ima pojedine utakmice koje mogu tek kada se zavrsi utakmica da se gleda.

14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
zlatan91lw kaže...

imam ja dazn,nisam nesto odusevljen kvalitetom slike, imam listu kod red devila i uporedio sam sa sk i arenom i tvrdim da je bolja slika kod reddevila. Plus sto ne moze svaka utakmica live da se gleda ima pojedine utakmice koje mogu tek kada se zavrsi utakmica da se gleda.

 To je većinom njemačka liga. Njihove utakmice idu u snimku.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
cizma kaže...

Uff, znači sutra je pravi stress test za iptv 😁

 

Baš me zanima kako će to izgledati, imam dvije plaćene liste i jednu besplatnu od benija (F)...ali nekako se osjećam nesigurno...

 

Jel netko koristio DAZN uslugu?

 

Malo sam proguglao i žale se ljudi na kvalitetu slike ako se gleda na telki...a drugi vele da je odlična slika...

 

Pa ako je netko koristio DAZN, ako može mali review? 😊

 

Gledao bi na telki preko nvidije shield, koristeći vpn!

 

 

 Imao sam ja Dazn tri mjeseca... sve radi ok... rezolucija se adaptira na tvoju brzinu neta..  za 9,99e nema bolje usluge

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice