Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.513
|
čitano: 7.152.773
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Hvala na odgovorima, kada se spojim na njemački vpn server izbacuje mi poruku na DAZN da je ta usluga dostupna u xz državama itd.

Kada se spojim na kanadski da mi opciju za pretplatu...i kao prvi mjesec besplatan, naplata tog i tog datuma.

Koristim expressvpn, i pokazao se jako dobrim za Netflix...

 

Kontaktirao sam sada službu vpnovu, i vele da Nijemci blokiraju, ali da probam kanadski, da radi...

 

Budem probao sutra poslije posla sa kanadskim DAZN om pa bumo vidli 👍😄 

 
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Pozdrav forume ajmo napravit cemo 10 test listi pa ako sutra izdrze ligu prvaka cemo produzit u sredu popodne.Znaci desetorica dobe planet sport od 1-5 i ostalo preporucam da si izvade kanale koje ce koristit sutra za tekme
Svaki dobi listu na svoj nck koji mu je i ovdje,moze i ima punice ako ju imaju hahahha.
10 nek se javi na pm dok popunimo kvotu napisat cu gotovo
pa idemo dalje na drugu
Popunjena kvata 13 kom sad da vidimo sutra
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.2.2019 18:53 (beni111).
 
9 0 hvala 0
9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ako netko želi isprobati testnu listu koju sam uzeo s Aliexpressa,može mi se javiti.Lista traje do sutra.RADI SAMO NA MAGU ILI STB EMU aplikaciji.NE PRODAJEM NIKAKVE LISTE!Lista ide onome tko se prvi javi.

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Sinoć odgledao Trail Blazers vs Mavs, odlična tekma, posebno Dončića, a tek slika na us programu, HD deset puta bolji nego bilo koji naš sportski program na FHD.

Geni lista čudno jedno za strani sport, pogotovo US, uživancija za gledanje.

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Inace,izgleda da se popravila slika na polsat sport premium kanalima, a sutra je liga prvaka 

 
2 0 hvala 1
8 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Kaj će vam neki tamo polsat kanali i svi ti ostali strani kanali  uz Planet Sport i Arene koje prenose ligu prvaka ja vas stvarno nemrem razmeti !?

Moj PC  
2 0 hvala 1
6 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Znaš onu...trava je uvijek zelenija u susjedovom ( iliti komšijinom) dvorištu
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Seki001 kaže...

Kaj će vam neki tamo polsat kanali i svi ti ostali strani kanali  uz Planet Sport i Arene koje prenose ligu prvaka ja vas stvarno nemrem razmeti !?

 To su ti kanali koji služe ako na planet sportovima ili arenama bude problema da se može gledat liga prvaka. To su kanali sa kvalitetnom slikom i nije loše znat di se još prenosi liga prvaka, zlu netribalo.

5 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Uvijek je dobro imati vise opcija, pogotovo visoko-kvalitetnih opcija 

 
2 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ne znam mene svi strani komentari osim engleskog počnu vrlo brzo živcirati....
Volim pogledati kvalitetu slike ak brzo me počne živcirati....zato bi jedva dočekao da dodje SK 4k....
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.2.2019 20:24 (Maldini-CRO).
15 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Evo sve je spremno za sutra i ligu prvaka.Moram još samo vidit prijatelja da mi da pokučni od Tele 2 za rezervu.Vpn private spreman.

U smart iptv aplikaciji napravija favorite uz pomoč android aplikacije SPORTEVENTZ koja pokazuje koji kanal prenosi koju utakmicu.Tako sam osim planet sportova koju su spremljeni sa 10 lista, u favorite ubacija sve one kanale koji prenose ligu prvaka i sad ima još oko dvadest raznih kanala uduplanih za svaki slučaj.

 

Jaka je bura i samo nedaj bože da nestane struje.

 
6 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Greška u koracima što se tiče DAZN opcije....treba ti kartica iz te zemlje...😅

 
1 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
oliol kaže...

Evo sve je spremno za sutra i ligu prvaka.Moram još samo vidit prijatelja da mi da pokučni od Tele 2 za rezervu.Vpn private spreman.

U smart iptv aplikaciji napravija favorite uz pomoč android aplikacije SPORTEVENTZ koja pokazuje koji kanal prenosi koju utakmicu.Tako sam osim planet sportova koju su spremljeni sa 10 lista, u favorite ubacija sve one kanale koji prenose ligu prvaka i sad ima još oko dvadest raznih kanala uduplanih za svaki slučaj.

 

Jaka je bura i samo nedaj bože da nestane struje.

 Kupi sutra ranije neki dobar dizelski agregat da osiguraš i elektriku kuće u slučaju nestanka i ti si ko bubreg u loju kolega hahah 

Napad je najbolja obrana :)
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Seki001 kaže...
oliol kaže...

Evo sve je spremno za sutra i ligu prvaka.Moram još samo vidit prijatelja da mi da pokučni od Tele 2 za rezervu.Vpn private spreman.

U smart iptv aplikaciji napravija favorite uz pomoč android aplikacije SPORTEVENTZ koja pokazuje koji kanal prenosi koju utakmicu.Tako sam osim planet sportova koju su spremljeni sa 10 lista, u favorite ubacija sve one kanale koji prenose ligu prvaka i sad ima još oko dvadest raznih kanala uduplanih za svaki slučaj.

 

Jaka je bura i samo nedaj bože da nestane struje.

 Kupi sutra ranije neki dobar dizelski agregat da osiguraš i elektriku kuće u slučaju nestanka i ti si ko bubreg u loju kolega hahah 

 Još davno sam bija planira da kupim jedan agregat i jedan rezervar od 1000 litara za vodu i to imat.Bilo je jeftinih agregata posli rata jer mnogi su to kupovali kad je bila redukcija struje pa kasnije prodavali jeftino.U skoroj budućnosti ću i to nabavit.

5 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

U ratu je bio dobar i akumulator za tv.

 

Brazilci na svojim listama imaju neke kanale u visokoj razlucivosti, jedino sto nisu bas atraktivni i trazeni.

 
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
oli odlična ova aplikacija SPORTEVENTZ....inače prvi puta gledam Polsat sport 1 i lijepo za vidjeti bit rate al dvojka kad sam vidio bitrate pao sam u nesvjest.......
definitivno najbolji stream u FHD-u koji sam vidio ide oko 17-19 mbs
Usporedbe radi taj Polsat sport 2 mi je nemjrljivo bolji od rmc 4k...
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.2.2019 22:07 (Maldini-CRO).
7 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

evo vam javno skajp mudraca za iptv

crowcrow2 (slika vrane i nekog blidog na skajp)

 

ovog trazite crowcrow2 wien austria i pitajte ga svašta

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.2.2019 22:04 (Splićanin).
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Imam Mag322 i listu od Red devil, internet Tele2 pokucni kojem brzina varira od 11, 15 - 40 mb/s. Do prije dva dana sve je radilo besprijekorno dok prilikom prebacivanja programa nebi sve zablokiralo. Svaki put moram ištekati sve kabele iz recivera i ponovno resetirati. Pa se blokiranje opet ponovni brzo prilikom sljedeceg prebacivanja programa... Da li je problem mozda u reciveru, iptv listi ili internetu? Hvala.

 
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ja sam malo istraživao to kod prebacivanja kanala...dosta aplikacija želi onako rekao bih na bum uzeti što više streama e tu ako ga ne dobije puca momentalno...sad na magu ne znam jer ga nisam imao ali za dosta aplikacija je to tako...
Inače ja u ZG mogu samo sanjati streamati na tele2 kojeg imam...srećom ne treba mi al da ne mogu makar 10 mbs održati kao minimum to je prestrašno
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.2.2019 22:22 (Maldini-CRO).
7 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
game789 kaže...

Imam Mag322 i listu od Red devil, internet Tele2 pokucni kojem brzina varira od 11, 15 - 40 mb/s. Do prije dva dana sve je radilo besprijekorno dok prilikom prebacivanja programa nebi sve zablokiralo. Svaki put moram ištekati sve kabele iz recivera i ponovno resetirati. Pa se blokiranje opet ponovni brzo prilikom sljedeceg prebacivanja programa... Da li je problem mozda u reciveru, iptv listi ili internetu? Hvala.

  razlog je u tom govnu tele 2. ja uzeo pokucni na probu i vratio ga drugi dan. 

5 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ja sam probao s tele2 da sheram net na android...ma kakvi to je užas od streama...
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.2.2019 22:26 (Maldini-CRO).
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ovo bi tribalo bit da je glavni događaj dana liga prvaka.
 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Pozdrav ekipa, čitam npar stranica unazad da na SIPTV na Smart Tv-u ima novost za vanjski epg, već par dana pokušavam ručno ubavicati razne epg url-uove ili ručno namještavati plačenu listu m3u sa predznacima x-tvg url itd...zna nektko kako riješiti Epg na Smartiptv pošto pola kanala nema vodiča (iako su usklađeni epg codes sa njihove stranice) hvala

 
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Tv licence

Moj PC  
1 1 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
bikerdays kaže...

Tv licence

 I kaj bi ovo značilo!? Zazivanje zatvora komu čemu i za koga!?

Napad je najbolja obrana :)
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
bikerdays kaže...

Tv licence

 Kako je ovo samo jedna misao ili fraza .Može i u pržun(zatvor),ako mogu gledat ligu prvaka i imat iptv.

 Ovo je misao 21 stoljeća.

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.2.2019 13:41 (oliol).
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Bencho2211 kaže...

Pozdrav ekipa, čitam npar stranica unazad da na SIPTV na Smart Tv-u ima novost za vanjski epg, već par dana pokušavam ručno ubavicati razne epg url-uove ili ručno namještavati plačenu listu m3u sa predznacima x-tvg url itd...zna nektko kako riješiti Epg na Smartiptv pošto pola kanala nema vodiča (iako su usklađeni epg codes sa njihove stranice) hvala

 Pokušava ubacit EPG u smart iptv od sride do petka i nisam se maka dalje od početka-odusta.

9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

https://siptv.eu/mylist

Ubacite neki epg,recimo nextgenov koji završava na.xml i radi.

Učitavanje liste s ubačenim epg-om dosta duže traje.

 
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Sve spremno sa ligu prvaka hahhaha, ako kome jos sta treba nek mi se javi.
 
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
sibica kaže...

https://siptv.eu/mylist

Ubacite neki epg,recimo nextgenov koji završava na.xml i radi.

Učitavanje liste s ubačenim epg-om dosta duže traje.

 Ja sam probao ubaciti url epg-a od cableguya (završava na .xml.gz) i ne radi, javlja grešku

 

 

nego, vidim da danas LP prenosi BT sport 4k UHD, jel ima kakva lista  s tim programom ili neki drugi 4k?

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice