Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.507
|
čitano: 7.149.893
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
dmanz kaže...
sibica kaže...

https://siptv.eu/mylist

Ubacite neki epg,recimo nextgenov koji završava na.xml i radi.

Učitavanje liste s ubačenim epg-om dosta duže traje.

 Ja sam probao ubaciti url epg-a od cableguya (završava na .xml.gz) i ne radi, javlja grešku

 

 

nego, vidim da danas LP prenosi BT sport 4k UHD, jel ima kakva lista  s tim programom ili neki drugi 4k?

 Ja sam ubacio epg od nova iptv i radi ali moras isto da nazoves kanale kao i nova iptv

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.2.2019 18:35 (ciperca).
5 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
x18x05x ti kauboj imas pm pa se divi sta je server ili panel iznutra i cifra ti tu zarada,vidis koliko ima pretplatnika, trojica gledaju to na forumu
hhahah mene si nasao tako cu ti i od tvvijet poslat ako oces da vidis koju lovu vuce dok se ti duris ovdje sam na sebe
 
0 5 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Bilo je nekih u pitanja u vezi DAZN pa da napišem svoja iskustva.

 

Kao što sam već jednom davno napisao rođak mi je najnormalnije gledao njemački DAZN ovdje u Hrvatskoj kada je bio u posjeti.

 

Sad je meni dao pristup i normalno mi radi sve, jedini je problem što ne mogu naći dazn aplikaciju na samsung storeu da vidim kako slika izgleda na tv-u.

 

U accountu mu je u opcijama navedeno da može gledati DAZN unutar Europe kada je izvan Njemačke, tako da očito nude tu opciju.

 

Ali na kraju krajeva opet ne možeš gledati sve utakmice LP-a jer danas i sutra imaju prijenos samo jedne utakmice, tako da je to opet pušik.

 
2 0 hvala 1
5 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Oliol, jel se vec okupila ekipa za gledanje lige prvaka? 

 
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Slika na ovom poljskom programu sto prenosi LP je fantasticna, nadam se da ce biti stabilno veceras za vrijeme LP-a.

 

Ni ne vidi se tolika razlika u usporedbi sa portugalskim 4k programom, rezolucija i nije toliko bitna kolilo bitrate.

 
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
beni111 kaže...
x18x05x ti kauboj imas pm pa se divi sta je server ili panel iznutra i cifra ti tu zarada,vidis koliko ima pretplatnika, trojica gledaju to na forumu
hhahah mene si nasao tako cu ti i od tvvijet poslat ako oces da vidis koju lovu vuce dok se ti duris ovdje sam na sebe

 Ponovo offtopic... Ali eto, dajes samo ono sto je malte-ne javno i sto dobijes onako... Kakav ti i panel. Eto posalji tvviet panel, naravno da si ikad to i vidio. jahhahaa. Samo sanjas, a radni dan i valja ujutro u skolu

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
beni111 kaže...
x18x05x ti kauboj imas pm pa se divi sta je server ili panel iznutra i cifra ti tu zarada,vidis koliko ima pretplatnika, trojica gledaju to na forumu
hhahah mene si nasao tako cu ti i od tvvijet poslat ako oces da vidis koju lovu vuce dok se ti duris ovdje sam na sebe

 

Jedini kauboj si ti ovde hackeru, primitivac s par daski u glavi.. ništa više. Pretvoril si ovu temu u smeče radi vlastitih spamova i glupih stvari. Robin Hood Balkan Iptva , a dečec si od 15 ili 16 godina mozda, nista vise. Nemoj da spamaš bezveze, imas kajganu pa tamo spamaj.

Prvo pucaj, onda pitaj.
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
mfran kaže...

Oliol, jel se vec okupila ekipa za gledanje lige prvaka? 

 Nije još ,dogovor je oko 20h.Spiza spremna,tehnika spremna.Bura manje puše tako da nebi tribalo bit problema sa strujom.

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
x18x05x kaže...
beni111 kaže...
sad ide na server lista tvvijet hahaha

 Nemaš ti pojma šta je server, šta lista. Da si pravi hacker znao bi sliku obrezat/izrezat. 

 On hacker? Pa on jedva da se zna potpisati. Imam info od mojih kolega s drugih foruma da je tamo ulogiran sa nekoliko nickova pa tamo prosi liste macane koji nešto i znaju o ovome poslu, a onda dojuri ovdje i qurchi se. Svi smo mi prošli sve te forume i znamo jako dobro koliko su takve liste (ne)stabilne i kratkotrajne.

8 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Prošao vidio i iskusio tako da na raznim forumima benija ima ko u priči, pa i ja sam bio kao i on i dobivao i tražio  žicao liste za đabe (uvijet je bila aktivnost na forumima)

i uvijek dobivao dobre liste i imao pristup istim i sad mogu do besplatnih lista kad bi mi se dalo sa tim zajebavat.

Tako da ga donekle razumijem ali ovo šta on radi nebi nikad radio uzimat tamo i žicat liste i onda ih dijelit ovdje glupost malo žešća ali štaš valjda tako mora bit :/

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
0 0 hvala 1
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Bio bi zahvalan ako mozes poslati epg url od nova iptv za smart iptv u pm posto je nemogu naći hvala poz
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.2.2019 20:01 (Bencho2211).
6 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Bencho2211 kaže...
Bio bi zahvalan ako mozes poslati epg url od nova iptv za smart iptv u pm posto je nemogu naći hvala poz

 poslano

11 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
virusulja kaže...

Slika na ovom poljskom programu sto prenosi LP je fantasticna, nadam se da ce biti stabilno veceras za vrijeme LP-a.

 

Ni ne vidi se tolika razlika u usporedbi sa portugalskim 4k programom, rezolucija i nije toliko bitna kolilo bitrate.

 Na kojem poljskom kanalu gledas?

8 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
pixa11 kaže...
virusulja kaže...

Slika na ovom poljskom programu sto prenosi LP je fantasticna, nadam se da ce biti stabilno veceras za vrijeme LP-a.

 

Ni ne vidi se tolika razlika u usporedbi sa portugalskim 4k programom, rezolucija i nije toliko bitna kolilo bitrate.

 Na kojem poljskom kanalu gledas?

 Polsat Sport Premium, ali mi se čini da su sada srušili bitrate malo.  -.-

 

Zaboravio sam provjeriti u VLC-u prije koliki je bio.

10 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ima netko dobar stream/link/listu za gledanje LP?

Nije bitno niti da bude na nasem jeziku, nemam u svojoj listi niti jedan program na kojem prenose...

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Tko će pobjediti večeraš u derbiju? 

7 Man.U
7 PSG
Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
virusulja kaže...
pixa11 kaže...
virusulja kaže...

Slika na ovom poljskom programu sto prenosi LP je fantasticna, nadam se da ce biti stabilno veceras za vrijeme LP-a.

 

Ni ne vidi se tolika razlika u usporedbi sa portugalskim 4k programom, rezolucija i nije toliko bitna kolilo bitrate.

 Na kojem poljskom kanalu gledas?

 Polsat Sport Premium, ali mi se čini da su sada srušili bitrate malo.  -.-

 

Zaboravio sam provjeriti u VLC-u prije koliki je bio.

 Nemam to nazalost na ovoj velikoj listi, ali ni portugalski 4K kanal

14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
x18x05x kaže...

Tko će pobjediti večeraš u derbiju? 

 6-2 za United do početka utakmice.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
11 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Kao sto sam i jednom rekao.Slika na Red Devilovim planet sportovima fantasticna kada su prenosi.Obadve utakmice FHD u 50fps.

 
2 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
virusulja kaže...

Slika na ovom poljskom programu sto prenosi LP je fantasticna, nadam se da ce biti stabilno veceras za vrijeme LP-a.

 

Ni ne vidi se tolika razlika u usporedbi sa portugalskim 4k programom, rezolucija i nije toliko bitna kolilo bitrate.

 govoris o polsatu, jel.. bas gledam na njemu. Za sada besprijekorno

8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
I tata i ja na A1, steka na tvviet, na hakom plus aplikaciji mjeri 27mbs, na fast.com 5mbs. Wtf?
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
.domagojs. kaže...
I tata i ja na A1, steka na tvviet, na hakom plus aplikaciji mjeri 27mbs, na fast.com 5mbs. Wtf?

 Kod mene sve radi super, nije zastekalo nijednom. (planet sport takodjer tv viet)

8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Neke centrale su u prekidu kada govorimo o A1 i tcom... Tako da kome prekida, pokusali smo zaobici te centrale, ali to nije izvodljivo... Moguce je dokazati opterecenje na tim mrezama, tako da nije problem u tvviet... Recimo optima telecom nema problema sa tvviet jer je zaobidjena tacka koja je pravila problem. Ovdje je problem druge prirode...

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Nisam mislio da je tvviet glavni krivac, samo obzervacija.
 
0 0 hvala 1
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
.domagojs. kaže...
Nisam mislio da je tvviet glavni krivac, samo obzervacija.

 Da, nisam mislio na vas. Dajem obrazlozenje za druge koji citaju. Vi ste takodjer izmjerili niske brzine van HR

12 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Na tvviet Arena1 FHD i PlanetSport 1 FHD stekaju svakih par minuta. 

Arena 1 sd radi dobro i bez stekanja. 

Radi se o A1 mrezi. 

Prvi put biljezim probleme s A1 i tvviet.

 
0 0 hvala 1
5 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

I kod mene steka instaliro expressvpn nijednom nakon toga nije zastekalo

 
0 0 hvala 1
5 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Meni je na Redu dva puta zaštekalo red na areni sr inace sve radi van toga super
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Gledam Planet sport 1 na next-genu i sve 5 ,naravno optima i naravno vpn.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Na iskonu. Man unt: PSG

 

Tvviet arena full hd, bez greške. 

 

Beni111, test lista. Planet sport, bez greške. 

 

Cableguy, test. Na polsat, prekidi. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.2.2019 22:11 (mariclius).
Moj PC  
1 0 hvala 2
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice