Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.522
|
čitano: 7.167.141
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Kod mene na T-Comu isto negledljiv Tvviet bez VPN-a. Isprobao sam na brzinu SaferVPN jer ima free trial i radilo je više manje ok. Trzalo je tu i tamo, ali vjerojatno jer mi dosta skreše brzinu, sa 10 na 4 negdje. 

 

Uplatit ću sutra mjesec dana nekog boljeg VPN-a pa testirati. Što vi koristite? Koju lokaciju najbolje za odabrati? NordVPN i ExpressVPN su mi prvi pick jer su navodno dosta brzi. Ima što bolje?  

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Sutra cemo pokusati srediti totalno drugu mrezu za a1 i tcom, pa ce 99% moci svima raditi bez VPN

 
2 0 hvala 1
14 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ligu gledam na planet sport  lista Nova IPTV nema zatrzavanja savršena slika i radi bez vpn dok CableGuy nije gledljivo bez vpn koristim windscribe i nema  zatrzavanja.

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.2.2019 22:37 (TonyM).
 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Hexfire kaže...

Kod mene na T-Comu isto negledljiv Tvviet bez VPN-a. Isprobao sam na brzinu SaferVPN jer ima free trial i radilo je više manje ok. Trzalo je tu i tamo, ali vjerojatno jer mi dosta skreše brzinu, sa 10 na 4 negdje. 

 

Uplatit ću sutra mjesec dana nekog boljeg VPN-a pa testirati. Što vi koristite? Koju lokaciju najbolje za odabrati? NordVPN i ExpressVPN su mi prvi pick jer su navodno dosta brzi. Ima što bolje?  

 NordVPN i ExspressVPN su jako dobri no možeš probati privatevpn  i windscribe jako su dobri dobre brzine i nikada nisam snjima imao problema.

11 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Hexfire kaže...

Kod mene na T-Comu isto negledljiv Tvviet bez VPN-a. Isprobao sam na brzinu SaferVPN jer ima free trial i radilo je više manje ok. Trzalo je tu i tamo, ali vjerojatno jer mi dosta skreše brzinu, sa 10 na 4 negdje. 

 

Uplatit ću sutra mjesec dana nekog boljeg VPN-a pa testirati. Što vi koristite? Koju lokaciju najbolje za odabrati? NordVPN i ExpressVPN su mi prvi pick jer su navodno dosta brzi. Ima što bolje?  

 Ja sam njih par testirao i daleko najbrzi bar po speedtestu na bandwithplace-u mi se pokazao ExpressVPN. Samo sto je njemu i cijena medju vecima. Znaci sa mobitela se spojim na svoj kucni wifi i testiram brzinu tokom dana i noci. Ima njih koji daju 7 dana free, jos vise ih ima koji nedaju free al kao daju povrat novca nakon 30 dana ako nisi zadovoljan, al s njima se nisam htjeo natezat. Ocito ce se sve vise morat ic preko vpn-a. Nevezano za iptv, primjetio sam i neke druge stvari da mi budu spore bez vpn-a ponekad. Isto tako dosta tih vpn-a ima mogucnost spajanja vise uredjaja u isto vreme pa sam znao naic u nekim starijim postovima da su ljudi znali djelit troskove za vpn sto isto nije losa ideja. Vjerovatno to i dalje funkcionira, mozda ne na svima al na vecini njih.

14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
bero666 kaže...

 Ja sam njih par testirao i daleko najbrzi bar po speedtestu na bandwithplace-u mi se pokazao ExpressVPN. Samo sto je njemu i cijena medju vecima. Znaci sa mobitela se spojim na svoj kucni wifi i testiram brzinu tokom dana i noci. Ima njih koji daju 7 dana free, jos vise ih ima koji nedaju free al kao daju povrat novca nakon 30 dana ako nisi zadovoljan, al s njima se nisam htjeo natezat. Ocito ce se sve vise morat ic preko vpn-a. Nevezano za iptv, primjetio sam i neke druge stvari da mi budu spore bez vpn-a ponekad. Isto tako dosta tih vpn-a ima mogucnost spajanja vise uredjaja u isto vreme pa sam znao naic u nekim starijim postovima da su ljudi znali djelit troskove za vpn sto isto nije losa ideja. Vjerovatno to i dalje funkcionira, mozda ne na svima al na vecini njih.

 Koristim dugo VPN zbog nekih obaveza i i mogu reci da je tocno to sto navodis samo Exspressvpn je skup i 3 veze moze ici dok NordVPN daje 5 Privatevpn 6 a Windscribe neograniceno ali mislim ne vise od 7 .

Skupi se ekipa kupi se jedna licenca podjeli na korisnike stime što se ne smije mjenjati ime i lozinka i sve funkcionira.Kupio sam na ebay Exspressvpn i sve je radilo za male pare ako netko promjeni lozinku ponovo se dobije druga.

 

Cijelo vrijeme pratim ligu na planet sport prebacujem stalno na planet 1 i 2 i Cablegay radi preko Windscribe bez greške savršena slika cim iskljucim vpn nema gledanja.

22 22
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.2.2019 22:48 (TonyM).
8 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Cableguy u prvom poluvremenu puno problema, morao pratiti na njemackom skyu u 720p rezoluciji jer su svi fhd kanali zapinjali.

 

U drugom poluvremenu je sve islo glatko, pratilo se kod Poljaka.

 

Je li jos netko imao slicne probleme u prvom poluvremenu na toj listi?

 
1 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

gledao preko cabelguy i nikakvi problemi

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Čisto informativno, koji provider ima najstabilnije i najbolje liste u ponudi? 

Ne zanimaju me neke free liste i sl., nemam vremena ni volje za baviti se takvim stvarima pa me samo zanima koja bi bila najbolja opcija za platiti i da sve radi kako treba?

Poželjno bi bilo da ponuda ima full HD programe, bar one koji me zanimaju tj. National, Discovery, Animal Planet, HBO te Eurosport 1 i 2....ostali sportski programi me ne zanimaju pošto gledam samo cestovni biciklizam, a sve važnije utrke prenosi Eurosport. Isto tako me ne zanima par tisuća turskih, češki, albanskih i sl.programa (nemam ništa protiv navedenih zemalja  ali njihov TV program mi nije baš zanimljiv).

Navodim ovo jer sam znao naletiti na ljude koji su mi nudili liste s par tisuća programa za Kodi, a od svega toga bi mi bilo korisno eventualno par programa koji većinu vremena ne bi radili. Sva sreća da se nikada nisam pouzdao u takve liste i da uvijek imamo nekog  "normalnog" providera. :) 

E da, koja aplikacija bi bila najbolja za IPTV na LG Web OS-u?

Trenutno koristim EvoTV i s njim sam relativno zadovoljan, ali minus kod EvoTV-a je činjenica kako je svega par programa u full HD rezoluciji, a uistinu bi volio izbjeći SD rezuluciju ako je ikako moguće.

MaxTV sam koristio od kako je postao dostupan pa do prije cca godinu dana, ali t-com ima užasno lošu liniji na trenutnoj adresi pa ga izbjegavam koliko mogu.

Postoji li još koji ok IPTV provider kod nas, a da ima programe kao što je National, Discovery, HBO i sl.?

Bilo bi idealno da imamo nešto kao Netfilx, ali s dokumentarcima, filmovima, sportom, serijama i sl. :) 

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ista stvar, cableguy,prebacivao između btsprt2 i plntsp1 jer je prekidalo
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ja na Lg webos koristim Siptv (5eur licenca zauvijek) ok je ništa specijalno ali mislim najbolja solucija za smart tv
7 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

I ja sam na cableguyu imao problema jedno vreme. Nisu samo sportski kanali bili u pitanju. I na onim "običnim" kanalima je štekala slika 15-tak minuta. Ajd videćemo sutra. Ako se problemi ne budu ponavljali sve OK. Ako bude isto znači da je zbog preopterećenosti

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
virusulja kaže...

Cableguy u prvom poluvremenu puno problema, morao pratiti na njemackom skyu u 720p rezoluciji jer su svi fhd kanali zapinjali.

 

U drugom poluvremenu je sve islo glatko, pratilo se kod Poljaka.

 

Je li jos netko imao slicne probleme u prvom poluvremenu na toj listi?

 

Jesi li isprobao bas sve, Eleven, Sky sport uno, americke i kanadske kanale itd? Bt sport 2 je radio bez greske. Cableguy nikako da rijesi Rmc sportove i tako mjesecima, imaju Rmc access koji ne prenose LP PL i slicno.

5 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
mariclius kaže...

Na iskonu. Man unt: PSG

 

Tvviet arena full hd, bez greške. 

 

Beni111, test lista. Planet sport, bez greške. 

 

Cableguy, test. Na polsat, prekidi. 

 

Znaci bez greske su radile Planete.

 

Neka me beni111 pribiljezi u tefter za danas.

12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Reddevil je jučer radio bez greške. Na planet sportu 1 je bila odlična slika. A1 optika 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
.domagojs. kaže...
I tata i ja na A1, steka na tvviet, na hakom plus aplikaciji mjeri 27mbs, na fast.com 5mbs. Wtf?

Loša ti je brzina i to je problem. 

 

Ja imam reddevill + A1 optika (500mbps) i gledao LP na Planet Sport 1 i nisam imao problema.

 

Najveći problem su te brzine do 50mbps... 

 

 

 

 

5 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ufff...

 

Znači moj neki review, koji je dosta sličan i ostalima.

 

Besplatna lista, radila.

 

Cableguy, radilo sve do početka utakmice...

Nakon toga je stalno prekidalo, bilo koji kanal...vidim tu je netko spomenuo bt sport, probao sam ih sve na listi, ima tri izvora ako se ne varam, svaki je prekidao...

 

Reddevils, slična priča ali je radio planet sport jako dobro i tu sam i gledao. Probao sam i njihov bt sport, ista priča, do utakmice super ali čim je počela štekalo...

 

Bumo vidli kako će to danas izgledati...

 

Ukratko, nisam baš oduševljen...

 
1 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

yup, to i ja mislim imao sam na Bnet-u prije godinu dana 120/15Mbps i nisam imao skoro nikakvih problema sa ovim FullHD kanalima na listama ali sam prešao na VDSL2 preko t-coma  i brzine sad imam 50/10Mbps i pravi mi male probleme na tim fullHD kanalima kao i sinoć malo na tvvietu prvo poluvrijeme a drugo sam npr. odgledao bez ikakvih trzanja i trzuckanja na tim fullhd kanalima tako da nisam pametan u čem je problem.Istovremeno HD verzije Arena srb  kanala su mi radile savršeno samo su mi prvo poluvrijeme fullhd radili male probleme.

Volio bi da više uključe i puste te vectoring brzine jer bi onda i brzine bile veće a smetnje preko parica bile bi puno manje. 

Napad je najbolja obrana :)
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Danas je spremno sve za prebacivanje na druge vodove za tcom i a1. Sto se tice android app, malo smo uveli odredjena poboljsanja, pa mozete nadograditi preko playstore ili skinuti direktno sa stranice. Pozz

 
1 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
TonyM kaže...

 Koristim dugo VPN zbog nekih obaveza i i mogu reci da je tocno to sto navodis samo Exspressvpn je skup i 3 veze moze ici dok NordVPN daje 5 Privatevpn 6 a Windscribe neograniceno ali mislim ne vise od 7 .

Skupi se ekipa kupi se jedna licenca podjeli na korisnike stime što se ne smije mjenjati ime i lozinka i sve funkcionira.Kupio sam na ebay Exspressvpn i sve je radilo za male pare ako netko promjeni lozinku ponovo se dobije druga.

 

Cijelo vrijeme pratim ligu na planet sport prebacujem stalno na planet 1 i 2 i Cablegay radi preko Windscribe bez greške savršena slika cim iskljucim vpn nema gledanja.

Možeš li malo pojasniti, znači ako uzmem VPN od nekog davatelja usluge sa npr. 6 istovremenih konekcija i želim ih podijeliti sa dva prijatelja.

Znači li to da nas trojica istvremeno možemo npr. svaki na dva uređaja sa različitih IP adresa koristiti uslugu. Dakle može li se taj broj konekcija dijeliti

na različite IP adrese ili mora biti ista IP adresa.

 

Ako je točno da se može dijeliti na više IP adresa koji je dobar sa 6 konelcija da ga kupim probno na mjesec dana.

15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ja koristim privatevpn.On ima mogućnost 6 konekcija.Meni se pokaza dobar.Nije skup.Ima server i u Zagrebu.Na brzini gubim vrlo malo.U mene su svi uređaji na istoj ip adresi.
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
mmatic123 kaže...

Možeš li malo pojasniti, znači ako uzmem VPN od nekog davatelja usluge sa npr. 6 istovremenih konekcija i želim ih podijeliti sa dva prijatelja.

Znači li to da nas trojica istvremeno možemo npr. svaki na dva uređaja sa različitih IP adresa koristiti uslugu. Dakle može li se taj broj konekcija dijeliti

na različite IP adrese ili mora biti ista IP adresa.

 

Ako je točno da se može dijeliti na više IP adresa koji je dobar sa 6 konelcija da ga kupim probno na mjesec dana.

 Tako je ako kupiš licnecu koja se dijeli tj možeš podjeliti sa drugima nema veze ako je ip drugacija.Ja sam uzeo stavio na kompjuter laptop i 3 mobitela koji imaju razlicite ip adresse.Kada sma kupio licencu na ebay podjelita je bila na nas 5 NordVPN i svi smo imali razlicite ip adrese tako da to sigurno dobro radi jer bitan je e-mail i ista lozinka od svoga racuna .

Najbolje da potvrdiš pitaj na stranici privatevpn.com imaju dobru podršku pa se uvjeri sam ali kod mene sve radi normalno .

14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
oliol kaže...
Ja koristim privatevpn.On ima mogućnost 6 konekcija.Meni se pokaza dobar.Nije skup.Ima server i u Zagrebu.Na brzini gubim vrlo malo.U mene su svi uređaji na istoj ip adresi.

 I ja sma ga koristio više puta jako su povoljni sa cijenama.Sad imaju akciju 2 godine za 45 dolara što je jako dobro ako se to podjeli na 6 cijena je jako povoljna.Pad brzine nisam imao a ako nešto zapne njihova podršak je jako dobra.

Privatevpn ima i 7 dana trial pa probajte ne grizu jucer se isplatio vpn windscribe jer bez njega nisam mogoa gledati utakmicu cableguy.

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.2.2019 12:46 (TonyM).
10 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Cemu sluzi VPN?

Koliko sam skuzio da se ne vidi trag,koji se ostavlja soajanjem na net?

Samo gdje je tu korist kod gledanja kanala?
This time next year we'll be millionaires
16 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Telekom ne vidi kaj radis i ne moze ti gusiti stream.
8 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
nataniel kaže...
virusulja kaže...

Cableguy u prvom poluvremenu puno problema, morao pratiti na njemackom skyu u 720p rezoluciji jer su svi fhd kanali zapinjali.

 

U drugom poluvremenu je sve islo glatko, pratilo se kod Poljaka.

 

Je li jos netko imao slicne probleme u prvom poluvremenu na toj listi?

 

Jesi li isprobao bas sve, Eleven, Sky sport uno, americke i kanadske kanale itd? Bt sport 2 je radio bez greske. Cableguy nikako da rijesi Rmc sportove i tako mjesecima, imaju Rmc access koji ne prenose LP PL i slicno.

 Trzao je poljski Polsat, trzao je portugalski Eleven, trzao je BT FHD.

 

Prebacio se na njemacki Sky 720p i on je radio uredno u prvom poluvremenu.

 

U drugom poluvremenu je radio poljski program normalno.

 

Vidjet cemo kako ce biti veceras.

 

14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Boixus Nois PS kaže...
Cemu sluzi VPN?

Koliko sam skuzio da se ne vidi trag,koji se ostavlja soajanjem na net?

Samo gdje je tu korist kod gledanja kanala?

 VPN je  dosta dobra stvar jer skriva ip adresu te tvoj provajder vidi da si na netu ali ne zna što radiš.Ima jako puno o VPN-u na netu.

Što se tiče iptv vpn može pomoci  tko ima problem sa operaterom koji pokušava blokirati promet prema iptv sa vpn zaobiđeš i uživaš u gledanju iptv.

 

Za sve koji žel probati a i ja cekam da vidm kako ce veceras raditi vpnunlimitedapp nudi 7 dana trial pa je vrijedan spomena a imaju i akciju pa tko voli neka proba.

9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Pozz, totalno sam novi sto se tice ovih iptv lista i programa , ugl neki dan sam cuo za ovo pa sam naletio vamo , ukratko sta me zanima

 

Kod koga mogu kupiti te programe(listu) koji ce mi omoguciti dobru sliku te da ne trza ( zanimaju me Planet sport , arenasport i sport klub programi) , jucer sam naisao na nekakav Nova programe te sam zatrazio testnu listu no medutim neznam kako to ista funkcionira pa me zanima kako to mogu podesiti da gledam na tvu i PCu ( Kada sam kontaktirao Nova iptv rekli su mi da na tv skinem expres iptv tako nesto no medutim to nemam za skinuti) pa dali trebam kupiti neki android box ili nesto jer imam 4k tv pa.bi volia to iskoristit sto vise sta se tice kvalitete slike

 

Hvala unaprijed

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
MaciStyle kaže...

Pozz, totalno sam novi sto se tice ovih iptv lista i programa , ugl neki dan sam cuo za ovo pa sam naletio vamo , ukratko sta me zanima

 

Kod koga mogu kupiti te programe(listu) koji ce mi omoguciti dobru sliku te da ne trza ( zanimaju me Planet sport , arenasport i sport klub programi) , jucer sam naisao na nekakav Nova programe te sam zatrazio testnu listu no medutim neznam kako to ista funkcionira pa me zanima kako to mogu podesiti da gledam na tvu i PCu ( Kada sam kontaktirao Nova iptv rekli su mi da na tv skinem expres iptv tako nesto no medutim to nemam za skinuti) pa dali trebam kupiti neki android box ili nesto jer imam 4k tv pa.bi volia to iskoristit sto vise sta se tice kvalitete slike

 

Hvala unaprijed

 Koji OS imaš na telki? Ako ne znaš, napiši model tv-a. Na kompu možeš preko VLC-a gledati. 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
x18x05x kaže...
MaciStyle kaže...

Pozz, totalno sam novi sto se tice ovih iptv lista i programa , ugl neki dan sam cuo za ovo pa sam naletio vamo , ukratko sta me zanima

 

Kod koga mogu kupiti te programe(listu) koji ce mi omoguciti dobru sliku te da ne trza ( zanimaju me Planet sport , arenasport i sport klub programi) , jucer sam naisao na nekakav Nova programe te sam zatrazio testnu listu no medutim neznam kako to ista funkcionira pa me zanima kako to mogu podesiti da gledam na tvu i PCu ( Kada sam kontaktirao Nova iptv rekli su mi da na tv skinem expres iptv tako nesto no medutim to nemam za skinuti) pa dali trebam kupiti neki android box ili nesto jer imam 4k tv pa.bi volia to iskoristit sto vise sta se tice kvalitete slike

 

Hvala unaprijed

 Koji OS imaš na telki? Ako ne znaš, napiši model tv-a. Na kompu možeš preko VLC-a gledati. 

 Philips 55PUS6162/12, koristite li vi ovaj NOVA iptv listu 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice