Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.522
|
čitano: 7.167.696
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

100% HRT2 HD ima s vlastite infrastrukture.Prvi dan emitiranja HRT2 HD imao je probleme sa signalom zbog loše podešenog satelitskog tanjura i tada mi je poslao fotografije parametara.

 
2 0 hvala 1
11 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Volio bih da mi vi pojedinci koji kazete da je sve u redu sa optimom i da nije do nje nego do tih iptv servera, objasnite kako to da imam problema i sa nekim drugim ''legalnim'' stranicama gdje je primjetan losiji rad u odredjenom vremenskom razdoblju tokom dana, isto tako na speedtestu su brzine prema pojedniim zemljama jako lose u tom razdoblju, itd.? Kakve to veze ima sa iptv i reselerima? Znaci hocete rec da je sve u redu al eto mi smo pojedinci neuki, coravi i neznam sta pa kukamo bezveze da nam neradi dobro. Kako to da preko vpn proradi odjednom sve? Vi koji uzimate primjer jucer reddevila tipa imam toliku brzinu i nemoze trzat, covijek je sam prinzao da je imao jucer problema i nevezano koilko netko ima brzinu nebi radilo. Tu se lako moguce dogodilo ono sta je Beni napisao u svezi tih severa da su se preopteretili jel vuku vecina njih sa manje vise istih izvora. 

Hvala.

 
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

lucluc aj ti nama svima ako ti nije teško i ako to nije neka vrhunska top secret stvar fino reci koliko ti od ovih oko 170kanala koje zasad imaš u ponudi je to za svaki kanal vlastiti izvor streama a koliko kanala streamaš od nekog drugog vanjskog izvora? Eto ako ti nije tlaka to nam malo pojasni :)

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
0 0 hvala 1
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Imam mozda 30 kanala koje ne strimujem licno, ali to su rijetko gledani kanali. Recimo dmsat, bnsat, cmc, pinkscifi, pinkpremium i slicno. Ali ti kanali su takodjer od mog saradnika koje on licno strimuje. Dakle ni jedan kanal nije peta, sesta "ruka" i slicno... Svi kanali vrhunske rezolucije. kao i gledani kanali su iz moje produkcije. Recimo naravno: arene sport, sport klub, hbo, fox, dokumentarni i slicno... Zato su ti kanali sa minimalnim kasnjenjem i u rezoluciji i bitrate koje ne mozete vidjeti u drugim listama...

 

E sad da biste imali recimo 100 kanala sa visokim bitrate, to je zaista ogroman poduhvat... Zato rijetko tko strimuje vise od par kanala... Vecina ne strimuje nista, nego dobija, nadje ili kupi, te razmijeni gotove streamove... Zato recimo u ovim stranim listama mozete vidjeti da neki kanali prekidaju, a neki ne.. U biti klasicne restreamerske liste ne mogu uticati na kvalitet i stabilnost... Jer ovise o jako puno faktora...

 

Evo npr ja strimujem hrt2 i dadnem ga drugom covjeku, taj dadne trecem, ovaj dadne cetvrtom, a vi dobijate od petog. Sad mozete zamisliti da taj hrt mora idealno raditi kod prethodna 4 covjeka da biste ga vi od petog dobili kvalitetno...

 

Ako taj hrt2 padne kod treceg covjeka ili ako pocne trzati, onda trza i cetvrtom i petom i tako dalje :D

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.2.2019 14:55 (lucluc).
 
3 0 hvala 2
8 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Znači koliko sam shvatio iz priloženog odgovora više od 100 kanala u svojoj ponudi je tvoj vlastit izvor streama,naravno da nisam ni sumnjao da ove kvalitetnije restremuješ od drugih to mi nije ni bilo na pameti xD

Hvala na odgovoru i iskrenosti meni osobno dovoljno 

Napad je najbolja obrana :)
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.2.2019 14:59 (Seki001).
Moj PC  
2 0 hvala 1
11 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

To i je problem sto je tesko doc do te prve, eventualno druge ruke i onda bi to radilo kak spada. Sve ovo po oglasnicima za par eura je ko zna koja ruka pa zato to i radi tak kak radi kao sto si napisao. A ovi koji su prva ruka se bas nece oglasavat okolo i teze je doc do njih.

 
1 0 hvala 1
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Liste po par eura su amaterske i nisu bezveze par eura. I ne mogu uticati na kvalitet nikako i to mora svima biti jasno. Ja garantujem da manje zaradjujem po korisniku nego lista koja kosta 5eura recimo...

 

Oprema koja moze streamovati kanal, a da ne prekine 24h 365dana u godini je jako skupa. Optika koja omogucava nesmetan stream kanala na server je jako skupa... Konfiguracija koje transcodiraju fhd kanale su jako skupe... Datacentri koji omogucuju kvalitetnu distribuciju pod velikim opterecenjima su jako skupi... Sve ukomponovati i odrzavati ovim nacinom rada je jako tesko i malo ljudi ima znanje za to... Jedan posao je ubacivati gotove linkove u neki univerzalni panel i praviti m3u output je jedno... Drugo je imati cdn mrezu u pravom smislu te rijeci, imati billing sistem, smart routing i dosta drugih stvari...

 

Takodjer, potrebno je naznaciti i to da kada ja imam bubam primjer 100 ljudi koji gledaju full hd kanal, to je kao kod nekoga da gleda 30 ili 50 - bas zbog samog bitrate...

 
3 0 hvala 1
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
bero666 kaže...

Volio bih da mi vi pojedinci koji kazete da je sve u redu sa optimom i da nije do nje nego do tih iptv servera, objasnite kako to da imam problema i sa nekim drugim ''legalnim'' stranicama gdje je primjetan losiji rad u odredjenom vremenskom razdoblju tokom dana, isto tako na speedtestu su brzine prema pojedniim zemljama jako lose u tom razdoblju, itd.? Kakve to veze ima sa iptv i reselerima? Znaci hocete rec da je sve u redu al eto mi smo pojedinci neuki, coravi i neznam sta pa kukamo bezveze da nam neradi dobro. Kako to da preko vpn proradi odjednom sve? Vi koji uzimate primjer jucer reddevila tipa imam toliku brzinu i nemoze trzat, covijek je sam prinzao da je imao jucer problema i nevezano koilko netko ima brzinu nebi radilo. Tu se lako moguce dogodilo ono sta je Beni napisao u svezi tih severa da su se preopteretili jel vuku vecina njih sa manje vise istih izvora. 

Hvala.

 Iz mojih raznih postova se moze dobiti odgovor. Prekidanje moze biti do opterecenja samog pruzatelja usluga. To je najcesce. Zatim moze biti do samog kanala koji zeza iz raznih razloga... MOze biti do grupe kanala iz raznih razloga... A moze biti da nekim korisnicima prekida, a nekim ne. Tada dolazimo do price o problemu sa optimom, a1 i tcom... Vas internet provajder je spojen na nekoliko nodova... Svaki nod ide preko odredjene rute... Ovaj kvar recimo sa optimom je ocitovan tako sto je jedan nod bio preopterecen, druga dva noda su radila... E sad cija god usluga ide preko preopterecenog noda, tu je brzina losa... Svi idu po defaultu idu tom rutom i dodju u lijevak... Umjetnost je izbjeci taj nod i progurati kanale kroz drugi koji radi ok. Tako smo mi rijesili problem sa optimom prije 2 dana i jucer sa tcom i a1...

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.2.2019 15:15 (lucluc).
14 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Koliko sam ja pohvatao na temi nitko ne nudi Arena Sport HR FHD 50fps i s dobrim bitrate-om?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
zrimo kaže...

Koliko sam ja pohvatao na temi nitko ne nudi Arena Sport HR FHD 50fps i s dobrim bitrate-om?

 Mislim da je lucluc vec pisao o tome da nitko uopce nema u ponudi FHD s 50fps , znaci original ne postoji...

8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
zrimo kaže...

Koliko sam ja pohvatao na temi nitko ne nudi Arena Sport HR FHD 50fps i s dobrim bitrate-om?

 RedDevil

8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Mislim da HR arena u 50fps 720p ima i sada u maxtv. Cim je malo podignu na satelitu, dodat cu i ja

 
0 0 hvala 1
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
beni111 kaže...
Vi nikako da naucite sta je iptv na crno.To je krada kanala,medusobno se razmjenjuju sa kanalima ti sta prodaju.To se zove restrimerske liste.Ja sam jednom u panelu nasao 14 listi naravno sa vise konekcija od 20 pa do 300 konekcija.Tako vam svi rade.Vecina vuku sa istog izvora gledam nekoje strane liste sve imaju identican broj kanala domacih.Vecinom oko 245 kom.
Ima i onih sa preko 300 kanala sa yu podrucja.I naravno kad je neka utakmica veliki broj gleda, a ti serveri jednostavno nemogu to izdrzat i dolazi do pucanja.Onda slusam ovdje gluposti kao fol veze prema optima pucaju ,ova linija je u prekidu,resava tehnicka sluzba.Ajte molim vas.Zasto vam sve liste rade do dva sata popodne, a navece od 19 h pa nadalje sna se dogadat stucanje.Jer ima restrimer liste recimo sa 100 konekcija, a nakaci mu se gore 70 na crno i koliko ostaje za njegove. pretplatnike skoro pa nista mjesta.Ima jedna strana lista, restrimer listu u serveru za 20 konekcija.Zamisli samo 20 i kako to nece stucat.To sam samo primjer dao jedan.Kod cs se to ne dogada nema stucanja ,nema pucanja, a slika iz snova.Svi se oni izmotavaju i krive vip A1, T COM, a u biti je problem kod njih los izvor.Sta mislite da je luc luc popio svu pamet svijeta sa svojih 140 kanala,a ovi svi ostali da su glupi sta imaju po nekoliko tisuca kanala.Sve je to isto kad dode FHD kod jednog za nekoliko dana ce bit u svim listama ,tako je i sa novim kanalom.A da lazu lazu svi do jednog uvijek svi drugi krivi samo mi ne.Ima i onih sta bi vrijedali jos,sve to bahato jer velika lova se tu vuce.Zamisli imas samo 1000 pretplatnika to ti 7000 eur na mjesec,a disu oni sa 20000 tisuca i vise ko geni iptv,art,rapid da sad ne nabrajam.Decki lova se tu okrece velika to je unosan biznis.Nista ne rade ,znam jednog na jadranu na moru ima zakupljenu sobu u hotelu cijele godine,uziva i gleda kako mu na server kapa novacA za koliko vi radite i jos se svadate i podrzavate ih.
Sta ih imate hvalit za svoje novce ocete uslugu da radi ,ako nisu sposobni nek paze ovce u bosni jer vecina tih sta prodaje je rodom odande. Ma 10 godina sam u tom stalno slusam navece nam nista ne radi,pogotovo kad su vece utakmice.Uvijek ce tako bit i gore jos.Bicemo srecni ako cemo i gledat u buducnosti nesto na crno a ne da se sad bahatimo sa 4K kanalima.Zar mislite da VIP A1 ne zna da se im kradu kanali.Mogu vam napisat sta su mi odgovorili za tvvijet stranicu i planet sportove od luca,pa da vidite da to luc zna pocelo bi mu se gadno stucat.
Njemu to smijesno ok da ga prate prate ga vec duze vrijeme.Smijao se i ovaj iz Preloga 3 godine su ga pratili sad se nakutila cifra tako da mu se vrti eno ga u pritvoru,cujem bosanac gazda zatvorio server nema ga vise svi popusili koji su platili,taj prodavao i CS.
Ja sam lipo napisao A1 nema sanse da vam uzmem planet sportove a dostupni ste na crno,isto i tcom sta bi lupezima placali a pola yuge ih gleda na crno.
I na kraju nikad se nije dobro druzit sa onim koji prodaju liste nema tu ljubavi isporuci kvalitet za ono sta dobis novce.Ako platis vise i vise ocekujes od njega.Kakvi vrazi vpn, i ta sranja svi bi oni da vuku novce a kvaliteta im jadna.Nako ce rec da 10 kanala su super fina slika mos mislit,kad to niko ne gleda.

 Vidi ti u biti ne znas uopste kako rade restreamerske liste, to je broj jedan. Ne znas nista o serverima niti mrezama, to je broj 2. Zato nemoj se blamirati pisuci tehnicke stvari. Zatim pises: zaradjuje onaj onoliko, ovaj ovoliko, ne placajte im i slicno... To se vidi samo ljubomora... Prijavljujes tvviet i slicno nekim ustanovama, takodjer ljubomora. Ne stuca mi se jer nisi ni prvi ni zadnji. Ali pazi se samo kad se tebi pocne stucati. haahhaa

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.2.2019 17:35 (lucluc).
8 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ma kaj će beni "kajganaš" na hrvatski omletaš moj stari koji tamo ima nadimak "miš iz ulja" i sad će on nekog tužakat hahaha  ma cinkaroš obični! Uff kako "mrzim" cinkaroše to mi je poseban soj "ljudi"

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Evo i mojih 5 centi. Prekjučer sam komentirao da mi je TvViet negledljiv na T-comu bez VPN-a, ali što god su jučer napravili očito je pomoglo. Gledao sam malo PS1, malo Arenu 1 i sve je radilo savršeno. Nadam se da će tako biti i dalje. 

 

 

 

btw lucluc, pošto gledam preko vašeg android app-a, bilo bi lijepo da se na onaj izbornik koji se otvara prilikom gledanja kanala, doda i jedan gumb za prebacivanje na zadnje gledani kanal. Dušu dalo za situacije kad se pokušava gledati dvije tekme odjednom.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
2 0 hvala 3
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Hvala. Sto se tice app, povecane su ikone i podeseni nazivi kanala - bez ono premium i slicno. Provjerit cu i za tu opciju

 
2 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Nadam se da će arenasport 3 danas u oko biti ok....velika noć za nas koje volimo plavu boju....
6 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
zrimo kaže...

Koliko sam ja pohvatao na temi nitko ne nudi Arena Sport HR FHD 50fps i s dobrim bitrate-om?

 Red Devil ima jednostavno predobre HR arene. Ne znam koliki je taj fps i bitrate, jer nemam to s čim mjeriti a da budem iskren i ne znam niti sam istraživao kako. Ali znam da mu je slika na Arenama HR brutalno dobra, najbolja od svih sportskih na njegovoj listi....milina za gledati. Evo tko ima njegovu listu i ima mogućnost to izmjeriti neka napiše. S druge stane, Arene RS nisu ni blizu te kvalitete.

5 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Samo da danas bude ok...dugo čekamo ovaj dan..tj ..noć
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Maldini-CRO kaže...
Samo da danas bude ok...dugo čekamo ovaj dan..tj ..noć

 Što točno čekaš dugo?

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
6 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Da, nadamo se da neće biti te više sile večeras. Ova tekma mi je prebitna...to jednostavno mora raditi.

 
1 0 hvala 1
5 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Čekam ono što se čekalo jako jako dugo...znaju oni kao send o čemu pričam
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
x18x05x kaže...
Maldini-CRO kaže...
Samo da danas bude ok...dugo čekamo ovaj dan..tj ..noć

 Što točno čekaš dugo?

 Čekaju dinamovo proliće.A mom ajduku sritan 108 rođendan

8 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Plzen : dinamo  

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
heheheh samo sam Vas čekao.....sretan rodjendan Hajduče!!!
Eto nadam se da će iduće godine i Ajduk zaigrati euro ligu....
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.2.2019 18:59 (Maldini-CRO).
11 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Mozda sigurnije otic u birtiju sa legalnom preptlatom 

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Maldini-CRO kaže...
Čekam ono što se čekalo jako jako dugo...znaju oni kao send o čemu pričam

 Kužim kužim. Sretno onda večeras. :)

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
send kaže...
zrimo kaže...

Koliko sam ja pohvatao na temi nitko ne nudi Arena Sport HR FHD 50fps i s dobrim bitrate-om?

 Red Devil ima jednostavno predobre HR arene. Ne znam koliki je taj fps i bitrate, jer nemam to s čim mjeriti a da budem iskren i ne znam niti sam istraživao kako. Ali znam da mu je slika na Arenama HR brutalno dobra, najbolja od svih sportskih na njegovoj listi....milina za gledati. Evo tko ima njegovu listu i ima mogućnost to izmjeriti neka napiše. S druge stane, Arene RS nisu ni blizu te kvalitete.

 Vidio sam sinoć na onoj listi na kojoj također nije radio HRT2 HD, isto vrlo dobre HR Arene, dok su srbijanske obični SD (kao s Polarisa), pretpostavljam da je tako i kod Reddevila ako im je isti izvor? Lucluc ima BIH/SRB FHD Arene 50 fps bitrate do 9,1mbps, i tu je slika brutalna. HR Arene su mu HD, vrlo dobra slika, ali eto imamo obećanje za 50fps čim stigne na satelit.

11 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Nisu mu lose ni te srpske al nisu dobre ko ove hr. Pored ovih hr one jesu losije al nisu SD. FHD su mislim samo sto nisu na 50fps.

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...

Imam mozda 30 kanala koje ne strimujem licno, ali to su rijetko gledani kanali. Recimo dmsat, bnsat, cmc, pinkscifi, pinkpremium i slicno. Ali ti kanali su takodjer od mog saradnika koje on licno strimuje. Dakle ni jedan kanal nije peta, sesta "ruka" i slicno... Svi kanali vrhunske rezolucije. kao i gledani kanali su iz moje produkcije. Recimo naravno: arene sport, sport klub, hbo, fox, dokumentarni i slicno... Zato su ti kanali sa minimalnim kasnjenjem i u rezoluciji i bitrate koje ne mozete vidjeti u drugim listama...

 

E sad da biste imali recimo 100 kanala sa visokim bitrate, to je zaista ogroman poduhvat... Zato rijetko tko strimuje vise od par kanala... Vecina ne strimuje nista, nego dobija, nadje ili kupi, te razmijeni gotove streamove... Zato recimo u ovim stranim listama mozete vidjeti da neki kanali prekidaju, a neki ne.. U biti klasicne restreamerske liste ne mogu uticati na kvalitet i stabilnost... Jer ovise o jako puno faktora...

 

Evo npr ja strimujem hrt2 i dadnem ga drugom covjeku, taj dadne trecem, ovaj dadne cetvrtom, a vi dobijate od petog. Sad mozete zamisliti da taj hrt mora idealno raditi kod prethodna 4 covjeka da biste ga vi od petog dobili kvalitetno...

 

Ako taj hrt2 padne kod treceg covjeka ili ako pocne trzati, onda trza i cetvrtom i petom i tako dalje :D

 Ja mislim da si ipak malo slagao..Zašto? Pa zato što da imaš 100 kanala ne bi imao potrebe kao prvo prodavati svoj iptv,ako je lokal kanal,košta oko 3 do 5 eura x 100 kanala,i da prodaš njima 10 po 100 kanala to je oko 3000 eura mjesečno da ne radiš ništa,tj da čekas samo uplate ..

Imaš možda 30 do 60 kanala svojih,ostalo su razmjene i to dobre,od ljudi koji ne prodaju ostalim iptv provajderima ,nego imaj svoj krug ljudi od 5 do 10 njih kojima prodaju.  :)

 

Što se tiče onih vodova i o tome da zakupljuješ  to je notorna laž,to možeš njima prodavati priču,ništa više,jer imaš hostig od kojeg si zakupio na mjesečnoj bazi i možeš samo trace rute pravit prema korisnicima i to da šelješ vlasniku hostinga koji pokuša riješiti problem.. :)

 

Znam čak i koji hosting imaš,ali naravno to neću ovdje pisati ,ne bi bilo fer..

Skrivaš ip servera jer bi te rušili i prijavljivali,ali imaš i manu jednu sigurnosnu kako se i do toga može doći,ali naravno,neću ni to napisati ,nisam takav niti prodajem iptv ,niti se time bavim,samo muogu reći da sam malo napredniji korisnik..

 

Nemoj mi reply na post,nema potrebe,samo sam mallo isparvio neke činjenice jer ovdje je 99% korisnika koji samo stave listu na uređaj ili aplikaciju i gledaju,napredniji znaju editirat preko notepad++...  :)

 

 

Što se tiče Benija,lik je samo običan grebator,nikakav haker,koji kupi mrvice od Crowa i ostale ekipe ,koji iz zajebancije skeniraju servere i daju liste drugima besplatno.

Napiše da ide sa foruma,pa se vrati,zašto? Zato što ga nitko ne doživljava ni 5%..

Može on pričati da je ovo,ono ,haker,ali ništa od toga,običan grebator i lažljivac,i da ste pametni vi ostali ne bi ni tražili ni uzimali te liste ,jer ako su provaljene,onda su i jave ,a ako su javne onda su dostupne i Sky Sportu,United Media,Sky de i ostalim koji mogu vas naći po ip i da dobijete kaznu na kućnu adresu, kao jedan moj prijatelj. To vam je moj savjet i shvatite ga ozbiljno..

 

Nemam više dalje šsta za reći,čujemo se opet nakon izvjesnog vremena,kad za to bude potrebe.. :)

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice