Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.521
|
čitano: 7.162.931
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ZdravacVZ kaže...
oliol kaže...

 

 

 

 

 

Seki i Beni, dva vjerna druga
Krote opasne krivine
Molim te čuvaj ih, kraljice brzine.

 ahahaha, samo: - Koji je pišonja, a koji žuga?!?!

hehehehehehe

 Kako sam osobno poznava Žugu,a ode na forumu po stilu pisanja Sekija i Benija.Mogu reć da je Seki =Žuga.

5 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Fali Pišonja...:)
5 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ZdravacVZ sta se ti svraka javljas kazu tvoji drugari da si ti najpametniji u Sracincu
 
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Destructor113 ne lupetaj moje liste nisu vidjele forume i Google
i ne plasi sa autorskim pravima i svojim glupostima
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
beni111 kaže...
Destructor113 ne lupetaj moje liste nisu vidjele forume i Google
i ne plasi sa autorskim pravima i svojim glupostima

 Nauči citirati, ovako samo glup ispadaš.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
5 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
x18x05x desi papagaj jos medo fali oces listu morgen
 
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Uozbiljite     se     momci      davno   sam ja       prestao    bit    pišonja     kažem     moguće      da     opet    postanem     pišonja    ali    tamo     sa 80-90   samo   sumnjam da    ću    ih    doživit     tako   da ništa  od toga 

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Kažu na Cablegay "Kako smo dosegli kvotu od prvih 500 korisnika, naša promotivna akcija za 10 eura = 3 mjeseca - završava. Odlučili smo ju držati još do subote 23.2. kako vas ne bi sve iznenadili. 
Kako se oslovljavamo sa imenom najjeftiniji HQ IPTV servis na Balkanu - i dalje namjeravamo ostati najjeftiniji.
Naša godišnja pretplata će i dalje biti po cijeni od 40 EURA, dok će lista od mjesec dana iznositi 6 EURa , lista od 3 mjeseca iznositi 13 EURA, 6 mjeseci će biti 25 EURA a moći će te i dalje plaćati putem PAYPALa"

 

Tko voli nek izvoli stigne još za 10 e uzeti

 
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
scylla98 kaže...
oliol kaže...

 

 

 

http://sky-contact.hr/hr

 

Nisam zna da je i u hrvatskoj dostupna legalno sky usluga.Osim satelita nude i iptv uslugu NOWTV.Skupo je ,ali da ubace 4 k i prenose utakmice lige prvaka dalo bi se razmislit.

 

 Zar stvarno mislis da je to pravi Sky u HR? Plus legalno hehehe :D

 Ne trkeljaj bezveze o onome o cemu nista ne znas. Sky Contact prodaje legalne Sky UK pretplate vec najmanje 15 godina, covjek ima vezu u Engleskoj, poznajem vlasnika firme.

dennis the menace
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
beni111 kaže...
x18x05x desi papagaj jos medo fali oces listu morgen

 Ne treba, imam tri liste. Meni sasvim dovoljno.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
8 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
oliol kaže...
scylla98 kaže...
oliol kaže...

 

 

 

http://sky-contact.hr/hr

 

Nisam zna da je i u hrvatskoj dostupna legalno sky usluga.Osim satelita nude i iptv uslugu NOWTV.Skupo je ,ali da ubace 4 k i prenose utakmice lige prvaka dalo bi se razmislit.

 

 Zar stvarno mislis da je to pravi Sky u HR? Plus legalno hehehe :D

 Nisam puno razmišlja nego samo pogleda malo ponudu.Za iptv uslugu je potriban njihov box i jedan uređaj koji se ušteka u router tako piše.Znam da je europski parlament donija odluku da jedan sadržaj koji se emitira u jednoj državi mora bit ponuđen u ciloj eu.Kad će to zaživit ili je već zaživilo neznam,ali pomalo se događaju promine.

 Pogresno si razumio, to se odnosi na situaciju kad recimo drzavljanin Hrvatske zivi u Francuskoj, on moze sasvim legalno kupit pretplatu za Max Tv i onda legalno gledati u Francuskoj, ali francuski drzavljanin to isto ne moze, on moze pretplatu na francuski paket ponijeti sa sobom u bilo koju EU drzavu i tamo gledat.

dennis the menace
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
TonyM kaže...

Kažu na Cablegay "Kako smo dosegli kvotu od prvih 500 korisnika, naša promotivna akcija za 10 eura = 3 mjeseca - završava. Odlučili smo ju držati još do subote 23.2. kako vas ne bi sve iznenadili. 
Kako se oslovljavamo sa imenom najjeftiniji HQ IPTV servis na Balkanu - i dalje namjeravamo ostati najjeftiniji.
Naša godišnja pretplata će i dalje biti po cijeni od 40 EURA, dok će lista od mjesec dana iznositi 6 EURa , lista od 3 mjeseca iznositi 13 EURA, 6 mjeseci će biti 25 EURA a moći će te i dalje plaćati putem PAYPALa"

 

Tko voli nek izvoli stigne još za 10 e uzeti

 Gdje su to napisali da će biti 1mj. 6E, 3 mj. 13E .... na njihovoj stranici ne nalazim to

15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
kran kaže...
TonyM kaže...

Kažu na Cablegay "Kako smo dosegli kvotu od prvih 500 korisnika, naša promotivna akcija za 10 eura = 3 mjeseca - završava. Odlučili smo ju držati još do subote 23.2. kako vas ne bi sve iznenadili. 
Kako se oslovljavamo sa imenom najjeftiniji HQ IPTV servis na Balkanu - i dalje namjeravamo ostati najjeftiniji.
Naša godišnja pretplata će i dalje biti po cijeni od 40 EURA, dok će lista od mjesec dana iznositi 6 EURa , lista od 3 mjeseca iznositi 13 EURA, 6 mjeseci će biti 25 EURA a moći će te i dalje plaćati putem PAYPALa"

 

Tko voli nek izvoli stigne još za 10 e uzeti

 Gdje su to napisali da će biti 1mj. 6E, 3 mj. 13E .... na njihovoj stranici ne nalazim to

 Na facebook stranici.

9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
beni111 kaže...
ZdravacVZ sta se ti svraka javljas kazu tvoji drugari da si ti najpametniji u Sracincu

 Pa ajd, da me bar netko pohvali, kad već nečeš ti!   :)

 

 

15 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

 

 
KAKO JE KURIKULARNA REFORMA JEŽURKU POTIRALA U IRSKU

 

Po šumi, širom, bez staze, puta
Ježurka Ježić više ne luta.

Neki ga dan sa torbama vide
I on, veli, u Irsku ide.

 

Jer vuk, medo, pa čak i ovca
Već su otišli davno zbog posla i novca.

Otišli su, kažu, da se nikad ne vrate
Jastreb ga pita "Zašto i ti ideš, brate?".

Ježić mu ovako zboriti stade:
Jučer mi poštar pismo dade.

 

U pismu piše:
Ježurka, brate
Čitali smo te često i mislili na te.

Al došla su sada druga vremena
Poštenju i radu više mjesta nema.

Laž, lopovluk i dvoličnost na cijeni su sada
Toga se drži i ova naša Vlada.

 

Nama je važno samo što duže ostati na vlasti
I vlastiti narod bezobrazno lagati i krasti.

Sudbina ti se gorka, Ježu naš, sprema
U kurikulumu novom za te mjesta nema.

 

Iz lektire, Ježurka, i ti letiš van
Ministarstvo prosvjete želi ti ugodan dan!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
2 0 hvala 3
11 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
game789 kaže...

Pomoc.

Prije cca 20 dana sam postao Iptv korisnik po prvi put. Imam internet Tele2 pokucni kojem brzina varira od 10, 15 do 40 mb/s. Reciver je Mag 322. Lista je kupljena na mjesec dana od jednog ok ponuđača.

Znači od 20 dana korištenja, 10 je perfektno radilo. Zadnjih 10 ak dana se pojavio problem u vidu blokiranja prilikom prebacivanja programa, znači dok se gleda jedan program sve radi savršeno, i onda nakon drugog, trećeg, ili četvrtog prebacivanja sve zablokira i bude crna slika, nakon čega moram ištekati sve kabele i restartirati Mag322, da bi se problem opet pojavio prilikom prebacivanja po drugi, treći ili četvrti put... Zna li netko do čega je možda problem? Znači prvih 10 ak dana je sve radilo super bez ikakvih grešaka sa istim varirajućim internetom, istom listom i istim reciverom. Ako je Mag322 radio uredno bez obzira na brzinu interneta što ide od 10-40 mb/s, da li je problem od listi, tj u isporučitelju? Hvala.

 Nekakva pomoc? Savjet? Sto raditi?

6 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Pa jesi provjerio sa svojim dobavljačima liste...šta on kaže na to?

Meni ovako na prvu se čini da ti nešto s uređajem nije u redu, ali ne mora značiti.

Probaj sistemom eliminacije:

...znači uzmi od nekog drugog testnu listu na 24h, ako ti ta lista radi jasno je u čemu je problem a ako i dalje ne radi onda ti je ili internet ili MAg uređaj.

Pa u tom slučaju si traži od svog dobavljača listu za android na mobu ili na pc-u pa vidi kako se tamo ponaša. Ako ne radi i tamo onda je problem taj tvoj internet, u suprotnom ti MAG ne valja.

8 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Napravi update softwera na najnoviju verziju pa vidi kako ce se onda ponasat.

 

Iskljuci mag iz struje, iskljuci mrezni kabel, ukljuci mag u struju, kad podigne sistem pisat ce ti desno crvenim slovima da nema internet, onda ukljuci mrezni kabel i kad se za internet pojavi "enabled" odi u sistem settings i odradi http update softwera.

 

322 je imao jedan bugovit sw, moguce je da te zapao.

 

Ako nakon toga ne bude dobro radio, onda se zali davatelju usluge i ako kaze da je do tvog interneta odnesi mag kod nekoga tko ima fixni internet pa probaj, ako bude isto mjenjaj providera.

dennis the menace
Poruka je uređivana zadnji put ned 17.2.2019 14:14 (Denis757).
 
1 0 hvala 1
5 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Radio sam danas test aplikaciju SIPTV i usporedio je s Perfect playerom (kojeg koristim)

Dakle SIPTV sam instalirao putem USB-a na android jer ga store ne pokazuje pa sam je skinuo....Što se tiče slike i prebacivanja slika je 10% oštrija i bolja prebacivanje je brže ali ima tu jednu manu koju nama doma jednostavno niti jedan app ne može maknuti....znači postoje grupe kanala i jedna favorite lista....dok u perf.play... favorite lista funkcionira sasvim drugačije rekao bih kao knjiga da je listaš a u svakom listu su grupe s selektiranim favoritima...mislim...sve je to stvar ukusa...

Ali inače za sve koji imaju Samsung i LG velika prednost jer ne treba nikakav box
Nešto se pisalo da ukidaju tu aplikaciju sa Samsunga i LG...ne znam jel to provjereno

Punac mi ima neki stari samsung cca 5 god znam da je smart i da su prvi koji imaju web browser aplikaciju jer ima i on SIPTV app???.Ima wireless adapter usb to znam....mislim da nije sustav Tizen onaj "obični" smart je...
Poruka je uređivana zadnji put ned 17.2.2019 16:46 (Maldini-CRO).
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Sto se tice ukidanja, autor mi je odgovorio da su to lazne vijesti... Doduse to je bilo prije skoro godinu... Nikad se ne zna jer su ju ukinuli i na playstore

 
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Neka vrate novce onda jer se ipak kupila app
5 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Niti na mobu na storu je ne mogu naći....al svi kojima sam rekao koji imaju LG i Sam odmah ju nađu....
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Da, na android se mora rucno instalirati. Nema vise na playstore

 
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
....ima na njihovom webu...skine se čista apk za android
9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Danas sam isprobao Cableguy listu.Ne znam kako vama,ali meni je ta lista nepregledna.Izbacio sam si sve nepotrebne kanale preko njihovog portala.Ono što sam isprobao meni radi ili slabo ili nikako.Kvaliteta slike i nije baš nešto.Cijena nije velika,ali opet i tih par eura je puno ako radi dosta loše.Ideja kojom su krenuli je dobra:nižom cijenom ponuditi puno kanala.Dobra stvar je i to što se mogu brisati nepotrebni programi (barem u teoriji,u stvarnosti mi se čini kako se mogu izbaciti samo paketi,ali ne i kanali).Ako bi netko išao u notepadu sređivati kanale,onda je stvarno nadobudan ako ide to raditi u listi sa 5800 kanala.Iskreno,više mi leže liste sa manje kanala od ovih mrcina:).Nogometnim rječnikom Cableguy je još uvijek Istra dok su Nextgen,Reddevils,Tvviet prvi na tablici.

 
0 0 hvala 2
6 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
beni111 kaže...
Destructor113 ne lupetaj moje liste nisu vidjele forume i Google
i ne plasi sa autorskim pravima i svojim glupostima

 Daj molim te ne preseravaj se bezveze da te ne raskrinkam ovdje pred svima,pa ćes opet morati doći sa drugim nickom na forum,tj trećim već..

Znam gdje si ih nabavio i od koga, i dobio si ih a ne ti provalio ili nešto hakirao,zato te lijepo upozoravam da se smiriš na vrijeme sa lažima jer ćeš završiti kao onaj Shaman !!!

 

A što se tiče autorskih prava,znam šta pričam jer mi je prijatelj tako popušio kaznu za koju sam mu ja novac posudio da plati,zato upozoravam korisnike,manite se bennija i tih lista..

 

Što se mene tiče,da se razumijemo niti radim sa listama,niti prodajem niti imam šta sa time,samo bih vas koji uzmete te liste od njega ,zamolio da dobro još jednom promislite glavom prije korištenja,jer liste i ove što ih prodaju su ilegalne naravno,ali nisu javno objavljene pa ste zaštićeni donekle,a ovo što vam ovaj benni daje ,dajte ljudi pa većinu toga možete naći na kajgani i sličnim forumima gdje se spominje iptv..

6 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
sibica kaže...

Danas sam isprobao Cableguy listu.Ne znam kako vama,ali meni je ta lista nepregledna.Izbacio sam si sve nepotrebne kanale preko njihovog portala.Ono što sam isprobao meni radi ili slabo ili nikako.Kvaliteta slike i nije baš nešto.Cijena nije velika,ali opet i tih par eura je puno ako radi dosta loše.Ideja kojom su krenuli je dobra:nižom cijenom ponuditi puno kanala.Dobra stvar je i to što se mogu brisati nepotrebni programi (barem u teoriji,u stvarnosti mi se čini kako se mogu izbaciti samo paketi,ali ne i kanali).Ako bi netko išao u notepadu sređivati kanale,onda je stvarno nadobudan ako ide to raditi u listi sa 5800 kanala.Iskreno,više mi leže liste sa manje kanala od ovih mrcina:).Nogometnim rječnikom Cableguy je još uvijek Istra dok su Nextgen,Reddevils,Tvviet prvi na tablici.

 Iskreno probao sam je i ja, sranje od liste,pucaju linkovi čim je nešto gledanije,loša slika,provjereno..

Imam par lista ,ova je sranje poput one Nika tv što je prije bila za 3 eura..Mislim da je čak i isti davatelj,samo drugo ime,treba opet para malo zaraditi..  

5 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Inače u mom učenju onog grubog razvrstavanja liste je fenomenalan program m3u iptv editor...ali prije njega morate link pretvoriti u browseru u m3u i onda u fino čišćenje u notpade++ kanal po kanal , čak i po par očiščenih listi u jednu....

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.2.2019 21:48 (Maldini-CRO).
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Maldini-CRO kaže...
Inače u mom učenju onog grubog razvrstavanja liste je fenomenalan program m3u iptv editor...ali prije njega morate link pretvoriti u browseru u m3u i onda u fino čišćenje u notpade++ kanal po kanal , čak i po par očiščenih listi u jednu....

 Nije problem editirati listu od 200-300 programa poslaganih u grupe,ali baš da imam volju editirati 5800 raštrkanih kanala,jok ;)

5 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
al ovom programu ide brze skroz.... m3u iptv editor....i onda u notepadu čistiš u fino....
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice