Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.521
|
čitano: 7.164.381
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Pa, vidi da li je lista zaključana ili ti je pin od tv-a ako preko njega gledaš?

5 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Paco64 kaže...

Superstar tv je ubacio vidim.

 Gde si video taj kanal, ja ga nemam?

8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Superstar kanal testiram na mjestu: rtshd... Ostali kanali su pripremljeni, samo da se instaliraju svi transcoderi. Externi Epg je spreman, samo da odradim jos neke sitne preinake...

 

Sto se tice legalnosti, ovo je neka siva zona i slicno... U biti, legalnim uslugama prava distribucije kanala placaju korisnici, zato je takva usluga i skuplja... Recimo hbo paket korisnik placa dodatno recimo 5e, a provajder placa 2e i tako dalje i tako dalje...

 
4 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...

Superstar kanal testiram na mjestu: rtshd... Ostali kanali su pripremljeni, samo da se instaliraju svi transcoderi. Externi Epg je spreman, samo da odradim jos neke sitne preinake...

 

Sto se tice legalnosti, ovo je neka siva zona i slicno... U biti, legalnim uslugama prava distribucije kanala placaju korisnici, zato je takva usluga i skuplja... Recimo hbo paket korisnik placa dodatno recimo 5e, a provajder placa 2e i tako dalje i tako dalje...

znaci EPG do kraja dana ocekujemo :)

8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Epg za druge playere je ok. za siptv doradjujem. ne vjerujem da cu stici u toku dana... Dodao sam cinestar comedy upravo. kad se sve finalizira, objavit cu ovdje

 

Ps. Doku tv dodan, siptv epg ok

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.3.2019 15:50 (lucluc).
 
8 0 hvala 5
5 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Nebi bilo lose ako si u mogucnosti food network dodati

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Hey lucluc,jel ima kakve sanse za ovaj portugalski sport tv 4k ili navodno i neki polski 4k sport?Pin sta sam pitao za siptv je moja greska,tj na tv-u sam kod mac adrese upisao neki pin i sad me trazi kod ucitavanja liste.Thx
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Za te portugalske kanale trenutno nemamo mogucnost jer nemam izvor signala da bih ja strimovao i slicno... Mogu preuzeti ovo kako je na drugim listama, ali ja to ne radim... Ali potrudit cu se da skontamo nesto

 
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...

Epg za druge playere je ok. za siptv doradjujem. ne vjerujem da cu stici u toku dana... Dodao sam cinestar comedy upravo. kad se sve finalizira, objavit cu ovdje

 

Ps. Doku tv dodan, siptv epg ok

 Kako da ubacimo epg na siptv? Javimo se podršci?

8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Da, najbrze je tako da se javite podrsci... Odmah posaljete mac adresu i korinsicko ime... Ako zelite rucno ubaciti, samo posaljete korisnicko ime i u opisu stavite zahtjev za epg

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...

 

Ps. Doku tv dodan

 

Legendo!

 

Još sitnica od mene.. postoji li teoretska mogućnost da se na web sučelju omogući da juzer sam podesi raspored sličica.

Ovako po abecedi je ...ajmo reć ružno...svaki put treba skrolat i nabadat unutar 150 sličica. 

Ili ako ne može kotžrisnik sam podesit favorite,makar po žarnu..sport na gomili, doku na gomili i film na gomili...Lakše je pronaći.

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
5 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...

Za te portugalske kanale trenutno nemamo mogucnost jer nemam izvor signala da bih ja strimovao i slicno... Mogu preuzeti ovo kako je na drugim listama, ali ja to ne radim... Ali potrudit cu se da skontamo nesto

 Probaj ako moze i RMC UHD nekako da se doda...mada je slika dobra i na ostalim RMC kanalima bar na nekim drugim listama sto sam gledao ali ovaj UHD je najbolji

8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
torrente kaže...
lucluc kaže...

 

Ps. Doku tv dodan

 

Legendo!

 

Još sitnica od mene.. postoji li teoretska mogućnost da se na web sučelju omogući da juzer sam podesi raspored sličica.

Ovako po abecedi je ...ajmo reć ružno...svaki put treba skrolat i nabadat unutar 150 sličica. 

Ili ako ne može kotžrisnik sam podesit favorite,makar po žarnu..sport na gomili, doku na gomili i film na gomili...Lakše je pronaći.

 Vidjet cu da sredim barem po grupama sad zasad, pa cemo poslije vidjeti oko sortiranja

spikektm kaže...
lucluc kaže...

Za te portugalske kanale trenutno nemamo mogucnost jer nemam izvor signala da bih ja strimovao i slicno... Mogu preuzeti ovo kako je na drugim listama, ali ja to ne radim... Ali potrudit cu se da skontamo nesto

 Probaj ako moze i RMC UHD nekako da se doda...mada je slika dobra i na ostalim RMC kanalima bar na nekim drugim listama sto sam gledao ali ovaj UHD je najbolji

 Provjerit cu i za taj kanal

12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
torrente kaže...
lucluc kaže...

 

Ps. Doku tv dodan

 

Legendo!

 

Još sitnica od mene.. postoji li teoretska mogućnost da se na web sučelju omogući da juzer sam podesi raspored sličica.

Ovako po abecedi je ...ajmo reć ružno...svaki put treba skrolat i nabadat unutar 150 sličica. 

Ili ako ne može kotžrisnik sam podesit favorite,makar po žarnu..sport na gomili, doku na gomili i film na gomili...Lakše je pronaći.

  Odlican prijedlog. Slazem se da bi bio super feature kad bi mogli sami poredati. Makar ja svejedno zadovoljan i ovako, sve dok to radi ovako kako radi, nema primjedbi :D

14 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Možeš ovo riješiti sa slike?! Da boju promjeniš, ne vidi se epg..

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.3.2019 17:00 (x18x05x).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Koji je to uredjaj? ne bi smjelo da je providna pozadina...

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...

Koji je to uredjaj? ne bi smjelo da je providna pozadina...

 Aplikacija za Fire Tv stick 4K. Na mobitelu izbaci normalno, bijela pozadina i crna slova.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.3.2019 17:16 (x18x05x).
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Morat cu provjeriti dodatno. App koristi sistemske prozore... Vidjer cu sta se moze uraditi po tom pitajnu. Hvala za info

 
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
oliol kaže...
Mario otiđi na satelitski forum,ima jedan član na forumu maxtvs i njega pitaj koliko hrv.telekom plača kanale za maxtv i koje su procedure za dobit kanal .I malo ga pitaj o ovom našem iptv-u.
Tada će ti bit još jasnija moja misao.

 

E moj kolega Oliol,sve su to lopine osim Benija kojeg si dizao u nebesa,jel tako?On je jedini uredno placao ono sto bi krao i vama tu dijelio,zar ne?On je bice taj clan na forumu maxtvs.

15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Beni je zakon!
9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Dajte me nemojte zajebavati sa tima rmc, poljskim, ili šta već ne sportskim kanalima!

 

Ako nešto fali da sadržaj bude zokružen, uz doku tv, koji je dodan, fali malo DIY kanala za hobiste. Tu bih izdvojio američki DIY HD i HGTV HD, pa ako netko još zna koji takav kanal za hobiste, nekakaže, pa eto prijedloga za dodati!

 

IZVOR - Pa, nebih zamjerio da bude restream sa nordica, ako baš mora, a inaće ih ima u svakom američkom live tv paketu (Sling tv npr...)

 
0 0 hvala 2
12 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Arena sport 6 hrvatska bi bilo u redu kad bi dodao. 

Nije mi jasno zasto ju nema do sad?

 
1 0 hvala 1
6 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...

Za te portugalske kanale trenutno nemamo mogucnost jer nemam izvor signala da bih ja strimovao i slicno... Mogu preuzeti ovo kako je na drugim listama, ali ja to ne radim... Ali potrudit cu se da skontamo nesto

 Lucluc ima li sanse da ubacis svedske(skandinaviske)kanale oni su ti na satelitu,ako bi to imao dobio bih jako puno korisnika iz svedske to jest cijele skandinavije jer sa ovim kvalitetom nema sumnje za to.

 

8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
zeky1990 kaže...

Arena sport 6 hrvatska bi bilo u redu kad bi dodao. 

Nije mi jasno zasto ju nema do sad?

 Blokirano nesto na modulu. Cekam reset. Nadam se od sutra, a hntv dodati kao poseban kanal. Sutra cu dodati jos kanala

ciperca kaže...
lucluc kaže...

Za te portugalske kanale trenutno nemamo mogucnost jer nemam izvor signala da bih ja strimovao i slicno... Mogu preuzeti ovo kako je na drugim listama, ali ja to ne radim... Ali potrudit cu se da skontamo nesto

 Lucluc ima li sanse da ubacis svedske(skandinaviske)kanale oni su ti na satelitu,ako bi to imao dobio bih jako puno korisnika iz svedske to jest cijele skandinavije jer sa ovim kvalitetom nema sumnje za to.

 

 Trenutno nemam tu opciju... Ali mozda mognem napraviti opciju u narednih par mjeseci dodatno po zemljama. To odavno planiram... Recimo glavna usluga je to sto je, a korisnik da jos moze izabrati paket za svoje kanale... Recimo svedske, njemacke, talijanske i slicno... Ti paketi bi se nesto sitno dodatno naplacivali, a mozda i nece, vidjet cemo

15 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Nakon Hr Arena vrijeme je da SK2 i SK3 dobiju 50fps. SR ili HR svejedno....

 
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Fabijan kaže...

Nakon Hr Arena vrijeme je da SK2 i SK3 dobiju 50fps. SR ili HR svejedno....

 Jep. Oboje po mogućnosti. Posebno ove SR zbog F1.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...

Epg za druge playere je ok. za siptv doradjujem. ne vjerujem da cu stici u toku dana... Dodao sam cinestar comedy upravo. kad se sve finalizira, objavit cu ovdje

 

Ps. Doku tv dodan, siptv epg ok

 to te pitam..e sad jos da docubox dode pretplacujem se doživotno . Ali i ovo je napredak te napokon nemoram kombinirat sa drugim listama, to jest moram jos radi docuboxa, ali nadajmo se da ce i to doci :)

battletag:MasnaKrvavic#2275
16 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
dado16 kaže...

 to te pitam..e sad jos da docubox dode pretplacujem se doživotno . Ali i ovo je napredak te napokon nemoram kombinirat sa drugim listama, to jest moram jos radi docuboxa, ali nadajmo se da ce i to doci :)

 Ja sam isto tražio druge liste radi dva dokumentarna programa.  Odlično je ovo odradio. 

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
5 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Zadnjih par stranica Tviet, tviet tviet...

Jeste razmišljali otvorit si svoju temu, whatsapp grupu, fejs...bilo što?

 

 
5 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
TypeR8011 kaže...

Zadnjih par stranica Tviet, tviet tviet...

Jeste razmišljali otvorit si svoju temu, whatsapp grupu, fejs...bilo što?

 

 I šta sad? Smeta te? Imaš dolje blok.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice