Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.519
|
čitano: 7.160.531
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje tv programa preko interneta
perseo kaže...

nema vise nordica.uveo pametniju zastitu.

sad je samo za onoga ko zna.

I meni stala Nordic lista a nema našeg Robin Hooda na forumu.

Lista je vrh, ima li više kakve nade za nas neznalice da se dočepamo ovog savršenstva

5 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Da Arena1 Srb je bas losa...ako moze ona u FHD bilo bi odlicno :) 

 
0 0 hvala 1
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Sve liste stavljene u jednu,uzeto samo najbolje od slike,fps-a,buferinga,sportova,zemalja (bez kine,thailanda,afrike,arapskih,turaka...) ,svacega,te filmoteke,djelim kome treba besplatno (otvoreno do kraja godine).Koga zanima neka se javi.
 
4 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Zdravo, mene zanima ta lista ako možeš da mi pošalješ. Hvala unapred

8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Problemi sa A1 bi morali sada biti otklonjeni... Ako netko slucajno primjeti problem, neka se javi. LP

 
3 0 hvala 3
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Vide, mene zanima ali ti ne mogu poslati pp:)

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Sorry,da ne odgovaram na pp ( ima jako puno poruka) svima za listu (nisam ni znao da nas ima toliko na forumu hehe),a i nema me do sutra,evo ovdje cu "ukratko" a i nadam se da se nece pojedinci ljutit.Posto ima poruka na pp na svim narjecjima,probat cu ukratko odgovorit na tim istim (jos jednom bez ljutnje).

Sretan vam 1.Travanj,1. April ili ti APRILILILILI.............:)
 
18 0 hvala 6
5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

king beni ima listu jaču  i od one od čak norisa..to nije prvoaprilska šala,hahaha

sve radim samo da ne radim
 
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Eto, moj pokusaj da napravim nesto dobro se pretvorio u teski fijasko zbog jednog (kako da ga nazovem) koji je zloupotrijebio poklon i zbog toga ce NAZALOST biti kaznjeni svi dobri ljudi koji samo traze dobru listu da mogu bez smetnji gledati omiljene tv programe.

 

Nema vise testova, ne trazite me vise niti kontakt mog dobavljaca, OD SADA uvodim SILENCIO.

 

Ostajte mi dobro.

dennis the menace
 
2 4 hvala 0
5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

a kaj si ti mislil ,pa ovo je sve ilegala ,znaš da ti ga bu neko stavil kad tad i to baš na prvi april..

sve radim samo da ne radim
 
3 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
perseo kaže...
Denis757 kaže...
vide kaže...
Je kao i meni sta si poslao :) Bio treci po redu i rekao si u cetvrtak mi poslat pa nista.Valjda neki drugi cetvrtak. hehe

Posalji MAC adresu od SIPTV app na PM i dobijes test odmah.

 

Nijedna druga kombinacija nije izvodiva.

 samo budala daje mac adresu od svojih kucnih uredjaja.

izgleda da su ljudi neshvacaju sto rade.

 zasto, kaj se moze dogodit?

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.4.2019 21:01 (Stula).
7 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Denis757 kaže...

Eto, moj pokusaj da napravim nesto dobro se pretvorio u teski fijasko zbog jednog (kako da ga nazovem) koji je zloupotrijebio poklon i zbog toga ce NAZALOST biti kaznjeni svi dobri ljudi koji samo traze dobru listu da mogu bez smetnji gledati omiljene tv programe.

 

Nema vise testova, ne trazite me vise niti kontakt mog dobavljaca, OD SADA uvodim SILENCIO.

 

Ostajte mi dobro.

 kaj se dogodilo. daj reci..

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
A vjerovatno je netko uzeo test i provalio listu....ne znam šta bi bilo drugo
13 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ima neko kontakt za NOVA lista,ili kako se vec zove,treba frendu, jel daju test?

Bears, Beets, Battlestar galactica!
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

info@nova-iptv.com

Daju test na 24h. Meni produžili na 72h jer nisam imao vremena testirati.

Sve pet kod  njih u ovih dva tjedna

12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...

Ja se izvinjavam svim a1 korisnicima, ali visa sila je u pitanju. Svim korisnicima ce biti nadoknadjeno izgubljeno vrijeme... Routiranje je uradjeno, ali ponovo je ista prica... Problem je na nivou kompletnog datacentra, te zato kazem da je visa sila... Od sutra ne bi smjelo biti problema...

 Ovo potpisujem...uzeo i ja tvviet prije par dana i to mi se sve izdogadalo.Znaci steknje.Sluzba za korisnike preko Vibera sve detaljno objasnila.

Danas radi sve bez problema...

Ima paralelno Tvviet i Reddevils....pa ćemo vidjet.

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
R36 kaže...
lucluc kaže...

Ja se izvinjavam svim a1 korisnicima, ali visa sila je u pitanju. Svim korisnicima ce biti nadoknadjeno izgubljeno vrijeme... Routiranje je uradjeno, ali ponovo je ista prica... Problem je na nivou kompletnog datacentra, te zato kazem da je visa sila... Od sutra ne bi smjelo biti problema...

 Ovo potpisujem...uzeo i ja tvviet prije par dana i to mi se sve izdogadalo.Znaci steknje.Sluzba za korisnike preko Vibera sve detaljno objasnila.

Danas radi sve bez problema...

Ima paralelno Tvviet i Reddevils....pa ćemo vidjet.

 I kod mene na A1 situacija se danas vratila u normalu - svi kanali tvviet rade opet punom parom 

8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Hvala na info. Ako ponovo poduzmu akcije, nece vise uticati na tvviet... Uskoro jos novosti... Takodjer, koliko sam primjetio po statistici, korisnicima se svidja nadogradnja android aplikacije... Uskoro ce kanali po grupama biti dodani i na web, a u android app, kanali ce se moci sortirati po zelji. Ne samo stavljanje na pocetak omiljene kanale kako je to bilo do sada... Ako imate jos neki prijedlog, javite

 
9 0 hvala 2
7 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Denis757 kaže...

Eto, moj pokusaj da napravim nesto dobro se pretvorio u teski fijasko zbog jednog (kako da ga nazovem) koji je zloupotrijebio poklon i zbog toga ce NAZALOST biti kaznjeni svi dobri ljudi koji samo traze dobru listu da mogu bez smetnji gledati omiljene tv programe.

 

Nema vise testova, ne trazite me vise niti kontakt mog dobavljaca, OD SADA uvodim SILENCIO.

 

Ostajte mi dobro.

 Eh bas nemam srece, taman kad sam mislio da cu ju isprobati :(

5 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Oh ne, Denči, grozote, oh ne tragedije. Još ako ima sportskih kanala, tragedija x3.

Poruka je uređivana zadnji put uto 2.4.2019 7:43 (Mojojo).
5 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

A, kaj je taj iptv, mozel se uhvatiti na riblju kost antenu?.... 

 
0 1 hvala 2
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...

Hvala na info. Ako ponovo poduzmu akcije, nece vise uticati na tvviet... Uskoro jos novosti... Takodjer, koliko sam primjetio po statistici, korisnicima se svidja nadogradnja android aplikacije... Uskoro ce kanali po grupama biti dodani i na web, a u android app, kanali ce se moci sortirati po zelji. Ne samo stavljanje na pocetak omiljene kanale kako je to bilo do sada... Ako imate jos neki prijedlog, javite

Evo ih par:

1. na web stranici da mogu poredati kanale i tako poredane da vuće na android app i ostalo (AmazonFire i Kodi to što imate za download) s mojim poredkom s weba. Napravio bi ja ovo sam da dajete m3u8 fajl (možda i dajete nisam ni pitao haha), ali ovako kako je sve unutar android app, previše posla.

2. android app, u settings negdje da se lista kanala može dobiti pritiskom na neku tipku, da ne moram ciljati "air mouse"om.

3. isto kao točka 2. za EPG

4. dodati epg u listi kanala, gledam neki kanal pa otvorim listu kanala da vidim što je sada na nekom od kanala iz liste

8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Da, to cemo vidjeti da se poveze sve sa api. Pa neki control panel na stranici gdje se urede kanali. To sam vec ranije dobio kao preporuku od kolege tenac, pa cemo vidjeti. App na androidu sada ima jednim clickom otvaranje kanala i odmah u statusu je sta je na kanalu, kao i sljedeca emisija... Ne bi trebalo da se koristi air mouse, odnosno mora moci na tipkama na svim boxovima. Sto se tice liste, korisnici sa aktivnim pretplatama mogu dobiti i listu... Da, planirali smo dodati i kada se krece kroz listu da ucitava pored i epg.... Mislim na listu koja se pojavi sa desne strane

Poruka je uređivana zadnji put uto 2.4.2019 10:27 (lucluc).
 
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

evo već par dana slažem i sortiram pa da vam olakšam koje su dobre liste :refundo iptv, king iptv,NORDIC (dobra ,ali nije meni najbolja),master iptv,world iptv,ali brate mili ubi me ova landiptv 84591 file (7000+ IPTV channels and VoD with live streaming of IPTV.Include VoD (video on demand) with latest movies and tv shows )
.,nisam još završio sortiranje  ,prema mojoj procjeni još cirka oko 50 listi,portala,naše nisam uključio jer bi se neki naljutili,a to ne želim..evo čuo da je fini broj usera nakupio Cableguy IPTV,jeftin ,ali kamen po kamen..

sve radim samo da ne radim
Poruka je uređivana zadnji put uto 2.4.2019 19:18 (fukavac).
 
2 2 hvala 0
5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

imam još jedan komentar tu se većina ismijavala iz jednog čovjeka kaj je govorio,ne samo da je to istina nego još i više od toga,inače samo da znate sve liste su probijene i strane i domaće..mogu samo reći za tog čovjeka da je KING ,beni ti si ljudina...

sve radim samo da ne radim
 
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
fukavac kaže...

imam još jedan komentar tu se većina ismijavala iz jednog čovjeka kaj je govorio,ne samo da je to istina nego još i više od toga,inače samo da znate sve liste su probijene i strane i domaće..mogu samo reći za tog čovjeka da je KING ,beni ti si ljudina...

 Ti si beni sa novim profilom. Malo si se smirio i opet počinješ sam sebe hvalit. 

No, samo daj. Postalo je dosadno bez tebe.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Poruka je uređivana zadnji put uto 2.4.2019 22:55 (x18x05x).
5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

nisam kolega,samo nekad je teško prihvatit istinu,gledaj tu se radi o velikim novcima ,uvijek su novci ili žene,borba je nemilosrdna,a beniu je to samo zajebancija..,a kaj se mene tiče ja ti gledam total tv,iskreno baš malo gledam iptv,zanimaju me samo arene...

sve radim samo da ne radim
Poruka je uređivana zadnji put uto 2.4.2019 23:00 (fukavac).
 
3 1 hvala 0
5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

a zakaj vam smeta denis,meni je čist ok..

sve radim samo da ne radim
 
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
fukavac kaže...

a zakaj vam smeta denis,meni je čist ok..

 Vrijeđa ljude i onda kad se njega vrijeđa prijavi te.

 I ima neku bezimenu listu koja je bolja od svih listi te njegov nastup je retardiran.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Poruka je uređivana zadnji put uto 2.4.2019 23:17 (x18x05x).
5 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Pozzz ljudi, po meni je odlična tvviet, dosta stabilna i dosta fullhd kanala, a izgleda i jedina koja ima arene u fullhd 50hz

 
2 0 hvala 1
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice